Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poradnik Gamekit - Czyli łatwe 50 EURO do zgarnięcia! » Jak łatwo i przyjemnie zyskać 50 EURO na stronie GAMEKIT

Autor Wiadomość
SpeaRR Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 203
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 47 +

Forum Gold: 4.00
Post: #1
Gamekit - Czyli łatwe 50 EURO do zgarnięcia!
Sprawdź:
UWAGA! ZANIM PRZECZYTASZ TEN PORADNIK ZAPOZNAJ SIĘ Z TYM TEMATEM INACZEJ NIE BĘDZIESZ WIEDZIAŁ O CO CHODZI:
http://zarabiam.com/Temat-Gamekit-Banant...bic-150097


Witam, skoro czytałeś poprzedni temat i znalazłeś się tutaj to pewnie chciałbyś szybko zyskać 50 EURO. Chciałbym wam przedstawić mój sposób jak szybko zdobyć nasze 50 EURO.

Wróćmy trochę wstecz i cofnijmy się do momentu gdzie założyliśmy już konto na stronie Gamekit. Strona ta oferuje 3000 punktów za każdą osobę, która zarejestruje się z naszego reflinka i zamówi coś na stronie. Mój sposób jest dosyć prosty wystarczy posiadać:
* Cierpliwość
* Grę - War Thunder
* Emulatory androida


Zacznijmy od tego po co nam jest War Thunder, gra ta będzie nam potrzebna do zdobywania punktów na stronie. Za wykonanie pierwszego zadania w tej grze na stronie Gamekit dostaniemy 2000 punktów (Trzeba wbić 2 lvl co jest bardzo łatwe a przynajmniej dla mnie) Gdy już mamy nasze 2000 punktów sprawa jest już prosta, zamawiamy cokolwiek z strony w tej cenie otrzymamy takie rzeczy jak:
* Złoto czy punkty jakieś do FIFY
* Losowy przedmiot do CS:GO
* 15 losowych kodów do gier na steam
* 5 kodów premium do gier na steam

Wybieramy jedną z tych rzeczy i zamawiamy (ZAPOZNAJ SIĘ Z POPRZEDNIM TEMATEM, LINK WYŻEJ)
Teraz tylko czekamy aż strona wyśle nam nagrodę i zyskujemy to co wybraliśmy oraz na główne konto 3000 PUNKTÓW. Wystarczy tylko 10 kont żeby zyskać 30000 punktów za które możemy wyjąć kosę/nóż do CS:GO, który możemy z łatwością sprzedać za 50$-55$ W taki sposób zyskujemy łatwe 50$

Jak ktoś chociaż trochę ogarnia grę War Thunder to może zrobić nawet 3 konta dziennie i wykonać tą misje. Ja tam preferuje 1 konto - 1 dzień.

Mój reflink:
https://gamekit.com/?reflink=9ee5-114698384
Czysty link:
https://gamekit.com


UWAGI:
* Miałem takie sytuacje, że niekiedy otrzymywałem bana gdyż gdy wyłączymy emulator androida i wejdziemy (czy tam telefon) to resetuje nam się IP dlatego polecam zrobić to tak jakby na "Jednym Wdechu" czyli odpalić przeglądarke, założyć konto, wykonać misje i zamówić po czym wyjść i czekać aż na email nam przyjdzie informacja, że nasza nagroda jest już gotowa do odbioru.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-08-2017 09:31 przez SpeaRR.)
Glosy: musiek01 (+1)
17-08-2017 17:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
itolek100 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 238
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 92 +

Forum Gold: 8.00
Post: #2
RE: Gamekit - Jak Szybko Zyskać 50 Euro I Nie Tylko!
Zarejestrowałem się na podanej stronie i nie mam do wyboru gry pt. War Thunder. Tylko ja tam mam?
17-08-2017 18:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
SpeaRR Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 203
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 47 +

Forum Gold: 4.00
Post: #3
RE: Gamekit - Jak Szybko Zyskać 50 Euro I Nie Tylko!
Dziwne za każdym razem gdy robiłem konto zawsze miałem tą gre. Zobacz swoje ip i lokalizacje i podeślij tutaj jak możesz
17-08-2017 19:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mateusz097 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 82
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 4 +

Forum Gold: 0.00
Post: #4
RE: Gamekit - Jak Szybko Zyskać 50 Euro I Nie Tylko!
Ile trzeba czekać na wykonanie etapu w grze?
17-08-2017 20:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
SpeaRR Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 203
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 47 +

Forum Gold: 4.00
Post: #5
RE: Gamekit - Jak Szybko Zyskać 50 Euro I Nie Tylko!
Jeżeli wykonałeś zadanie to max godzina i przyjdą ci punkty a przynajmniej u mnie tak było i jest ciągle. Raz czekałem do 4h a raz po 10 minut otrzymałem punkty
17-08-2017 20:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hubert2002 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 124
Dołączył: Oct 2016
Reputacja: 12 +

Forum Gold: 120.00
Post: #6
RE: Gamekit - Jak Szybko Zyskać 50 Euro I Nie Tylko!
Ja też nie mam War Thunder :/
17-08-2017 20:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
SpeaRR Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 203
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 47 +

Forum Gold: 4.00
Post: #7
RE: Gamekit - Jak Szybko Zyskać 50 Euro I Nie Tylko!
Widocznie niektóre IP jest w jakimś innym stanie, spróbujcie poprostu stworzyć inne konto i sprawdzić.
17-08-2017 21:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mateusz097 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 82
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 4 +

Forum Gold: 0.00
Post: #8
RE: Gamekit - Jak Szybko Zyskać 50 Euro I Nie Tylko!
A jak wykonąć misje do innych gier np przegladarkowch?
17-08-2017 21:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
SpeaRR Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 203
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 47 +

Forum Gold: 4.00
Post: #9
RE: Gamekit - Jak Szybko Zyskać 50 Euro I Nie Tylko!
W sumie to sam nie wiem poprostu wejdź i spróbuj zrobić rejestrację i zagraj. Jeszcze nie próbowałem gier przeglądowych bo się nie opłaca. Niektórzy nie mają nawet WT a niektórzy mają jeszcze WOT i WOWarShips, za które dostaje się po 10k punktów. Nie wiem naprawdę czemu tak się dzieje
17-08-2017 21:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Mateusz097 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 82
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 4 +

Forum Gold: 0.00
Post: #10
RE: Gamekit - Jak Szybko Zyskać 50 Euro I Nie Tylko!
Właśnie sprubowałem potwierdzić konto i Konto Zablokowane.
17-08-2017 21:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
 
Poradnik
 Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania
adrian018 210 92,343 09-09-2023 08:54
Ostatni post: growmi
 
Poradnik
 "Rosyjskie usługi", czyli jak tanio pozyskać konta social, tel i wiele innych!
xdax1 19 11,887 31-08-2020 14:11
Ostatni post: bartas993
 
Poradnik
 Moja historia z G2A.COM - czyli jak zostałem sprzedawcą
Atharion 31 20,779 02-07-2020 10:57
Ostatni post: cezar78
  SEO Clerks - Czyli tanie Pozycjonowanie/Like/Wyświetlenia i co tylko chcemy Vasaki 47 27,434 24-09-2019 10:15
Ostatni post: bossos
 
Poradnik
 Kawałek mojego poradnika czyli "Google" bez tajemnic
Vasaki 27 26,164 25-06-2019 17:22
Ostatni post: trushi

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości