Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 11 Głosów - 3.18 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W przyszłości - spełnianie marzeń...

Autor Wiadomość
mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #281
RE: W przyszłości - spełnianie marzeń...
Sprawdź:
Zawik to widzimy się może na IEMie Smile!
Jazda z tymi 7k. Do zrobienia, i to z ogromnym luzem!
Glosy: Zawik (+1)
30-01-2018 22:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Miedziany Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 986
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 559 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.55
Post: #282
RE: W przyszłości - spełnianie marzeń...
Ładnie Ładnie Big Grin
Glosy: Zawik (+1)
31-01-2018 14:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zawik Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 719
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 503 +

Forum Gold: 58.50
Post: #283
RE: W przyszłości - spełnianie marzeń...
[Obrazek: dziennik-dni.png]

Siema!

Dziś wybrałem sobie dwie nisze pod PPI, jutro kupuję domeny, artykuły i stawiam stronę Smile Znalazłem na forum paczuszkę unikalnych LP, mam zamiar je ogarnąć i zobaczyć, czy są lepsze od moich. Wypadałoby zrobić małe podsumowanie miesiąca.. szczerze? Nie chce mi się Big Grin Nie mam za bardzo o czym pisać.

W styczniu na Ogads ostatecznie wpadło prawie 350$, czyli cel udało się zrealizować! Smile

[Obrazek: dd.png]

Czy w tym miesiącu może być gorzej? Myślę, że istnieje taka szansa. Nie zależy to ode mnie, a od tego ile ludzi wejdzie na stronę. Oczywiście strona dalej jest w TOP 1, także spokojnie Smile Będę starał się też coś zarobić na subach.

Na jednym z poradników udało mi się zarobić paręnaście $$, coś koło ~25$. Podbiło to trochę statystyki.
Teraz czeka mnie dość ciężki miesiąc, bo będę pozycjonował ręcznie 4 strony, wcześniej była to jedna strona. Na początku pewnie będzie ciężko, ale myślę, że z biegiem czasu się przyzwyczaję.

Na subach wpadły 2 leady, łącznie za 16,5 zł Big Grin Tak jak mówiłem, moim głównym celem jest pozycjonowanie stron, nie subskrybcje. Na to jest czas w szkole ^^

Łącznie w styczniu zarobiłem 1,173 zł.

Cel na ten miesiąc? Systematyczna praca Smile

Zanim nowe strony zaczną zarabiać miną 1-3 miesiące (tak myślę), a nie chcę, żebym ciągle miał takie same zarobki z miesiąca na miesiąc. Jedynym rozwiązaniem nadal pozostają suby. Fanpage jakoś rośnie, ciągle zapominam o zmonetyzowaniu instagrama, na snapchata dodam raz na 3 dni snapa do mystory.
Jeśli ktoś miałby jakieś porady odnośnie subów to możecie pisać, bo jakoś nie mogę ruszyć z nimi, brak motywacji co do nich, szczególnie po ostatnich aferach. P.s. Czaq, możliwe, że teraz będę Ci zawracał tyłek na GG Big Grin

W końcu muszę się nauczyć pozyskiwać ruch na strony pod PL.

Zarobiłem +100 zł na eforsie, dostałem bana i skończyłem Tongue Zrobiłem stronę, podłączyłem pustą ofertę i wpadły 4 leady. Może jakoś podbiję tą stronkę w google jakąś kampanią z seoclerks, bo nie pozycjonowałem jej, a aktualnie znajduje się na 10 pozycji.

Dziś kupię wygasłe blogi web 2.0 na seoclerks i będę je testował. Dziś wyjątkowo dzień bez SEłOwania Wink

Ogólnie PC będzie trochę więcej kosztował (2,7k zamiast 2k). Cel wzrósłby wtedy do 8,7k, ale wyrzuciłem trochę rzeczy z koszyka i będzie 8500 zł. Oby mi się jeszcze coś nie zachciało, bo zaraz 10 000 zł będzie Big Grin

(30-01-2018 22:19)mahuzz napisał(a):  @[Zawik] to widzimy się może na IEMie Smile!
Jazda z tymi 7k. Do zrobienia, i to z ogromnym luzem!
Mam taką nadzieję, widzimy się jak bilety odsprzedam lub zamienię haha. Choć w piątek też mogę jechać, ale wtedy trzeba dojazd załatwić.
Do zrobienia na luzie? Może dla Ciebie, dla mnie... no zobaczymy Wink


[Obrazek: dziennik-zarobki.png]
Glosy: Mariuszeek (+1), patrolpxd (+1), Czaq (+1), paweuq (+1), pspsga (+1), Crausher (+1)
02-02-2018 20:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zawik Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 719
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 503 +

Forum Gold: 58.50
Post: #284
RE: W przyszłości - spełnianie marzeń...
[Obrazek: dziennik-dni-1.png]

Już myślałem, że zarobki wróciły do normy na Ogads. Przedwczoraj 17$, wczoraj 3$.. dziś..

[Obrazek: 7cb73e3cf4af744620f769fd995c5f09.png]
(nie pytajcie czemu 0 leadów i 0,08$, też nie wiem)

Szkoda gadać. Strona złapała thina, ponoć ostatnio posypała się fala banów na tego typu strony. Spróbuję ją jeszcze odratować, wstawię artykuł wysokiej jakości, postawię ją na wordpressie i wyślę odwołanie. Może to coś podziała, choć wątpię. Wejścia na stronę rosły, a tu takie coś..

[Obrazek: 68bbf8f2a57bc3a816a2dced67d983b2.png]

Serpy wszystkie wyleciały, strona nie jest zaindeksowana w google. Niby to nic, bo to tylko jedna strona, ale na pewno lepsze te +300$ w miesiącu niż 0.

Wczoraj wykupiłem dwie domeny oraz dwa artykuły na nie. Zażądałem zwrotu pieniędzy za arty, bo jak tak ma to wyglądać to rezygnuje z hacków.

Przez parę dni się zastanowię co mam robić, nad czym teraz pracować. Dziś zakupię ten artykuł i postawie WP, może coś podratuję.

Jak nie hacki to co? Suby, które już upadają? Affilacje? Nie mam pomysłu na razie. Jeśli ktoś miałby jakieś rady to prosiłbym o PW.

Na razie pozostaje mi jedynie promocja snapa oraz insta.

Także teraz będę pamiętał i dbał o high quality content na stronie, a nie utworzony w Article Forge. Ponadto, dwie stronki które teraz pozycjonuję też spadły.

[Obrazek: 9cb06ecbd48ad6ae90482e71d865e646.png]

A ch*j z tym Big Grin Muszę to poważnie przemyśleć i wybrać, za co się zabrać, czy kontynuować z hackami czy nie.
Dziś krótszy wpis, nie ma o czym pisać. Idę jeść pączki i odpocząć impreza

[Obrazek: dziennik-zarobki-1.png]
Glosy: Crausher (+1)
08-02-2018 17:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pspsga Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,153
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 886 +

Forum Gold: 21.00
Post: #285
RE: W przyszłości - spełnianie marzeń...
Ten hajs (0.08$) pochodzi z urządzeń typu IPAD/IPHONE. Też ostatnio u siebie zauważyłem , że czasami takie dziwne sumki (0.03$ lub 0.04$) wpadają a konwersji nie ma Sad

A z stroną w 100% współczuje Sad

PS. Smacznych pączków Big Grin
08-02-2018 17:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
social-shop Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 8
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #286
RE: W przyszłości - spełnianie marzeń...
Pierwszy raz tutaj jestem ale fajnie się czyta, widać progres i życzę Ci dalszego! Smile
08-02-2018 17:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dzemba Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 801
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 209 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 340.00
Post: #287
RE: W przyszłości - spełnianie marzeń...
A ja mam pytanie co do samego dziennika, czemu wszytko piszesz kursywą?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-02-2018 18:25 przez dzemba.)
09-02-2018 18:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paweuq Offline
Pan_Prezes
*

Liczba postów: 583
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 178 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 50.00
Post: #288
RE: W przyszłości - spełnianie marzeń...
Ja miałem na wordpresach i artykuły po 700 słów i też polecialły ;/

(08-02-2018 17:40)social-shop napisał(a):  Pierwszy raz tutaj jestem ale fajnie się czyta, widać progres i życzę Ci dalszego! Smile

Teraz to chyba regres..
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-02-2018 20:02 przez paweuq.)
09-02-2018 20:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Zawik Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 719
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 503 +

Forum Gold: 58.50
Post: #289
RE: W przyszłości - spełnianie marzeń...
(09-02-2018 18:25)dzemba napisał(a):  A ja mam pytanie co do samego dziennika, czemu wszytko piszesz kursywą?
Bo tak mi się podoba Wink

(09-02-2018 20:00)paweuq napisał(a):  Ja miałem na wordpresach i artykuły po 700 słów i też polecialły ;/

(08-02-2018 17:40)social-shop napisał(a):  Pierwszy raz tutaj jestem ale fajnie się czyta, widać progres i życzę Ci dalszego! Smile

Teraz to chyba regres..
Dokładnie, teraz tylko regres. Wszystko przez jedną stronę. Mogłem wcześniej się zabrać za pozycjonowanie innych stronek, a nie czekać na ustabilizowanie zarobków z jednej.

Cel na ten miesiąc miał być systematyczną pracą. SEO czterech stronek, min. 4h dziennie. No nie wiem co się będzie w tym miesiącu działo, zastanawiam się aktualnie w co pójść. Poczekam jeszcze parę dni i zobaczę na serpy, jak z nimi jest itp.. aktualnie mi wszystkie wyleciały z google, nie wiem czemu. Jedna strona thin, dwie nie mają żadnego bana, nawet się pokazują po wpisaniu "site:strona".
Jeśli wszystkie serpy wrócą do normy, to chyba jednak dalej idę w ogads i hacki.

Miałem promować snapa, ale ostatnio była aktualizacja i trochę ciężko jest się połapać w tym wszystkim.

Miedziany zasugerował mi AdSense. Nie wiem co o tym myśleć, zawsze słyszałem że tam są słabe zarobki.
10-02-2018 11:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patrolpxd Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 665
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 189 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 43.00
Post: #290
W przyszłości - spełnianie marzeń...
Słyszałem że da się cofnąć jakoś tą aktualizację snapa tylko nie do końca jeszcze wiem jak ;D Mi na szczęście jeszcze nie zaktualizowało Smile

No i powodzenia dalej bro!

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Glosy: Zawik (+1)
10-02-2018 12:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  W Drodze do Marzeń mcmaks 21 7,808 11-10-2018 09:46
Ostatni post: tomek7912
  Rozwój Instagrama, w przyszłości zarabianie Oliwa98 129 26,544 03-03-2018 02:23
Ostatni post: Dante_/
Wink Dziennik pracy by Dreams: Od marzeń do czynów Dreams 4 2,524 18-06-2017 21:46
Ostatni post: Dreams
Thumbs Up Droga do spełnienia marzeń Nupek369 41 9,924 11-03-2016 11:46
Ostatni post: Andzo
  Klucz do przyszłości by Key - PPI... Keyy_MM 11 3,745 22-10-2015 19:31
Ostatni post: Klin

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości