Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Babski dziennik [MyPay, ankiety i wiele więcej] » Z każdym miesiącem sięgamy po więcej!

Autor Wiadomość
Madri90 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 12
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #41
RE: Przekroczyć granice [MyPay, ankiety i wiele więcej]
Sprawdź:
Pięknie ci to idzie brawo i naprawdę mnie bardzo motywujesz. Ja zacząłem od wczoraj troszkę słabo ale może dlatego że to początki i nie ma co wypełniać. Narazie jestem na mypay marketagent neobux i parę innych ankiety. Swoją drogą pięknie wychodzisz na neobuxie ja klikam te reklamy to straszne centy żeby coś uzbierać to chyba z rok minie. Jak wchodzę w oferty mini job robię jakąś ankietę zbierają moje dane po czym już na koniec wyskakuje że nie pasuje, i nic mi nie dolicza do konta. A próbowałas na grach w neobux?
15-09-2017 11:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Halavandrel Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 86
Dołączył: May 2017
Reputacja: 19 +

Forum Gold: 7.00
Post: #42
RE: Przekroczyć granice [MyPay, ankiety i wiele więcej]
(15-09-2017 11:17)Madri90 napisał(a):  Pięknie ci to idzie brawo i naprawdę mnie bardzo motywujesz. Ja zacząłem od wczoraj troszkę słabo ale może dlatego że to początki i nie ma co wypełniać. Narazie jestem na mypay marketagent neobux i parę innych ankiety. Swoją drogą pięknie wychodzisz na neobuxie ja klikam te reklamy to straszne centy żeby coś uzbierać to chyba z rok minie. Jak wchodzę w oferty mini job robię jakąś ankietę zbierają moje dane po czym już na koniec wyskakuje że nie pasuje, i nic mi nie dolicza do konta. A próbowałas na grach w neobux?

Cieszę się, że udało mi się kogoś zmotywować. Smile Początki są trudne, co do ankiet to musisz sprawdzać czy przychodzą Ci jakieś nowe na maila, a na MyPay wypełniać MP3 konkurs. Z reklam na Neobuxie owszem, leci sama drobizna, dlatego trzeba skupić się na Mini Jobs. Choć ja ostatnio jak mówiłam, nie z mojej winy straciłam level, więc póki co ładnych zarobków nie będzie.

Właśnie gry weszły niedawno i muszę je przetestować, ale z tego co widziałam można zarobić ponad dolar dziennie na samych grach, więc potencjał jest. Jak to sprawdzę, koniecznie napiszę. Smile
15-09-2017 16:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Halavandrel Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 86
Dołączył: May 2017
Reputacja: 19 +

Forum Gold: 7.00
Post: #43
RE: Przekroczyć granice [MyPay, ankiety i wiele więcej]
15.09.2017

Tak jak wspominałam, przetestowałam gry na Neobuxie. Teoretycznie można zarobić ponad dolara z samych gier, ale praktycznie wymagałoby to ośmiu godzin gry bez przerwy, więc jeśli ktoś nie układa w kółko puzzli, jest to gra niewarta świeczki. Smile Mimo to ciekawa alternatywa i póki nie mogę robić tasków, zawsze coś na tym dorobię do wypłaty. Być może kiedyś napiszę poradnik do tego, chociaż nie wiem, czy coś takiego by się przyjęło, patrząc po tym, ile inne osoby na tym forum zarabiają na subach.

MyPay - 0,10 zł (fortuna)
Neobux - 0,10$ ~0,35 zł
Wypłata z panelu Ibis - 32 zł

Do celu: 245,75 zł/500 zł

Więc jest połowa miesiąca, a ja mam już prawie połowę celu. Czy to dobrze? Cóż, w obecnej sytuacji niestety nie. Będę musiała sprężyć się do końca miesiąca, by jakoś poszło. Trzymajcie kciuki. Cool
15-09-2017 20:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wsite Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 303
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 117 +

Forum Gold: 10.00
Post: #44
RE: Przekroczyć granice [MyPay, ankiety i wiele więcej]
Ciśnij mypay Smile
16-09-2017 20:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Halavandrel Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 86
Dołączył: May 2017
Reputacja: 19 +

Forum Gold: 7.00
Post: #45
RE: Przekroczyć granice [MyPay, ankiety i wiele więcej]
16.09.2017

Rozkłada mnie choróbsko, w dodatku z niewiadomych powodów nie chce mi zaliczać akcji na MyPay. Chyba rzeczywiście muszę się spiąć i przycisnąć MyPay, jak mówi wsite, bo inaczej będzie z tego wielkie g... Kilka najbliższych dni pewnie spędzę w łóżku z laptopem, więc zobaczymy, co z tego będzie. Póki co jest słabiutko, wchodzą grosze z Neobuxa i drobizna za copywriting, czego tutaj nawet nie zapisuję. Gdybym nie spadła z poziomu na Crowdflower, mogłabym dalej wykręcać porządne dniówki na taskach. Ale nie ma co gdybać, tylko brać się do roboty. Cool

Neobux - 0,14$ ~0,49zł

Do celu: 246,24 zł/500 zł
17-09-2017 09:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

pspsga Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,153
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 886 +

Forum Gold: 21.00
Post: #46
RE: Przekroczyć granice [MyPay, ankiety i wiele więcej]
Z zaliczaniami z MyPaya się nie przejmuj. Od 3 dni admin prawie nic jeszcze nie zaliczył , więc możesz liczyć , że trochę groszy Ci wpadnie na konto jak zabierze się admin do roboty Tongue
17-09-2017 10:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Halavandrel Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 86
Dołączył: May 2017
Reputacja: 19 +

Forum Gold: 7.00
Post: #47
RE: Przekroczyć granice [MyPay, ankiety i wiele więcej]
17.09.2017

Powoli do przodu... zaczęłam również brać się za PPI, ale jakoś w połowie uznałam, że to nie dla mnie. Chyba wynika to z braku mojej szczegółowej wiedzy, ale nie poddaję się, czytam na ten temat poradniki i myślę, że mimo wszystko wkrótce się za to wezmę. Za to z MyPay już lepiej, przyszło trochę zaliczeń i staram się też skupić na tym serwisie, bo chyba sobie uświadomiłam, że jeśli nie wezmę się do roboty, mój cel w życiu nie zostanie zrealizowany.

MyPay - 1,38 zł
Neobux - 0,10$ ~0,35 zł

Do celu: 247,97 zł/500 zł
17-09-2017 23:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alienkuba Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 54
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #48
RE: Przekroczyć granice [MyPay, ankiety i wiele więcej]
@Halavandrel Życze powodzenia na mypay!. Sam tam działam i stwierdzam, że idzie zarobic ;d. Trzymam kciuki ! Nie poddawaj sie ;d. Niech akcje będą z Tobą ! ;ddd

alienkuba, dumny członek http://zarabiam.com od Aug 2011.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-09-2017 21:09 przez alienkuba.)
18-09-2017 21:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Halavandrel Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 86
Dołączył: May 2017
Reputacja: 19 +

Forum Gold: 7.00
Post: #49
RE: Przekroczyć granice [MyPay, ankiety i wiele więcej]
18.09.2017

Powoli do przodu... przynajmniej jeśli chodzi o Neobuxa, bo MyPay nadal słabo zalicza, ale przede wszystkim staram skupić się na bonusie. Smile Z copywritingiem też do przodu, fajnie by było, gdyby do końca miesiąca udało mi się zlecić wypłatę, bo wówczas osiągnięcie celu byłoby sto razy prostsze, ale póki co nie jestem pewna, czy uda mi się to zrobić. Ale oczywiście się nie poddaję. Pisanie tekstów idzie mi coraz lepiej i coraz płynniej, dlatego wszystko jest możliwe. Jak nie w tym miesiącu, to w przyszłym.

MyPay - 0,96 zł
Neobux - 0,20$ ~0,70 zł

Do celu: 249,63 zł/500 zł
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-09-2017 21:46 przez Halavandrel.)
18-09-2017 21:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Halavandrel Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 86
Dołączył: May 2017
Reputacja: 19 +

Forum Gold: 7.00
Post: #50
RE: Przekroczyć granice [MyPay, ankiety i wiele więcej]
19.09.2017

W końcu jaaakoś ruszyło. Szału nie ma, ale póki co cieszę się z każdego drobnego kroku naprzód. Wpadła ankieta z Clixsense za 2,5$, możliwe, że niedługo będzie kolejna wypłata. Nadal skupiam się na MyPay i bonusie za 200 akcji, do którego już niewiele brakuje. Wiem, że mam niewiele czasu na osiągnięcie celu i liczę się z tym, że w tym miesiącu może się nie udać, ale mimo wszystko jestem z siebie dumna, bo już wkrótce 300 zł, a to też swojego rodzaju sukces dla takiego początkującego jak ja. Cool

MyPay - 2,56 zł
Neobux - 0,33$ ~1,15 zł
Wypłata z MarketAgent - 8,51 zł

Do celu: 261,85 zł/500 zł
20-09-2017 09:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ankiety, klikanie (Ptc), promowanie (Ptp) i inne SkylineR34 126 25,716 25-09-2022 06:29
Ostatni post: Bleeee
  Ankiety, ewhoring + szukanie alternatywy Molter 7 4,001 11-09-2021 10:44
Ostatni post: opp3k
  Płatne ankiety - Początek przygody ;) John91 10 4,697 03-12-2020 12:42
Ostatni post: John91
  Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia Marta. 155 38,627 27-03-2020 21:40
Ostatni post: qwerty_89
  Wiele dróg i jeden cel = Bankroll matek091 13 4,793 19-11-2019 23:02
Ostatni post: matek091

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości