Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Babski dziennik [MyPay, ankiety i wiele więcej] » Z każdym miesiącem sięgamy po więcej!

Autor Wiadomość
Halavandrel Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 86
Dołączył: May 2017
Reputacja: 19 +

Forum Gold: 7.00
Post: #31
RE: Przekroczyć granice [MyPay, ankiety i wiele więcej]
Sprawdź:
08.09.2017

To było do przewidzenia, że będę aktualizowała dziennik w środku nocy. Smile Dziś rano potwornie zdemotywował mnie ban konta na MyPayu za używanie zagranicznych maili. Mój błąd, powinnam więcej poczytać i zorientować się, czy jest to dozwolone. Napisałam już wyjaśnienie i możliwe, że konto zostanie odblokowane, ale przez kilka dni zostaje mi teraz Neobux. No trudno. Zarobki idą w dół, ale miałam dziś małe urwanie głowy i przez to brak czasu na internet. Nie wiem jak będzie przez weekend, choć oczywiście postaram się zarobić jak najwięcej. Może bardziej się skupię na copywritingu. Zobaczymy jutro. Cool

Neobux - 5,19 $ ~18,16 zł

Do celu: 181,41 zł/500 zł
09-09-2017 00:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Halavandrel Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 86
Dołączył: May 2017
Reputacja: 19 +

Forum Gold: 7.00
Post: #32
RE: Przekroczyć granice [MyPay, ankiety i wiele więcej]
09.09.2017

Gdyby ban na MyPayu nie zdemotywował mnie dostatecznie (swoją drogą, został już zdjęty), dziś spadłam z poziomu na Neobuxie, co uniemożliwia mi wykonywanie tasków. Nie jest to mój błąd, a zleceniodawcy, który zgłosił moją pracę, pomimo że nie łamię żadnych zasad, ale i tak muszę czekać, aż zgłoszenie zostanie zdjęte. Jak widać wszystko jest przeciwko mnie. facepalm Ale trudno, najwyraźniej muszę uzbroić się w cierpliwość. Dziennik wciąż będę aktualizować, może dzięki temu poczytam trochę o innych metodach zarabiania. Nie można się łamać.

MyPay - 2,98 zł
Neobux - 1,25$ ~4,37 zł

Do celu: 188,76 zł/500 zł
Glosy: banipunz (+1)
10-09-2017 00:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Halavandrel Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 86
Dołączył: May 2017
Reputacja: 19 +

Forum Gold: 7.00
Post: #33
RE: Przekroczyć granice [MyPay, ankiety i wiele więcej]
10.09.2017

Wciąż nie mam możliwości zarabiania na Neobuxie. Strasznie mnie to demotywuje, wiem jednak, że prędzej czy później wszystko wróci do normy, ale w najlepszym wypadku będę miała ogromne opóźnienie. Za to zaczęłam brać się za skracanie i choć póki co dochód jest dość niewielki, to jednocześnie całkowicie pasywny. Zamierzam w przyszłości go rozkręcić i przygotować niszę pod PPI. Jako że moje główne źródło dochodu zostało tymczasowo odcięte, chyba wezmę się za to szybciej, niż przypuszczałam. Smile Póki co zarobki groszowe. Jutro przycisnę MyPay, bo tylko mi to zostaje prócz poznawania nowych opcji zarobkowych. Jeżeli to czytacie, życzcie mi powodzenia - w obecnej sytuacji przyda się znacznie bardziej niż wcześniej.

MyPay - 0,33 zł
Neobux - 0,03$ ~0,10 zł (powala na kolana, ale tak wyglądają zarobki z reklam facepalm)

Do celu: 189,19 zł/500 zł
10-09-2017 23:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tettmeier Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 51
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #34
RE: Przekroczyć granice [MyPay, ankiety i wiele więcej]
Czytam i życzę powodzenia, poza tym zapraszam do jakiejs współpracy ponieważ także tak jak Ty zaczynam dopiero przygodę z zarabianiem.

tettmeier, dumny członek http://zarabiam.com od Jul 2013.
11-09-2017 08:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tomek7912 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,025
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 93 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.00
Post: #35
Przekroczyć granice [MyPay, ankiety i wiele więcej]
Jak się zdobywa lv na neobuxie?
11-09-2017 09:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Halavandrel Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 86
Dołączył: May 2017
Reputacja: 19 +

Forum Gold: 7.00
Post: #36
RE: Przekroczyć granice [MyPay, ankiety i wiele więcej]
(11-09-2017 09:51)tomek7912 napisał(a):  Jak się zdobywa lv na neobuxie?

Wykonując taski. Trzeba wykonać bodajże 5 różnych tasków i uzyskać 70% accuracy. Problem w tym, że tasków na zerowy lvl jest jak na lekarstwo.
11-09-2017 10:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Halavandrel Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 86
Dołączył: May 2017
Reputacja: 19 +

Forum Gold: 7.00
Post: #37
RE: Przekroczyć granice [MyPay, ankiety i wiele więcej]
11.09.2017

Dodaję aktualizacje o coraz ciekawszych porach, ale tak to jest, kiedy cierpi się na bezsenność.
Po pierwsze pojawił się wysyp tasków na zerowy lvl, więc jeśli ktoś chce zarabiać na Neobuxie, to dobry moment, żeby zacząć. Osobiście jeszcze nie próbowałam, ale po nazwach odnoszę wrażenie, że są one dość solidne. Jutro dam znać, czy udało mi się zarobić choć niewielką część tego, co przed zgłoszeniem. Tak, sytuacja nadal się nie poprawiła i po małym researchu przeczytałam, że mogę czekać na wyjaśnienie sprawy nawet miesiąc... także znalezienie zastępczego źródła zarobków wydaje się niegłupią opcją. Jakieś cenciki wpadają ze skracania, program automatycznie klikający w buxach również przynosi jakieś przychody, ale nawet tego tu nie zawieram, czekam na wypłaty. Dziś odrobinę przycisnęłam MyPay, ale rano nie było zbyt wielu ciekawych akcji, bardziej skupiam się na bonusie, do którego już niewiele brakuje. Mimo to jednak wiem, że jestem na dobrej drodze. Smile
Edit: Zapomniałam wspomnieć o copywritingu. Działam zarówno na Textbrokerze, gdzie oddałam już pięć tekstów i czekam na ocenę (od zleceniodawców dostawałam same 6 i pozytywne komentarze, więc jestem dobrej myśli), a na Textbookers od czasu do czasu skrobię po parę szybkich precli. Chyba jest to praca dla mnie, więc po otrzymaniu pierwszej wypłaty zacznę dopisywać tu przychody. Smile

MyPay - 1,29 zł
Neobux - 0,02$ ~0,07 zł (nadal fortuna facepalm)

Do celu: 190,55 zł/500 zł
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-09-2017 02:18 przez Halavandrel.)
Glosy: Krestomanci (+1)
12-09-2017 02:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
itolek100 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 238
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 92 +

Forum Gold: 8.00
Post: #38
RE: Przekroczyć granice [MyPay, ankiety i wiele więcej]
Jak zaczęłaś zarabiać ze skracania bo wgl nwm jak to dziala i w jaki sposób można zarabiać pasywnie z tego. Może mogłabyś pomóc jak się za to zabrać?

PS. Czytam dziennik i życzę powodzenia Smile

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
12-09-2017 04:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Halavandrel Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 86
Dołączył: May 2017
Reputacja: 19 +

Forum Gold: 7.00
Post: #39
RE: Przekroczyć granice [MyPay, ankiety i wiele więcej]
(12-09-2017 04:06)itolek100 napisał(a):  Jak zaczęłaś zarabiać ze skracania bo wgl nwm jak to dziala i w jaki sposób można zarabiać pasywnie z tego. Może mogłabyś pomóc jak się za to zabrać?

PS. Czytam dziennik i życzę powodzenia Smile

Dziękuję. Smile

Niestety średnio pomogę, bo sama zaczynam, ale postaram się pokrótce wyjaśnić. Polega to na tym, że skracasz link do obrazka, strony, cokolwiek tam chcesz i osobie, która w ten link wejdzie, wyświetlają się reklamy, które po 5 sekundach może pominąć, by przejść do strony docelowej. Za każde wejście Ty dostajesz pieniądze. Oczywiście za jedną osobę jest to drobizna, zazwyczaj stawki podaje się za tysiąc wejść. Najpopularniejszą metodą jest wrzucenie takiego linku na swój albo - co oczywiście łatwiejsze, ale mniej efektywne - cudzy, popularny fanpage na Facebooku w taki sposób, by zapewnić sobie jak najwięcej kliknięć. Niestety Facebook blokuje takie linki i na tym etapie osobiście się zatrzymałam, bo nie mogę znaleźć pośredniczącego skracacza, który nie zostanie zablokowany. Z tego co czytałam, najlepiej postawić własny, więc będę musiała to przemyśleć, jeśli zechcę poważnie się za to brać.

Obecnie rozsyłam link przez spam bota na Omegle, zarobki niestety marne, ale z dnia na dzień idzie mi coraz lepiej.
12-09-2017 05:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Halavandrel Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 86
Dołączył: May 2017
Reputacja: 19 +

Forum Gold: 7.00
Post: #40
RE: Przekroczyć granice [MyPay, ankiety i wiele więcej]
12-14.09.2017

Przez najbliższych parę dni nie aktualizowałam dziennika, za co najmocniej przepraszam wszystkie osoby, które chętnie go czytają. Miałam do załatwienia sporo spraw prywatnych, a ponadto obniżenie poziomu na Neobuxie zdemotywowało mnie w ogromnym stopniu do pracy, więc potrzebowałam kilku dni urlopu. Dopiero bonus na MyPay pomógł mi wrócić do pracy w pełni. Smile Jak prezentowały się te trzy dni? Bez szału, taski na Neobuxie na zerowy poziom miały niski limit, więc niewiele zarobiłam, ale zawsze lepsze to niż 3 centy dziennie z reklam. Otrzymałam również wypłatę z MarketAgent i sześcioczęściową ankietę na panelu Ibis, więc kiedy ją skończę, stamtąd też przyjdzie wypłata.

MyPay - 7,49 zł
Neobux - 1,90 $ ~6,65 zł
MarketAgent - 8,51 zł

Do celu: 213,20 zł/500 zł
Glosy: hua (+1)
15-09-2017 08:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ankiety, klikanie (Ptc), promowanie (Ptp) i inne SkylineR34 126 25,714 25-09-2022 06:29
Ostatni post: Bleeee
  Ankiety, ewhoring + szukanie alternatywy Molter 7 4,001 11-09-2021 10:44
Ostatni post: opp3k
  Płatne ankiety - Początek przygody ;) John91 10 4,696 03-12-2020 12:42
Ostatni post: John91
  Płatne ankiety online, ankiety internetowe - moje zarobkowe doświadczenia Marta. 155 38,623 27-03-2020 21:40
Ostatni post: qwerty_89
  Wiele dróg i jeden cel = Bankroll matek091 13 4,793 19-11-2019 23:02
Ostatni post: matek091

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości