Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poradnik Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania

Autor Wiadomość
adrian018 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 461
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 167 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 255.00
Post: #41
RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania
Sprawdź:
sheko12 niekoniecznie.. Wink Są jeszcze pożyczki pozabankowe (jest ich więcej niż w tabeli, ale są one w innym programie) na nich też możesz zarobić ok 500-1000zł dodatkowo, jak chcesz wiedzieć co i jak to zapraszam na pw to wyjaśnię i tam Ci wszystko opiszę.
Oczywiście polecanie przynosi najlepsze zyski, ale jak ktoś nie lubi polecać to bez tego też na programach partnerskich ok 2000zł każdy może jednorazowo zarobić. Huh
24-01-2017 19:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
pepe99 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 21
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #42
RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania
poszło z refa
Glosy: adrian018 (+1)
25-01-2017 18:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bartekgalinski Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 16
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #43
RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania
(24-01-2017 19:10)adrian018 napisał(a):  @[sheko12] niekoniecznie.. Wink Są jeszcze pożyczki pozabankowe (jest ich więcej niż w tabeli, ale są one w innym programie) na nich też możesz zarobić ok 500-1000zł dodatkowo, jak chcesz wiedzieć co i jak to zapraszam na pw to wyjaśnię i tam Ci wszystko opiszę.
Oczywiście polecanie przynosi najlepsze zyski, ale jak ktoś nie lubi polecać to bez tego też na programach partnerskich ok 2000zł każdy może jednorazowo zarobić. Huh

z tego co widzę po sobie i ludziach, z którymi działam to te pożyczki w większości są odrzucane, są jeszcze pojedyncze przypadki, gdy akceptują, np kredito24, ale generalnie słaba jest skuteczność, a dane osobowe w bazie już mają za free ;|
25-01-2017 23:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adrian018 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 461
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 167 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 255.00
Post: #44
RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania
(25-01-2017 23:37)bartekgalinski napisał(a):  
(24-01-2017 19:10)adrian018 napisał(a):  @[sheko12] niekoniecznie.. Wink Są jeszcze pożyczki pozabankowe (jest ich więcej niż w tabeli, ale są one w innym programie) na nich też możesz zarobić ok 500-1000zł dodatkowo, jak chcesz wiedzieć co i jak to zapraszam na pw to wyjaśnię i tam Ci wszystko opiszę.
Oczywiście polecanie przynosi najlepsze zyski, ale jak ktoś nie lubi polecać to bez tego też na programach partnerskich ok 2000zł każdy może jednorazowo zarobić. Huh

z tego co widzę po sobie i ludziach, z którymi działam to te pożyczki w większości są odrzucane, są jeszcze pojedyncze przypadki, gdy akceptują, np kredito24, ale generalnie słaba jest skuteczność, a dane osobowe w bazie już mają za free ;|

bartekgalinski
Powiem Ci szczerze, brałem 90% pożyczek na siebie które są jeszcze w listopad-grudzień 2016 i odrzucili 1/3 wniosków, reszte dostałem bez problemów. Smile
Pewniaki to: Kredito24, vivus, via sms(chociaz zdarza się że czasem tutaj odrzucą), pandamoney (pochodny kredito24 i jest na innym programie partnerskim), freezl.pl (też dają, ale na innym programie partnerskim), 500zł z pożyczek każdy raczej kto ma min 21 lat wyciągnie, a te wyżej to jako 'bezrobotny' to już jest loteria, w niektórych dzwonią i pytają, a czasem odrzucają wniosek z automatu. :S
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-01-2017 02:38 przez adrian018.)
26-01-2017 02:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bartekgalinski Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 16
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #45
RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania
Tak kredito24 i viasms są jeszcze spoko, ale taki vivus mi nie dał mimo, ze mam 22 lata i nie jestem jedynym przypadkiem. Ale masz racje, po próbowaniu w wielu chwilowkach te kilka zaakceptują wniosek i te 500zł się uzbiera Wink
26-01-2017 14:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

adrian018 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 461
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 167 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 255.00
Post: #46
RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania
bartekgalinski
hmm jakim cudem Ci vivus nie dał ? Big Grin Przecież to taka popularna firma, wszystkim dają z tego co wiem, ok 50 osób brało i z tego co pamiętam to każdemu przyznali.
Kiedy brałeś i wpisałeś bezrobotny i 0zł dochodu czy jak? Bo jak ludzie wpisywali 'bezrobotny' i np 1500-2000zł dochodu to dostawali bez zbędnych pytań kase Smile
26-01-2017 17:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bartekgalinski Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 16
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #47
RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania
nie pamiętam, na pewno nie wpisałem 0zł dochodu, pewnie koło 1000zł wpisałemWink mojej dziewczynie też nie dali Tongue

tak w ogóle to niedawno czytałem regulamin i tam jest napisane, że z produktów można korzystać tylko w momencie zainteresowania produktem, weryfikują takie rzeczy? Bo jesli ktoś bierze 10 pożyczek i zakłada 10 kont od razu to generalnie widać, ze chce prowizje, chociaż z drugiej strony nie da się udowodnić.
26-01-2017 17:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adrian018 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 461
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 167 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 255.00
Post: #48
RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania
bartekgalinski wiesz, ludzie tak robią od kilku lat i to dalej funkcjonuje, więc jakoś zbytnio tego nie weryfikują ( no dobra, czasem jakaś firma utnie stawke na pożyczke albo konto trochę, ale ogólnie to dalej można dobrze zarobić ).
Większość ludzi i tak zrobi tylko kilka kont lub pożyczek i odpuszczają temat, bo nie chcą za dużo rzeczy narobić na swoje dane itp, więc widocznie musi im się taka 'konwersja' opłacać skoro za to płacą ludziom którzy zakładają konta, a nie polsatowi za reklamowanie ich banku 10 razy dziennie przez 30s.. Tongue
Najlepiej jest jak korzystasz z pożyczek to wziąć 2-3 i jak je spłacisz to bierzesz kolejne 2-3 i wtedy nie ma problemów, a jeśli chodzi o konta bankowe, to raczej banki nie mają wglądu w to - kto ile ma kont bankowych i gdzie, także myślę, że nie ma co szukać problemu tam gdzie go nie ma (przynajmniej póki co) Smile
26-01-2017 19:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mlodszy.htw Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 34 +

Forum Gold: 30.00
Post: #49
RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania
Witam serdecznie. Zarejestrowałem się z Pana linku i mam pytanie czy aktywacja zawsze przebiega pomyślnie? Wink

mlodszy.htw, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2017.
Glosy: adrian018 (+1)
26-01-2017 21:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adrian018 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 461
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 167 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 255.00
Post: #50
RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania
(26-01-2017 21:29)mlodszy.htw napisał(a):  Witam serdecznie. Zarejestrowałem się z Pana linku i mam pytanie czy aktywacja zawsze przebiega pomyślnie? Wink

mlodszy.htw Tak, jak na obecną chwilę akceptują wszystkich bez wyjątku, więc jak dzisiaj zrobiłeś rejestracje to już jutro powinno być konto aktywowane Smile
W razie problemów lub pytań zapraszam na priv Smile
27-01-2017 00:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
 
Poradnik
 "Rosyjskie usługi", czyli jak tanio pozyskać konta social, tel i wiele innych!
xdax1 19 11,938 31-08-2020 14:11
Ostatni post: bartas993
 
Poradnik
 Moja historia z G2A.COM - czyli jak zostałem sprzedawcą
Atharion 31 20,866 02-07-2020 10:57
Ostatni post: cezar78
Star
Poradnik
 Ponad 2500 PLN w 5 godzin
Workis 217 76,840 28-03-2020 00:58
Ostatni post: osk4rr
  SEO Clerks - Czyli tanie Pozycjonowanie/Like/Wyświetlenia i co tylko chcemy Vasaki 47 27,540 24-09-2019 10:15
Ostatni post: bossos
 
Poradnik
 Kawałek mojego poradnika czyli "Google" bez tajemnic
Vasaki 27 26,224 25-06-2019 17:22
Ostatni post: trushi

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości