Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Babski dziennik [MyPay, ankiety i wiele więcej] » Z każdym miesiącem sięgamy po więcej!

Autor Wiadomość
Halavandrel Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 86
Dołączył: May 2017
Reputacja: 19 +

Forum Gold: 7.00
Post: #71
RE: Babski dziennik [MyPay, ankiety i wiele więcej]
Sprawdź:
07-09.10.2017

Zaczynam tracić wiarę w to, że kiedykolwiek załatwi się sprawa z Neobuxem. facepalm No ale nie mam wyjścia, cierpliwie czekam. MyPay ostatnio zdaje się wypalać, zaliczeń nie ma, jak ostatnio sprawdzałam akcji też nie było, więc nie wiem czy warto, ale może jeszcze się pozbiera. Z tego co wiem, serwis stoi od paru dobrych lat, więc raczej nie zaliczy tak szybkiego upadku. Rozważam powoli zainwestowanie w rented referrals na Neobuxie, bo to co tam teraz zarabiam to grosze, ale znając życie przejadę się na tym ostro. A w końcu każdy grosz się liczy. Smile Nad copywritingiem nadal pracuję, do wypłaty coraz bliżej. Wydaje mi się, że po zaliczeniu tych tekstów, które już napisałam, powinnam mieć te 100 zł minimum. To całkiem motywujące, kiedy wszystko wokół się pieprzy.

Poczytałam trochę o Adsense i mam w głowie naprawdę trafny pomysł na stronę/bloga, tylko teraz wszystkie formalności z domeną, hostingiem, pozycjonowaniem, Wordpressem... odwleka to strasznie moje plany założenia bloga, bo nigdy nie miałam z czymś takim do czynienia i nie do końca wiem za co się zabrać. Jeżeli ktoś ma jakiś sprawdzony, niedrogi serwis z domenami i/lub hostingiem możecie podrzucać tutaj lub na priv, wykorzystam w niedalekiej (lub dalekiej) przyszłości.

Ostatnio na forum przewinął się poradnik do "zarabiania" na AppLike, spodobał mi się... i zarobiłam całe 2 złote. Imponujący zarobek, nie ma co. Dopiszę je tutaj, będzie pasował do reszty imponującej kwoty, jaką zarobiłam w ostatnim czasie. Na szczęście dzięki copywritingowi w miarę cokolwiek zarabiam, ale tego tu jeszcze nie dopisuję.

Neobux - 0,16$ ~0,56 zł
Clixsense - 0,17$ ~0,60 zł
MyPay - 1,25 zł
AppLike - 2,03 zł

Łącznie: 20,37 zł
09-10-2017 21:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
ggusiaja Online
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,169
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 545 +

Forum Gold: 1,640.00
Post: #72
RE: Babski dziennik [MyPay, ankiety i wiele więcej]
Życze wytrwałościSmile Na początu zawsze jest pod górkę, ale później będzie łatwiejSmile

https://www.dochodplus.pl/
Darmowe gry, płatne wpisy --> https://www.bankrollmob.com/?t=32105
09-10-2017 22:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Halavandrel Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 86
Dołączył: May 2017
Reputacja: 19 +

Forum Gold: 7.00
Post: #73
RE: Babski dziennik [MyPay, ankiety i wiele więcej]
10-15.10.2017

Od paru dni nie było aktualizacji, ale miałam sporo rzeczy na głowie i przez to niewiele czasu na zarabianie w internecie. Na szczęście udało mi się w końcu uzbierać na wypłatę na TextBookers, z czego jestem bardzo zadowolona. Co do reszty... Neobux bez zmian, MyPaya praktycznie się nie tykałam. W tym tygodniu zabiorę się za wszystko od nowa, uporządkuję, bo przez tych parę dni zdążył mi się narobić spory bałagan. facepalm W zasadzie przez mój brak czasu nie ma tu zbyt wielu nowości, mam nadzieję, że nadrobię to w niedalekiej przyszłości.

Neobux - 0,10$ (~0,35 zł)
Clixsense - -
MyPay - 0,92 zł
TextBookers - 117,07 zł

Łącznie: 141,88 zł
15-10-2017 15:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
brak Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,022
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 597 +

Forum Gold: 1.51
Post: #74
RE: Babski dziennik [MyPay, ankiety i wiele więcej]
od kiedy zarabiasz na textbookers,?

Zarabiam od 03.2016r.
Wypłacone: +1025PLN
[Obrazek: oie_floaties.gif]
15-10-2017 16:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Halavandrel Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 86
Dołączył: May 2017
Reputacja: 19 +

Forum Gold: 7.00
Post: #75
RE: Babski dziennik [MyPay, ankiety i wiele więcej]
(15-10-2017 16:10)brak napisał(a):  od kiedy zarabiasz na textbookers,?

Jakoś od miesiąca, choć dopiero dwa tygodnie temu wzięłam się za to bardziej na poważnie. Przy czym nie siedzę tam cały czas, w wolnym czasie napiszę parę tekstów i tak to wygląda.
15-10-2017 17:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tomek7912 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,025
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 93 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.00
Post: #76
Babski dziennik [MyPay, ankiety i wiele więcej]
Ile czasu dziennie poświęcasz na tb i ile średnio na tym zarabiasz?
15-10-2017 17:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aron-baron Online
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 919
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 150 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2.00
Post: #77
RE: Babski dziennik [MyPay, ankiety i wiele więcej]
Super fajnie jak na Kobiete ale jak można siedziec na takich serwisach my pay jak to zlodzieje I limit po 5 na osobe a są serwisy gdzie no limit ile zrobisz tyle zarobisz..
15-10-2017 17:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adixx Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 84
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 22 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 120.00
Post: #78
RE: Babski dziennik [MyPay, ankiety i wiele więcej]
Powodzenia!
Ale też jestem zdania żeby nie siedzieć na MyPay, to tylko strata czasu. Wink

Adixx, dumny członek http://zarabiam.com od Jun 2013.

[Obrazek: 1.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-10-2017 17:53 przez Adixx.)
15-10-2017 17:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pir_ad Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 14
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #79
RE: Babski dziennik [MyPay, ankiety i wiele więcej]
Świetnie Ci to wychodzi Wink
Miałaś motywować siebie a motywujesz całe forum.

Powiedz proszę coś więcej na temat tych mini jobs. Na czym to polega i ile można zarobić na jednej akcji? Wyślij swój reflink na textbookers to może ja też spróbuję
16-10-2017 05:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jackbriggs Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 129
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 33 +

Forum Gold: 0.00
Post: #80
RE: Babski dziennik [MyPay, ankiety i wiele więcej]
Świetny dziennik Kasiu Smile
16-10-2017 09:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ankiety, klikanie (Ptc), promowanie (Ptp) i inne SkylineR34 126 25,975 25-09-2022 06:29
Ostatni post: Bleeee
  Ankiety, ewhoring + szukanie alternatywy Molter 7 4,050 11-09-2021 10:44
Ostatni post: opp3k
  Płatne ankiety - Początek przygody ;) John91 10 4,739 03-12-2020 12:42
Ostatni post: John91
  Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia Marta. 155 38,922 27-03-2020 21:40
Ostatni post: qwerty_89
  Wiele dróg i jeden cel = Bankroll matek091 13 4,807 19-11-2019 23:02
Ostatni post: matek091

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości