Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kryptowalutowe zarobki

Autor Wiadomość
Pablinho Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 257
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 22 +

Forum Gold: 0.00
Post: #11
RE: Kryptowalutowe zarobki
Sprawdź:
Wiesz może czy jest szansa w niedalekiej przyszłosci, żeby cena BitCoina spadła tak chociaż 10-20% ? Tongue
05-12-2017 16:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
xNoName Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 97
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 120.00
Post: #12
RE: Kryptowalutowe zarobki
Po przekroczeniu 10tyś dolarów każdy liczył na dużą korekte, zamiast tego cena zaczęła dobijać się do 12 tyś dolarów, a bodajże tylko raz spadła poniżej ~8,5tyś i to dosłownie na kilka sekund, żeby znów wybić do góry, a od tego czasu ustanawiając co rusz nowe ATH. Teraz też cena raczej nie ma zamiaru polecieć w dół, w moim przekonaniu będzie szła boczniakiem do około 18 grudnia kiedy to CME chce wystartować z kontraktami, co może spowodować utrzymywanie się stałej ceny z małymi wahaniami, lub kolejnymi wzrostami. ale raczej nie spadkami. Może się po czasie okazać tak, że ta bardzo mała korekta, która miała miejsce to było to na co wszyscy czekali i szybko nie pojawi się kolejny spadek. Nikt nie powie dokładnie czy cena spadnie, czy wzrośnie, bo jakby ktoś miał taką wiedzę to byłby milionerem, mozemy się jedynie domyślać jak zachowa się tłum.

xNoName, dumny członek http://zarabiam.com od Nov 2017.
05-12-2017 17:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
xNoName Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 97
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 120.00
Post: #13
RE: Kryptowalutowe zarobki
Dość sporo czasu nie było mnie na forum, a to ze względu na okres przedświąteczny - szał zakupów Smile.
Obecnie stan konta wynosi 0.005btc, ze starych walut -
TRX sprzedane z dużym zyskiem - miałem ustawioną sprzedaż na wysoki kurs- bo przy takiej ilości i takim kursie spadek mnie nie bolał, a wręcz byłby nie odczuwalny- a że pięknie wzrosło - to tylko się cieszyć. (+334%!!)
LSK sprzedane po kursie 50zł, game - po kursie 10zł. Całość z bitbaya została wypłacona - wyszło niecałe 1700zł - chciałem zwrotu kapitału, a tradować pieniędzmi, ktore zarobiłem.

Obecny stan btc zawdzięczam - tak jak pisałem kursowi powr, którego dość sporo kupiłem po kursie 4000sat i jocie, w którą też się zaopatrzyłem i sprzedałem z zyskiem. Jak mi się później będzie chciało - i ktoś będzie chciał to wrzucę kilka scr.

xNoName, dumny członek http://zarabiam.com od Nov 2017.
20-12-2017 13:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hufsmoke Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 332
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 26 +

Forum Gold: 0.10
Post: #14
RE: Kryptowalutowe zarobki
Do kiedy planujesz trzymać GAME? mam podobną ilość do twojej- zakupiona przy 8.90
20-12-2017 13:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
xNoName Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 97
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 120.00
Post: #15
RE: Kryptowalutowe zarobki
osobiście sprzedałem już game i lsk - żeby wyciągnąć praktycznie wszystko za co gram - grając teraz za możnaby powiedzieć nie swoje pieniądze- tzn. zarobione. Teraz one pracują na siebie. Uważam, że do lutego/marca warto trzymać i jedną i drugą krypto, myślę, że do tego czasu jeszcze sporo urośnie (szczególnie lsk).

xNoName, dumny członek http://zarabiam.com od Nov 2017.
20-12-2017 18:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
xNoName Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 97
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 120.00
Post: #16
RE: Kryptowalutowe zarobki
Witam po Świętach! Okres ten muszę powiedzieć - był dla mnie mocno owocny pod względem zarobku na kryptowalutach. Obecne saldo wynosi dokładnie 0.136 btc, co oznacza, że z początkowa liczba btc urosła 400%, a na dzień dzisiejszy- w dolarach – o 600%! Na czym zarobiłem? Głównie na kilku ulubionych krypto, które najbardziej mnie interesują - staram się nie tykać krypto o których nie mam zielonego pojęcia, a jak już to jak najmniejszymi kwotami.
Żelazną zasadą handlu krypto jest - nie graj całym budżetem jedną krypto. Pozwolę sobie dopowiedzieć coś o tej zasadzie. Nie graj krypto całym budżetem, chyba, że tradujesz MAŁĄ KWOTĄ! Jeśli nie są to poważne pieniądze - uważam, że taki sposób jest najszybszy na zwiększenie kapitału - osobiście nie obstawiam na kilka godzin czy dni kursy, a raczej staram się kupić w dołku i cały czas kontroluje, żeby sprzedać krypto nawet po kilku/kilkunastu minutach - z 1,2 czy 3 procentowym zyskiem. Jest to o tyle bezpieczne, że kapitał może spaść co najwyżej o kilka procent. Oczywiście - po dojściu do odpowiedniego kapitału na poziomie 5-6 tyś dolarów - będe mógł przejść do normalnego - prawidłowego tradowania. Wrzucam również kilka screenów- nie są to wszystkie transakcje, ale nie widzę sensu żeby wrzucać 20-30 screenów, a te kilka zdj powinno wystarczyć.

Dodam również cel - potrzebuję pieniądze na zmianę mieszkania na większe - na dzień dzisiejszy potrzebne mi jest 60 tysięcy złotych - i taki cel ustawiam (liczę, że będzie to około 1btc).
0.136/1BTC
1
2
3
4
5
6

xNoName, dumny członek http://zarabiam.com od Nov 2017.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-12-2017 14:55 przez xNoName.)
29-12-2017 14:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
xNoName Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 97
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 120.00
Post: #17
RE: Kryptowalutowe zarobki
Budżet ponownie się zwiększył, wczoraj miałem już 0,18BTC, jednak złe decyzje wynikające z chęci szybkiego zarobku zrobiły swoje.
Obecnie zamierzam jednak szybciej zacząć normalnie handlować krypto, niż przypuszczałem - tzn. inwestować część kapitału w daną walutę zostawiając sobie część środków na szybkie decyzje, czy robienie tego co dotychczas- jednak z mniejszym kapitałem.
Zakupiłem:
190 ADX - 0.03553365 BTC (0.00018701)
pozotały budżet:
0.135BTC.

xNoName, dumny członek http://zarabiam.com od Nov 2017.
31-12-2017 13:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
SkagGully Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 195
Dołączył: May 2014
Reputacja: 5 +

Forum Gold: 0.00
Post: #18
RE: Kryptowalutowe zarobki
za ile planujesz sprzedać ADX ?
31-12-2017 16:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

xNoName Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 97
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 120.00
Post: #19
RE: Kryptowalutowe zarobki
Powoli zbliżamy się do +10% zysku, osobiście czekam na 15% - sprzedaje około połowy ADX, następny punkt to 20% zysku - połowa tego co zostało - reszta będzie czekać na 30% zysku. Jeśli dojdzie do 20% - ustawiam stop lossa na +5% zysku. Liczę też, że ADA spadnie do ok 5450 sat- jeśli spadnie do tego poziomu - kupuję za 0.04btc. Uważam, że ADA też wybije, ale warto kupować po dobrych cenach- aby zysk był na najwyższym poziomie.


EDIT: zdążyłem napisać - ADA zakupione
733 ADA - 0.04002179BTC (0.00005460)

xNoName, dumny członek http://zarabiam.com od Nov 2017.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-12-2017 17:04 przez xNoName.)
31-12-2017 16:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mr Joker Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 215
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 50 +

Forum Gold: 0.00
Post: #20
RE: Kryptowalutowe zarobki
Na czym grasz i jak wyplacasz?
31-12-2017 16:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  2020 - Cel: Zarobki rzędu 100 k zł miesięcznie :) Lanserek 858 328,784 11-01-2021 23:40
Ostatni post: Hybrid1990
  Miesięczne zarobki z ankiet by chincyk chincyk 116 44,965 04-11-2020 15:35
Ostatni post: radek0389
Heart Moje zarobki w internecie martysx33 6 5,341 07-06-2019 18:05
Ostatni post: martysx33
Brick Max998 - poczynania i zarobki w internecie! Max998 383 68,926 12-01-2019 20:20
Ostatni post: Hybrid1990
  Zaczynamy zarobki w PPI NoChance 19 8,229 13-11-2017 17:18
Ostatni post: NoChance

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości