Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera.

Autor Wiadomość
Jackson91 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 50
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 50.00
Post: #181
Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera.
Sprawdź:
Ten bitclub to nie jest scam jakiś ? Słyszałem sporo negatywnych opinii na ich temat
20-01-2018 13:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Zaradny Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 114
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 20 +

Forum Gold: 0.00
Post: #182
RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera.
Nie jest mają kopalnie kilka razy do roku można zwiedzać.Procent mały ale to taka rezerwa dla mnie.

(20-01-2018 11:32)Adrian_krypto napisał(a):  czyli taki był pierwotny cel dziennika - sprzedaż dostępu do grupy i wciągnięcie jeleni do pseudo kopalni bitclubu Smile
Chyba kogoś dupa boli xD
Jeśli już chcesz nazywać ludzi w mojej grupie ,,jeleniami ''to chciał bym zauważyć 3 rzeczy po pierwsze:
-prowadze od 2 miesięcy prawie grupę i niektórzy ludzie zarobili na niej nawet 15x kapitału w 2 miesiące na moich typach nie płacąc mi nic ale oczywiście ci ludzie to jelenie a co do ruszenia płatnej grupy ludzie mnie sami pytali i na PW i samym dzienniczku ale skoro ty mówisz że od początku chciałem płatna grupę to TAK chciałem nawet o tym pisałem kilka razy więc skąd nagle ten ból dupy?...
- po drugie jeśli chcesz wiedzieć bitclub jest na ostatnim miejscu planu dla ludzi a mam pomysł na grupę i może rozjebie twój światopogląd ale będę brał kasę tylko za miesiące które będą na plus po za tym wlot będzie dużo tańszy niź do innych grup.Ludzie wyniki znają na nawet na krwawni udało się nam zarobić ale niech się ludzie z grupy wypowiedzą tu i wtedy będzie to miarodajne.
3.Nie zamykam grupy nie płatnej i nadal będę im doradzał. Vip dostanie więcej po prostu i też pisałem o tym już dawno!
A tak na sam koniec na jakiej podstawie twierdzisz że bitclub jest pseudokopalnią skoro możesz ją nawet odwiedzić po wcześniejszym umówieniu?

Zaradny, dumny członek http://zarabiam.com od Jul 2015.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-01-2018 18:02 przez Zaradny.)
Glosy: Ropsont (+1)
20-01-2018 17:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jackson91 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 50
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 50.00
Post: #183
Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera.
Akurat grupa Zaradnego jest jak najbardziej dochodowa, sam jestem w niej i wyniki są bardzo dobre ;-)
20-01-2018 19:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adrian_krypto Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 39
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 16 +

Forum Gold: 0.00
Post: #184
RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera.
czekaj, czekaj... że niby z jakiego powodu mam mieć ból dupy??? Rolleyes

Jest NIEREALNE aby system prowizji i naliczeń bitclub był finansowany jedynie z wydobycia (zakładając nawet minimalne koszty).
Skąd zatem pochodzą prowizje? Z niczego? Nie - z kolejnych wpłat członków.
Jak wypłat będzie więcej niż wpłat to bitclub po prostu zniknie tak jak to się dzieje w przypadku każdego innego hyipa.

(20-01-2018 17:25)Zaradny napisał(a):  A tak na sam koniec na jakiej podstawie twierdzisz że bitclub jest pseudokopalnią skoro możesz ją nawet odwiedzić po wcześniejszym umówieniu?
no pewnie, tak samo jak i można (lub można było) odwiedzić siedziby das coina, futureneta, mx world, traffic mansion, recyclix i wielu innych "legitnych firm" Smile

Nie sądzę abyś był aż tak naiwny więc zastanów się czy aby na pewno warto bawić się w naganiacza.
21-01-2018 01:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zaradny Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 114
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 20 +

Forum Gold: 0.00
Post: #185
RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera.
Okej no to po kolei.

Zaradny, dumny członek http://zarabiam.com od Jul 2015.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-01-2018 06:51 przez Zaradny.)
21-01-2018 05:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zaradny Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 114
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 20 +

Forum Gold: 0.00
Post: #186
RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera.
(21-01-2018 05:46)Zaradny napisał(a):  
(21-01-2018 01:35)Adrian_krypto napisał(a):  czekaj, czekaj... że niby z jakiego powodu mam mieć ból dupy??? Rolleyes

Jest NIEREALNE aby system prowizji i naliczeń bitclub był finansowany jedynie z wydobycia (zakładając nawet minimalne koszty).
Skąd zatem pochodzą prowizje? Z niczego? Nie - z kolejnych wpłat członków.
Jak wypłat będzie więcej niż wpłat to bitclub po prostu zniknie tak jak to się dzieje w przypadku każdego innego hyipa.

(20-01-2018 17:25)Zaradny napisał(a):  A tak na sam koniec na jakiej podstawie twierdzisz że bitclub jest pseudokopalnią skoro możesz ją nawet odwiedzić po wcześniejszym umówieniu?
no pewnie, tak samo jak i można (lub można było) odwiedzić siedziby das coina, futureneta, mx world, traffic mansion, recyclix i wielu innych "legitnych firm" Smile

Nie sądzę abyś był aż tak naiwny więc zastanów się czy aby na pewno warto bawić się w naganiacza.

Dobra jedzmy od początku:
Po pierwsze wszystkie z tych firm od samego początku miały model piramidalny bo NIE miały/mają źródła pieniędzy po za wpłatami użytkowników nie dało się zweryfikować ich statystyk,odwiedzić firmy po za biurem (bitclub pokazuje kopalnie te scamy miały tylko biura) oraz miały majątkowego zabezpieczenia i prawie wszystkie zarejestrowane były na jakimś wypizdowie gdzie nie można było podesłać kontroli ani ich ścigać.Teraz bitclub, po pierwsze możesz zobaczyć ich kopalnie jeśli chcesz więc kopią naprawdę i możesz to zweryfikować na bardzo wiele sposobów choć by statystyki wydobycia.Po drugie gdy by właściciel chciał was oszukać i spierdolić z hajsem to już to widzę jak pakuje 2 gigantyczne hale koparek do walizki(które wraz z halami są zabezpieczeniem finansowym) i leci na lotnisko z myślą ,,gdzie tu jest najbliższe gniazdko bo muszę se koparki podłączyć,, na pewno go wtedy nie złapią...
Zarejestrowani są na Islandii w razie czego masz narzędzia do ścigania ich za oszustwa są też pod nadzorem wszelakich instytucji finansowych.
Co do wydobycia już ci piszę.Masz rację gdy by wszystko szło na wypłaty to tak ale masz obowiązek reinwestycyjny przez to kopalnia zwiększa swoje możliwości kopania w ciągu geometrycznym i stąd kopalnia ma kasę na prowizje kròtki dowód matematyczny mieśięcznie masz 7% z pakietu 500$ z tego połowę czyli 3,5% idzie na reinwestycyjny czyli po roku daje to w teorii rozrost mocy przeliczeniowego o 42% a tak naprawdę więcej no bo koparki dodaje się co miesiąc więc leci procent składany ale dopiero jak reinwestycja osiągnie 100% wartości pakietu pracuje na Cb i do tego czasu generuje przychód dla firmy co idzie między innymi na prowizje i koparki firmowe(nie z pakietów) i to ci wystarczy już na prowizje i całą reszte.Pomijając że gdy wygaśnie ci pakiet koparki ci już nie płaca ale fizycznie nadal są i kopią dlatego kopalnia ma sporo większe zyski niż zobowiązania firmy.Po trzecie część opłaty jednorazowej administracyjnej idzie na prowizje.Co ci się tu nie dodaje że posądzasz mnie o scamerstwo?

A teraz wyrzut w moim kierunku że chce naciągać ludzi bo do czegoś się trzeba przyj**ć jak poprzednie argumenty nie trafiły.
-Po pierwsze to to że zamiast nagabywać do scamów to je demaskuje zapytaj się ludzi (albo sam scrina tu wklejenie) na temat kopalni którą analizowaliśmy pod kątem wejścia.Znalazłem tyle niejasności technicznych i prawnych że nawet pokazałem umowę prawnikowi żeby mnie utwierdził w opinii ale oczywiście jestem naciągaczem na hajs bo ty tak mówisz to tak jest.....
-po drugie WSZYSTKIE inwestycje w co innego niż trading będą realizowane z zysku tradingowego i po to by po pierwsze zmniejszyć ryzyko po drugie zbudować ludziom pasywny dochód jak np giełda będzie zdychać lub będą chcieli jebnąć etatem i bitclub nie jest na pierwszej liście do zrealizowania a ostatniej i cię zadziwie ale 90% z tego nie jest programami referencyjnymi (a więc prościej bo pewnie nie zrozumiesz) nie mam z tego ŻADNYCH pieniędzy.
-Pewnie następny twój wyrzut w moim kierunku był by taki że ,,coś podejrzane jest że jestem taki bezinteresowny,, i rozbroje go już teraz:
Otórz widzisz ja wcale nie jestem bezinteresowny, wszystko co robię ma na celu budowanie reputacji i wizerunku dzięki temu buduję bazę odbiorców na grupę i w przyszłości na inne produkty/usługi moich firm.A NIE DA się tego zrobić inaczej jak zaspokoić potrzeby klientów a w tym przypadku taką potrzebą jest prowadzenie ludzi przez świat krypto tak aby zarabiali a moja grupa to robi i możesz ich zapytać po prostu i tyle.A jeśli przyjdzie ci do głowy rzucić wyrzut ,,teraz o tym dopiero piszesz że coś jednak z tego masz,, to okej szkoda tylko że wspominałem o tym w regulaminie grupy za którego nieprzeczytane wywalam żeby KAŻDY wiedział co i jak.A ty wcale nie masz bólu dupy o nic tylko dziwnym trafem gdy usłyszałeś frazy ,,płatna grupa,, ,,program partnerski,, its obraziłeś ludzi w mojej grupie nazywając/sugerując im że są jeleniami a mi oszustwa tylko na podstawie opinii bez żadnych dowodów. Ewidentnie nie masz bólu d**y <sarkazm>
Ale dla Cb oczywiście to pomóc komuś gdzie obie strony korzystają jest beee jak mniemam z twoich postów(wyrzut że szukam ,,jeleni,, do płatnej grupy).To tak jak byś Owsiakowi szpitalu zabronił używać sprzętu orkiestry bo to nie etyczne ale niech ci będzie.Masz bardzo barwny i dorosły mental człowieku xD

Ps: Było to ostatnie 10 min które marnuje na odpisywanie tobie.

NA KONIEC MAŁY SCREEN Z GRUPY FB JAK TO DEMASKUJE MODEL WADY MODELU JEDNEJ Z KOPALNI.ALE PRZECIEŻ JESTEM SCAMEREM <sarkazm>

[Obrazek: Screenshot_2018-01-21-06-15-28.jpg]

Zaradny, dumny członek http://zarabiam.com od Jul 2015.
21-01-2018 06:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
~eL Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 90
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 23 +

Forum Gold: 0.00
Post: #187
RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera.
(20-01-2018 03:56)Zaradny napisał(a):  -1.02 startuje moja grupa płatna i mój własny program partnerski
-niedługo kupuje pakiety w bitclubie i zaczynam marketing docelowo planuje miec 20-40osób w pierwszej linii i każdemu z nich pomóc znaleźc poleconych docelowo chce wykupic.na ten rok pool wydobywczy na kwote 50k$ do końca roku.

1. Jakieś dodatkowe info na temat grupy ? Jaki koszt? Co oferujesz itp ?
2. Będziesz opisywać swoje zmagania z bitclubem ?
24-01-2018 16:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zaradny Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 114
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 20 +

Forum Gold: 0.00
Post: #188
RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera.
(24-01-2018 16:37)~eL napisał(a):  
(20-01-2018 03:56)Zaradny napisał(a):  -1.02 startuje moja grupa płatna i mój własny program partnerski
-niedługo kupuje pakiety w bitclubie i zaczynam marketing docelowo planuje miec 20-40osób w pierwszej linii i każdemu z nich pomóc znaleźc poleconych docelowo chce wykupic.na ten rok pool wydobywczy na kwote 50k$ do końca roku.

1. Jakieś dodatkowe info na temat grupy ? Jaki koszt? Co oferujesz itp ?
2. Będziesz opisywać swoje zmagania z bitclubem ?

Witaj odpowiem w punktach.
Po pierwsze ilość miejsc w grupie będzie ograniczona bo nie chce prowadzić masówy.
Cenę grupy planuje na 150 zł za pierwszy miesiąc za następne ok 300 (ceny grup na FB oscylują od 600 zł do nawet 4000 jak Sobie życzy Bachowski czy krypto pomocnik).Dodatkowo planuje program partnerski 20% za polecenie osoby dopóki płaci i zniżka na wlot.No i oczywiście opłata tylko za udane miesiące.Jeśli rynek nie da zarobić to następny miesiąc gratis.Będzie też opcja jednorazowego miesiąca gratis w uzasadnionych przypadkach gdy by ktoś miał jakieś perturbacje finansowe.Mam też parę innych udogodnień w planach.Po za tym bezpłatna grupa nadal zostanie.
2.Tak, dziennik jest tylko chwilowo zawieszony bo jestem zajęty nad pracą nad składaniem swoich koparek i startem firmy nie związanej z krypto.Bitclub jest dla mnie formą dodatkowego zusu na przyszłą emeryturę obok pożyczek społecznościowych tak że nie jest priorytetem.Sam dziennik wróci do życia początkiem lutego myślę.Ogólnie grupę vip,ten dziennik i grupę testową traktuje jako formę promocji gdyż chce założyć parę swoich biznesów w niedalekiej przyszłości i przydadzą mi się dobre opinie do marketingu.

Zaradny, dumny członek http://zarabiam.com od Jul 2015.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-01-2018 02:02 przez Zaradny.)
25-01-2018 01:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
~eL Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 90
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 23 +

Forum Gold: 0.00
Post: #189
RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera.
(25-01-2018 01:55)Zaradny napisał(a):  Cenę grupy planuje na 150 zł za pierwszy miesiąc za następne ok 300
Daj znać, chętnię wstąpie Smile
(25-01-2018 01:55)Zaradny napisał(a):  Dodatkowo planuje program partnerski 20% za polecenie osoby dopóki płaci i zniżka na wlot.No i oczywiście opłata tylko za udane miesiące.Jeśli rynek nie da zarobić to następny miesiąc gratis.Będzie też opcja jednorazowego miesiąca gratis w uzasadnionych przypadkach gdy by ktoś miał jakieś perturbacje finansowe.Mam też parę innych udogodnień w planach
A myślałeś już jak to logistycznie zrobić? Nie wiem ile osób planujesz ale nawet jeśli to będzie powiedzmy mała grupa na 20 osób to i tak sporo czasu pewnie zajmie Ci ogarnianie kto zapłacił, kto nie, kto chce mieć przerwę od płacenia, kogo wyrzucić itp itp. W sensie pomysł masz super tylko czy zarządzanie tymi płatnościami w takim modelu nie będzie zbyt czasochłonne?

(25-01-2018 01:55)Zaradny napisał(a):  Bitclub jest dla mnie formą dodatkowego zusu na przyszłą emeryturę obok pożyczek społecznościowych tak że nie jest priorytetem
Okej to czekam na jakieś info co do tego bitclubu bo chętnie poczytam.
Masz już na oku jakieś platformy do pożyczek społecznościowych? Chętnie poznam jakieś nowe bo osobiście korzystam z Mintos i ogólnie po kilku miesiącach polecam. Teraz po świętach jest trochę okres posuchy ale generalnie daje zarobić spokojnie 11% w skali roku. W razie pytań pomogę.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-01-2018 16:43 przez ~eL.)
25-01-2018 16:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

SkagGully Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 195
Dołączył: May 2014
Reputacja: 5 +

Forum Gold: 0.00
Post: #190
RE: Dziennik kryptowalutowy doświadczonego tradera.
Czy w grupie VIP będzie podawał tylko sygnały kiedy kupić, czy również kiedy sprzedać?
25-01-2018 19:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Heart Kryptowalutowy Baron olekn1 16 6,423 23-07-2019 07:00
Ostatni post: ~eL
Thumbs Up Od Zera Do Tradera w 5 miesięcy ! Noozer 52 10,068 25-11-2015 09:42
Ostatni post: effig
  Od Zera do Tradera w 5 miesięcy! Noozer 58 8,658 05-06-2015 11:15
Ostatni post: Coristo

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości