Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek » demonstracje handlu crypto + podpowiedzi / bitbay = !Warning

Autor Wiadomość
BTC-analityk Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 262
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 70 +

Forum Gold: 0.00
Post: #41
RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek
Sprawdź:
dzis max jutro tutaj na forum podam login do mojego konta skype ktory bede zakladal - naprawde lepiej jest tlumaczyc slownie o altach i btc - pozdrawiam i udanego handlowania Wink
01-07-2017 15:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Ratchet Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 292
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 45 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #42
RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek
Robiąc arbitraż, między jedną, a drugą giełdą, przerzucasz kryptowaluty najpierw na swój portfel, a później na drugą giełdę, czy bezpośrednio z giełdy na giełdę? Stosujesz też może arbitraż oparty na kupowaniu, lub sprzedawaniu kryptowalut za dolary, bądź euro, za pomocą kont walutowych i kantorów internetowych?

Napisałeś, że Bitbay ma skandalicznie długi czas wysyłki kryptowalut, a jak to wygląda z innymi giełdami i różnymi altami, jakie mniej więcej to są czasy? Tych wypłat dokonują jakieś automaty, czy ludzie, a może to zależy od giełdy?

Ratchet, dumny członek http://zarabiam.com od Apr 2013.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-07-2017 11:59 przez Ratchet.)
02-07-2017 11:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
AresxXx Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 370
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 78 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #43
RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek
podbijam
15-07-2017 23:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
janbers Offline
Banned
*

Liczba postów: 96
Dołączył: Jan 2017
Forum Gold: 0.00
Post: #44
RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek
Arbitraż to nie tylko sztuka tanio kupić i sprzedać. Ale tu dominujacą role stanowi czas. To bardzo dynamiczny rynek i rolę grają tu sekundy. Ręcznie to zapomnij, jedynie ustawienie 'botów' pozwoli Ci nie jako z automatu w odpowiednim czasie zareagować. Wtedy zarabiasz, i istotne tu non stop trzymasz rekę na 'pulsie'
17-07-2017 08:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Orelek Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 75
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 11 +

Forum Gold: 1.00
Post: #45
RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek
BTC-Analityk podaj adresk skype, z chęcią wezmę udział w spotkaniu : ))

Orelek, dumny członek http://zarabiam.com od Jul 2017.
17-07-2017 13:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

BTC-analityk Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 262
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 70 +

Forum Gold: 0.00
Post: #46
RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek
(17-07-2017 08:37)janbers napisał(a):  Arbitraż to nie tylko sztuka tanio kupić i sprzedać. Ale tu dominujacą role stanowi czas. To bardzo dynamiczny rynek i rolę grają tu sekundy. Ręcznie to zapomnij, jedynie ustawienie 'botów' pozwoli Ci nie jako z automatu w odpowiednim czasie zareagować. Wtedy zarabiasz, i istotne tu non stop trzymasz rekę na 'pulsie'

mylisz się Smile ja zawsze wszystko ręczni kupuję - 4 lata i nigdy nie używałem bota . czekam na spadek i kupuję lub analizuję na ile spadnie ustawiam się i czekam - później raz dwa na drugą giełdę i handel oczywiście jeśli tam jest ustawione na droższe kupno . jeśli nie to czekam aż będzie pompka na obecnej giełdzie gdzie kupowałem . zawsze mam otwarte tak średnio 3-7 monet i przeglądam ceny i różnicę

czy skype można odszukać po @ ? raz w życiu zakładałem tam konto i nie wiem jaki mam login byście mnie odnaleźli Wink

Ważne !! Czy są tutaj osoby z kontem na bitcointalk ? mam bonusik dla takich osób za małą pomoc - płacę raz dwa Smile

(02-07-2017 11:58)Ratchet napisał(a):  Robiąc arbitraż, między jedną, a drugą giełdą, przerzucasz kryptowaluty najpierw na swój portfel, a później na drugą giełdę, czy bezpośrednio z giełdy na giełdę? Stosujesz też może arbitraż oparty na kupowaniu, lub sprzedawaniu kryptowalut za dolary, bądź euro, za pomocą kont walutowych i kantorów internetowych?

Napisałeś, że Bitbay ma skandalicznie długi czas wysyłki kryptowalut, a jak to wygląda z innymi giełdami i różnymi altami, jakie mniej więcej to są czasy? Tych wypłat dokonują jakieś automaty, czy ludzie, a może to zależy od giełdy?

na moje oko większe i lepsze giełdy robią to z automatu - na trexie raz dwa czasami parę sekund czasami parę minutek ale nie jak to bywa na bitbay 30 min czy więcej bo z takimi czasami to arbitrażu można zapomnieć
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-07-2017 11:05 przez BTC-analityk.)
Glosy: Ratchet (+1), Orelek (+1), remis (+1)
19-07-2017 10:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Orelek Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 75
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 11 +

Forum Gold: 1.00
Post: #47
RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek
[1 Kwestia]
Hej, czy przewidujesz teraz, niedługo jakieś spadki dla krypto i zechciał byś się tą informacją podzielić??

[2 Kwestia]
Mordeczko, skąd brać informację?? Czy to jest takie mocne "wertowanie" internetu wzdłuż i wszerz czy raczej masz sprawdzone źródła/stronki/ludzi którzy Ci w tym pomagają?

Jeszcze jedna sprawa. Na początku tego wątku pisałeś że zapodasz jakieś informacje na temat pompek do krypto. Z chęcią bym zgłębił wiedzę! Smile

Samych WYSOKICH lotów Ci życzę !!! : ))

Ps. Ja mam konto na bitcointalk.org Smile)

Orelek, dumny członek http://zarabiam.com od Jul 2017.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-07-2017 11:31 przez Orelek.)
19-07-2017 11:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
remis Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 14
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #48
RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek
"Ważne !! Czy są tutaj osoby z kontem na bitcointalk ? mam bonusik dla takich osób za małą pomoc - płacę raz dwa Smile"

Strzała,

ja mam konto na bitcointalk.org - login taki jak tu - remis
chętnie pomogę bez płacenia, ale nie ukrywam - fajnie było by się czegoś nauczyć Wink

pozdrwiam
20-07-2017 20:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
remis Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 14
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #49
RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek
Heya,

szkoda że Autor wątku nic więcej nie pisze.....
zapowiadało się bardzo ciekawie - miałem nadzieję że się czegoś nauczę Smile
to pewnie ta aura - widzę po wypowiedziach Pana Analityka że jak leje to on handluje i zarabia Smile
pewnie jak jest słońce to "carpe diem" - też tak lubię - pracować kiedy mi się chce a jak mi się nie chce to mieć
wyjeb... na wszystko - bardzo cenię ludzi którym się to udaje - dlatego Pana Zdrowie - Panie BTC Analityku!
a jeśli zechce Pan podzielić się np ze mną swoją wiedzą to obiecuję że po pierwszej zarobionej bani (wystarczy w PLN) -
ku czci Pana Imienia - jeśli będzie mi je dane poznać - pomnik wzniosę na chwałę wieczną!
tylko musimy się sprzęgać bo isl.m nadchodzi a wraz z nim smutek, mrok i pożoga...
chociaż - idąc tym tokiem - jeśli niedźwiedź wyleci przez okno - to do czego uciekną inwestorzy ???

Crypto - rules !!! winter is coming...
25-07-2017 11:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BTC-analityk Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 262
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 70 +

Forum Gold: 0.00
Post: #50
RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek
Witajcie z racji iż sieć BTC jest zagrożona na wiele zmian( co jeszcze nie jest do końca pewne ) mam ostatnio mało czasu by coś tutaj wklejać - ale handluję każdego dnia kupuję sprzedaję nic się nie zmienia Wink Jeśli chcecie znać odpowiedz na jakieś konkretne pytanie zadawajcie je śmiało jeśli będę potrafił pomogę i odpowiem na zadane pytania . Jeśli chodzi o moje zarobki to stawiam sobie takie minimum co miesiąc zrobić z 0.1 btc - 1 BTC i mieć zysk rzędu +/-10k zł na miesiąc . Jak pisałem +/-2 miesiące temu wysprzedałem ponad 90% swoich BTC i chciałem zacząć na nowo z małą kwotą właśnie jaką jest 0.1 BTC. na czas obecny dziś wybija dokładnie 2 miesiąc a moje saldo wynosi 18k zł + 3 tysiace wypłacone co daje 21 tys zł czyli 20 tys zł na plus tak jak sobie to założyłem 2 miesiące temu by zacząć od nowa Wink dodam że spokojnie mogłem zrobić z tego 0.1 btc w 2 miesiące 5 BTC lecz nie zawsze mogłem być dostępny na giełdach

tutaj dam przykład jak trzeba się ustawiać by dobrze zarobić - ( przykład z miesiąca wstecz kiedy to wchodziła nowa moneta na giełdy - jej cena ico wynosiła coś około 100k satoshi za sztuke moje ustawienie to 13k za sztukę ) Teraz pytanie dlaczego tak nisko się ustawiłem ? Smile już odpowiadam - ustawienie na 13k dlatego że : lubię 13-stkę , piątki trzynastego to moje szczęśliwe dni , 13k dlatego że mało było BTC ustawionych na kupno wyżej Smile 13k z racji iż ludzie otrzymali swoje darmowe bonusy no i może ktoś wysypie dużo dużo niżej niż cena ICO Smile ustawiłem się o 1 w nocy i odleciałem przy giełdzie - kiedy obudziełem się o 4 rano już było po Smile

[Obrazek: Du4m3ad.png]

ustwienie kosztowało mnie jak widać 270-280 zł - sprzedanie 50 monet dało mi już zysk 170 zł a zostało mi jeszcze +/- 165 monet . dodam że sprzedałem je już na innej giełdzie po droższej cenie niż te 50 sztuk . z wyliczeń wyszło że z tych zainwestowanych 0.0278 BTC otrzymałem na koniec 0.21 +/- BTC

Dodam wam takie małe info dla tych co mogą nie wiedzieć - Bittrex 2 dni temu dał informacje że spokojnie można u nich trzymać BTC i jeśli nastąpi podział BTC na naszym koncie po 1 sierpnia zobaczymy w saldzie konta dodatkowe BCC- BitCoinCash w skali 1:1 - jeśli macie 1 BTC po 1 sierpnia Będziecie mieć 1 BTC + 1 BCC ( obecna cena BCC - 0.1-0.12 BTC za sztukę BCC ) Z tego co mi wiadomo nie jest pewne czy Trex będzie handlować BCC ale wiadome jest że będzie można je jak coś wycofać od nich z giełdy do innej. Tą samą informacje otrzymałem z Polskiej giełdy Bitbay że można śmiało trzymać BTC u nich ale nie wyprowadzać je z giełdy w dniu 1 sierpnia do sieci BTC by nie było problemów i tak jak w przypadku Trexa na Bitbay jeśli macie BTC otrzymacie nowe BCC w sakli 1:1

https://support.bittrex.com/hc/en-us/art...5000808991
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-07-2017 12:24 przez BTC-analityk.)
Glosy: Orelek (+1)
28-07-2017 11:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ile bedzie kosztowal bitcoin? krypto_nim 6 1,133 04-05-2023 15:16
Ostatni post: Dr Piotr
  TAP GLOBAL £2.5 w bitcoin za sama rejestracje bez depozytu Adisokol 52 8,228 15-01-2023 03:44
Ostatni post: Adisokol
  Take Profit Crypto Piskorek 0 2,530 17-09-2021 15:50
Ostatni post: Piskorek
  Crypto Challange ( SwissBorg ) Aktualizacja / Nowa edycja Mistrz Gier 44 9,703 01-09-2021 07:34
Ostatni post: dawid327
Music Jak Kupić Bitcoin inne kryptowaluty - Poradnik Admin 25 27,486 19-08-2021 08:33
Ostatni post: przemo1969

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości