Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poradnik Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania

Autor Wiadomość
adrian018 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 461
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 167 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 255.00
Post: #161
RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania
Sprawdź:
(25-07-2017 14:32)marazis napisał(a):  no cóż... 8 podpisanych umów (wszystko z linków sprawdzałem dwa razy) i zaliczyło banki reszta znikłą wsiąkła comperialead nie wie co się stało.... ja pier....

marazis ale jak wsiąkła, znikła. Była wcześniej w comperialead w statystykach i wyparowała czy w ogóle tego nie było?
25-07-2017 15:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
wrzochal11 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 552
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 133 +

Forum Gold: 107.00
Post: #162
RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania
(25-07-2017 14:32)marazis napisał(a):  no cóż... 8 podpisanych umów (wszystko z linków sprawdzałem dwa razy) i zaliczyło banki reszta znikłą wsiąkła comperialead nie wie co się stało.... ja pier....

Troche to dziwne, jednak zakładam, że zdajesz sobie sprawę, że zazwyczaj samo założenie konta nie wystarczy, zazwyczaj trzeba spełnić jeszcze jakieś warunki dodatkowe np. płatność kartą?

Osobiście nie działam w comperii, ale w innych sieciach afiliacyjnych, reklamacje zdarzają mi się, ale niezwykle rzadko, tak więc dziwne jest to co piszesz

Zarabiaj na produktach cyfrowych >>
Glosy: adrian018 (+1)
25-07-2017 15:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

marazis Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 23
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #163
RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania
chodzi o to że nie pojawiły się w ogóle w zakładce z wnioskami.... pojawiły się tylko dwa banki reszty nie widać w liście... wiem że trzeba spełnić pewne kryteria dlatego uznałem że pewnie trzeba podpisać te umowę i że pojawią się później mimo to dalej ich nie ma....

ps. napisałem im 3 dni temu o tym odpisał abym podał daty wysłania wniosków co zrobiłem... narazie cisza.... strasznie słaby support a dodzwonić się nie mogłem
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-07-2017 15:39 przez marazis.)
27-07-2017 14:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wrzochal11 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 552
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 133 +

Forum Gold: 107.00
Post: #164
RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania
a kiedy dokładnie składałeś te wnioski?

Niektóre produkty mają rodzaj raportowania "manulany", a to oznacza, że informacja o złożonym wnioski nie jest od razu odnotowywana

Zarabiaj na produktach cyfrowych >>
27-07-2017 15:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marazis Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 23
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #165
RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania
(27-07-2017 15:46)wrzochal11 napisał(a):  a kiedy dokładnie składałeś te wnioski?

Niektóre produkty mają rodzaj raportowania "manulany", a to oznacza, że informacja o złożonym wnioski nie jest od razu odnotowywana

10 tego miesiąca....

dostałem przed chwilą odpowiedz :

"Dzień dobry,

wiekszość odpowiedzi na Pana pytania zawartych jest na stronie :
http://blog.comperialead.pl/proces-rekla...e-pytania/

Streszczając, jeśli wniosek nie odłożył się poprawnie, to powinniśmy poczekać na raport ze strony banku. Po graniu takiego raportu do naszego systemu- wniosek pojawi sie jako rozliczony."


a jak się nie pojawi to oni i tak zarobią hue hue
wysyła mnie do FAQ gdzie NIE MA odpowiedzi na moje pytanie też zabawne
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-07-2017 16:42 przez marazis.)
27-07-2017 16:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wrzochal11 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 552
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 133 +

Forum Gold: 107.00
Post: #166
RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania
Cóż pozostaje Ci tylko czekać, aż do końca przyszłego miesiąca. Reklamacje się zdarzają.. ale trzy na raz, to trochę dużo. Nie wiem dokładnie jak działa comperia - tyle, że mam tam tylko konto, tu już muszą sie bardziej doświadczeni partnerzy wypowiedzieć. Jednak w innych, podobnych sieciach afiliacyjnych reklamacje mi się zdarzają średnio tak 1-2% wszystkich złożonych wniosków.

PS. Czyściłeś ciasteczka przed wysyłaniem wniosków?

Zarabiaj na produktach cyfrowych >>
27-07-2017 16:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marazis Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 23
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #167
RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania
(27-07-2017 16:53)wrzochal11 napisał(a):  Cóż pozostaje Ci tylko czekać, aż do końca przyszłego miesiąca. Reklamacje się zdarzają.. ale trzy na raz, to trochę dużo. Nie wiem dokładnie jak działa comperia - tyle, że mam tam tylko konto, tu już muszą sie bardziej doświadczeni partnerzy wypowiedzieć. Jednak w innych, podobnych sieciach afiliacyjnych reklamacje mi się zdarzają średnio tak 1-2% wszystkich złożonych wniosków.

PS. Czyściłeś ciasteczka przed wysyłaniem wniosków?

nie czyściłem bo nie wiem po co.... z tego co piszą to nie wolno wysyłać tych samych wniosków z jednego ip na jeden produkt ale do tych samych banków a ja wysłałem z jednego ip ale do różnych.... chyba że coś innego miałeś na myśli
27-07-2017 17:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wrzochal11 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 552
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 133 +

Forum Gold: 107.00
Post: #168
RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania
Dobrze jest czyścić, tu nie chodzi o ip. Czasami w coś człowiek kliknie, nawet dawno temu, a to potem może zdecydować o nieprzyznaniu wniosku i Twój wniosek może być przypisany zupełnie do innego kodu śledzącego - czy jakoś tak to się nazywa.

Czyli wszedłeś kiedyś na stronę banku z innego linku to się zapisało u Ciebie na przeglądarce i Twoje wejście przez jakiś czas będzie przypisane do tamtego linku, nawet jak wejdziesz ze swojego. Ta technologia cookies czasami też nie działa w 100% tak jak trzeba, po prostu żeby zwiększyć szanse żeby wszystko poszło jak trzeba, najlepiej jest wyczyścić te ciasteczka przed kliknięcie w swój link.

Zarabiaj na produktach cyfrowych >>
27-07-2017 17:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radek0389 Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,622
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 1160 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #169
RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania
(27-07-2017 17:01)marazis napisał(a):  
(27-07-2017 16:53)wrzochal11 napisał(a):  Cóż pozostaje Ci tylko czekać, aż do końca przyszłego miesiąca. Reklamacje się zdarzają.. ale trzy na raz, to trochę dużo. Nie wiem dokładnie jak działa comperia - tyle, że mam tam tylko konto, tu już muszą sie bardziej doświadczeni partnerzy wypowiedzieć. Jednak w innych, podobnych sieciach afiliacyjnych reklamacje mi się zdarzają średnio tak 1-2% wszystkich złożonych wniosków.

PS. Czyściłeś ciasteczka przed wysyłaniem wniosków?

nie czyściłem bo nie wiem po co.... z tego co piszą to nie wolno wysyłać tych samych wniosków z jednego ip na jeden produkt ale do tych samych banków a ja wysłałem z jednego ip ale do różnych.... chyba że coś innego miałeś na myśli
A po to trzeba czyścić ciastka, żeby mieć pewność, że te wygenerowane przy twoi kliknięciu będzie tym rozliczeniowym. Pomijam możliwość kliknięcia jakiegoś banera czy wejście w stronę banku, choć ciastko może być żywe xx dni, to ludzie korzystają z wielu sztuczek, choćby generowanie ciastek poprzez najbanalniejsze iframe na swojej stronie.
Jest obawa że twój wniosek pojawił się u kogoś innego w panelu. Choć oczywiście może to być jednak błąd systemu i doliczą ci z opóźnieniem, czego ci życzę.
28-07-2017 20:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marazis Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 23
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #170
RE: Comperialead, czyli 1000zł w kilka godzin bez polecania
tak sobie przeglądałem inny program partnerski w money2money i jest straszna różnica w prowizjach... np. w comperia lead z założenia konta w millenium masz 70zł w money tylko 20zł 0_0

PS. dzisiaj założyłem kolejne konta o dziwo zaczeło naliczać mówie to fajnie... założyłem 4 konta naliczyło 3.... 4 już nie naliczyło... po 15 minutach te 3 znikło też.... zostały znowu dwa i sytuacja powtarza się jak ostatnim razem zaliczyło dwa banki reszta albo wyparowała nie wiem co jest grane... konta załozone z innej przeglądarki na czysto z cache i innego ip
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-08-2017 08:25 przez marazis.)
02-08-2017 07:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
 
Poradnik
 "Rosyjskie usługi", czyli jak tanio pozyskać konta social, tel i wiele innych!
xdax1 19 11,940 31-08-2020 14:11
Ostatni post: bartas993
 
Poradnik
 Moja historia z G2A.COM - czyli jak zostałem sprzedawcą
Atharion 31 20,882 02-07-2020 10:57
Ostatni post: cezar78
Star
Poradnik
 Ponad 2500 PLN w 5 godzin
Workis 217 76,872 28-03-2020 00:58
Ostatni post: osk4rr
  SEO Clerks - Czyli tanie Pozycjonowanie/Like/Wyświetlenia i co tylko chcemy Vasaki 47 27,547 24-09-2019 10:15
Ostatni post: bossos
 
Poradnik
 Kawałek mojego poradnika czyli "Google" bez tajemnic
Vasaki 27 26,230 25-06-2019 17:22
Ostatni post: trushi

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości