Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PPI - Fr0shArczi próba nr.2137 » Zobaczymy jak sobie poradzę w nowym środowisku

Autor Wiadomość
jarlvakr Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 10
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #61
RE: Pierwszy poważniejszy projekt.
Sprawdź:
@kniew dobrze mówi, elementy graficznie na stronie bardzo ją urozmaicają, jest przyjemniejsza dla oka. Koniecznie musisz dodać 'social share'. Po prawej stronie masz sporo wolnego miejsca, wykorzystaj to puste pole, dodaj tam np. tematy które są podobne do obecnie czytanego, albo do najpopularniejszych postów, generalnie wypełnij je czymś co przytrzyma użytkownika na stronie. Rozważ również dodanie mega menu, ludzie lubią taki wodotryski. No i zostaje popup newsletter, to będą twoi przyszli klienci. Te parę rzeczy rzuciło mi sie w oczy po wejściu na Twojego bloga. Powodzenia
23-10-2017 18:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Fr0shArczi Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 315
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 68 +

Forum Gold: 1.00
Post: #62
RE: Pierwszy poważniejszy projekt.
jarlvakr Wszystkie te elementy mogę oczywiście dodać jeżeli jest taka potrzeba. Jedyne co mi nie pasuje to te "social share". Wpływają one strasznie negatywnie na prędkość ładowania strony, nie wiem czego jest to wina, ale postaram się to rozwiązać Smile
23-10-2017 19:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jarlvakr Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 10
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #63
RE: Pierwszy poważniejszy projekt.
Możliwość udostępniania jest bardzo istotna, chodzi o sygnały z wysoko autoryzowanych serwisów do Twojej strony, dodatkowy soczek do SEO. Przetestuj różne pluginy i wybierz najmniej inwazyjny dla twojej strony. Zainstaluj coś do optymalizacji np w3 total cache(chyba darmowy), powinno ją troche przyspieszyć.
23-10-2017 23:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Fr0shArczi Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 315
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 68 +

Forum Gold: 1.00
Post: #64
RE: Pierwszy poważniejszy projekt.
jarlvakr Wczoraj się troszkę tym pobawiłem i już nie laguje strony także super! Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-10-2017 13:47 przez Fr0shArczi.)
24-10-2017 13:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Źrenica Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 26
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 17 +

Forum Gold: 2.00
Post: #65
RE: Pierwszy poważniejszy projekt.
Ogarnięty chłopak, kibicuje i trzymam wszystkie kciuki. Big Grin Heart
24-10-2017 14:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Fr0shArczi Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 315
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 68 +

Forum Gold: 1.00
Post: #66
RE: Pierwszy poważniejszy projekt.
Źrenica Hahhah, dzięki ziomek <3

Jak by co, żeby nie było pytań to mówię za wczasu. Aktualizacja dzisiaj około 22-23
24-10-2017 14:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Money-Fanatic Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 171
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 188 +

Forum Gold: 230.00
Post: #67
RE: Pierwszy poważniejszy projekt.
Powodzenia Smile
Glosy: Fr0shArczi (+1)
24-10-2017 15:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Fr0shArczi Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 315
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 68 +

Forum Gold: 1.00
Post: #68
RE: Pierwszy poważniejszy projekt.
[Obrazek: 7d6638e395602d6f.png]

Siemanko wtorkowy wieczorze!

Na samym wstępie chciałbym powiedzieć, że naprawdę nie spodziewałem się aż tak pozytywnego odbioru mojej pracy. Wiele z was okazywało mi wsparcie tutaj na dzienniku ale było też wiele osoby, z którymi pisałem na priv czy też na gadu-gadu. Nie sądziłem, że osoby, które chcą zacząć swoją przygodę z zarabianiem będą pisać właśnie do mnie. 15 latka, który wie na ten temat tyle co nic. Mimo to starałem się każdemu pomóc i w większości udawało mi się. Otrzymałem też wiele pomocy przy tworzeniu bloga i tutaj ogromne podziękowania należą się takim osobom jak: Artinesse, pspsga, patttson, Kefefe, Zawik, kniew, jarlvakr. Jak widać, lista jest długa, nie jestem pewnie czy ująłem w nich wszystkich ale jeżeli o kimś zapomniałem to z góry przepraszam. Dziękuje raz jeszcze Heart

Od ostatniej aktualizacji minęły 3 dni więc miałem sporo czasu na rozwój bloga. Wykonałem plan w 90% bo oczywiście zapomniałem zoptymalizować strony beka To jest jedyna rzecz z, której nie jestem zadowolony. Przez ten czas wykonałem około 16 obwodów co daje nam okrągłe 400 minut czyli 6 godzin i 40 minut. Myślę, że to całkiem dużo biorąc pod uwagę szkołę, treningi i życie towarzyskie. Ale przejdzmy do tego na co wszyscy czekają!

Statystyki!

Jak zawsze, na początek trochę statystyk dotyczących bloga!

[Obrazek: 5b42366861956d22med.png]

Można śmiało powiedzieć, że jestem zadowolony z tych statystyk. Przez 3 dni podwojona została liczba wyświetleń strony. Została ona pobita na pewno lecz nie widać tego w statystykach ponieważ Google Analytics świruje i nie odczytuje ruchu z ostatnich 5 godzin. Co mnie nie cieszy w dalszym ciągu to na pewno średnia czasu spędzonego na stronie. Nie wiem czemu jest tak słabo, wczoraj było na poziomie około 3 minut, a dzisiaj prawie 2 razy mniejszy. Współczynnik odrzuceń oraz wyjść spadł o 4% i 11%, jest to bardzo satysfakcjonujące dla mnie i mam nadzieję, że ciągle będzie spadał.

Wiele osób spyta, jak generuje taki ruch, spieszę z odpowiedzią. Linkuję dużo moją stronę na portalu Ask.fm. Dziennie wychodzi około 30 do 40 backlinków (nie wiem czy tak to się pisze). Te zostawione linki dają bardzo dużo bo średnio w jeden kilka około 10 osób codziennie. Dodatkowo zacząłem działać w social media ale o tym poniżej.

Oczywiście tak jak pisałem wcześniej, znowu zabrakło mi czasu na optymalizację strony więc statystyki wyglądają zbliżenie do poprzednich:

[Obrazek: d4c0f9cff72fc211med.png]

Na stronę dodatkowo wpadł 1 nowy komentarz!

Posty na blogu!

Przez 3 dni napisałem kolejne 8 postów na bloga! Średnio wychodzą 3 na jeden dzień co jest świetnym wynikiem. Dzięki temu mam zaplanowane posty aż do 26.10.2017. Ale o czym dokładnie pisałem? Możecie zobaczyć w scrennie poniżej!

[Obrazek: cd27f2b78943a0eamed.png]

Wszystkie posty napisane samodzielnie, czasami szukam czegoś jakiejś inspiracji na innych stronach ale to tylko w przypadku gdy nie mam kompletnego pomysłu, a pomysłów rzadko mi brakuje! Lol Oczywiście każdy post pod względem SEO jest idealny, a w SEO Yocast same zielone kropeczki, które cieszą oko!

Social Media

Tak! Ruszyłem od 2 dni z Social Mediami, na razie jest to tylko FanPage na FB oraz konto instagramowe. Obecnie nie poświęcam na to zbyt dużo czasu a jeżeli już to na Instagramie, lubię pracować na nim, ale niestety dziennie ograniczenia mocno "ograniczają" ilość nowych followersów. Jeżeli chodzi o FB to założyłem specjalne konto do FanPage'a. Jak się okazało za dołączenie do 30 grupek promujących blogi i instagramy w jeden dzień było złym posunięciem i otrzymałem bana na pisanie postów i komentowanie na FB na 14 dni. beka Jak mi idzie? Na FB obecnie 0 like bo kompletnie się tym nie zajmuję, zacznę gdy zdejmą mi blokadę. Z instagramem jest bardziej kolorowo:

[Obrazek: 4ece012466b6c844med.png]

Oczywiście followersami nie są żadni arabowie tylko głównie osoby z Polski. To tyle póki co jeżeli chodzi o Social Media.

Cele i ich realizacja (Blog)

[Obrazek: 944caa8c074b5de2med.png]

Prosperuje dobrze, zobaczymy co z tego wyniknie potem!

Cale i ich realizacja (Ankiety/reklamy)

Dzisiaj przypadła 10 aktualizacja, czyli czas na małe podsumowanie tego co zarobiłem na "śmieciowych serwisach". Nie są to duże zarobki ponieważ poświęcam im około 5 minut na dzień więc na prawdę malutko. Nie robię do nich żadnej grafiki bo nie jest to najważniejsza rzecz w moim dzienniku.

Clixsense - 18,34$
MyPay - 6,93zł
TwitchFollows - 1088pkt - 1,08$


Serdecznie zapraszam do rejestracji z reflinków, które znajdują się na dole tej strony.

Oczywiście kolejna informacja jak mi idzie na tych portalach nastąpi w 15 aktualizacji.

Słowa zakończenia!

Za nami już 10 aktualizacja i myślę, że widać postęp, ogólnie chciałbym powiedzieć, że napisanie tego wszystkiego zajęło mi obecnie 54 minuty więc myślę, że dobiję do pełnej godziny bo jeszcze trzeba dodać linki, pogrubić ewentualnie napisać kursywą Lol

Pozdrawiam wszystkich czytelników mojego dziennika. Zapraszam do komentowania, reputowania etc. Osoby chcące pomóc mi z blogiem, mam na myśli podsunięcie mi tematów mogą je pisać na dole w komentarzach lub w prywatnej wiadomości.

Słyszymy się w następnej aktualizacji! Huh



Edit: Pokręciłem i przygotowałem grafikę na 9 aktualizację, a to już jest 10 xD sorki
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-10-2017 22:06 przez Fr0shArczi.)
Glosy: Artinesse (+1), Czaq (+1), patttson (+1)
24-10-2017 20:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]Czaq Offline
Praktyczny mentoring
*

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 1064 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3.00
Post: #69
RE: Pierwszy poważniejszy projekt.
Naprawdę podziwiam samozaparcie Smile
No i widać, ze piszesz o tym co lubisz, sport to teraz niezła nisza!

[Obrazek: image.png]
Glosy: Fr0shArczi (+1)
24-10-2017 21:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pspsga Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,153
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 886 +

Forum Gold: 21.00
Post: #70
RE: Pierwszy poważniejszy projekt.
Też podziwiam Tongue
PS.dzisiaj jest wtorek nie środa Smile
Glosy: Fr0shArczi (+1)
24-10-2017 21:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Księciunio - próba wytrwałości Ten księciunio 10 2,151 29-01-2023 21:13
Ostatni post: itmaster
  Sorare - Football Fantasy, Kryptowaluty, Próba Zarobienia bartulo91 17 5,143 18-03-2022 06:12
Ostatni post: bartulo91
  [PPI] Pierwszy raz z zarabianiem w internecie Bodho 10 5,335 14-04-2020 06:33
Ostatni post: Bodho
  Próba zbudowania dochodu pasywnego dewe 13 6,037 23-03-2020 19:26
Ostatni post: dewe
  Próba zarabiania nr. X Dzemka 12 6,615 06-09-2019 21:51
Ostatni post: Dzemka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości