Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zrobić jeśli nie dostane czegoś gdy już za to zapłaciłem? » Gdy policja ma Cię w dupie

Autor Wiadomość
peterus92 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 97
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1
Co zrobić jeśli nie dostane czegoś gdy już za to zapłaciłem?
Sprawdź:
Otóż stało się to miesiąc temu. Pewien użytkownik z top posterów tego forum na C. Oszukał dziesiątki osób na trefnych skryptach. Zwykle za każdy domaga się 400zł. Na wykopie o nim było. Nie dość, że w umowie ma napisane, że każdy kolejny dzień to 20% zniżki to i tak ma to w D*pie. Z dostarczeniem skryptu możecie się pożegnać. I w dodatku umowy fałszuje. Kilka osób z Polski zgłosiło to na Policje a ten dalej w najlepsze się bawi i oszukuje. Przecież fałszowanie umów to przestępstwo. Co mam złożyć skargę na policję na przełożonego, który się tym zajmuje? Czy jest jakiś inny sposób, żeby go przycisnąć? Ja to tam mam to gdzieś kasę odrobiłem w 2 dni no ale to nie może być tak, że taki człowiek nie jest pociągnięty do odpowiedzialności karnej. Macie jakieś doświadczenie z takimi delikwentami? Co w tym przypadku robić?

peterus92, dumny członek http://zarabiam.com od Sep 2013.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-06-2017 14:22 przez peterus92.)
06-06-2017 14:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Majka Offline
$$$
*

Liczba postów: 19,512
Dołączył: Jun 2010
Reputacja: 13916 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3,086.93
Post: #2
RE: Co zrobić jeśli nie dostane czegoś gdy już za to zapłaciłem?
Pisz kto, wstaw dowody a nie się bawisz!

[Obrazek: 33.png]
TOTALbet-FREEBET 25pln
06-06-2017 14:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gremquen Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,723
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 494 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3,709.00
Post: #3
RE: Co zrobić jeśli nie dostane czegoś gdy już za to zapłaciłem?
Kto to taki?

Pozycjonowanie stron internetowych Adello.pl
06-06-2017 14:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radek0389 Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,622
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 1160 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #4
RE: Co zrobić jeśli nie dostane czegoś gdy już za to zapłaciłem?
(06-06-2017 14:21)peterus92 napisał(a):  Otóż stało się to miesiąc temu. Pewien użytkownik z top posterów tego forum na C.
A ten pewien użytkownik to kto? Pisz wprost a nie owijasz w bawełnę.
06-06-2017 14:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
peterus92 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 97
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 0.00
Post: #5
RE: Co zrobić jeśli nie dostane czegoś gdy już za to zapłaciłem?
(06-06-2017 14:25)Majka napisał(a):  Pisz kto, wstaw dowody a nie się bawisz!

Dowodów jest od zajebania na komisariacie i to nie moim ale też i innych w całym kraju bo dzwoniłem i się pytałem to sprawa jest "znana". Ok znana ale czy z tym coś zrobią. Nie. Ze względów bezpieczeństwa mogę tylko podac numer telefonu na pw do przełożonego.
Tu wpis na wykopie: https://www.wykop.pl/link/3620999/uwaga-...zeniowych/
Tu jego nick na Zarabiam.com: Cavedi

Więcej nie napisze bo będzie wiedział z czego się tłumaczyć i będzie starał się odwrócić kota ogonem.

Edit: Podobno Policja już kontaktowała się z administratorem (nie wiem czy to w ogóle prawda, czy tekst żeby zbyć bo akurat przerwe na obiad mieli)

peterus92, dumny członek http://zarabiam.com od Sep 2013.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-06-2017 14:38 przez peterus92.)
06-06-2017 14:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
furmanfurman Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 279
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 71 +

Forum Gold: 30.00
Post: #6
RE: Co zrobić jeśli nie dostane czegoś gdy już za to zapłaciłem?
No to ciekawie, jeszcze wczoraj rozmawiałem z Cavedi i miał dla mnie stronę wykonywać, dobrze ze trafiłem na ten post..

furmanfurman, dumny członek http://zarabiam.com od Dec 2016.
06-06-2017 14:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Majka Offline
$$$
*

Liczba postów: 19,512
Dołączył: Jun 2010
Reputacja: 13916 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3,086.93
Post: #7
RE: Co zrobić jeśli nie dostane czegoś gdy już za to zapłaciłem?
http://zarabiam.com/User-Cavedi-86772 Już ma ustawioną nazwę pod nickiem w ramach bezpieczeństwa.

Zbanowany, gdyż jego wypowiedź w tym temacie nic nie wniesie.

(06-06-2017 14:21)peterus92 napisał(a):  Pewien użytkownik z top posterów tego forum na C.

Tu to przesadziłeś z tym TOP - koleś ma 81 postów Smile

[Obrazek: 33.png]
TOTALbet-FREEBET 25pln
Glosy: rachman (+1)
06-06-2017 14:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
peterus92 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 97
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 0.00
Post: #8
RE: Co zrobić jeśli nie dostane czegoś gdy już za to zapłaciłem?
(06-06-2017 14:46)Majka napisał(a):  http://zarabiam.com/User-Cavedi-86772 Już ma ustawioną nazwę pod nickiem w ramach bezpieczeństwa.

Zbanowany, gdyż jego wypowiedź w tym temacie nic nie wniesie.

(06-06-2017 14:21)peterus92 napisał(a):  Pewien użytkownik z top posterów tego forum na C.

Tu to przesadziłeś z tym TOP - koleś ma 81 postów Smile

Sorki źle się wysłowiłem chodziło mi o dzisiejszy top sorki w pracy jestem i kurde na szybko pisałem, stąd te edycje bo na szybko, żeby szef nie widział xd

Zastanawiam się jak się ta sprawa skończy. Pójdę jeszcze do rzecznika praw konsumenta. Dobry pomysł?

(06-06-2017 14:41)furmanfurman napisał(a):  No to ciekawie, jeszcze wczoraj rozmawiałem z Cavedi i miał dla mnie stronę wykonywać, dobrze ze trafiłem na ten post..

Miał dla mnie wykonać parser pod filmy z cda i ekino. Szkoda mi gościa o ile jest dobrym programistą to właśnie zjebał sobie image i gdybym był zawzięty to by nigdzie pracy nie znalazł ale nie jestem aż taki zdesperowany a i czasu mało.

Ciesze się, że mogłem pomóc...choć tyle Smile


Dziękuję @Majka za szybką reakcję. Podrawiam Smile

peterus92, dumny członek http://zarabiam.com od Sep 2013.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-06-2017 15:38 przez peterus92.)
06-06-2017 15:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,900
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #9
RE: Co zrobić jeśli nie dostane czegoś gdy już za to zapłaciłem?
Rzecznik praw konsumenta pomaga wyłącznie w sprawach klient/przedsiębiorca. Działał w ramach działalności gospodarczej czy cywilna umowa? Wtedy zgłoś się i poproś o informacje i ewentualnie pomoc.
Poniżej masz link do strony z wyszukiwarką gdzie są rzecznicy w Twojej okolicy i kilka innych linków gdzie możesz otrzymać pomoc także za darmo (stowarzyszenie, federacja). Kiedyś korzystałem nie wiem jak to teraz wygląda.
http://promocje.kaoso.pl/bezpieczne-zakupy-online

Jak masz umowę to idziesz zgłosić na PO - zgłoszenie mają obowiązek przyjąć a jednak okaże się ze nie muszą (nie znamy całej sprawy bo jednak info o wiele za mało) co byłoby dziwne to po kolei najlepiej - wypowiedzieć umowę formalnie, wskazać termin oddania kasy lub zamówionego towaru/skryptu, po upływie przedsądowe wezwanie do zapłaty/oddania kasy, potem z tym wszystkim do sądu (screeny rozmów, kopie tego co wysyłałeś, dowody przelewów, kwitki pocztowe wysyłki itd.). Można od razu ale lepiej mieć papierki że chciałeś się dogadać, że dochowałeś formalności a nie że umowa ważna a Ty nic nie robisz formalnie Wink Po prostu lepiej mieć czarno na białym.
W przypadku braku kontaktu osobistego - wysyłać wszystko oczywiście poleconymi.

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
06-06-2017 16:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

peterus92 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 97
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 0.00
Post: #10
RE: Co zrobić jeśli nie dostane czegoś gdy już za to zapłaciłem?
(06-06-2017 16:18)rachman napisał(a):  Rzecznik praw konsumenta pomaga wyłącznie w sprawach klient/przedsiębiorca. Działał w ramach działalności gospodarczej czy cywilna umowa? Wtedy zgłoś się i poproś o informacje i ewentualnie pomoc.
Poniżej masz link do strony z wyszukiwarką gdzie są rzecznicy w Twojej okolicy i kilka innych linków gdzie możesz otrzymać pomoc także za darmo (stowarzyszenie, federacja). Kiedyś korzystałem nie wiem jak to teraz wygląda.
http://promocje.kaoso.pl/bezpieczne-zakupy-online

Jak masz umowę to idziesz zgłosić na PO - zgłoszenie mają obowiązek przyjąć a jednak okaże się ze nie muszą (nie znamy całej sprawy bo jednak info o wiele za mało) co byłoby dziwne to po kolei najlepiej - wypowiedzieć umowę formalnie, wskazać termin oddania kasy lub zamówionego towaru/skryptu, po upływie przedsądowe wezwanie do zapłaty/oddania kasy, potem z tym wszystkim do sądu (screeny rozmów, kopie tego co wysyłałeś, dowody przelewów, kwitki pocztowe wysyłki itd.). Można od razu ale lepiej mieć papierki że chciałeś się dogadać, że dochowałeś formalności a nie że umowa ważna a Ty nic nie robisz formalnie Wink Po prostu lepiej mieć czarno na białym.
W przypadku braku kontaktu osobistego - wysyłać wszystko oczywiście poleconymi.

Dzięki Ci serdeczne z całego serca! Jutro z samego rana będę działał.
Pozdrawiam

peterus92, dumny członek http://zarabiam.com od Sep 2013.
06-06-2017 17:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Złamanie umowy przez Vivus.pl, Co mogę zrobić? patulsky1337 6 2,490 08-07-2016 17:13
Ostatni post: patulsky1337
  W 2016 nie ukryjesz już pieniędzy za granicą cezar78 6 3,882 02-02-2016 10:45
Ostatni post: rachman
  Czy jeśli podam zły nr PESEL to mogę mieć problem z rozliczaniem? kariolmax 2 1,427 25-04-2014 17:44
Ostatni post: kariolmax

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości