Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PPI - Fr0shArczi próba nr.2137 » Zobaczymy jak sobie poradzę w nowym środowisku

Autor Wiadomość
Fr0shArczi Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 315
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 68 +

Forum Gold: 1.00
Post: #71
RE: Pierwszy poważniejszy projekt.
Sprawdź:
(24-10-2017 21:18)Czaq napisał(a):  Naprawdę podziwiam samozaparcie Smile
No i widać, ze piszesz o tym co lubisz, sport to teraz niezła nisza!

Dzięki dzięki Smile
Nawet nie myślałem o tym jak zaczynałem bo robiłem to z zajawki, co nie znaczy, że teraz jej nie mam Big Grin Wręcz przeciwnie, jest coraz większa Smile

(24-10-2017 21:36)pspsga napisał(a):  Też podziwiam Tongue
PS.dzisiaj jest wtorek nie środa Smile

Jesteś chyba osobą najczęściej reputującą mój dziennik hahah
No racja, zamieszany jestem beka
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-10-2017 22:08 przez Fr0shArczi.)
24-10-2017 22:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Artinesse Offline
✧ Excommunicado ✧
*

Liczba postów: 4,222
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 1384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.00
Post: #72
RE: Pierwszy poważniejszy projekt.
Dobrze, że chłopak czasu nie liczy. To znaczy, że zapracowany. Dziękuję Ci za miłe słowa. Jak coś to wal do mnie zawsze na pw Smile. Fajnie, że masz już co raz więcej wyświetleń strony. Rozkręca się.
Glosy: Fr0shArczi (+1)
24-10-2017 22:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Fr0shArczi Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 315
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 68 +

Forum Gold: 1.00
Post: #73
RE: Pierwszy poważniejszy projekt.
[Obrazek: bed01fb0e5476f89med.png]

Welcome people in my dziennik, z tej strony Arczi Lol

Ostatnia aktualizacja była dodana 24 października, czyli miałem 4 dni na rozwój bloga oraz osobisty. Ale jak to osobisty? Otóż w ostatnim czasie zacząłem strasznie dużo oglądać filmików i czytać artykułów na temat rozwoju osobistego. Daje to mocnego kopa do działania Huh Głównie był to Jacek Wiśniewski, nie wiem czy ktoś z was także lubi oglądać jego filmy. Dzięki niemu potrafiłem siedzieć w tygodniu do godziny 1 czy nawet 2, byle żeby zrealizować plan w 100%. Wydaje mi się, że wykonywałem go nawet w 110% o czym mówią statystyki. Powodem siedzenia do póznych godzin było także to, że miałem strasznie miało czasu, w środę miałem turniej piłkarski, szybkie 8-0 w plecy i do domu xD Czwartek jechałem na konkurs z matematyki i udało się zająć 2 miejsce w powiecie, a w piątek wraz z kolegami zajęliśmy 3 miejsce w konkursie wiedzowym na temat zdrowego trybu życia. Nie ukrywam, że zawiodłem się tym ostatnim miejscem na podium bo z moją wiedzą na ten temat minimum powinno być pierwsze miejsce Cool Niestety okazało się, że trzeba było na ten konkurs przygotować plakat, którego nie mieliśmy beka Dobra ale trochę zmieniam ten dziennik w pamiętnik, więc czas przejść do tego na co wszyscy, mam nadzieję czekają!

Przez te 4 dni tak jak wspominałem, miałem mało czasu ale chęć rozwoju bloga była tak silna, że udało się zrobić 24 obwody! Jest to 600 minut czyli okrągłe 10 godzin! Szczerze, ten czas minął mi w jakieś 10 minut Big Grin Czas szybko leci przy dobrej zabawie.

Statystyki!

Standardowo, na początek statystyki bloga, które prezentują się następująco:

[Obrazek: 3bb5754827ecfc5amed.png]

Udało się przebić 2000 wyświetleń i to ze sporą nadwyżką! Byłem mocno zaskoczony gdy widziałem, że nawet w dni, w które nie linkowałem strony uzyskiwałem około 200 odsłon! Blog idzie w naprawdę dobrym kierunku, jaram się. Czas spędzony, standardowo mnie nie zadowala, strasznie irytuje mnie to, że osoby będące 6-7 sekund na stronie, wychodzą z niej niszcząc mi statystyki. Niestety wyjścia oraz współczynnik odrzuceń poszły lekko w górę, dokładnie o 1 i 5 punktów procentowych. Dodatkowo chciałbym się pochwalić, że post, który wleciał wczoraj o godzinie 21:00 ma już 120 wyświetleń! Nigdy żadne post nie wbił tylu w niecałe 24 godziny!

Co do promowania strony, to muszę powiedzieć, że powoli zaczynam zdobywać czytelników z social medii. Prócz social medii wciąż promuję stronę na Ask.fm na, której powoli zaczyna brakować mi osób, którym mogę wysłać link. Często się zdarza, że przypadkowo pytam jedną osobę dwa czy nawet trzy razy przez co adresat pytania zniechęca się do mojego bloga i traktuje mnie jako zwykły spam. Doszła nowa strona na, której zacząłem generować ruch, na razie nie powiem jaka to strona, jeśli jest ktoś ciekawy to zapraszam na pw oraz GG.

Jak mam w zwyczaju, olałem optymalizację strony, spędziłem około 2-3 godziny na próbie poprawy optymalizacji, udało mi się podnieść poziom do 90% i 93%, niestety na drugi dzień powróciło do niskiej wartości. Póki strona działa bez przeszkód i nikt się nie skarży to nie będę tego ruszał bo szkoda mojego czasu.

Na stronie pojawiło się parę nowych, konstruktywnych komentarzy, które są moją kolejną motywacją!

Posty na blogu!

Muszę powiedzieć, że przeszedłem sam siebie. Obecnie mam napisanych aż 39 artykułów, z czego aż 8 jest zaplanowanych. Średnio są to 4 posty napisane w ciągu jednego dnia. Posty są zaplanowane aż do 1.11.2017 do godziny 9:00. Nie wiem czy wspominałem ale posty pojawiają się codziennie rano i wieczorem. O czym pisałem możecie zobaczyć w poniższym scrennie:

[Obrazek: 18fc06ca0a5aa8efgen.png]

Oczywiście wszystkie posty są idealne! Co przez to rozumiem? Każdy post to minimum 500 wyrazów. A SEO Yocast wskazuje sam zielone kropki! Kolejna rzecz, która mnie motywuje!

Social media!

W sumie nie mam to zbyt dużo do powiedzenia, głównie rozwijam instagrama ponieważ na FB wciąż mam bana do 7 listopada. Poświęcam na to 15 minut dziennie przed szkołą bo nie jest to obecnie dla mnie ważna rzecz. Oto statystyki z insta:

[Obrazek: ae8056c7d2c9c1c2med.png]

Wszyscy followersi pochodzą z Polski! A po co mi oni? Codziennie wysyłam nowym osobom zaproszenia do odwiedzenia mojego bloga, codziennie wpada stąd 5 osób, może jest to mało ale dla mnie każdy czytelnik jest ważny! Myślę, że gdy dołożę do tego promowanie na FB to wyjdzie fajna liczba odsłon bloga!

Cale i ich realizacja (Blog)

[Obrazek: a49fd561c0a99928med.png]

Jak widać, statystyki wciąż idą do przodu i to jest najważniejsze. Ponadto zwiększyłem 3 cel z 300 do 500 ponieważ coś czuję, że te 300 osiągnąłbym w przyszłym tygodniu, po prostu postawiłem sobie za łatwy cel!

Słowa zakończenia

Czas pisania postu wynosi tym razem aż 1h 24 minuty. Dużo xd. Ale jest warto bo kiedyś będę mógł sobie powspominać jak zaczynałem i pośmiać się z tego co robiłem zle. Kolejna aktualizacja pojawi się prawdopodobnie około wtorku lub czwartku, zależy czy wydarzy się coś ciekawego.

Mam małe pytanko, czy taka forma dziennika się wam podoba i czy czyta się to przyjemnie?

Pozdrawiam wszystkich czytelników mojego dziennika. Zapraszam do komentowania, reputowania etc. Osoby chcące pomóc mi z blogiem, mam na myśli podsunięcie mi tematów mogą je pisać na dole w komentarzach lub w prywatnej wiadomości.

P.S. Po przeczytaniu całego posta stwierdziłem, że jest za krótki xD Następny będzie na pewno dłuższy xD

Słyszymy się w następnej aktualizacji! Heart
Glosy: Lanserek (+1), pspsga (+1)
28-10-2017 19:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pspsga Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,153
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 886 +

Forum Gold: 21.00
Post: #74
RE: Pierwszy poważniejszy projekt.
Mi osobiście bardzo dobrze się go czyta Smile Mimo , że nie mam nic związanego ze swoimi stronami to rozumiem cały Twój tok myślenia. Dobra robota Cool
Glosy: Fr0shArczi (+1)
28-10-2017 20:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
liberum Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 25
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #75
RE: Pierwszy poważniejszy projekt.
(28-10-2017 19:19)Fr0shArczi napisał(a):  Otóż w ostatnim czasie zacząłem strasznie dużo oglądać filmików i czytać artykułów na temat rozwoju osobistego. Daje to mocnego kopa do działania Huh Głównie był to Jacek Wiśniewski, nie wiem czy ktoś z was także lubi oglądać jego filmy.

Polecam Ci jego książkę "Rusz Dupę" - sporo treści powtarza się w jego filmach. Sporo to też z pozoru głupie banały, ale to wszystko zebrane w jednej książce daje sporego kopa. Łatwa i przyjemna. Ja machnąłem ją w dwa dni, ale często wracam do niej w luźniejszych chwilach żeby się zmotywować.
Glosy: Artinesse (+1), Fr0shArczi (+1)
28-10-2017 21:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Fr0shArczi Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 315
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 68 +

Forum Gold: 1.00
Post: #76
RE: Pierwszy poważniejszy projekt.
liberum Chyba ją sobie sprezentuję na gwiazdkę Big Grin
28-10-2017 21:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Artinesse Offline
✧ Excommunicado ✧
*

Liczba postów: 4,222
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 1384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.00
Post: #77
RE: Pierwszy poważniejszy projekt.
Tytuł książki bardzo chwytliwy beka
aż sama zainteresuję się tytułem...
28-10-2017 22:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patttson Offline
Banned
*

Liczba postów: 945
Dołączył: Mar 2016
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.01
Post: #78
RE: Pierwszy poważniejszy projekt.
pro po Jacka, https://www.youtube.com/watch?v=EsT5Gc_tT2s polecam Big Grin
Juz lepiej Roba Gryna ogladac Big Grin
28-10-2017 22:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rollem Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 169
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 62 +

Forum Gold: 0.00
Post: #79
RE: Pierwszy poważniejszy projekt.
(28-10-2017 22:12)patttson napisał(a):  pro po Jacka, https://www.youtube.com/watch?v=EsT5Gc_tT2s polecam Big Grin
Juz lepiej Roba Gryna ogladac Big Grin

Oglądałem to, i wpłynęło to w pewien sposób na moje postrzeganie samego Jacka W., ale kanał oglądam tak samo - jako kanał motywacyjny.

Rollem, dumny członek http://zarabiam.com od Dec 2015.
28-10-2017 22:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
liberum Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 25
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #80
RE: Pierwszy poważniejszy projekt.
Dokładnie - postać Jacka Wiśniewskiego nie jest do końca klarowna, ale odcinając się od tego same filmy mi dają mega kopa motywacyjnego niezależnie od tego w jakim stopniu są wiarygodne. Nawet jeśli to tylko odgrywanie jakiejś roli przez niego, to w moim przypadku i tak spełniają swoje zadanie - pomagają ruszyć dupę Smile Chodzi o to, że nie muszę lubić aktora, żeby podobał mi się film Smile

Tytuł książki i wygląd okładki (duży, czerwony napis "RUSZ DUPĘ") jest celowym zabiegiem z jego strony - sam pisze, że książkę należy postawić w widocznym miejscu, żeby cały czas przypominała, że trzeba ruszyć dupę.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-10-2017 22:31 przez liberum.)
28-10-2017 22:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Księciunio - próba wytrwałości Ten księciunio 10 2,159 29-01-2023 21:13
Ostatni post: itmaster
  Sorare - Football Fantasy, Kryptowaluty, Próba Zarobienia bartulo91 17 5,151 18-03-2022 06:12
Ostatni post: bartulo91
  [PPI] Pierwszy raz z zarabianiem w internecie Bodho 10 5,336 14-04-2020 06:33
Ostatni post: Bodho
  Próba zbudowania dochodu pasywnego dewe 13 6,040 23-03-2020 19:26
Ostatni post: dewe
  Próba zarabiania nr. X Dzemka 12 6,615 06-09-2019 21:51
Ostatni post: Dzemka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości