Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 12 Głosów - 3.92 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogólna dyskusja o PPA

Autor Wiadomość
dondoonsie Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 792
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 59 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2461
RE: Ogólna dyskusja o PPA
Sprawdź:
(29-05-2014 06:15)Klin napisał(a):  
(28-05-2014 21:15)Monster napisał(a):  Jaki inny sposób wypromowania niszy oprócz yt i seo bo kasują viewsy.



Nie kasuja. QQTUBE dziala idealnie


od qqtube filmy padają, przez nich padło mi 15 filmów które stały od grudnia 2013
27-09-2014 19:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
osinex Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 410
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 188 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 1.00
Post: #2462
RE: Ogólna dyskusja o PPA
Nie chce robić nowego tematu, a nie moge znaleźć odpowiedzi na pytanie które mam..
Nie zarabiam na PPA ale widzę, że sporo ludzi w tym działa i wyciąga fajne pieniądze, jednak zastanawia mnie jedna rzecz. Wszędzie piszecie o ankietach, że żeby pobrać plik trzeba uzupełnić ankiete, jednak z mojego doświadczenia wynika, że żeby pobrać plik trzeba wysłać sms'a. (sharecash,firecash) Jak to z tym jest? Jak odpalam mojego linka i klikam pobierz to otwiera się kilka możliwości z któych każda kończy się podaniem numeru.
28-09-2014 17:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Vanther Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 7
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2463
RE: Ogólna dyskusja o PPA
polskie ip ? kazdy kraj ma inne oferty/ankiety/sms .
14-10-2014 16:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
SkagGully Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 195
Dołączył: May 2014
Reputacja: 5 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2464
RE: Ogólna dyskusja o PPA
Czy wrzucanie filmów na swojego bloga PPA jest legalne?
19-10-2014 19:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
osinex Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 410
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 188 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 1.00
Post: #2465
RE: Ogólna dyskusja o PPA
Chodzi ci o to, że pokazujesz coś co jest nieprawdziwe czy o co ci chodzi?
19-10-2014 21:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Klin Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 8,237
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 4074 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 48.24
Post: #2466
RE: Ogólna dyskusja o PPA
(27-09-2014 19:49)dondoonsie napisał(a):  
(29-05-2014 06:15)Klin napisał(a):  
(28-05-2014 21:15)Monster napisał(a):  Jaki inny sposób wypromowania niszy oprócz yt i seo bo kasują viewsy.



Nie kasuja. QQTUBE dziala idealnie


od qqtube filmy padają, przez nich padło mi 15 filmów które stały od grudnia 2013

Zauwaz ze moja wypowiedz jest z maja - przez tak dlugi czas sporo sie zmienia

[KUPIE] Reklama facebook/instagram/snapchat/inne - dowolna kategoria KLIK
19-10-2014 21:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Damkofr Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,452
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 589 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 66.01
Post: #2467
Odp: Ogólna dyskusja o PPA
filmy zawsze będą padać nieważne co zastosujesz. Ale z qqtube wyświetlania nie są kasowane.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
19-10-2014 23:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
SkagGully Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 195
Dołączył: May 2014
Reputacja: 5 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2468
RE: Ogólna dyskusja o PPA
(19-10-2014 21:01)osinex napisał(a):  Chodzi ci o to, że pokazujesz coś co jest nieprawdziwe czy o co ci chodzi?

Nie, chodzi mi o zwykłe filmy kinowe. Bo słyszałem że ściąganie filmów jest legalne, ale ich udostępnianie już niekoniecznie.

Jak zrobię sobie bloga z filmami to psiarnia się do mnie przyczepi?
20-10-2014 16:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bodek7654 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,249
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 265 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 280.00
Post: #2469
RE: Ogólna dyskusja o PPA
(20-10-2014 16:40)SkagGully napisał(a):  
(19-10-2014 21:01)osinex napisał(a):  Chodzi ci o to, że pokazujesz coś co jest nieprawdziwe czy o co ci chodzi?

Nie, chodzi mi o zwykłe filmy kinowe. Bo słyszałem że ściąganie filmów jest legalne, ale ich udostępnianie już niekoniecznie.

Jak zrobię sobie bloga z filmami to psiarnia się do mnie przyczepi?

Wszystko możesz sciągnąć tylko i wyłącznie na swój użytek, czyli np jezeli sciągasz film to tylko ty go pooglądasz nikt inny. Przy sciąganiu metodą Torrent jesteś piratem, udostępniasz koledze do ściągnięcia jesteś piratem, wrzucasz na hosting plików i umożliwiasz innym ściąganie jestes piratem , nawet jezeli przesyłasz nie swoj link do hostingu z plikiem także jestes piratem, dlatego jezeli wstawisz na bloga filmy które są chronione prawami autorskimi to wiadome ze ci bloga usuną.

Wiem, że dla was wydaję się to nieuczciwe bo nie możecie przez to zarobić ale pomyśl teraz jak ludzie tracą na tym, że chcesz zarobić na czyjejś pracy. Stwórz coś sam, chcesz na tym zarobic a tu ci ktos podpierdziela i sam sprzedaje albo udostępnia ludziom za darmo .... to pewnie nie miałbyś z tym problemów.

Co do bloga wystaw filmy, ale muszą być to fejki, do tego piszesz regulamin prosty w którym zaznaczasz, że nie udostępniasz filmów a strona jest tylko w celach promocyjnych jakieś oferty moze byc nawet Oferta PPA czy coś innego, później na każdej stronie [ poście ] może być na samym dole piszesz, że korzystając z tej strony akceptujesz regulamin strony i link do regulaminu i gotowe własnie masz fałszywą strone która działa praktycznie legalnie. Dochodzi problem znaków chronionych ale to już inna bajka...
20-10-2014 22:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
deidara3210 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 300
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 40 +

Forum Gold: 3.00
Post: #2470
RE: Ogólna dyskusja o PPA
Witam chciałbym zacząc przygodę z PPA lecz nie wiem jaki uploading wybrać smutny
Mam genialny pomysł na zarobek z PPA ale poszukuję jakiejś dobrej firmy. Przedewszystkim zależy mi na dobrych stawkach ( czyt. nie koniecznie najwyższych, takie żeby za 1000 tych pobrań ok. 150$ chociaż wpadło)
ale przedewszystkim moim priorytetem jest możliwość wypłaty odrazu po osiągnięciu progu/lub co tydzień max. dwa. Osobie która przedstawi mi najbardziej zbliżony serwis do moich oczekiwań napiszę PW z prośbą o jego reflink z którego się zarejestruje.
10-12-2014 20:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Drastyczny spadek odwiedzin, dyskusja Vister81 54 12,243 03-07-2013 13:22
Ostatni post: Vister81

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości