Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MoneyClicker - progresywna gra typu clicker

Autor Wiadomość
uwu_ Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 1
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1
MoneyClicker - progresywna gra typu clicker
Sprawdź:
Gra, która powstała już jakiś czas temu. Przeglądam od dawna forum i nie widziałem żadnego tematu o niej, a jest naprawdę ciekawa i warta uwagi.

MoneyClicker to (wg. autora) progresywny clicker gdzie trzeba poświęcić trochę czasu, co się odpłaci wysokimi zarobkami. Gra opiera się na wchodzeniu do "kopalni", gdzie przez klikanie w przycisk możemy dostać materiały typu Kamień czy Węgiel. Materiały które wykopiemy możemy potem sprzedać na wirtualną walutę w grze o nazwie MCC.
Clicker oferuje mnóstwo ulepszeń, można ulepszyć praktycznie wszystko, zyski z poszczególnych kopalni, ilość wykopywanych materiałów, cenę materiałów, a nawet zmniejszyć ilość pokazujących się reklam i Captcha.
Podczas klikania wyskakują nam reklamy i co kilkanaście kliknięć dostajemy tzw. "przerwę reklamową" gdzie musimy przejść przez shortener żeby kontynuować nasze kopanie.
W grze mamy coś takiego jak energia i poziomy, z każdym kliknięciem nasza energia spada, a poziom doświadczenia rośnie. Energię możemy dokupić w sklepie jeśli się nam skończy, lub poczekać parę godzin aż cała się zregeneruje. Z każdym poziomem energia nam wraca do 100% i możemy odblokować jaskinie, w których są dostępne bardziej wartościowe materiały, na których zarobimy więcej.

Poza kopaniem możemy skorzystać z codziennego Free rolla gdzie możemy wygrać do 10000 MCC, możemy kupić górników, którzy kopią nam materiały offline i możemy również kopać XMR w przeglądarce żeby dostać więcej pieniędzy w grze.
Istnieją też specjalne promo kody z których dostajemy dodatkowe pieniądze za darmo:
FREE5 - darmowe $0.05
7DAYS - darmowe $0.05 jeśli konto ma dłużej niż tydzień
30DAYS - darmowe $0.10 jeśli konto ma dłużej niż miesiąc

Gra ma bardzo wysokie noty w jej temacie i na jej stronie głównej, a autor szybko implementuje sugestie użytkowników.

Kilka osób już wypłaciło, więc strona jest legit. Strona wypłaca od $0.50 do FaucetHUB, $10 bezpośrednio do portfela Bitcoin i $1 na Paypal. Uważam że warto dać grze szansę.

https://money-clicker.com

Piszcie co myślicie o grze Smile

Hybrid1990 dodał notatkę do tego postu 09-04-2018 19:46 ponieważ:

Za mało postów na reflink. +20%
Reflink usunąłem, post zedytowałem.
Zapoznaj się z regulaminem forum, i przestrzegaj go.

09-04-2018 19:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
pewue Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 145
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 72 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2
RE: MoneyClicker - progresywna gra typu clicker
Ktoś się wypowie? Wink
31-05-2018 10:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
loryn222 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 814
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 69 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 250.00
Post: #3
RE: MoneyClicker - progresywna gra typu clicker
Sprawdzę jutro
12-06-2018 16:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
arielbtc90 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 163
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 36 +

Forum Gold: 20.00
Post: #4
RE: MoneyClicker - progresywna gra typu clicker
Ja nie polecam, często sie wykrzacza i wyrzuca z głównej strony.
Możliwe że u mnie tylko coś takiego się działo.

arielbtc90, dumny członek http://zarabiam.com od Feb 2018.
13-06-2018 06:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
loryn222 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 814
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 69 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 250.00
Post: #5
RE: MoneyClicker - progresywna gra typu clicker
(13-06-2018 06:52)arielbtc90 napisał(a):  Ja nie polecam, często sie wykrzacza i wyrzuca z głównej strony.
Możliwe że u mnie tylko coś takiego się działo.

Nieprawda , łatwo jest sobie wypracować zysk podczas klikania i jednoczesnym kupowaniu energii ale powiedzmy sobie szczerze że max dziennie zarobisz 0.01$ z uwagi na to że aktualnie by mieć 0.01$ to potrzebujesz 10 000 MCC czyli na minimum do wypłaty potrzeba 500 000 MCC .

Fakt jest to ciężkie do zrobienia na początku ale twierdze bo to już obliczyłem że po dobiciu do pierwszej wypłaty czyli zarobieniu 500 000 MCC będzie się zarabiało jeszcze szybciej i jeszcze szybciej itd.

Podsumowanie :

Bardzo ciężko coś tu zarobić a nie jesteśmy w stanie określić czy admin jest legitny , jeśli by się okazało że jest legitny to można by się tu pobawić i sądzę że po miesiącu grania nie trudno byłoby zarabiać nawet 0.1$ dziennie lub więcej .
17-06-2018 05:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
loryn222 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 814
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 69 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 250.00
Post: #6
RE: MoneyClicker - progresywna gra typu clicker
Od razu napiszę że sprawdzaliśmy ten serwis w 5 osób na 2 kontach . Na jednym wyszło ze potrzeba okolo 650 000 MCC wydać by zarabiać okolo 0.1$ dziennie , a na drugim 495 000 MCC .

A i jeszcze sprawdźcie od kiedy jest ta gra bo widzę ze najlepszy gracz ma 15 lvl co jest śmieszne bo da rade do tego dobić w tydzień lub szybciej , dlatego piszę ze nie jestesmy w stanie stwierdzić czy Admin jest uczciwy bo juz dawno nawet jakby liczyć od daty powstania tego tematu to ktos powinien mieć co najmniej 50lvl+

1lvl-2lvl = przechodzisz około 30 skróconych linków

2lvl-3lvl = przechodzisz około 60 skróconych linków

3lvl-4lvl = przechodzisz około 450 skróconych linków , nawet nie chce sprawdzać ile potrzeba na 4lvl-5lvl bo jest masakra
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-06-2018 09:56 przez loryn222.)
17-06-2018 09:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
loryn222 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 814
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 69 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 250.00
Post: #7
RE: MoneyClicker - progresywna gra typu clicker
Dobiłem 4lvl czyli czeka mnie co najmniej 900 skróconych linków Sad
19-06-2018 15:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Caevar Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 36
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 5 +

Forum Gold: 0.00
Post: #8
RE: MoneyClicker - progresywna gra typu clicker
Ja dobiłem już 7lv, użyłem dwóch promo codów i weszły.
Skracanie linków faktycznie męczące, natomiast sama idea strony całkiem mi się podoba póki co.
A zanim dozbieram do wypłaty to minie jeszcze sporo, więc jak mi cierpliwości starczy to napiszę.
29-06-2018 08:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
loryn222 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 814
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 69 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 250.00
Post: #9
RE: MoneyClicker - progresywna gra typu clicker
Jaki ci srednio wychodzi zysk na twoim poziomie jak zużyjesz całą energię i sprzedasz z tego surowce ?
29-06-2018 15:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Kilkujadek Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 4
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #10
RE: MoneyClicker - progresywna gra typu clicker
8lvl 10 energii to jakies 40-60MCC
29-06-2018 20:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Binance- nowa gra do 1000$- wydarzenie zakończone krocze_szatana 1 1,334 28-07-2023 13:32
Ostatni post: Hybrid1990
  Gra przeglądarkowa z nagrodami radekkuzia12 1 394 29-05-2023 07:46
Ostatni post: Hybrid1990
  Wycena dodawania ogłoszeń do portalu typu. otomoto Bobi2k17 5 3,006 20-04-2023 07:56
Ostatni post: Majka
  Death Goat - darmowa gra na Indie Gala DC1 1 2,022 31-03-2023 14:03
Ostatni post: Hybrid1990
  Praca online na stronach typu chat Vebius 92 31,584 19-05-2022 14:36
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości