Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 7 Głosów - 3.29 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Laptopowy milioner - od zera do miliona. » Dziennik pracy - dawać z siebie wszystko każdego dnia

Autor Wiadomość
[Vip]Czaq Offline
Praktyczny mentoring
*

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 1064 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3.00
Post: #151
RE: Laptopowy milioner - od zera do miliona.
Sprawdź:
Powodzenia lever, będę zaglądał śledzić postępy Wink

[Obrazek: image.png]
24-07-2018 14:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
lever Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 266
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 79 +

Forum Gold: 0.00
Post: #152
RE: Laptopowy milioner - od zera do miliona.
Podsumowanie tygodnia!

Cele na tydzień 30.07 do 05.08:

1. Zaoszczędzić 900 zł. - ZALICZONE, pospływały wypłaty z Paypala i innych portfeli, więc problemu nie było.
2. Reorganizacja mojego bloga i rozpoczęcie pierwszego wpisu po długiej przerwie. - ZALICZONE, zabrałem się za to we wtorek, posegregowałem odpowiednie posty do odpowiednich działów, wygląda to nieco lepiej. W planach napisanie nowego postu i wywiad z osobą, która zarabia hajs w internetach (czekam na odpowiedź, wtedy będę mógł zacząć pracę nad postem)
3. Przeczytać 100 stron książki Kamila Cebulskiego "Biznes w kraju dziadów" - ZALICZONE, przeczytane ponad 100 stron, w przyszłym tygodniu trzeba będzie dokończyć czytanie tej książki. Dużo fajnych z życia wziętych przykładów, jak działają urzędy w Polsce, i jak prowadzić swoją firmę.
4. Zarobić z nowej metody zarabiania 200 zł- NIEZALICZONE, w tej branży są tygodnie gdzie wyciągasz parę setek, a tydzień później nic..
5. Przeczytać 50 stron książki Moorman's Book Of Poker. - ZALICZONE, książka składa się z analiz rozdań z turniejów online. Świetna interpretacja, w tym tygodniu mi się jej skończyć nie uda, tutaj trzeba większego skupienia.
6. Założyć fake konto na FB. - NIEZALICZONE, przez chwilę była myśl z zarabianiem na FB i fake kontem, ale już po 5 minutach pytają mnie o weryfikację podczas gdy ja nawet nie ustawiłem jeszcze zdjęcia profilowego...
7. Obserwować Bitcoina i kupić go w dobrym momencie, o ile ten nastąpi w tym tygodniu. - NIEZALICZONE, ale głównie nie z mojej, raz że są problemy z 4coinsem, na którym trzymam BTC (by the way, może ktoś zna lepszy portfel?), póki co mam zamiar czekać na spadek do 4-5k, wtedy chciałbym uderzyć.
8. Duolingo hiszpański - 7 dni z rzędu. - bien, bien! excellente! chodzi tutaj raczej o wprowadzenie nawyku, żeby z tym hiszpańskim się nie rozstawać.

Podsumowanie:
Kasa wpływała, tydzień poświęcony bardziej na regularnych działaniach, to jest Duolingo i hiszpański, ogarnianie bloga, czytanie forum. Od nowego tygodnia rusza znów moja sprzedaż w internecie, niech chociaż z tego wpadnie 100 zł to będzie dobrze. Ale łatwo nie będzie, zwłaszcza że w przyszłym tygodniu zmiana godzin pracy, i zaczynam od 7, kończę o 15 (godziny dobre, ale jak zaczynałem na 9 to mogłem rano jeszcze spam na FB zrobić mały ze sprzedażą, przez co rano wpływały oferty od klientów). Zobaczymy jak to wpłynie na zarobki, ale mam nadzieję że damy radę, zwłaszcza że to tylko potrwa 2 tygodnie bo ludzie pochodzili na urlopy. Ale dość pierdol**** o robocie na etacie, zajmijmy się robotą w internetach. Chciałbym w przyszłym tygodniu dokończyć książkę Cebulskiego, by zająć się kolejną - "15 tajemnic zarządzania czasem". Dzisiaj przede mną mała sesja w pokera, zobaczymy czy coś zdołam ugrać, ale na fortunę nie liczę (bardziej pograć dla pasji, żeby się oderwać i podejmować dobre decyzje w grze). Nie będę w celach na kolejny tydzień ujmował takich zadań jak "szukanie nowego sposobu zarabiania" bo to musi być na porządku dziennym. Po prostu jak coś znajdę, to dam znać. Co do mojej aktywności fizycznej, to w piątek mogłem poczuć się jak Robert Lewandowski, po roku przerwy grania w piłkę rozegrałem mecz z kumplami na boisku typu orlik. Atmosfera fajna, byliśmy swoją ekipą, zmówiliśmy się z innymi polakami mieszkającymi w Irlandii. Jak na rok przerwy, nie ustawaliśmy poziomem od kolegów, którzy grywają tam co tydzień...może trochę kondycji brakowało Big Grin. Ogólnie wiedzie mi się dobrze, siedzę cały czas w temacie zarabiania każdego dnia, i z dnia na dzień mam takie przeczucie, że coś się jeszcze wydarzy w tym roku...albo znajdę coś nowego, albo nagły przypływ gotówki, jedna dobra inwestycja..czas pokaże, zobaczymy Big Grin Pozdrawiam wszystkich, do usłyszenia za tydzień, miłej niedzieli!

Cele na tydzień 06.08 - 12.08 :
1. Zaoszczędzić 800 zł.
2. Wpis na bloga - wywiad (o ile dostanę odpowiedź na mejla).
3. Dokończyć czytanie książki Kamila Cebulskiego "Biznes w kraju dziadów"
4. Zarobić z nowej metody zarabiania 170 zł.
5. Przeczytać 50 stron książki Moorman's Book Of Poker.
6. Obserwować Bitcoina i kupić go w dobrym momencie, o ile ten nastąpi w tym tygodniu.
7. Duolingo hiszpański - 7 dni z rzędu.
8. Sprzedaż w internecie na FB na poziomie 100 zł.
9. Zagrać w piątek meczyk na orliku.

Zarobione i zaoszczędzone 30.07 - 05.07 - 1 269 zł

OSZCZĘDNOŚCI: 20 240 ZŁ
"NOWA METODA ZARABIANIA": 24 372 ZŁ
SPRZEDAŻ: 3 393 ZŁ
HOBBY: 264 ZŁ
KRYPTOWALUTY: 148 ZŁ
ANKIETY: 50 ZŁ
INWESTYCJE: 0 ZŁ

ILE MAM : 48 467 ZŁ
CEL GŁÓWNY : 425 000 ZŁ
ILE BRAKUJE : 376 533 ZŁ
PROCENT OSIĄGNIĘTEGO CELU GŁÓWNEGO : 11,40 %

CEL POBOCZNY : 70 000 zł (DO 31.12.2018)
ILE BRAKUJE : 21 533 zł
PROCENT OSIĄGNIĘTEGO CELU POBOCZNEGO : 69,24%


Na koniec pokażę Wam, gdzie spędzałem wczorajszy dzień. Plaża w mojej mieścinie, 15 minut drogi jak nie mniej.

[Obrazek: 94455890f024c.jpg]

Pozdrawiam i trzymajcie się ciepło, do następnego!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-08-2018 10:30 przez lever.)
Glosy: Olszi (+1), szybkikwit (+1)
29-07-2018 12:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KaCC Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 67
Dołączył: Jul 2018
Reputacja: 10 +

Forum Gold: 0.00
Post: #153
RE: Laptopowy milioner - od zera do miliona.
Dziennik majstersztyk, wszystko czytelne i super opisane. Mam nadzieję że w przyszłości również uda mi się stworzyć coś podobnego, powodzenia i pozdrawiam.

Zapraszam do odwiedzin mojego dziennika z zarabianiem na BUX'ach Smile

http://zarabiam.com/Temat-Kacowy-dzienni...ami-157466
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-07-2018 16:41 przez KaCC.)
Glosy: lever (+1)
29-07-2018 12:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

patrolpxd Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 665
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 189 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 43.00
Post: #154
RE: Laptopowy milioner - od zera do miliona.
Dokładnie tego mi brakowało Big Grin

Powodzenia byku, trzymam kciuki! Lol
Glosy: lever (+1)
29-07-2018 12:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lever Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 266
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 79 +

Forum Gold: 0.00
Post: #155
RE: Laptopowy milioner - od zera do miliona.
Podsumowanie tygodnia!

Cele na tydzień 30.07 do 05.08:

1. Zaoszczędzić 900 zł. - ZALICZONE, pospływały wypłaty z Paypala i innych portfeli, więc problemu nie było.
2. Reorganizacja mojego bloga i rozpoczęcie pierwszego wpisu po długiej przerwie. - ZALICZONE, zabrałem się za to we wtorek, posegregowałem odpowiednie posty do odpowiednich działów, wygląda to nieco lepiej. W planach napisanie nowego postu i wywiad z osobą, która zarabia hajs w internetach (czekam na odpowiedź, wtedy będę mógł zacząć pracę nad postem)
3. Przeczytać 100 stron książki Kamila Cebulskiego "Biznes w kraju dziadów" - ZALICZONE, przeczytane ponad 100 stron, w przyszłym tygodniu trzeba będzie dokończyć czytanie tej książki. Dużo fajnych z życia wziętych przykładów, jak działają urzędy w Polsce, i jak prowadzić swoją firmę.
4. Zarobić z nowej metody zarabiania 200 zł- NIEZALICZONE, w tej branży są tygodnie gdzie wyciągasz parę setek, a tydzień później nic..
5. Przeczytać 50 stron książki Moorman's Book Of Poker. - ZALICZONE, książka składa się z analiz rozdań z turniejów online. Świetna interpretacja, w tym tygodniu mi się jej skończyć nie uda, tutaj trzeba większego skupienia.
6. Założyć fake konto na FB. - NIEZALICZONE, przez chwilę była myśl z zarabianiem na FB i fake kontem, ale już po 5 minutach pytają mnie o weryfikację podczas gdy ja nawet nie ustawiłem jeszcze zdjęcia profilowego...
7. Obserwować Bitcoina i kupić go w dobrym momencie, o ile ten nastąpi w tym tygodniu. - NIEZALICZONE, ale głównie nie z mojej, raz że są problemy z 4coinsem, na którym trzymam BTC (by the way, może ktoś zna lepszy portfel?), póki co mam zamiar czekać na spadek do 4-5k, wtedy chciałbym uderzyć.
8. Duolingo hiszpański - 7 dni z rzędu. - bien, bien! excellente! chodzi tutaj raczej o wprowadzenie nawyku, żeby z tym hiszpańskim się nie rozstawać.

Podsumowanie:
Kasa wpływała, tydzień poświęcony bardziej na regularnych działaniach, to jest Duolingo i hiszpański, ogarnianie bloga, czytanie forum. Od nowego tygodnia rusza znów moja sprzedaż w internecie, niech chociaż z tego wpadnie 100 zł to będzie dobrze. Ale łatwo nie będzie, zwłaszcza że w przyszłym tygodniu zmiana godzin pracy, i zaczynam od 7, kończę o 15 (godziny dobre, ale jak zaczynałem na 9 to mogłem rano jeszcze spam na FB zrobić mały ze sprzedażą, przez co rano wpływały oferty od klientów). Zobaczymy jak to wpłynie na zarobki, ale mam nadzieję że damy radę, zwłaszcza że to tylko potrwa 2 tygodnie bo ludzie pochodzili na urlopy. Ale dość pierdol**** o robocie na etacie, zajmijmy się robotą w internetach. Chciałbym w przyszłym tygodniu dokończyć książkę Cebulskiego, by zająć się kolejną - "15 tajemnic zarządzania czasem". Dzisiaj przede mną mała sesja w pokera, zobaczymy czy coś zdołam ugrać, ale na fortunę nie liczę (bardziej pograć dla pasji, żeby się oderwać i podejmować dobre decyzje w grze). Nie będę w celach na kolejny tydzień ujmował takich zadań jak "szukanie nowego sposobu zarabiania" bo to musi być na porządku dziennym. Po prostu jak coś znajdę, to dam znać. Co do mojej aktywności fizycznej, to w piątek mogłem poczuć się jak Robert Lewandowski, po roku przerwy grania w piłkę rozegrałem mecz z kumplami na boisku typu orlik. Atmosfera fajna, byliśmy swoją ekipą, zmówiliśmy się z innymi polakami mieszkającymi w Irlandii. Jak na rok przerwy, nie ustawaliśmy poziomem od kolegów, którzy grywają tam co tydzień...może trochę kondycji brakowało Big Grin. Ogólnie wiedzie mi się dobrze, siedzę cały czas w temacie zarabiania każdego dnia, i z dnia na dzień mam takie przeczucie, że coś się jeszcze wydarzy w tym roku...albo znajdę coś nowego, albo nagły przypływ gotówki, jedna dobra inwestycja..czas pokaże, zobaczymy Big Grin Pozdrawiam wszystkich, do usłyszenia za tydzień, miłej niedzieli!

Cele na tydzień 06.08 - 12.08 :
1. Zaoszczędzić 800 zł.
2. Wpis na bloga - wywiad (o ile dostanę odpowiedź na mejla).
3. Dokończyć czytanie książki Kamila Cebulskiego "Biznes w kraju dziadów"
4. Zarobić z nowej metody zarabiania 170 zł.
5. Przeczytać 50 stron książki Moorman's Book Of Poker.
6. Obserwować Bitcoina i kupić go w dobrym momencie, o ile ten nastąpi w tym tygodniu.
7. Duolingo hiszpański - 7 dni z rzędu.
8. Sprzedaż w internecie na FB na poziomie 100 zł.
9. Zagrać w piątek meczyk na orliku.

Zarobione i zaoszczędzone 30.07 - 05.07 - 1 269 zł

OSZCZĘDNOŚCI: 20 240 ZŁ
"NOWA METODA ZARABIANIA": 24 372 ZŁ
SPRZEDAŻ: 3 393 ZŁ
HOBBY: 264 ZŁ
KRYPTOWALUTY: 148 ZŁ
ANKIETY: 50 ZŁ
INWESTYCJE: 0 ZŁ

ILE MAM : 48 467 ZŁ
CEL GŁÓWNY : 425 000 ZŁ
ILE BRAKUJE : 376 533 ZŁ
PROCENT OSIĄGNIĘTEGO CELU GŁÓWNEGO : 11,40 %

CEL POBOCZNY : 70 000 zł (DO 31.12.2018)
ILE BRAKUJE : 21 533 zł
PROCENT OSIĄGNIĘTEGO CELU POBOCZNEGO : 69,24%


Na koniec pokażę Wam, gdzie spędzałem wczorajszy dzień. Plaża w mojej mieścinie, 15 minut drogi jak nie mniej.

[Obrazek: 94455890f024c.jpg]

Pozdrawiam i trzymajcie się ciepło, do następnego!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-08-2018 10:30 przez lever.)
05-08-2018 09:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
EfectiveWork Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 981
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 654 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #156
RE: Laptopowy milioner - od zera do miliona.
Szczerze ?

Podziwiam Cię za konsekwencję ! Smile Jest to cholernie rzetelny dziennik Smile Będe obserwował bo jest o czym czytać !
05-08-2018 21:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lever Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 266
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 79 +

Forum Gold: 0.00
Post: #157
RE: Laptopowy milioner - od zera do miliona.
Dzięki za miłe słowa, doceniam i jestem wdzięczny!
05-08-2018 21:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lever Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 266
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 79 +

Forum Gold: 0.00
Post: #158
RE: Laptopowy milioner - od zera do miliona.
Podsumowanie tygodnia!

Cele na tydzień 06.08 do 12.08:

1. Zaoszczędzić 800 zł. - ZALICZONE, pospływały zaległe wypłatki ponad 900 zł udało się odłożyć.
2. Wpis na bloga - wywiad (o ile dostanę odpowiedź na mejla). - bez koloru, dzisiaj w nocy dostałem treść wywiadu, także będę nad tym pracował jutro i we wtorek, w środę powinien ukazać się nowy wpis.
3. Dokończyć czytanie książki Kamila Cebulskiego "Biznes w kraju dziadów" - ZALICZONE, książka bardzo ciekawa, dużo opisanych wad całego naszego pięknego systemu, czyt. Urzędów Skarbowych itd. bardzo pomocna lektura, jeśli ktoś w przyszłości zamierza założyć własną działalność. Polecam.
4. Zarobić z nowej metody zarabiania 170 zł- NIEZALICZONE, podobnie jak tydzień temu, jeszcze mnie to nie martwi, zwłaszcza, że nie poświęcam na to tyle czasu ile poświęcałem.
5. Przeczytać 50 stron książki Moorman's Book Of Poker. - ZALICZONE, książka składa się z analiz rozdań z turniejów online. Wiedza na plus, dla kogoś kto gra w pokera.
6.Obserwować Bitcoina i kupić go w dobrym momencie, o ile ten nastąpi w tym tygodniu.. - NIEZALICZONE, są jakieś problemy z portfelem na 4coins, nie można zrobić wypłaty przelewem bankowym i nie wiem jak długo będą z tym problemy.
7. Duolingo hiszpański - 7 dni z rzędu. - ZALICZONE, jest wprawa, jest motywacja i chęć do nauki języka obcego, a znajomość języków zawsze wychodzi nam na plus.
8. Sprzedaż w internecie na FB na poziomie 100 zł. - ZALICZONE, dokładnie 149 zł to naprawdę dobry wynik jak na to co oferuję moim klientom (tak, kupić taniej, sprzedać drożej Big Grin )
9. Zagrać w piątek meczyk na orliku. - ZALICZONE, 2 tydzień z rzędu pograliśmy, idzie coraz lepiej jeśli chodzi o kondycję, mamy w planach uzbieranie własnej ekipy i regularne rozgrywanie meczów.

Podsumowanie:

Kolejny tydzień, gdzie realizuję większość celów. Ciesze się, że dostałem ten wywiad, i będę mógł go Wam pokazać w przyszłym tygodniu, a tematem będą kryptowaluty. Ogólnie wszystko się układa, czekam z utęsknieniem na urlop w PL, który mam za...3 miesiące. Więc się jeszcze naczekam Big Grin Są tu fani muzyki elektronicznej? Cały tydzień jadę na klasykach Cosmic Gate, Tiesto i ATB. Dobra muzyka do pracy na laptopie. W przyszłym tygodniu można będzie trochę odpocząć - środa wolna, więc mam zamiar spędzić ją z moją drugą połówką w Dublinie. Lubię dawać sobie dużo pracy do zrobienia na kompie, więc kolejny tydzień nudny nie będzie. Apropo zarabiania - wróciłem na chwilę do buxów Big Grin Czyli zarabianie z programem, który klika za Nas w reklamy. Nie uważam tego za robienie kroku w tył, ponieważ warto poznać każdy mechanizm zarabiania. Jak już mówiłem, nie wiesz kiedy i gdzie wpadnie Ci do głowy nowy pomysł z zarabianiem, który na długo może zmienić Twoje życie. Wszystko jest ze sobą ściśle połączone.

Cele na tydzień 13.08 - 19.08 :
1. Zaoszczędzić 800 zł.
2. Wpis na bloga - wywiad.
3. Przeczytać 80 stron książki "15 tajemnic zarządzania czasem"
4. Zarobić z nowej metody zarabiania 150 zł.
5. Przeczytać 50 stron książki Moorman's Book Of Poker.
6. Obserwować Bitcoina i kupić go w dobrym momencie, o ile ten nastąpi w tym tygodniu.
7. Duolingo hiszpański - 7 dni z rzędu.
8. Sprzedaż w internecie na FB na poziomie 100 zł.
9. Zagrać w piątek meczyk na orliku.
10. W środę test pompek (zrobić maksymalną ilość i ustalić dni treningowe : czwartek, niedziela, wtorek)
11. Dodać wszystkie możliwe buxy (wypłacalne) do programu All1ToolFree i zarabiać na buxach.
12. Wyluzować w środę - Dublin i relaks.

Zarobione i zaoszczędzone 06.08 - 12.08 - 979 zł

OSZCZĘDNOŚCI: 21 102 ZŁ
"NOWA METODA ZARABIANIA": 24 372 ZŁ
SPRZEDAŻ: 3 510 ZŁ
HOBBY: 264 ZŁ
KRYPTOWALUTY: 148 ZŁ
ANKIETY: 50 ZŁ
INWESTYCJE: 0 ZŁ

ILE MAM : 49 446 ZŁ
CEL GŁÓWNY : 425 000 ZŁ
ILE BRAKUJE : 375 554 ZŁ
PROCENT OSIĄGNIĘTEGO CELU GŁÓWNEGO : 11,63 %

CEL POBOCZNY : 70 000 zł (DO 31.12.2018)
ILE BRAKUJE : 20 554 zł
PROCENT OSIĄGNIĘTEGO CELU POBOCZNEGO : 70,64%


Napięty harmonogram - ale daję radę. Do następnego, na koniec zdjęcia nie będzie ale fajny kawałek - owszem.



Glosy: broofie (+1), Roluś (+1)
12-08-2018 14:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MrFuturo Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 17
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 50.00
Post: #159
RE: Laptopowy milioner - od zera do miliona.
Jestem tutaj od wczoraj, a ten dziennik jest pierwszym, który w całości przeczytałem. Naprawdę dobra robota, życzę powodzenia w realizacji celu!
Jedna rzecz mnie zastanawia, mianowicie kwota przy 'ile mam' odpowiada kapitałowi, który obecnie posiadasz? Nic z nim nie robisz? Z 50k można już wykręcać niezłe sumki na milion różnych sposobów...mam nadzieję, że nie trzymasz tych pieniędzy na lokacie Smile
Szczęścia!
Glosy: lever (+1)
12-08-2018 16:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lever Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 266
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 79 +

Forum Gold: 0.00
Post: #160
RE: Laptopowy milioner - od zera do miliona.
(12-08-2018 16:39)MrFuturo napisał(a):  Jestem tutaj od wczoraj, a ten dziennik jest pierwszym, który w całości przeczytałem. Naprawdę dobra robota, życzę powodzenia w realizacji celu!
Jedna rzecz mnie zastanawia, mianowicie kwota przy 'ile mam' odpowiada kapitałowi, który obecnie posiadasz? Nic z nim nie robisz? Z 50k można już wykręcać niezłe sumki na milion różnych sposobów...mam nadzieję, że nie trzymasz tych pieniędzy na lokacie Smile
Szczęścia!

Dzięki za miłe słowa Smile Takie wypowiedzi motywują do dalszego działania.
Jasne że nie, część pieniędzy zainwestowana w różne środki, dlatego pojawiła się nowa rubryka w podsumowaniu odnośnie zarabiania "INWESTYCJE". Przy sprzedaży i zysku podzielę się z Wami informacją, ile zarobiłem na moich inwestycjach.
12-08-2018 17:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik. dzemba 246 58,041 Dzisiaj 18:14
Ostatni post: chincyk
  Od zera do hodlera danielh98 8 2,503 22-10-2021 14:02
Ostatni post: danielh98
Wink BetFury - od zera do... no właśnie, do czego? dondziadzia 103 14,854 06-10-2021 17:34
Ostatni post: dondziadzia
  Od zera do milionera AirHajs 16 6,064 02-02-2020 19:21
Ostatni post: AirHajs
  Od zera do...? zuru26 4 3,098 18-10-2019 14:07
Ostatni post: Pan Inwestor

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości