Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Droga od nieudacznika do... Sam nie wiem czego chce » Pora wreszcie się ogarnąć!

Autor Wiadomość
KamilR94 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 7
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1
Droga od nieudacznika do... Sam nie wiem czego chce
Sprawdź:
Cześć!

[O mnie]
Mam na imię Kamil. Mam 23 lat (jeszcze) i najlepiej co mi wychodzi to chyba nic, no może marzenia oo byciu dużo dużo lepszą wersją siebie. Jednak te marzenia się nie spełniają same i trzeba by było jakoś je zreallizować Smile Czemu nic nie robię z tym? Lęk przed porażką jest silniejszy od moich marzeń, boje się ze nie wyjdzie, to mnie dobija a czas leci jak szalony, od kilku lat tydzien mi mija mi tak szybko że nawet nie wiem kiedy. Jeszcze tak poczekam z 5 lat, marzenia prysną i będę całe życie pracował na etacie, z resztą jakim etacie, teraz to nawet nie mam etatu.. Przez 2 lata pracowałem w firmie w której dostałem posadę po znajomości, firma się rozpadła ja zostałem bez pracy i szukam już od pół roku jakiejkolwiek pracy (dobrze że mam oszczędności), a ostatnio już się boje dzwonić, wysyłac CV, bo znów to samo bedzie cisza, albo że teraz nie potrzebują. Mało ofert pracy jest u nas i tak to jest. Idzie wiosna mam nadzieje że bedzie łatwiej znaleźć prace... Koniec marudzenia.

[Marzenia]
Chce mieć sklep internetowy, wybudować dom, zbudować dochód pasywny (wiem ze takiego nie da się w 100% pasywnego mieć, zawsze coś przy nim trzeba zrobić), Stworzyć swoją markę ubrań Tj. prosto, stoprocent. To by było na tyle. Niby nie dużo ale aż tak duzo...

[Cele]
[ ] Znaleźć prace
[ ] Dorabiać przez neta 1000zł/miesiecznie
[ ] Ogarnąć się (przestać marudzić)!

Narazie tyle wystarczy tych celów, bo co za dużo to nie zdrowo.

Pozdrawiam!
12-03-2018 09:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Adaalbert Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 123
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 48 +

Forum Gold: 50.00
Post: #2
RE: Droga od nieudacznika do... Sam nie wiem czego chce
Skoro pół roku nie możesz znaleźć pracy tzn, że coś robisz źle. Poszukaj na yt materiałów o tym jak zbudować CV/jak się przygotować do rozmowy o pracę. Nie widzę innej możliwości. Jak coś nie idzie to trzeba coś zmienić Smile

Pozdro i powodzenia
Glosy: KamilR94 (+1)
12-03-2018 09:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dazy19 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 737
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 114 +

Forum Gold: 22.50
Post: #3
RE: Droga od nieudacznika do... Sam nie wiem czego chce
Marka ubran i juz widze ze chyba trafiles na akademie bogactwa Big Grin pozdrawiam i zycze powodzenia Smile ucz sie handlu , handlu czymkolwiek i na tym buduj kapital nawet przez dzwignie kredytu kupieckiego. Praca na etacie nie da Ci tyle doswiadczenia niestety do tego co chcesz osiagnac Smile czym sie bedziesz zajmowal w internecie ?

DUMNY CZŁONEK ZARABIAM.COM
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-03-2018 09:50 przez dazy19.)
Glosy: KamilR94 (+1)
12-03-2018 09:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KamilR94 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 7
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #4
RE: Droga od nieudacznika do... Sam nie wiem czego chce
O swojej marce ubrań już dawno myśle ze 2 lata... Tylko mysle niestety. Tak ogladam akademie bogactwa. Praca na etacie tylko na jakiś czas potem bede przechodził na swoje jakieś "biznesy". Nie wiem czym się bede zajmował, jedyne co mi w internecie wychodzi to handel/reselling. Umiem dużo rzeczy ale w żadnej nie jestem dobry. Myślałem żeby zająć się pozycjonowaniem, ale śledzę dzienniki z SEO i to tak średnio jestem do tego przekonany. Nie chce też nikogo na hacki naciagać wole mniej ale z czystym sumieniem (wierze w karmę). Po prostu chce coś oferować komuś co ma wartość dla kogoś.
Glosy: ggusiaja (+1)
12-03-2018 13:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pablinho Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 257
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 22 +

Forum Gold: 0.00
Post: #5
RE: Droga od nieudacznika do... Sam nie wiem czego chce
No cóż od czegos trzeba zacząć. Skoro wychodzi ci handel/reselling i może spróbuj w kryptowalutach ? Teraz jest leciutki kryzys więc idealny moment, żeby wejsc. Big Grin
Glosy: KamilR94 (+1)
12-03-2018 14:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radek0389 Online
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,622
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 1160 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #6
RE: Droga od nieudacznika do... Sam nie wiem czego chce
(12-03-2018 13:38)KamilR94 napisał(a):  O swojej marce ubrań już dawno myśle ze 2 lata...

Masz jakieś autorskie projekty? Rysunki, szkice? Moze sam coś już uszyłeś?
Pochwal się.
Glosy: KamilR94 (+1)
12-03-2018 15:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KamilR94 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 7
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #7
RE: Droga od nieudacznika do... Sam nie wiem czego chce
Mam kilka projektów takich amatorskich, nazwę marki, logo. Ale to wszystko idzie do szuflady
12-03-2018 15:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 2,118
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2383 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 58.00
Post: #8
RE: Droga od nieudacznika do... Sam nie wiem czego chce
Proponuję zacząć od sklepu na cupsell. Chyba nie myślisz, że nagle z dnia na dzień będziesz miał sklep internetowy z własną marką ubrań? Takie rzeczy zaczyna się od małego kroku, a później systematycznie rozwija. Sklep na cupsell wydaje się być najłatwiejszy i możliwy do wdrożenia "na już".

Dodasz kilka koszulek, zaczniesz reklamować ten sklep.. nauczysz się marketingu, sprzedaż pierwsze sztuki, zbudujesz jakieś zaplecze, np. fanpage... no i systematycznie rozwijając to wszystko w końcu obudzisz się rano i będziesz miał własny sklep internetowy :>

BTW. Praca na etacie nie jest niczym złym Smile

Pozdrawiam!
mysc

--> Profesjonalna pomoc w zarabianiu online
[Obrazek: makecash.png]
Glosy: KamilR94 (+1)
12-03-2018 18:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KamilR94 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 7
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #9
RE: Droga od nieudacznika do... Sam nie wiem czego chce
Nie nie, wiem że stworzenie własnej marki zajmuje trochę czasu licząc w latach. Też myślałem o cupsell. Również nie twierdzę że etat jest czymś złym ale lepiej pracować na siebie niż na kogoś.
12-03-2018 19:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

wrzochal11 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 552
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 133 +

Forum Gold: 107.00
Post: #10
RE: Droga od nieudacznika do... Sam nie wiem czego chce
Życie to jest walka, wielka walka! Walka z samym sobą! Wielu tej prawdy nie chce przyjąć i szuka ciągle winnych swoich niepowodzeń.
Musisz po prostu zacząć działać. W takiej oto kolejności: Najpierw podejście mentalne, potem zdobywanie wiedzy (tylko pamiętaj, słuchaj fachowców w danej dziedzinie, u nas na forum takich jest sporo) i w końcu realne działanie, ono jest i tak najważniejsze! O tym trzeba pamiętać. Tak, wiem że jest ciężko. Ale już pisałem życie to walka Smile
Powodzenia życzę!

Zarabiaj na produktach cyfrowych >>
Glosy: Adaalbert (+1), KamilR94 (+1)
12-03-2018 21:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pełna mobilizacja - wyboista droga do niezależności... ggusiaja 720 131,826 14-04-2024 20:57
Ostatni post: ggusiaja
Exclamation Powrót z kolan - Chcę być lepszy, niż wczoraj. lifemaxxer 4 584 13-11-2023 13:22
Ostatni post: xdax1
  Mix zarabiania.. Droga po marzenia Voode 6 2,859 09-05-2022 08:27
Ostatni post: Voode
  Tygodnik: Droga w Tworzeniu pasywnych źródeł dochodu. paweuq 24 8,376 05-01-2022 18:07
Ostatni post: Apps
Wink BetFury - od zera do... no właśnie, do czego? dondziadzia 103 14,787 06-10-2021 17:34
Ostatni post: dondziadzia

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości