Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Facebookowi biznesmeni - ktoś dalej się na to nabiera?

Autor Wiadomość
Soplica Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 720
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 43 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 90.00
Post: #1
Facebookowi biznesmeni - ktoś dalej się na to nabiera?
Sprawdź:
Witam, ja wiem że sporo ludzi w naszym kraju pilnie poszukuję pracy itp, ale jak widzę że pod zdjęciami z gotówką + podpisaną kartką z imieniem i nazwiskiem gościu ma kilka komentarzy od zainteresowanych ludzi współpracą to beka i niedowierzanie, że ludzie dają się na to łapać. Swego czasu też nad tym myślałem, ale jestem dobrym człowiekiem i wiem, że kasa to nie wszystko. Ja wiem, że pewnie coraz mniej ludzi się na to łapię bo w końcu tych januszy biznesu od m2m, ebroker itd jest sporo na fejsie ale jak widać dalej prężnie działają. Ostatnio przykuł moją uwagę P.Chyc, który podobną metodą reklamował się na grupach tematycznych o pracy. Napisałem do niego z ciekawości czy dalej wszyscy tak samo działają i zaprosił mnie na rozmowę na skype. Ogólnie coraz więcej osób tak robi, może chcą być bardziej wiarygodny. W sumie od razu go zablokowałem, ale może myliłem się co do niego heh - W końcu na facebooku miał zdjęcie z twórcą Future Net, ale to chyba też dla większej wiarygodności jego osoby.

Ja mam nadzieję, że kiedyś takie coś minie.
12-09-2017 22:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
mateusz2045 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,175
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 200 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #2
RE: Facebookowi biznesmeni - ktoś dalej się na to nabiera?
Każdy orze jak może.

mateusz2045, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2015.
Glosy: mikiniki (+1)
12-09-2017 22:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,900
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #3
RE: Facebookowi biznesmeni - ktoś dalej się na to nabiera?
Skoro nadal robią łapanki to znaczy ze jakiś odzew jest. Z tym że ludzie się zniechęcają przez takich którzy nieumiejętnie to robią albo obiecują łatwo/szybko itd. i psują tylko rynek programów partnerskich itp.

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
12-09-2017 23:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
makecash Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 441
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 167 +

Forum Gold: 223.99
Post: #4
RE: Facebookowi biznesmeni - ktoś dalej się na to nabiera?
Zawsze sie jelenie znajda. Mozna to porownac trocje do ery subow czy premium
12-09-2017 23:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Soplica Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 720
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 43 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 90.00
Post: #5
RE: Facebookowi biznesmeni - ktoś dalej się na to nabiera?
(12-09-2017 23:22)makecash napisał(a):  Zawsze sie jelenie znajda. Mozna to porownac trocje do ery subow czy premium

W sumie tak, ale moim zdaniem na subsms łatwiej się nabrać w porównaniu do zakładania kont bankowych Big Grin
12-09-2017 23:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
passion Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 138
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 24 +

Forum Gold: 5.00
Post: #6
RE: Facebookowi biznesmeni - ktoś dalej się na to nabiera?
Tego będzie coraz więcej. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Ludzie zlecają założenie kont w bankach, w zamian obiecując super ekstra sposób na to jak zarabiać w m2m i w innych pp tego typu. A sposobem tym jest... namawianie innych ludzi do zakładania kont bankowych i branie z tego prowizji oraz przekazywanie pomysłu dalej. Ale przy takim rozwoju stron na fb ten pomysł wkrótce się wyczerpie.

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

   [Obrazek: 9458077ae9b9e.png]
Wiesz, dlaczego dzwon głośny? Bo wewnątrz próżny.
13-09-2017 07:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Soplica Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 720
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 43 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 90.00
Post: #7
RE: Facebookowi biznesmeni - ktoś dalej się na to nabiera?
(13-09-2017 07:05)passion napisał(a):  Tego będzie coraz więcej. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Ludzie zlecają założenie kont w bankach, w zamian obiecując super ekstra sposób na to jak zarabiać w m2m i w innych pp tego typu. A sposobem tym jest... namawianie innych ludzi do zakładania kont bankowych i branie z tego prowizji oraz przekazywanie pomysłu dalej. Ale przy takim rozwoju stron na fb ten pomysł wkrótce się wyczerpie.

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

rozwoju stron? - Co masz na myśli, że więcej takich programów jak money2money powstanie?
13-09-2017 12:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
passion Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 138
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 24 +

Forum Gold: 5.00
Post: #8
Facebookowi biznesmeni - ktoś dalej się na to nabiera?
Mam na myśli rozwój stron w stylu "Bądź swoim szefem" etc. Na tę chwilę jest takich stron strasznie dużo. I rzekomy sukces takich stron to właśnie program m2m albo inne pp tego typu.
Dodam jeszcze od siebie ze moim zdaniem lepsze wciąganie ludzi w m2m itp. niż w programy revshare obiecując miliony. Strony na fb w stylu "bądź własnym szefem" faktycznie dają okazję zarobić bez większego ryzyka. Nic nie inwestujesz a możesz zyskać te kilka set (czy nawet kilka tysiecy) na promowaniu/zakładaniu kont bankowych czy promowaniu/braniu pożyczek.

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

   [Obrazek: 9458077ae9b9e.png]
Wiesz, dlaczego dzwon głośny? Bo wewnątrz próżny.
13-09-2017 14:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Soplica Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 720
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 43 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 90.00
Post: #9
RE: Facebookowi biznesmeni - ktoś dalej się na to nabiera?
(13-09-2017 14:59)passion napisał(a):  Mam na myśli rozwój stron w stylu "Bądź swoim szefem" etc. Na tę chwilę jest takich stron strasznie dużo. I rzekomy sukces takich stron to właśnie program m2m albo inne pp tego typu.
Dodam jeszcze od siebie ze moim zdaniem lepsze wciąganie ludzi w m2m itp. niż w programy revshare obiecując miliony. Strony na fb w stylu "bądź własnym szefem" faktycznie dają okazję zarobić bez większego ryzyka. Nic nie inwestujesz a możesz zyskać te kilka set (czy nawet kilka tysiecy) na promowaniu/zakładaniu kont bankowych czy promowaniu/braniu pożyczek.

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Niby tak, ale skoro dużo osób już tak działa to rynek jest już zatruty. Widziałem, że administratorzy grup o pracy dodają w regulaminie itp, że banują osoby reklamujący możliwość takiego zarobku. Żeby nie było chodziło mi to po głowie przez pewien czas aby coś spróbować tak zarobiać, ale jestem takim typem człowieka że za bardzo nie lubię ludziom wciskać kity. Wiadomo pieniądze kuszą, ale pewnie kokosów z tego nie ma jak się tak spamuję taką propozycją współpracy w tych grupach przy takiej konkurencji.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-09-2017 21:49 przez Soplica.)
13-09-2017 20:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

passion Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 138
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 24 +

Forum Gold: 5.00
Post: #10
RE: Facebookowi biznesmeni - ktoś dalej się na to nabiera?
Nie wszyscy wciskają kity, niektórzy faktycznie dokonują warunków umowy: "Załóż te konta, a ja zdradzę Ci sposób na zarobienie 1000 złotych w jeden dzień" i faktycznie, sposób działa. Jest nawet opisany na forum. Wystarczy kilka fotek z hajsem, motywacyjne cytaty i polaczki lecą na ten "biznes" jak po świeże bułki do piekarni.
A co do konkurencji, to faktycznie jest KILKA (tak, kilka) stron ze sporym potencjałem i to faktycznie jest spora konkurencja (ciężko przekonać ludzi, że Twój sposób jest lepszy, niż sposób kolesia, który ma 16k lajków i komentarzy pod postem z hajsem). Reszta to zwykłe randomy spamujące postami na grupach etc. W taki sposób dużo nie zarobią (chodzi właśnie o tamtą konkurencje, która wykupuje reklamy w social media).
Moim zdaniem warto poświęcić kilka godzin na zrobienie poradnika jak zarobić 1k złotych w jeden dzień i dawać go ludziom w zamian za założenie kont. Aczkolwiek nie popieram spamowania na grupach (jest to po prostu moim zdaniem strasznie nieprofesjonalne), co innego reklama w social media.
Nikogo nie oszukujesz, namawiasz ludzi do zakładania kont, zgarniasz prowizję i wysyłasz im poradnik, który sam napisałeś. Pieniądze to pieniądze.

   [Obrazek: 9458077ae9b9e.png]
Wiesz, dlaczego dzwon głośny? Bo wewnątrz próżny.
13-09-2017 22:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zarobek Jeśli Ktoś Pobierze Twój Plik achort2007 7 3,414 17-03-2024 13:50
Ostatni post: maxikaz
  [2022] PUSH/POP czy dalej ma sens? patrolpxd 1 1,427 21-10-2023 21:01
Ostatni post: PakoMasakrator
  Mentoring Get Pat 2.0Pod ero czy ktoś korzysta ? wolf25ss 0 285 30-09-2023 20:34
Ostatni post: wolf25ss
  Allegro Polecam ktoś ma z tym problem? Bobi2k17 0 958 16-02-2023 12:40
Ostatni post: Bobi2k17
  juicyfields.io - ktoś działa? obey93 1 1,980 08-07-2022 20:45
Ostatni post: xdax1

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości