Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik Pracy v2 by Bartolini24 » MyLead + Rockwall Investments

Autor Wiadomość
Bartolini24 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 223
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 198 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 70.00
Post: #61
RE: Zarobiłem 4 tysiące zł w jeden dzień
Sprawdź:
(11-02-2018 22:00)djtasior napisał(a):  Trzymam kciuki i będę obserwował Wink a kiedyś może się spotkamy jak będę w Rzeszowie Wink

Czemu nie Wink

PPI


Ostatnio mam fazę na testowanie nowych pomysłów, dywersyfikuje działania i postanowiłem spróbować też PPI. Na wstępie nie wiedząc o tym prawie nic, z czym to się je postanowiłem stworzyć po prostu zwykłą jak to mówię "spam-stronę" pod globalny ruch, gdzie nawalę jak najwięcej postów możliwie szybko i zostawię ją, patrząc jakie to przyniesie efekty i jaki w PPI drzemie potencjał, przede wszystkim czy ja się w to wpasuję Tongue
Zacząłem od kupienia domeny .com (koszt 46 zł), podpiąłem wordpressa, trochę szukałem motywu, próbowałem na Divi coś zrobić ale jakoś mi nie pasowało białe tło, nie znalazłem rozwiązania, wrzuciłem theme The7 - pierwszy raz używam, również mocno konfigurowalny szablon, pierwsze wrażenie na duży plus, polecam się zapoznać Wink No i działam, dopiero ~30 postów jest i zacząłem na cinstaller, później planuję większość pod MyLead podpinać, ale pierwsze kilkadziesiąt linków chce mieć też gdzie indziej - żeby nabrać porównania na różne serwisy w PPI - jako, że jestem w tym całkowicie nowy Tongue

O dziwo pierwsze efekty szybciej niż się spodziewałem, wpadły już 3 instalacje choć strony nigdzie nie reklamowałem, a w google zaindeksowało się dopiero 3 podstrony - nie czaję, skąd te instalacje, ale fajnie, liczyłem że dopiero po tygodniu, dwóch mogę na cokolwiek liczyć - może brak doświadczenia z globalnymi niszami Big Grin

[Obrazek: a9cd1082553a7116gen.png]

Tak się to póki co przedstawia, oczywiście stawki groszowe w porównaniu do SUBSMS, ale może z czasem uda się wypracować fajne pasywne kilka stóweczek miesięcznie, zobaczymy co z tego wyjdzie. Czas i chęci mam, więc na pewno spróbuje swoich sił Wink


​​​​​​​PS. Chętnie wysłucham wszelkich porad bardziej doświadczonych graczy Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-02-2018 17:37 przez Bartolini24.)
13-02-2018 17:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
danoneksss Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,153
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 884 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.01
Post: #62
RE: Zarobiłem 4 tysiące zł w jeden dzień
Jak Ci wpadnie MAC z USA to stawki już nie są takie groszowe Big Grin
Powodzenia!
13-02-2018 17:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dzemba Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 801
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 209 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 340.00
Post: #63
RE: Zarobiłem 4 tysiące zł w jeden dzień
A myślałeś kiedyś o stworzeniu własnego szablon, by audyty były setkowe i działały dużo szybciej? Albo w ogóle mieć własny system blogowy/stronę by ważyła cała 5MB a nie jak Wordpress setki MB Tongue
13-02-2018 19:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Bartolini24 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 223
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 198 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 70.00
Post: #64
RE: Zarobiłem 4 tysiące zł w jeden dzień
(13-02-2018 19:17)dzemba napisał(a):  A myślałeś kiedyś o stworzeniu własnego szablon, by audyty były setkowe i działały dużo szybciej? Albo w ogóle mieć własny system blogowy/stronę by ważyła cała 5MB a nie jak Wordpress setki MB Tongue

Szczerze powiedziawszy nigdy o tym nie myślałem, ale to już raczej wyższa szkoła jazdy, ja czasem z wp mam problemy Big Grin
13-02-2018 19:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bartolini24 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 223
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 198 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 70.00
Post: #65
RE: Zarobiłem 4 tysiące zł w jeden dzień
Niestety choroba mnie na kilka dni zmogła, gorączka, brak chęci do czegokolwiek ale dziś już wracam na pełnych obrotach. Big Grin Co słychać po za tym? Przede mną ostatni tydzień 2 miesięcznej redukcji, w tym tyg przez chorobę trening niestety musiałem odpuścić, także wyszedł taki deload - w sumie może na lepsze wyjdzie Big Grin Dodatkowo we wtorek zaliczona poprawka egzaminu, od przyszłego tygodnia zaczynam ostatni semestr mojej kariery na uczelni - miejmy nadzieję, że za pół roku będę już mgr inż Lol Dodatkowo za tydzień mam urodziny - wyjazd do Lwowa z przyjaciółmi, ciekawy tydzień się zapowiada Big Grin A co z moimi zarobkami? Już piszę Smile


KRYPTOWALUTY

Tutaj sprawy mają się bardzo ciekawie, gdyż jak już pisałem większość kapitału mam ulokowane w LSK, kryptowalucie w którą mocno wierzę i mocno czekałem na to co się z nim wydarzy do oczekiwanego 20 lutego, także interesujące dni przede mną, jestem niesamowicie ciekaw, jak to się ukształtuje. Big Grin Czy projekt, w który wierzę od początku mojej kariery z krypto ruszy dalej po rebrandingu, czy też może chwilowo spadnie.
Dla niewtajemniczonych - Lisk 20 lutego organizuje długo oczekiwaną konkurencję, na której ma zostać przedstawiony rebranding (zmiana logo, strony itp.), zobaczymy także co powiedzą o przyszłości projektu, jak wyrabiają się z terminami itp. Od tego zależy, czy kurs po konferencji gwałtownie ruszy w górę czy też w dół. Dużo osób planuje się wyprzedać jutro/pojutrze - przed konferencją, bo kurs już idzie w górę i to dość bezpieczna opcja, ale co jeśli poleci już tylko wyżej? Ja nie wysiadam, HODL Big Grin
Co do całego mojego portfolio to nic nie dokupywałem ostatnimi czasy, sporo innych wydatków i niestety w chwilach dużych promocji na rynku nie miałem za co się obkupić :/ Nie wyprzedałem się też w chwilach spadków, przez co chwilowo moje portfolio spadło o ponad połowę, ale przez ostatnie dni wraca już do swojego ATH, przetrwałem więc to co najgorsze i zobaczymy co będzie dalej Big Grin

Portfolio:
[Obrazek: eedd669c67fba35a.png]


PPI

Ruszam trochę z tym PPI, zostaję jednak w większości przy Cinstallerze, ze względu na częste zmiany domen na MyLead - nie chcę później przepinać linków, jednak z ich video lockera PPI jak najbardziej będę również korzystał. W cinstallerze jednak dużą wadą jest to, że nie da się chyba sprawdzić ilości kliknięć w link oraz nie widać, z którego linku została uznana instalacja. Postanowiłem trochę zwiększyć obroty pracy i już mam na stronie pod global 105 postów, co zwykle zajmowało mi sporo więcej czasu - planuję dobić do ~300-400 i zostawić na jakiś czas, zobaczymy jak to wyjdzie. Na razie strony jeszcze nie zaindeksowane przez wyszukiwarki, także wszystko przyjdzie z czasem Tongue
Dodatkowo wziąłem się dzisiaj za ogarnięcie jednej z moich stron, z której od jakiegoś czasu już prawie nie mam zysku, mimo ~300uu dziennie i przepięcie tego właśnie pod PPI zamiast subsms. Jest tam około 150 postów, wziąłem się za to dziś od rana, ale dopiero 30 postów przepiętych. Dość żmudna praca, bo nie na samym przepinaniu to pozostawiam, ale też edytuję troszkę każdy post, dodaje parę rzeczy, które nie przyszły mi do głowy gdy tworzyłem te stronę po raz pierwszy Tongue Ta strona jest pod Polskę, także będę miał póki co jedną pod global, jedną PL, zobaczymy jak to wyjdzie.
Póki co zarobione 0,6$.


SUBSMS

Tutaj wiele się nie dzieje, większość konfiguracji podpięta pod MyLead, jedyne co robię to codzienny spam, na stronie o której tu już wspominałem. Wpada z tego pare groszy codziennie, ale kokosów nie ma. Wczoraj pobawiłem się też trochę w promocje ShowMax, wpadło 8 leadów (do zatwierdzenia), średnio jestem zadowolony, ale to przez słabą promocję, następnym razem będzie lepiej Wink

[Obrazek: 95a578cfff9b191agen.png]
Glosy: Roluś (+1), danoneksss (+1)
17-02-2018 11:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bartolini24 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 223
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 198 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 70.00
Post: #66
RE: Zarobiłem 4 tysiące zł w jeden dzień
Dzisiaj krótko. No więc tak, linki z hacków przepiąłem pod PPI - z jedną jednak małą zmianą, otóż połowę podpiąłem pod Cinstaller, połowę pod Ogads i testuję, na czym będzie lepiej konwertowało, na czym będę więcej zarabiał Wink Podzielę się z Wami z resztą wynikami tego badania, ale coś czuję że zostanę jednak przy Ogads. Teraz trzeba na stronce pod global nabić te kilkaset postów, bo dopiero jest ~150, trochę jeszcze przede mną, ale myślę że warto sobie takie coś wytestować :Tongue Z subów oczywiście też nie rezygnuję, z tym że chwilowo raczej nad niczym nowym nie pracuję, stare projekty coś tam zarabiają, jakoś tam się kręci, testuję nowe możliwości (np. PPI).
Dodatkowo mam w planach powrócić do M2M, z którym za pierwszym podejściem średnio mi wypaliło, mam już pewien plan działania, tylko trzeba będzie troszkę zainwestować na start, ale myślę za tydzień-dwa ruszyć z tematem, także będzie trochę tego, ale ogarnę Big Grin
Tyle na dziś, pozdrawiam wszystkich! Smile
21-02-2018 20:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
danoneksss Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,153
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 884 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.01
Post: #67
RE: Zarobiłem 4 tysiące zł w jeden dzień
Stronę pod global pozycjonujesz jakoś czy tylko wrzucasz posty dobre pod SEO na niewymagające keywordy? Wink
21-02-2018 23:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dzemba Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 801
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 209 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 340.00
Post: #68
RE: Zarobiłem 4 tysiące zł w jeden dzień
Hej hej hejo, chciałem sam użyć tego audytu SEO, ale jak go dokladnie przejrzałem to trochę dupa nie audyt xD sprawdza czy podajemy np. typ kodowania dla HTML4 lub jakieś inne prehistoryczne sprawy albo czy masz Twittera, który nie pasuje do każdej strony Tongue ogólnie narzędzie tak z 4/10. Ale i tak przydatny, bo sprawdza poprawność kodu !
22-02-2018 00:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bartolini24 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 223
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 198 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 70.00
Post: #69
RE: Zarobiłem 4 tysiące zł w jeden dzień
(21-02-2018 23:26)danoneksss napisał(a):  Stronę pod global pozycjonujesz jakoś czy tylko wrzucasz posty dobre pod SEO na niewymagające keywordy? Wink

Nie pozycjonuję, jedyne działania to podpięte wtyczki postujące na socialach + pewnie kilka backlinków ręcznie zrobię, tak o z nudów, ale głównie skupiam się właśnie nad postami z niewymagającymi keywordami jak napisałeś, zobaczymy jak to się sprawdzi Smile Ogólnie zamysł jest taki, żeby na stronę zbyt wiele czasu nie tracić Tongue

(22-02-2018 00:52)dzemba napisał(a):  Hej hej hejo, chciałem sam użyć tego audytu SEO, ale jak go dokladnie przejrzałem to trochę dupa nie audyt xD sprawdza czy podajemy np. typ kodowania dla HTML4 lub jakieś inne prehistoryczne sprawy albo czy masz Twittera, który nie pasuje do każdej strony Tongue ogólnie narzędzie tak z 4/10. Ale i tak przydatny, bo sprawdza poprawność kodu !

Też teraz już bardziej patrze na pagespeed insight niż na te seoaudyty ale tak jak napisałeś czasem się przyda, wytyka też właśnie takie drobnostki o których się zapomniało Tongue
04-03-2018 10:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #70
RE: Zarobiłem 4 tysiące zł w jeden dzień
Cytat:Nie pozycjonuję, jedyne działania to podpięte wtyczki postujące na socialach + pewnie kilka backlinków ręcznie zrobię, tak o z nudów, ale głównie skupiam się właśnie nad postami z niewymagającymi keywordami jak napisałeś, zobaczymy jak to się sprawdzi Smile Ogólnie zamysł jest taki, żeby na stronę zbyt wiele czasu nie tracić Tongue

Tak wypozycjonowałem swoją pierwszą stronę Wink Stoi do dziś i jest w ścisłej topce przez ponad półtora roku Wink
Miała wzloty i upadki, ale jest to dużo stabilniejsze niż nawalenie backlinków i update w serpach, jak to miało miejsce ostatnio Big Grin
Długi sposób, wielkich keywordów się nie wybije, ale automat - piszesz post, optymalizujesz, zostawiasz Wink

Obserwuje dalej Bartek! Big Grin
Glosy: Bartolini24 (+1)
04-03-2018 10:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik. dzemba 244 57,705 02-04-2024 10:54
Ostatni post: dzemba
  Dziennik Pracy ~ SUMIENNOŚĆ+NAUKA+KREATYWNOŚĆ (Marketing+Inne Metody) 5l4nty 27 7,707 27-05-2022 00:34
Ostatni post: qwertybsk
  Mój pierwszy dziennik pracy. Od 0 do....??? Czas pokaże. Tekri 0 1,911 25-02-2022 11:38
Ostatni post: Tekri
  Dziennik pracy Neumena Neuuu 27 8,484 10-03-2020 20:50
Ostatni post: mysc
Brick Vinest - Zgarnij prawdziwe nagrody! - Dziennik pracy nad grą Styler 104 37,682 25-02-2020 17:10
Ostatni post: kubex001

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości