Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MetaTrader 4 - niezbędne narzędzie do inwestycji ✔ » instalacja, dyskusja oraz pomoc techniczna

Autor Wiadomość
Comparic Offline
Ekspert Opcji Binarnych
*

Liczba postów: 1,292
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 120 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,360.00
Post: #41
RE: MetaTrader 4
Sprawdź:
W kodzie da się to oczywiście wychwycić. Tutaj jednak nie pomogę bo na programowaniu się nie znam, ale możesz śmiało pytać u nas np. na forum. Są osoby (np. Marchew), który w sumie dawał podwaliny pod cały AlgoTrading w Polsce także jest komu odpowiedzieć na takie pytania Wink
22-10-2014 19:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
MaLiN Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 9,008
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 2531 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 612.20
Post: #42
RE: MetaTrader 4
A jednak jest to możliwe? Aż takim ekspertem nie jestem w tej dziedzinie, no ale całe te programowanie, te kody, to jest wielki misz masz. Ciężko się w tym połapać, podziwiam osobę, która się w tym tematach orientuje Wink

[Obrazek: giphy.gif]
22-10-2014 19:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MaLiN Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 9,008
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 2531 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 612.20
Post: #43
RE: MetaTrader 4
W końcu pojawił się filmik dotyczący obsługi dla początkujących. Mam nadzieje, że się spodoba Smile

Proszę o pisanie opinii, czego brakuje, co poprawić itp. Mam nadzieje, że coraz więcej będzie się pojawiało tego typu filmów. Zapraszam do subskrybowania kanału binary24.pl Wink




[Obrazek: giphy.gif]
27-10-2014 19:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Xkr Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 463
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 19 +

Forum Gold: 0.00
Post: #44
RE: MetaTrader 4
Prosze mln, nie 360p, to wyglada jak nagrywane tosterem nie w dobie ekranow FHD, bo taka pikseloza ze az razi, do tego te zblizenia i podwojna myszka, nope.

Xkr, dumny członek http://zarabiam.com od Oct 2013.
27-10-2014 19:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MaLiN Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 9,008
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 2531 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 612.20
Post: #45
RE: MetaTrader 4
Ciężko jest z programami tego typu. To są nasze początki - ja osobiście tego nie nagrywałem Tongue Oczywiście dlatego tak ważne są dla nas uwagi. Ten program na którym nagrywany był filmik, nie miał możliwości wyłaczenia tej drugiej myszki. Ustaw sobie na 480p wtedy lepsze są efekty. Ja wiem, że łatwiej jest krytykować niż samemu coś zrobić, ale to taka kolej rzeczy Tongue

[Obrazek: giphy.gif]
27-10-2014 19:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Xkr Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 463
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 19 +

Forum Gold: 0.00
Post: #46
RE: MetaTrader 4
Wiesz, ja odrazu zwracam na to uwage, na takie wlasnie filmiki bo pokazuja czy ktos sie przylozyl czy nie, rozumiem ze to poczatki ale wklepanie prostych faz do wujka google jak nagrac to chwila roboty, nie chce tu wyjsc na nie wiem kogo, poprostu just saying Big Grin

Xkr, dumny członek http://zarabiam.com od Oct 2013.
27-10-2014 20:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
malpa2 Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,826
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 294 +

Forum Gold: 20.00
Post: #47
RE: MetaTrader 4
Camtasia ma 720p jakość wiec można było to zrobić lepiej, chyba że nie nagrywaliście w Camtasi tylko w innym programie. Ogólnie nic nowego jesli chodzi o mt4, szkoda że nie było jak zmienić te brzydkie świece w tradycyjne czerwono-zielone, a u mnie w poradniku jestTongue Ale jak na 1 raz to ok, fajnie że już nagrywacie i ktos na pewno skorzysta.
27-10-2014 21:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MaLiN Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 9,008
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 2531 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 612.20
Post: #48
RE: MetaTrader 4
Nie mamy jeszcze żadnego experta w dziedzinie robienia filmów Big Grin Po prostu wdrażamy to, co jesteśmy w stanie zrobić i pokazać. Może to nie jest nic nowego, ale i tak sporo osób nadal nie wie, że istnieje coś takiego jako mt4, zawsze komuś się przyda Wink Poradniki zawsze lepiej wyglądają, ale nie każdemu chce się je też czytać Tongue

[Obrazek: giphy.gif]
27-10-2014 23:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bart07 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 367
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 145 +

Forum Gold: 39.00
Post: #49
RE: MetaTrader 4
Ja osobiście jestem zdania, że treść powinna przeważać nad formą Tongue

Skoro filmik ma cel edukacyjny, a nie rozrywkowy, to jego celem powinno być nauczenie obsługi mt4 ludzi, którzy jeszcze tego nie potrafią. On ma uczyć, a nie się podobać Tongue

Wrażenia estetyczne bardziej się udzielają zapewne, gdy ma się już obsługę mt4 w jednym palcu Wink

bart07, dumny członek http://zarabiam.com od Sep 2014.
28-10-2014 12:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MaLiN Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 9,008
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 2531 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 612.20
Post: #50
RE: MetaTrader 4
Zgadzam się z bartem. Ważne jest to co jest przedstawione i w jaki sposób, a wygląd jest osobną rzeczą. Fajnie popatrzeć na piękne poradniki, ale wtedy trzeba przeznaczyć więcej czasu + mieć od tego "speców". My uczymy się sami, staramy się jak możemy Wink

Filmik zawsze się komuś przyda, ale również może pojawią się kolejne poradniki, lecz w formie pdfu Wink

[Obrazek: giphy.gif]
30-10-2014 18:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nauka inwestycji w opcje binarne kniew 0 6,403 25-01-2017 23:10
Ostatni post: kniew
  Metatrader i tablet Tomono 4 5,874 17-10-2016 13:46
Ostatni post: Tomono

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości