Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samodyscyplina - trochę inny dziennik

Autor Wiadomość
Krashai Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 906
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 175 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3.00
Post: #11
RE: Samodyscyplina - trochę inny dziennik
Sprawdź:
(24-10-2017 21:31)liberum napisał(a):  
(23-10-2017 22:22)ggusiaja napisał(a):  Powodzenia! Nie ty jeden potrzebujesz samodyscyplinySmile

Moim zdaniem konsekwencja i regularność działania to klucze w zarabianiu przez internet Smile


Pzdr,

Dokładnie!
25-10-2017 14:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
liberum Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 25
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #12
RE: Samodyscyplina - trochę inny dziennik
25/10/2017
Opublikowałem napisany wczoraj artykuł.
Przy pomocy keywordrevealer.com znalazłem cztery ciekawe keywordy typu longtail. W teorii powinny dawać w sumie nawet do 2tyś odwiedzin w miesiącu, a przy tym konkurencja na nich jest na tyle niska że w przyszłości powinno się je udać wybić na pierwszą stronę wyników samym "on page SEO", czyli optymalizacją na stronie, bez specjalnego linkowania. Co ważne są ściśle związane z oferowanymi produktami więc powinny nieźle konwertować. W weekend napiszę pod te keywordy dwa długie artykuły i za kilka tygodni kiedy strona się rozwinie zobaczymy czy się myliłem Smile

Pozrawiam
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-10-2017 21:30 przez liberum.)
25-10-2017 21:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
liberum Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 25
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #13
RE: Samodyscyplina - trochę inny dziennik
26/10/2017
Dziś napisałem i opublikowałem artykuł na ponad 500 słów i prawie 3800 znaków. Tekst nieoptymalizowany pod żadne konkretne słowa kluczowe. Od czasu do czasu będę publikował takie artykuły, żeby strona nie wyglądała na upchaną keywordami na siłę.

Pozdrawiam
26-10-2017 23:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
liberum Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 25
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #14
RE: Samodyscyplina - trochę inny dziennik
27/10/2017
Dzisiaj zacząłem pisać jeden artykuł, ale po kilku zdaniach, które poszły z dużym oporem stwierdziłem, że nie ma dziś weny więc nie ma się co męczyć. W zamian zrobiłem sobie listę kilkudziesięciu blogów z mojej tematyki na których pisząc komentarze można zostawić przy okazji linka. Przyda się za kilka dni, kiedy zacznę linkować Smile


Pzdr
27-10-2017 22:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wilksystemu Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 86
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 7 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #15
RE: Samodyscyplina - trochę inny dziennik
Cytat:Moim zdaniem konsekwencja i regularność działania to klucze w zarabianiu przez internet Smile

Jestem starszy do większości z Was (po 30-stce)
Pzdr,

Zdecydowanie się zgadzam,tylko ciężko to utrzymać w rydzach.(po 30-stce)to ja jestem pewnie dziadekfacepalm .Powodzenia lecisz w kosmos...
28-10-2017 03:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
liberum Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 25
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #16
RE: Samodyscyplina - trochę inny dziennik
28/10/2017
Napisałem kolejny tekst, z którego jestem bardzo zadowolony - ponad 600 słów i dobrze zoptymalizowany pod trzy interesujące mnie frazy (każda występuje trzy razy w tekście). Jednocześnie jest sensowny i wartościowy dla czytelnika. Publikację zostawiam sobie na jutro bo chcę go rano przeczytać na spokojnie, żeby poprawić gramatykę i stylistykę. Często tak robię przy dłuższych tekstach, że zostawiam sobie do korekty na następny dzień.
Dodatkowo dodałem kilka stron do listy miejsc w których mam zamiar zostawić linka, kiedy już zacznę linkować stronę. Na razie chcę ją jeszcze trochę zapełnić treścią.

(28-10-2017 03:29)wilksystemu napisał(a):  Zdecydowanie się zgadzam,tylko ciężko to utrzymać w rydzach.(po 30-stce)to ja jestem pewnie dziadekfacepalm .Powodzenia lecisz w kosmos...

Doskonale wiem jak trudno utrzymać konsekwencję przez dłuższy czas i właśnie dlatego założyłem ren dziennik Smile

Pozdrawiam Smile
28-10-2017 22:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
liberum Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 25
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #17
RE: Samodyscyplina - trochę inny dziennik
29/10/2017
Dziś opublikowałem napisany wczoraj artykuł (po wcześniejszej korekcie stylistyki w kilku miejscach). Napisałem też prawie 300 słów kolejnego artykułu.
Mam zamiar opublikować jeszcze kilka tekstów na stronie zanim zacznę linkować Smile
29-10-2017 22:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
liberum Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 25
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #18
RE: Samodyscyplina - trochę inny dziennik
30/10/2017
Dokończyłem i opublikowałem artykuł który wczoraj zacząłem pisać. Jak zwykle trochę ponad 500 słów.

Strona słabo się indeksuje, muszę w najbliższym czasie pomyśleć o zdobyciu wysokiej jakości linków. Niestety nie sprawdziłem sobie przed rejestracją domeny jej historii i okazało się, że w przeszłości był tam jakiś śmieciowy landing page - jedna słaba strona, z kilkoma zdaniami tekstu i masą linków do programu partnerskiego :/ no trudno, jakoś to przeskoczę Smile

Od dziś też zmieniam trochę zasady pisania w dzienniku, bo jest on strasznie nudny. Wpisy będą pojawiały się co kilka dni, ale za to za każdym razem postaram się dodać kilka zdań od siebie podsumowania i przemyśleń Smile Dalej będę opisywał każdy dzień z osobna (czyli data i co zrobiłem), ale publikował w tym dzienniku będę kilka dni za jednym razem. Będzie ciekawiej i bardziej wartościowo.

Pozdrawiam, do zobaczenia za kilka dni Smile
30-10-2017 23:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

liberum Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 25
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #19
RE: Samodyscyplina - trochę inny dziennik
31/10/2017
Dodałem strony Kontakt, Polityka prywatności, O stronie (tekst na niecałe 500 słów). Dodatkowo plugin który wyświetla informację o plikach Cookies. Uruchomiłem opcję która pod każdym wpisem proponuje do przeczytania inne losowe artykuły z tej samej kategorii. Kosztowało to wszystko niewiele pracy w stosunku do efektu który udało się uzyskać - strona wygląda lepiej, moim zdaniem budzi większe zaufanie.

01/11/2017
Dodałem krótki wpis na 300 słów, ale zawierający więcej grafiki. Wpis zupełnie inny od wszystkich pozostałych. Ma na celu urozmaicenie strony (dla odwiedzających i dla Google), nie jest nastawiony na sprzedaż.

02/11/2017
Tak jak pisałem wcześniej - strona ma problem z indeksowaniem się i muszę zdobyć parę dobrych linków. Postanowiłem, że odpalę dwa mikro-blogi które będą linkowały do strony docelowej. Strony na domenach z dobrą historią. Domeny funkcjonalne com.pl i net.pl - żeby było taniej. Na początek po 5 artykułów na stronę, później będę dodawał jeden wpis na miesiąc. Co 3-4 artykuły będzie link do strony docelowej, reszta artykułów czysta. W założeniu mają to być też dobrej jakości strony, dlatego na pewno jakieś artykuły typowo sprzedażowe pod konkretne produkty też się na nich z czasem pojawią, żeby chociaż domeny się zwróciły.
W tym celu dziś po długich poszukiwaniach udało mi się znaleźć i zarejestrować dwie fajne, tematycznie dopasowane domeny z historią (jedna od 2013 roku, druga od 2004! roku - według archive.org). Stały na nich niezłe strony. Domeny mimo że wygasłe nadal mają zaindeksowane strony w Google, więc jestem dobrej myśli.

03/11/2017
Dziś postawiłem i skonfigurowałem Wordpressy na tych dwóch zarejestrowanych wczoraj domenach. Skórki minimalistyczne, estetyczne. Od jutra zacznę coś publikować.

Na razie tyle, jestem zadowolony że plan udaje się realizować - codziennie coś się dzieje przy stronie. Do zobaczenia za kilka dni Smile Pzdr
03-11-2017 22:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #20
RE: Samodyscyplina - trochę inny dziennik
Fajnie, dużo merytorycznej wiedzy. Trzymam kciuki Wink
03-11-2017 22:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dziennik troszeczkę inny od innych gwizdek1 4 1,325 09-05-2021 19:23
Ostatni post: gwizdek1
  Czas zarobić trochę kasy by Kirito92 :) Kirito92 161 40,570 18-08-2019 21:23
Ostatni post: Kirito92
  Gdybym był bogaty... czyli trochę tego i trochę tamtego Spikkyyy 5 2,769 23-11-2017 17:13
Ostatni post: pspsga
  Trochę poważniej o zarabianiu Adrjan77 5 2,360 12-08-2017 10:14
Ostatni post: Adrjan77
  Dzienik inny niż wszystkie plove 7 4,341 19-01-2016 18:49
Ostatni post: Mrostry0407

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości