Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poradnik Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania

Autor Wiadomość
adrian018 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 461
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 167 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 255.00
Post: #81
RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania
Sprawdź:
plem dzięki za dodanie tego, każdy kto już jest zarejestrowany dostał tą wiadomość.

Sprawa wygląda tak, że w lutym kilka osób wyłapało 'bany', Comperia im po prostu usunęła konta, ponieważ tak jak kolega wyżej napisał - Te osoby działały w sposób - 'załóż 5 kont bankowych z moich linków, a pokaże Ci jak możesz zarobić 500zł.'
Wszystko byłoby git, ale chodzi o to, że większość tych januszy biznesu, po prostu po tym jak ktoś dla nich założył te konta, to zamiast pomóc tej osobie - oni ją olewali, często blokowali lub po prostu przestali odpisywać. Przypuszczam, że poszły skargi do supportu Comperialead i stąd te usunięcia kont i blokady, także każdy kto chce w tym działać to warto skupić się na polecaniu programu i rejestrować ludzi ze swojego linka (ewentualnie, można zrobić coś takiego - rejestrujesz osobę i mówisz jej jak ma działać, potem dodajesz, że możesz ją trochę poprowadzić jak zarabiać w ten sposób większe pieniądze, tyle że miłoby było jakby założyła 1 konto bankowe z twojego linku - nie zmuszasz tej osoby do tego, tylko dajesz jej wybór - jak to zrobi ma twoje 100% wsparcie, a jak nie 'to radź sobie sam'. Nie ma co ukrywać, że prowizja w Comperialead to tylko 5%, więc z każdego 1000zł zarobionego przez ludzi pod nami mamy tylko 50zł, nie jest to dużo, a jak komuś zależy na budowaniu grupy, to radzę działać uczciwie i dawać ludziom możliwości, a nie zmuszać ich na starcie do założenia kilku kont, bo inaczej nie dowiedzą się jak zarabiać.. Smile
16-02-2017 13:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

plem Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 369
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 61 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #82
RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania
adrian018 No tak 5% prowizji to nie wiele w porównaniu z tm co możesz zarobić za założenie 6 kont.
Jak zwykle gdyby nie chciwość nie było by takiej sytuacji.
Kolejna sprawa to to że jak teraz tyle ludzi się pozapisywało do pp finansowych to robi się coraz większa konkurencja, chodzi mi o realne pozyskiwanie sprzedaży, poprzez np swoje blogi czy serwisy.

Czy adrian018 w jakiś jeszcze inny sposób promujesz produkty finansowe ?
16-02-2017 16:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adrian018 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 461
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 167 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 255.00
Post: #83
RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania
plem wiesz, w Polsce jest ok 40mln ludzi, z czego z internetu ponoć aktywnie korzysta ok 10 mln (tak gdzieś mi się obiło o uszy - nie wiem czy to prawda.. Tongue ) Więc pole do popisu jest duże, wciąż się odzywa sporo osób, które nigdy nie słyszały o Programach Partnerskich, albo słyszały o tym 'wciąganiu' do m2m za założenie 5 kont bankowych i boją się, że moja oferta to jest to samo i z góry mówią 'NIE' przez ich mylne założenią.

Ja promuję produkty finansowe płatną reklama na facebooku, zawsze kilka leadów wpadnie, a jeśli chodzi o inne tematy, to obecnie ogarniam swoją stronę pod pozycjonowanie i tam będę miał zakładke z kontami bankowymi/ pożyczkami i te zakładki będą promował pod odpowiednie tagi, także myślę że to przyniesie jeszcze lepszy zysk - jak wiadome z niczego się nic samo nie zrobi, więc troche kasy na reklame trzeba wyłożyć, czas pokaże. Obecnie bardziej się skupiam na pozyskiwaniu ludzi i pokazywaniu im tego sposobu zarobku, tyle że ja rejestruje połowe ludzi do Comperialead, a drugą połowę do bankier.pl (w bankier.pl za osobe ktora zarobi min 200zl, dostaje jednorazowo 50zł, także z tego co widzę to obecnie bardziej się opłaca w bankierze działać - i wypłaty też są szybsze niż w Comperii, w Comperii są lepsze stawki za kilka wniosków, ale patrząc na to że na wypłaty z grudnia czekam do tej pory, to trochę mnie zniesmacza, a w SP masz wypłaty 20 dnia miesiąca za miesiąc poprzedni i to robi sporą różnice.. Smile
17-02-2017 16:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
plem Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 369
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 61 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #84
RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania
Ja jakieś 2 lata temu pozycjonowałem stronkę pod pożyczki, i udało mi się wbić na 2 miejsce na frazę "pożyczki internetowe",
na stronie miałem widget comperi ranking chwilówek wstawiony.
Dziennie wpadło mi po 10-20 wniosków. strona utrzymała sie jakieś 1,5 w top potem wyłapała filtr od google.
Po walidacji odrzuconych było 70% wniosków, a wydawałoby się że bezpośrednio z google jest najlepszy wartościowy ruch.

Od tej pory nigdy nie udało mi się wbić w jakieś sensowne finansowe frazy.
Nie mniej jednak życzę powodzenia i będę śledził Twój dziennik
Glosy: adrian018 (+1)
17-02-2017 18:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Richlook Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 108
Dołączył: Oct 2016
Reputacja: 19 +

Forum Gold: 50.00
Post: #85
RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania
adrian, jeśli chodzi o promocję na facebooku to promujesz posta na swoim fp czy po prostu cały profil?
17-02-2017 22:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adrian018 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 461
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 167 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 255.00
Post: #86
RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania
(17-02-2017 22:43)Richlook napisał(a):  adrian, jeśli chodzi o promocję na facebooku to promujesz posta na swoim fp czy po prostu cały profil?

Richlook
Posta na FP. Choć nie ukrywam, że promując się w internecie to często zostawiam odnośnik do mojego profilu na facebooku i często do mnie piszą ludzie, którzy chcą zacząć zarabiać w internecie i tam prowadzimy krótką rozmowę, a potem ta osoba zaczyna działać i czasem jest tak, że takie osoby działają ze mną w kilku biznesach, więc to ma swoje plusy - najlepsza marką jesteś Ty sam i nie ma co się kryć pod nickiem, trzeba pokazać, że jesteś prawdziwym człowiekiem i nie wstydzisz się tego co promujesz Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-02-2017 15:04 przez adrian018.)
18-02-2017 15:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
browsfer Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 33
Dołączył: May 2014
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 60.00
Post: #87
RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania
Zakładając że w tym tygodniu założyłbym kilka kont bankowych i zostałyby mi one zaliczone, powiedzmy że do wypłaty miałbym zatwierdzone 500zł to kiedy ta kasa byłaby w moich rękach? Pod koniec marca ?
21-02-2017 23:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adrian018 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 461
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 167 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 255.00
Post: #88
RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania
(21-02-2017 23:06)browsfer napisał(a):  Zakładając że w tym tygodniu założyłbym kilka kont bankowych i zostałyby mi one zaliczone, powiedzmy że do wypłaty miałbym zatwierdzone 500zł to kiedy ta kasa byłaby w moich rękach? Pod koniec marca ?

browsfer - jeśli warunki za te konta (czyli np transakcja kartą lub aktywacja karty) zostałby spełnione również w lutym, to rozliczenia za te wnioski są pod koniec marca, a pieniądze wypłacone będą do 20 kwietnia.
Wiec wychodzi ok 2 miesiące czekania, aż kase będziesz miał w kieszeni, jeśli chcesz ogarnąć to szybko, ale żeby mieć kasę w ciągu miesiąca to odezwij się na priv to prześlę Ci informacje o innym programie partnerskim, który robi wypłaty za wnioski z poprzedniego miesiąca, 20 dnia danego miesiąca. Smile
Pozdrawiam

P.S moja pierwsza wypłata z Comperialead (za grudzień):

[Obrazek: 21_02_2017_wyp_ata_z_grudnia.jpg]
22-02-2017 17:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sheko12 Offline
SEO
*

Liczba postów: 978
Dołączył: Apr 2013
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 274.54
Post: #89
RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania
Mam taką informację na stronie wniosku

Informacja!
Narzędzia będą dostępne po zapisaniu się do kampanii.


Posiadam tam konto 20 dni, ale dopiero teraz chce korzystać z tamtejszych ofert, aczkolwiek mam taka informacje podaną w panelu i nie wiem dlaczego.
Pod każdym wniosek jest taka informacja.

Czyli najpierw muszę dołączyć do kampanii, a następnie skorzystać z dostępnych wniosków?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-03-2017 10:08 przez sheko12.)
05-03-2017 10:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adrian018 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 461
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 167 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 255.00
Post: #90
RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania
(05-03-2017 10:07)sheko12 napisał(a):  Mam taką informację na stronie wniosku

Informacja!
Narzędzia będą dostępne po zapisaniu się do kampanii.


Posiadam tam konto 20 dni, ale dopiero teraz chce korzystać z tamtejszych ofert, aczkolwiek mam taka informacje podaną w panelu i nie wiem dlaczego.
Pod każdym wniosek jest taka informacja.

Czyli najpierw muszę dołączyć do kampanii, a następnie skorzystać z dostępnych wniosków?

Dokładnie tak - pierwsze dołączasz do kampani, akceptacja zazwyczaj trwa 1-2dni i potem masz link do swojego wniosku/ banneru itd przez który możesz założyć konto na swoje konto. Smile
06-03-2017 17:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
 
Poradnik
 "Rosyjskie usługi", czyli jak tanio pozyskać konta social, tel i wiele innych!
xdax1 19 11,953 31-08-2020 14:11
Ostatni post: bartas993
 
Poradnik
 Moja historia z G2A.COM - czyli jak zostałem sprzedawcą
Atharion 31 20,901 02-07-2020 10:57
Ostatni post: cezar78
Star
Poradnik
 Ponad 2500 PLN w 5 godzin
Workis 217 76,926 28-03-2020 00:58
Ostatni post: osk4rr
  SEO Clerks - Czyli tanie Pozycjonowanie/Like/Wyświetlenia i co tylko chcemy Vasaki 47 27,560 24-09-2019 10:15
Ostatni post: bossos
 
Poradnik
 Kawałek mojego poradnika czyli "Google" bez tajemnic
Vasaki 27 26,252 25-06-2019 17:22
Ostatni post: trushi

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości