Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC » Kolejna świetna gra! Ulepszamy swoją kopalnię, wykonujemy misje, wbijamy poziomy i co najważniejsze - zarabiamy!

Autor Wiadomość
adamak2k Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 381
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 62 +

Forum Gold: 12.00
Post: #261
RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC
Sprawdź:
Pewnie bug jakiś bug, admin raczej pracuje nad wersją 1.0, może będzie tam naprawione to. A jak nie, no to trzeba się dalej upominać i mu pisać to...
06-01-2018 15:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

zozols1 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,292
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 370 +

Forum Gold: 157.05
Post: #262
RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC
Osoby z premium, macie już jakichś refów? Jeśli tak, to czy macie z nich jakieś zarobki? Big Grin
06-01-2018 16:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kilmarnock Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 90
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 81.00
Post: #263
RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC
(06-01-2018 16:01)zozols1 napisał(a):  Osoby z premium, macie już jakichś refów? Jeśli tak, to czy macie z nich jakieś zarobki? Big Grin

Wystarczy przejrzeć temat równiez o tym pisałem że same refy z których nic nie zarabiam wszędzie: No earnings yet albo jedna rubryka w dwóch refach gdzie zarobek sato wynosi 0.00700512 a w drugim doge 0.00001933 a reszta refów wygranych to No earnings yet bekabekabeka

H.. z tymi refami mógł zostawić mozliwość kupowania Hpower a nie śmieszne refy z których zeroooo korzyści.

Także zozols1 widzę że również potwierdzasz że to refy WIDMO!

EDIT: A tak na marginesie to gra miała być darmowa, a wymyślił sobie że hpower będzie można zdobyć przez depozyt - czego miało nie być. To tylko wiadomo o czym świadczy. A no i za antybota też grubooo
zmniejszył stawkę.


Teraz czeka aż jak najwęcej ludzi dobije do 1000 hpower żeby potem robili wpłaty a przez ten czas zero możliwości na zwiekszenie power. dla tych co juz dawno osiągnęli.

kilmarnock, dumny członek http://zarabiam.com od Dec 2015.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-01-2018 16:52 przez kilmarnock.)
06-01-2018 16:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
star4x5 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 467
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 57 +

Forum Gold: 1.00
Post: #264
RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC
(06-01-2018 16:40)kilmarnock napisał(a):  
(06-01-2018 16:01)zozols1 napisał(a):  Osoby z premium, macie już jakichś refów? Jeśli tak, to czy macie z nich jakieś zarobki? Big Grin

Wystarczy przejrzeć temat równiez o tym pisałem że same refy z których nic nie zarabiam wszędzie: No earnings yet albo jedna rubryka w dwóch refach gdzie zarobek sato wynosi 0.00700512 a w drugim doge 0.00001933 a reszta refów wygranych to No earnings yet bekabekabeka

H.. z tymi refami mógł zostawić mozliwość kupowania Hpower a nie śmieszne refy z których zeroooo korzyści.

Także zozols1 widzę że również potwierdzasz że to refy WIDMO!

EDIT: A tak na marginesie to gra miała być darmowa, a wymyślił sobie że hpower będzie można zdobyć przez depozyt - czego miało nie być. To tylko wiadomo o czym świadczy. A no i za antybota też grubooo
zmniejszył stawkę.


Teraz czeka aż jak najwęcej ludzi dobije do 1000 hpower żeby potem robili wpłaty a przez ten czas zero możliwości na zwiekszenie power. dla tych co juz dawno osiągnęli.

W tej chwili gra straciła w moich oczach. Odkąd jestem premium trafiłem aż 0 refków. A kopanie na poziomie 10 satoshi na godzine to jakiś śmiech, a zarobki z misji też cyrk. Póki się to nie zmieni to jednym słowem lipa Smile Może po wersji 1.0 będzie lepiej to wyglądało :/
06-01-2018 17:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kilmarnock Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 90
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 81.00
Post: #265
RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC
No dokładnie obecnie gra jest niepłacalna grubo pozaniżane stawki a za misje to już w ogółe. Kiedys za misje po kilkadziesiat tysi tysi lito na przykład a teraz na 12 misji max kilka tysi. Proste chce wyłudzać depozyty, których miało nie być się zarzekał. Po za tym jak nawet grający ref wejdzie to h.. zarobimy przy takich stawkach tragicznych. Gra na chwilę obecną zeszła na psy.Angry

kilmarnock, dumny członek http://zarabiam.com od Dec 2015.
06-01-2018 18:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Fidziak30 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 202
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 13 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #266
RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC
Cytat:W tej chwili gra straciła w moich oczach. Odkąd jestem premium trafiłem aż 0 refków. A kopanie na poziomie 10 satoshi na godzine to jakiś śmiech, a zarobki z misji też cyrk. Póki się to nie zmieni to jednym słowem lipa Smile Może po wersji 1.0 będzie lepiej to wyglądało :/

To Beta, spokojnie, jeszcze dobrze się to nie zaczęło, a wy już narzekacie ;-)

Cytat:No dokładnie obecnie gra jest niepłacalna grubo pozaniżane stawki a za misje to już w ogółe. Kiedys za misje po kilkadziesiat tysi tysi lito na przykład a teraz na 12 misji max kilka tysi. Proste chce wyłudzać depozyty, których miało nie być się zarzekał. Po za tym jak nawet grający ref wejdzie to h.. zarobimy przy takich stawkach tragicznych. Gra na chwilę obecną zeszła na psy

Jak wyżej, beta, dajcie im szanse, mnie osobiście podoba się zarabianie na tym "kranie" szczególnie zdobywanie Litoshi. Wiele było takich programów, gdzie na początku była duża niechęć. Początki są zawsze trudne, nie ma tak, że od razu będzie "tip top" ;-)
06-01-2018 19:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kilmarnock Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 90
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 81.00
Post: #267
RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC
@Fidziak owszem, ale powinno się polepszać a nie pogarszać co ma miejsce tutaj. Z początku jeszcze coś szło uskrobac a teraz o to bardzo ciężko. No zobaczymy to wersję 1.0 bo obiecuje obiecuje i cisza. Zobaczycie, że najpierw wprowadzi możliwość depozytów
na zakup hpower(o czym nie miało być mowy) zanim bedzie ta wersja 1.0. Do tego dużo ludzi żali się na to samo trochę poczytałem na ten temat i ludzie juz przestają tu klkac. A na tym forum ....talk odpisuje tylko na te pytani, które mu leżą.

kilmarnock, dumny członek http://zarabiam.com od Dec 2015.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-01-2018 19:58 przez kilmarnock.)
06-01-2018 19:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Fidziak30 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 202
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 13 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #268
RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC
Cytat:Zobaczycie, że najpierw wprowadzi możliwość depozytów

Już o tym poinformowali tutaj: Nowe Info

Z tego depozytu nie musisz przecież korzystać, chyba że naprawdę będą ciekawe profity, zobaczymy jak wprowadzą.
06-01-2018 22:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kilmarnock Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 90
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 81.00
Post: #269
RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC
(06-01-2018 22:06)Fidziak30 napisał(a):  
Cytat:Zobaczycie, że najpierw wprowadzi możliwość depozytów

Już o tym poinformowali tutaj: Nowe Info

Z tego depozytu nie musisz przecież korzystać, chyba że naprawdę będą ciekawe profity, zobaczymy jak wprowadzą.

Zapewaniał że żadnych depo nie będzie i hpower za free się będzie zdobywać - oszukał. Po wprowadzeniu depo to będzie zwykły HYIP czyli naciąganie. ja się nastawiłem na to, ze to bezpłatna gra a to zwykły HYIP będzie.

100 sato i 20 energi za screen wypłaty beka a depo mu potrzebne na wiszące wypłaty system PONZI Big Grin

kilmarnock, dumny członek http://zarabiam.com od Dec 2015.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-01-2018 22:18 przez kilmarnock.)
06-01-2018 22:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maros Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 46
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 4 +

Forum Gold: 0.00
Post: #270
RE: CryptoMiningGame - [Misje | Kopalnia] - BTC,DOGE,LTC
Co do refów, to może być jakiś bug, bo zauważyłem, że jeden z moich pierwszych refów jest wyżej ode mnie w rankingu, a dochodzi jakie są wpisane w tabelce tak jakbym kojarzył iż się nie zmieniają.. Będę teraz uważniej patrzył czy faktycznie to działa tak jak powinno. Dziś osiągnąłem magiczną liczbę 100 refów. Jednakże, premium nie mam więc oceniać tego dodatku jeszcze nie mogę.
07-01-2018 23:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  kopalnia Mining Express - 200% gwarantowane w kontrakcie rafi213 0 2,630 19-08-2018 20:43
Ostatni post: rafi213
  btcmines.club [Gra, Kopanie, Misje] fusek 22 8,683 17-06-2018 13:59
Ostatni post: fusek
Exclamation Nowość w IQ Option - kryptowaluty BTC, LTC, ETH i inne (CFD) eedmax 0 2,063 12-07-2017 01:46
Ostatni post: eedmax
  Kopalnia medicpl 2 1,776 03-08-2016 21:25
Ostatni post: medicpl
  Kopalnia bitcoin thoria 11 5,486 27-04-2016 19:56
Ostatni post: chmura86

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości