Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ezarabianie - odczucia, refleksje. Dziennik earnera.

Autor Wiadomość
azzaz Niedostępny
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 533
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 199 +

Forum Gold: 15.00
Post: #31
RE: Ezarabianie - odczucia, refleksje. Dziennik earnera.
Sprawdź:
Dokładnie cierpliwie i do przodu bo na hurra i na szybko to się człowiek może w kłopoty czasem wpakować bardzo łatwo. Wiem z autopsji Wink
Dzięki Big Grin

Nie pisz do mnie o porady, mentoring czy inne tego typu bzdury. Zarabiam sam i ty też zarabiaj sam!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-09-2018 12:17 przez azzaz.)
12-09-2018 12:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
azzaz Niedostępny
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 533
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 199 +

Forum Gold: 15.00
Post: #32
RE: Ezarabianie - odczucia, refleksje. Dziennik earnera.
Wczoraj w końcu odpoczynek spędzony ze znajomymi na piwie pod chmurką Big Grin
Dzisiaj znowu praca :/

Produkty finansowe:
Wykonałem 2 x rzecz z mojego poradnika byłego bonusową i zarobiłem 90zł. W międzyczasie z innej metody wpadło 70zł. 160zł wpadło, zawsze coś.

Strona z pdfami:
Nową stronę szykowałem pod smsy, ale postanowiłem spróbować jednak z przelewami online hotpay. Czysty whitehat, prawdziwe produkt do tego mam prawa autorskie nawet wyjątkowo, ale i tak na tych stronach forumowych zastanawiam się czy mi usługa przejdzie(weryfikacje i inne wymagania od strony sieci) i kiedy ewentualnie mógłbym ruszać bo tu zastój. Stara strona już nie zarabia bo poświęciłem się nowemu lp, a i tak się sociale wypalały. Mam nadzieję, że niedługo ruszę z promocją, ale tu jestem uzależniony od hotpay. Jak na razie jeszcze nie mam dostępu do metody płatności pod którą robiłem stronkę i żadna opcja monetyzacji nie jest podpięta. Jak tylko będę mógł ją podpiąć ruszam z promocją. Fanpage do reklamy odgrzebałem jakiś stary, akurat będzie jak znalazł, materiały reklamowe(teksty i grafiki) leżą u mnie na dysku tak, że będę mógł ruszyć od razu jak monetyzację załatwię jakąś. Mam gotowe grafiki i teksty do fb pod fb ads, gotowy fanpage, gotowe schematy wiadomości do marketingu szeptanego i listę for internetowych, oraz kanałów na yt pod to. Na tych trzech rzeczach na początek będzie się opierało moje zarabianie, wszystko dopięte. Cool

Dłużnicy:
Dalej nie oddali. Mam nadzieję, że się wyrobią do końca miesiąca bo ubezpieczenie i przegląd mi się w motocyklu kończą... facepalm

Podsumowując od ostatniego posta zarobiłem 160zł i przygotowałem wszystko do nowej strony z pdfami. Zostało już tylko podpięcie monetyzacji i potem promocja(którą mam rozpisaną właściwie całą).

Coś nowego Idea

Do tej pory całe moje zarabianie opierało się na marketingu i promocji poprzez sociale. Postanowiłem nabrać nowego doświadczenia i poduczyć się pozycjonowania. W tym celu poza tym, że jestem w grupie Mysca Getpaid zakupiłem również poradnik dot. pozycjonowania od Muraszczyka. Na razie go jeszcze całkiem nie przyswoiłem.Powoli zapoznaję się z jego treścią. Zobaczymy czy pozycjonowanie moich obecnych stron będzie miało sens i zwiększy zarobki czy może jednak pod SEO założę nową. Jeżeli założę to prawdopodobnie tym razem będzie to coś pod PPI bo PPI nie wydaje się specjalnie skomplikowanym sposobem zarobku, a w międzyczasie cały czas robię coś innego. Głównie i tak chodzi tu o naukę pozycjonowania i ruch z wyszukiwarki, więc efekty będą się pojawiać(mam nadzieję) dopiero z czasem. Smile

Nie pisz do mnie o porady, mentoring czy inne tego typu bzdury. Zarabiam sam i ty też zarabiaj sam!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-09-2018 22:05 przez azzaz.)
13-09-2018 22:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
azzaz Niedostępny
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 533
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 199 +

Forum Gold: 15.00
Post: #33
RE: Ezarabianie - odczucia, refleksje. Dziennik earnera.
Wracam do pracy. Przez ostatnie kilka dni się troszeczkę zregenerowałem. Tzn. odszedłem w końcu od komputera i większość czasu spędzałem na rożnych rozrywkach na dworze. Dzisiaj podzielę ten wpis na dwie części. Jedna czym się obecnie zajmę, a druga(powiązana z tą pierwszą). Co wydaje mi się(najmądrzejszy oczywiście nie jestem i dalej mało wiem Tongue ) najlepszą opcją, żeby faktycznie dobrze zarabiać przez internet.

Obecnie prowadzę 4 projekty z czego ten nowy będzie po prostu kontynuacją jednego z nich(ten z pdfami).

1) Najważniejszy dla mnie to projekt pod tytułem Sp. z o.o. nadszedł czas na wybór biura księgowego. Tutaj działalność odbywa się głównie offline, ale i tak trzeba pomyśleć nad swoją wizytówką w sieci Smile
W związku z tym powstanie strona internetowa i konta na socialach. Główny nacisk kładę tutaj na branding/wizerunek firmy. Żadnych nie do końca akceptowalnych przez ludzi z zewnątrz zagrań marketingowych/promocyjnych, ani ,,grayhatowych" posunięć tutaj nie będzie. Zależy mi na tym szczególnie mocno gdyż to jest pierwsza moja działalność, którą reklamuję własnym imieniem i nazwiskiem Wink

2) Produkty finansowe. 135zł wpadło przez te 3 dni ze sztuczki, 65zł z facebooka. Zarobek = 200zł

3) Ebooki. Ten projekt rusza od nowa tak naprawdę. Wystąpiły pewne komplikacje, a dokładnie zarówno konto, którego używałem do puszczania reklam dostało bana, jak i fp pod to znaleziony dostał bana. Zapomniałem go przejrzeć, były tam stare reklamy nie do końca lubianych przez fb rzeczy no i przy puszczaniu nowej konto reklamowe oflagowane, fp zbanowany. Swoją drogą pierwszy raz mi fp daje bana po odpalaniu kampanii za inny produkt gdzieś na fp nie związany z kampanią. Bywa zapominałem pousuwać mój błąd pokerface
Nowe konto jest już kupione, nowego fp jeszcze nie ma.

4) Nowy projekt jest ściśle związany z ebookami. Znajdzie się tam ten sam produkt, ale w innym opakowaniu + z inną taktyką działania. Tym razem spróbuję swoich sił w SEO. Dzisiejszy dzień spędziłem na analizowaniu keywordów i long taili do nich + szukałem domeny. Znalazłem jedną wygasłą i sobie przejąłem. Backlinków dużo nie miała to będę musiał robić prawie od nowa, ale za to posiada dosyć wysokie DA i PA, a mały spam score. Przy czym trochę tych backlinków ma to tak całkiem od zera z nimi nie zaczynam. Zarejestrowałem ją za darmo w nazwa.pl i przeniosłem do linux.pl gdzie mam hosting. Teraz czekam aż się pojawi na nowym hostingu. Jutro jak będę miał ją u siebie na hostingu jeszcze sprawdzę dokładniej czy ta domena jest tak dobra jak mi się wydawała. Taktyka tutaj będzie prosta. Tworzę maksymalną ilość sociali we wszystkich możliwych social mediach, wrzucam tam dobre zdjęcia i artykuły pod social marketing, ogólnie robię co się da, żeby się dobrze prezentowały. Na stronie oczywiście linki do wszystkich sociali i na odwrót na wszystkich socialach link do strony. Następnie zajmuje już się pozycjonowaniem i optymalizacją jej pod SEO mam nadzieję, że coś z tego będzie. Dopiero się będę tego uczył, ale zależy mi na tym, żeby w miarę ,,ogarnąć temat". Jest to projekt bardziej szkoleniowy dla mnie niż nastawiony na realny zarobek. Dlaczego? Tyle już zarabiam w internecie i aż wstyd, że mam nikłe pojęcie o pozycjonowaniu i nigdy tego nie robiłem, a na pewno się to przydaje :/ Jest szansa bo pod longtail, który sobie wybrałem nie ma strony w google, która tak naprawdę konkretnie odpowiada na to pytanie. Pytanie natomiast jest zadawane +/- 2900 razy miesięcznie. Z tego co patrzyłem tylko jedna strona od konkurencji(z topki) była pozycjonowana, a cała reszta wybiła się naturalnie. Tak przynajmniej mi się wydaję, bo ta jedna strona ma ponad 20x więcej linków niż pozostałe, a pozostałe mają ich dosyć mało. Z tego wnoszę, że ich autorzy nie linkowali i działają głownie przez same sociale.


To teraz druga część. Co wydaje mi się dobrym sposobem na zarabianie w internecie:

1) Przede wszystkim trzeba ogarnąć jak się robi strony internetowe. Bez tego ani rusz. Ten punkt na szczęście już mam za sobą Smile
2) Marketing w czystej postaci. Co by nie mówić o pozycjonowaniu na pewno działa to na bardzo duży plus. Do tej pory zarabiałem głównie w ten sposób i nie narzekam Wink Ten punkt też w miarę opanowany, ale cały czas śledzę tą branżę i sprawdzam nowości.
3) Pozycjonowanie - Tego dopiero mam nadzieję się kiedyś nauczyć. Coby nie mówić o socialach to naturalny, dobry ruch z google jest zwieńczeniem dobrze wykonanej pracy. Na socialach trzeba cały czas pracować i ,,walczyć" o leady. Na google jak coś jest dobrze wypozycjonowane ludzie sami wchodzą z siebie i na dotatek od razu zainteresowani tematem.

Te trzy rzeczy wydają mi się kluczem do dobrych pieniędzy bo je łącząc mamy:
Ładną i przejrzystą stronę internetową, z rozbudowanymi social mediami i na dodatek jeszcze wysoką pozycję w google. Czego chcieć więcej Big Grin

No dobra schodzę na ziemie rozmarzyłem się facepalm

Nie pisz do mnie o porady, mentoring czy inne tego typu bzdury. Zarabiam sam i ty też zarabiaj sam!
18-09-2018 00:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MichaelOneDollar Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 50
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 21 +

Forum Gold: 0.00
Post: #34
RE: Ezarabianie - odczucia, refleksje. Dziennik earnera.
Wypozycjonowany produkt będzie zarabiał cały czas "bez nakładu pracy", ale przeważnie wiąże się to z kosztami. Unikaj ofert z Allegro z miliardem linków, tylko skup się na jakości miejscówek przy zachowaniu bezpiecznego zróżnicowania anchorów. Ja staram się dawać ok. 50% brandu, 5-15% linków graficznych i ładnie wchodzi.

I najważniejsze. Nie nastawiaj się na szybkie efekty. Lepiej dłużej dojść do czołówki i w miarę stabilnie się jej trzymać niż po kilku dniach wylecieć poza TOP 100 :-)

Powodzenia
Glosy: azzaz (+1)
18-09-2018 10:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
azzaz Niedostępny
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 533
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 199 +

Forum Gold: 15.00
Post: #35
RE: Ezarabianie - odczucia, refleksje. Dziennik earnera.
Dzięki, na spokojnie będę działał i mam nadzieję to wyjdzie jakoś Big Grin

Nie pisz do mnie o porady, mentoring czy inne tego typu bzdury. Zarabiam sam i ty też zarabiaj sam!
18-09-2018 12:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
amidalez Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 69
Dołączył: Jul 2016
Reputacja: 13 +

Forum Gold: 0.00
Post: #36
RE: Ezarabianie - odczucia, refleksje. Dziennik earnera.
Prostym sposobem na pozycjonowanie na googlach jest odpowiednia ilość i regularne dodawanie tekstów. Ja koncentruję się na długich ogonach - co prawda na konkretne frazy nie ma duzej ilości wejśc, ale jest ich dużo i z małą konkurencją, więc wystarczy lekko "podrasować"
Glosy: azzaz (+1), AleksandraN (+1)
18-09-2018 12:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

azzaz Niedostępny
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 533
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 199 +

Forum Gold: 15.00
Post: #37
RE: Ezarabianie - odczucia, refleksje. Dziennik earnera.
Sam właśnie badam jakie długie ogony by mi pasowało. Prawdopodobnie będzie ich sporo u mnie też Wink

Nie pisz do mnie o porady, mentoring czy inne tego typu bzdury. Zarabiam sam i ty też zarabiaj sam!
18-09-2018 22:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
azzaz Niedostępny
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 533
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 199 +

Forum Gold: 15.00
Post: #38
RE: Ezarabianie - odczucia, refleksje. Dziennik earnera.
Znowu powrót i znowu nie mogę pochwalić się wysokimi zarobkami Sad Całkowicie zaangażowałem się w naukę pozycjonowania i tworzenie nowej strony pod SEO, oraz Sp. Z o.o. O spółce się rozpisywał nie będę bo to powijaki dopiero do tego mało związane z działalnością w internecie. Niestety w rzeczywistości wszystko dzieje się bardzo wolno z przyczyn siły wyższej(instytucje państwowe...). Koszty na start prawdopodobnie wyniosą mnie prawie 3000 zł. Biuro księgowe, notariusz, podatek, zastrzeżenie nazwy. Ogólnie jest ciężko, a z budżetem i tak krucho teraz. Nie to, żebym nic nie zarabiał wcześniej, ale tylu wydatków ile teraz mam wliczając w to spółkę mnie trochę przytłaczają. Zastanawiam się trochę czy nie porwałem się z motyką na słońce, ale wierzę, że ostatecznie uda się uda wszystko dopiąć. Motywuje się tym, że jak już wszystko ruszy to od razu z kopyta.

Jeżeli chodzi o Internet jedyne co robiłem to zarabiałem te 45zł dziennie na wspominanym kilka razy patencie z produktami finansowymi. Inne socjale odpuściłem bo właśnie, żeby ruszyć do przodu uczę się pozycjonowania. Pochłonąłem bardzo dużo teorii na jej temat. Wiem w końcu jak działa ten magiczny google, rozumiem jego mechanizmy to już duży plus bo na początku miałem o tej wyszukiwarce zupełnie inne myślenie niż stan rzeczywisty. Znalazłem domenę, czekam aż będę mógł jej zmienić dnsy na swój hosting. Na razie siedzi na ovh i czekam aż pojawi mi się taka możliwość. Dopiero co była transferowana na mnie i to może trochę zająć. Przy wyborze domeny kierowałem się jej wartością pod SEO. Domena ewidentnie była już kiedyś pozycjonowana. Page authority zresztą mówi sam za siebie. Wg. Moz domena ma pa 40. Prawie 4k linków na start, ale takie se są te linki jak je teraz sprawdzam. Na pewno stworzę dużo lepsze jak sam zacznę linkować, ale to na samym końcu. Wiek domeny to prawie 6 lat. Ogólnie jak na polskie podwórko i moją konkurencje ma szansę to zatrybić i się wbić gdzieś wyżej. Moja konkurencja jest baaaardzo słaba i to mnie motywuje bo moje umiejętności w SEO też na razie mizerne :/ Dzisiaj w nocy już powoli zajmę się pisaniem artykułów na stronę i pod linkowanie. Tematów mi nie brakuje, będzie ich sporo i każdy unikalny. Jeszcze prawdopodobnie trochę czasu minie zanim strona ruszy bo jak już ją przerzucę na swój hosting i zacznę tworzyć chcę też przy okazji, żeby ona coś sobą reprezentowała wizualnie i marketingowo bo wysoka pozycja słabej strony mi pieniędzy nie da. W momencie, w którym strona będzie skończona zajmę się podstawowym linkowaniem. Nie będzie tych linków dużo, ale wszystkie wysokiej jakości. Linkowanie połączę z marketingiem. Szeptanka po forach w ramach linkowania będzie uskuteczniana + promocja na socialach. Głównie uderzę w facebooka, jeżeli chodzi o promocje inną niż SEO. Przy okazji chcę, żeby moja strona była brandowa, oraz żeby wokół niej powstała na facebooku większa społeczność. Posty próbujące wciągnąć użytkownika w aktywność + jak się pojawi już trochę osób pytania do nich, żeby dyskutowali między sobą i napędzali mi trochę te sociale. Jest to dosyć trudne, ale tutaj nie licząc linkowania na socialach celuję w kontrowersje i clickbaity. Nie wiem jak to wyjdzie i jak będą reagować, ale mam nadzieję, że dobrze. Sama strona i sposób zarabiania to w będzie głównie afiliacja. Może potem wróci sprzedaż ebooków, ale muszę naprawdę dużo czasu spędzić, żeby to co mam w obecnych książkach pozmieniać i pokleić w jedną, nową książkę pod obecną stronę. Zdecydowanie za dużo roboty mam teraz ze wszystkim Undecided

Podsumowując jest gorzej, koszty rosną, kasy mniej, w życiu prywatnym też bywało lepiej. Cały czas zajmuje się pracą i nigdzie nie wychodzę. Liczę, że w tej sinusoidzie niedługo polecę do góry i wszystko to co teraz robię ostatecznie zaowocuje. Rolleyes

Jako, że obecnie widziałem znowu mnóstwo rzeczy jak i na czym ludzie zarabiają i znowu widząc niektóre rzeczy w kółko strzelałem facepalma facepalm Pojawi się dzisiaj też(ewentualnie już jutro, ale to w sensie, że dzisiaj w nocy po północy(masło maślane bełkoczę, wiem)) krótki artykuł na temat tego co ludzie odjaniepawlają w internetach ostatnio mocno i dlaczego to jest słabe podejście do zarabiania/dlaczego to bardzo mało zarabia Wink

Nie pisz do mnie o porady, mentoring czy inne tego typu bzdury. Zarabiam sam i ty też zarabiaj sam!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-09-2018 18:17 przez azzaz.)
Glosy: danoneksss (+1)
27-09-2018 18:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
azzaz Niedostępny
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 533
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 199 +

Forum Gold: 15.00
Post: #39
RE: Ezarabianie - odczucia, refleksje. Dziennik earnera.
Czas na rozkminki Idea

Będzie to trochę powiązane z facebookowymi biznesmenami, ale tylko troszkę. Temat ten z jednej strony mnie trochę śmieszy, a z drugiej zaczyna powoli zaczyna być już żenujący. Wczuwam się w rolę. Uwaga reklama Wink

(27-09-2018 18:15)byznesmajster z social media napisał(a):  MIESIĘCZNY ZAROBEK 9500 EURO!!! TY TEZ TYLE CHCESZ ?

Prawdziwy biznes, potężna firma działająca od 2014 roku.
PRZEZ TE LATA JUŻ PONAD TYSIĄC OSÓB STAŁO SIĘ DZIĘKI NIEJ MILIONERAMI.

[Zdjęcia mercedesów z google i miesięcznej wypłaty prezentowanej jako dniówka]

Dołącz już dziś do projektu i zacznij cieszyć się życiem Big Grin
Powodzenia na szczycie, ja dzisiaj zarobiłem już 2300 euro. Ty też tak możesz, wystarczy naprawdę tego chcieć. Wejdź na stronę poniżej i poznaj szczegóły!

Do tego jakiś krótki opis programu czasem i nazwa sieci afiliacyjnej, albo programu partnerskiego, albo revshara, albo jeszcze czegoś innego przedstawianego jako firma, którą się ,,reprezentuje". Że ludzie tak naganiają to wiadomo od zawsze, że z biznesem ma to niewiele wspólnego to już pisałem. Natomiast zastanawia mnie to, że wszyscy w tym samym momencie rzucają się na to samo. Zależnie od okresu ankiety, revhary, konta bankowe etc. dosłownie wszyscy tacy biznesmeni w tym samym czasie robią to samo. Przeglądałem sobie jakiś czas temu na adspy odpalane kampanie na facebooku:
https://adspy.com/
polecam program swoją drogą, najlepszy sposób na znalezienie niszy to po prostu sprawdzać co ludzie odpalają i równocześnie czego jest mało. 1-2 dobre zarabiające reklamy znalezione to idealny wynik bo i to zarabia i konkurencji nie dużo to nic się nie stanie jak dołączy trzecia osoba Wink Wracając do meritum z tych topowych łańcuszków, firm i tak dalej prawie każdy odpala to samo równocześnie. Po grupach też to samo. Wszędzie przeważa dokładnie ten sam program do zarabiania i jest prawie identycznie reklamowany.

Nie rozumiem logiki tych biznesmenów. Biorą się za najtrudniejsze nisze, przy których konkurencja jest gigantyczna, każdy niezwiązany z zarabianiem w internecie człowiek już wie o co chodzi i wrzucają wszędzie te reklamy... Nie tędy droga ja raczej celuje w mało oblegane rzeczy i małą konkurencję. A przeszkadza mi to bo fb się zmienia trochę w tablice ogłoszeń. Pełno bezwartościowych i powielanych przez tysiące osób treści ,,zajmuje miejsce" i ciężej się wybić czemuś innemu. Jak już coś się wybije i zarabia to nagle wszyscy się na to rzucają, sposób się wypala i next. pokerface

Oczywiście ma to też soje plusy, a przynajmniej ja jeden znalazłem. Ludzie mają bardzo krótką pamięć. Przeglądanie sobie, albo wspominanie co ludzie reklamowali i co robili parę lat temu jest też dobrym sposobem na szukanie niszy. Dlaczego? Bo ludzie już nie pamiętają co było kiedyś i jak odpowiednio długi czas minie to te rzeczy znowu działają. Sam zarabiałem jakiś czas temu na popularnej i oklepanej niszy. Tylko, że oklepana i znana każdemu była ona jakoś 4 lata temu. O dziwo znowu działała i zarabiała fajnie jak już wszyscy jak jeden mąż przerzucili się na coś innego Big Grin

Nie pisz do mnie o porady, mentoring czy inne tego typu bzdury. Zarabiam sam i ty też zarabiaj sam!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-09-2018 22:05 przez azzaz.)
27-09-2018 22:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
azzaz Niedostępny
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 533
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 199 +

Forum Gold: 15.00
Post: #40
RE: Ezarabianie - odczucia, refleksje. Dziennik earnera.
Mała aktualizacja.

Jaram się mocno Big Grin

Pierwsze poważne zlecenie jakie dostałem w ramach spółki. Ofc na razie zlecenie wykonywane na zasadach umowy cywilnoprawnej między mną, a klientem ponieważ jak pisałem działalność dopiero w powijakach.

W spółce zajmuje się jak pisałem również usługami prawnymi. Dostałem właśnie zlecenie polegające na... Założeniu spółki z ograniczoną odpowiedzialnośćią Big Grin Lepiej trafić mi się nie mogło. Jestem ze wszystkim na bieżąco bo zakładam własną. Dokładnie z doświadczenia wiem co i jak. Do tego również na podstawie wytycznych sam piszę odpowiednią umowę klientowi. Zajmie mi to pewnie jakiś czas, ale kwota na jaką się umówiliśmy na tą usługę to 1200zł + klient pokrywa wszystkie koszty z tym związane(pcc, notariusz, opłaty sądowe). Bardzo dobrze bo jak pisałem krucho z hajsem Undecided

Nie pisz do mnie o porady, mentoring czy inne tego typu bzdury. Zarabiam sam i ty też zarabiaj sam!
28-09-2018 16:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank! danoneksss 255 58,895 20-09-2018 19:28
Ostatni post: pawlosek
Tongue Dziennik młodego Earnera ZarabiamMilion 19 5,886 10-11-2017 01:38
Ostatni post: ZarabiamMilion
  Sylwestrowy dziennik Earnera Piesela!♥ Piesel_Nala 11 3,637 08-01-2016 20:44
Ostatni post: Piesel_Nala

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości