Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 27 Głosów - 3.85 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2020 - Cel: Zarobki rzędu 100 k zł miesięcznie :)

Autor Wiadomość
Lanserek Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 636
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 1514 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 121.02
Post: #51
RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :)
Sprawdź:
Cześć. Większość z Was pewnie pomyśli, że upadłem na głowę, ale wychodzi na to, że odkąd moje projekty zaczęły zarabiać to dopiero wtedy pojawiły się pierwsze przeszkody. Cały czas biję się z myślami i nie wiem w jakim kierunku powinienem to wszystko popchnąć. Ruszyłem ze swoimi projektami tylko po to aby zdobyć potrzebne środki na wejście w ecommerce i niepokoją mnie mnie dwie sprawy. Po pierwsze obliczyłem, że do końca marca powinienem mieć 3-5 tyś złotych miesięcznego PASYWNEGO ( ͡° ͜ʖ ͡°) dochodu i wszystko byłoby okej gdyby nie to, że od przyszłego miesiąca zwiększą mi się wydatki o 1000 zł oraz (może nie powinienem sie tym dzielić) osoba z mojej najbliższej rodziny prosi mnie o ,,pożyczkę'' co sprawia, że albo zarobię w następnym miesiącu ponad 7000 zł by starczyło mi srodków na rozpoczęcie własnej działalności, albo będę musiał przełożyć to wszystko na następny miesiąc... Do tego dochodzą jeszcze kwestie formalne, podatkowe i wiele innych rzeczy zaczynając od tego, że bardzo słabo idzie mi organizowanie sobie pracy w domu, a kończąc na tym, że nie zawsze jestem w stanie w pełni realizować swojego planu. Prosty przykład - jak mam zarabiać na adsense skoro od tygodnia nie chcą mi nawet zaakceptować strony? XD

Oczywiście jestem pewien, że wszystko dobrze się potoczy po prostu muszę sobie to wszystko przemyśleć, a potem oczywiście zacząć działać.


Aby nie było dziś tak pesymistycznie to przyznam, że wpadła dobra dniówka, a projekt pod CPA fajnie się rozwija i powoli ściąga coraz większy ruch ^^

Razem ok. 242 zł, bo wpadł jeszcze lead na Leadnow.

[Obrazek: a96d7171dddc41ac5ecd5414e6c08ec2.png]

[Obrazek: dc92ab1eca474a39b2ede82dcef50fca.png]


Jeśli macie jakieś uwagi/komentarze do zapraszam do dyskusji. Heart
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-03-2017 06:36 przez Lanserek.)
18-03-2017 23:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Bazor Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 292
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 55 +

Forum Gold: 16.00
Post: #52
RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :)
Najważniejsze, żebyś utrzymywal takie dniowki to reszta jakoś przyjdzie Big Grin a co do pożyczki to dobrze jest się trzymać starego przysłowia: dobry zwyczaj nie pożyczaj

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
20-03-2017 01:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Darken Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 388
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 24 +

Forum Gold: 5.00
Post: #53
RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :)
Spróbuj sobie zapisać na kartce jakiś plan dnia. Wyznacz cele na ten dzień. Mi osobiście to pomaga w jakiś sposób się ogarnać xd

Darken, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2015.
20-03-2017 17:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lanserek Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 636
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 1514 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 121.02
Post: #54
RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :)
Witam! Dziś trochę krócej. Jeśli nic się nie zmieni będzie to ostatni post przed podsumowaniem miesiąca.
Muszę przyznać, że zadziwia mnie moja skłonność do dramatyzowania. Smile Wszystkie problemy wymienione w ostatnim poście (i wiele więcej) rozwiązałem w ciągu godziny używając google i mózgu co chyba nie często mi się zdarza. Mam takie ,,fazy'' pamiętam jak kilka stron temu lamentowałem, że strona mi się nie zaideksowała, a wystarczyło tylko ruszyć głową... Nauczyło mnie to, że można znaleźć rozwiązanie praktycznie każdego problemu o ile podejmie się działanie.

Najistotniejsze rzeczy jeśli chodzi o mój progres na ten moment:
- Do 22 stycznia wpadło dokładnie 2669 zł
- Za ecommerce zabieram się już od 1 marca. Trochę zmieniłem koncepcje, bo zamiast sprowadzać rzeczy prosto z Chin i kreować własną markę to na początek zajmę się dropshippingiem by zdobyć doświadczenie i następnie zrealizować swój plan w pełni, czyli wprowadzić na rynek produkt pod własną marką w konsekwencji czego zostanę milionerem.
- Zanim zajmę się za ecommerce pierwszym krokiem będzie nauczenie się podstaw. Mam 2 dobre kursy dotyczące tego tematu zgrane na dysku. Następnie planuje przeczytać raz jeszcze Fastlane Milionera, a następnie dzienniki osób, którzy faktycznie tymi milionerami zostali na thefastlaneforum.com robiąc to w czym ja chcę się sprawdzić. Jak na razie rzuciłem tylko okiem i wygląda na to, że będzie czytania na cały miesiąc, ale wiedza ludzi, którzy faktycznie doszli do sukcesu jest bezcenna.
- Nie mogłem się zdecydować, ale wszystko sobie poukładałem i celem na najbliższy miesiąc będzie 7000 zł poświęcając na to 2h dziennie.
- Strona pod adsense nie została do tej pory zaakceptowana. : (
- 80 % zarobionych pieniędzy będę inwestować dalej
- Zarobki z obecnych źródeł planuję utrzymywać na poziomie ok. 5 - 7 tyś zł miesięcznie by skupić całą swoją uwagę na nowej dziedzinie zarabiania o której wspomniałem wcześniej.
- pierwszy miesiąc jeśli chodzi o własny sklep zapewne nie przyniesie profitu także nie spodziewajcie się od razu gigantycznego zarobku Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-03-2017 10:53 przez Lanserek.)
23-03-2017 10:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Bazor Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 292
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 55 +

Forum Gold: 16.00
Post: #55
RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :)
Te 80% będziesz inwestował w rzeczy materialne czy też na potrzebę samorozwoju? Big Grin
Dzięki za forum to też będzie lektura przed spaniem. Szybko się rozwijasz i podejmujesz konkretne kroki, aby tylko leń nie dopadł i będzie dobrze Big Grin powodzenia w dalszym rozwoju !

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
23-03-2017 11:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lanserek Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 636
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 1514 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 121.02
Post: #56
RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :)
(23-03-2017 11:53)Bazor napisał(a):  Te 80% będziesz inwestował w rzeczy materialne czy też na potrzebę samorozwoju? Big Grin
Dzięki za forum to też będzie lektura przed spaniem. Szybko się rozwijasz i podejmujesz konkretne kroki, aby tylko leń nie dopadł i będzie dobrze Big Grin powodzenia w dalszym rozwoju !

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

Dzięki za miłe słowa. Smile Co do samorozwoju muszę przyznać, że kiedyś interesowałem się tym tematem, ale szybko spostrzegłem, że zagadnienia i książki z tym związane są skierowane do przeciętnego Joe mieszkającego w stanach, który sukcesu co prawda nigdy nie odniesie, ale chwilę pożyje swoimi marzeniami i napełni kieszeń swojemu guru.

To nie oznacza, że nie inwestuję w samorozwój wręcz przeciwnie. Inwestuje w odpowiednie suplementy, zdrowe jedzenie - wszystko co jem musi mieć naklejke BIO ( ͡° ͜ʖ ͡°) taki ze mnie eko terrorysta. Czasem też zakupię jakiś poradnik, lub książkę na temat konkretnego zagadnienia. A tak to wszystko będzie inwestowane w rzeczy praktyczne, takie jak dalszy rozwój stron czy koszta prowadzenia sklepu i jego reklamy. Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-03-2017 09:31 przez Lanserek.)
24-03-2017 09:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lanserek Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 636
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 1514 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 121.02
Post: #57
RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :)
PODSUMOWANIE MIESIĄ...KOŃCA SUB SMS (przynajmniej w moim wykonaniu)

Witam wszystkich czytelników. Większość z Was zapewne wie jaka sytuacja panuje obecnie na rynku sub-sms. W tym miesiącu udało mi się zarobić ponad 3500 zł zanim owy ,,kryzys'' nastąpił. Nie zamierzam komentować zaistniałej sytuacji. Szkoda mi jedynie niewypłaconych pieniędzy zarobionych na eforsie, których zapewne długo na oczy nie zobaczę, a które były mi potrzebne na dalszy rozwój stron, a także na wejście w końcu w temat ecommerce.

CO DALEJ?

Nie zamierzam siąść teraz bezczynnie na dupie i lamentować, że źródełko z subami wyschło. Przyznam, że zaistniała sytuacja trochę pokrzyżowała mi plany które pokrótce opisałem w poprzednich postach, ale trzeba działać dalej i nie zwalniać z tępa. Żałuję trochę czasu spędzonego nad moimi ostatnimi projektami pod suby, ale mówi się trudno i w mojej sytuacji muszę zareagować natychmiastowo. Tak naprawdę odkąd założyłem swój dziennik udało mi się podążać według swojego planu co mnie bardzo cieszy jednak plan ten wymaga teraz lekkiej aktualizacji. Tak więc na dzień dzisiejszy rezygnuje kompletnie z subów. Swoje zaplecze oczywiście zostawię, ale przerzucam się teraz na MOBILNE PPI korzystając z OGads i CPAbulid i tak samo jak wcześniej moim celem będzie uzyskanie dzięki temu pewnego dochodu co pozwoli mi na swobodne zaangażowanie się w prawdziwy biznes. W tym samym czasie zacznę z ecommerce i otworzę swój pierwszy sklep jednak najpierw muszę mieć środki na małe inwestycje wiążące się z tym, a niestety przez sytuacje z eforsą jestem teraz ,,gołodupcem'' Big Grin.


CELE NA NAJBLIŻSZY OKRES

- OGADS - 100 $ dziennie (w przeciągu 2 mieś)
- SHOPIFY - 100 $ zysku dziennie
(cel bardziej długoterminowy - pierwszy etap to oczywiście konfiguracja sklepu, a następnie obeznanie się z tematem i oczywiście pierwsza sprzedaż Smile)

W sumie to nie wiem co mógłbym jeszcze dodać. Uczcie się na moich błędach i pamiętajcie by nie koncentrować się tylko na jednym źródle zarobku, bo zawsze może stać się coś nieprzewidzianego i sielanka się skończy. W sumie chciałem przygotować się na taką ewentualność dlatego zrobiłem 2 strony pod suby i po jednej pod adsense i cpa, ale te dwie ostatnie przyniosły mi marginalny dochód. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie pokażę Wam na co mnie stać tak naprawdę i że jestem w stanie poradzić sobie w każdej dziedzinie zarabiania przez internet. Ostatnie 3 miesiące to był tylko przedsmak. Udało mi się przez ten czas dojść do ponad 100 zł dziennie. Teraz celem jest ponad 100 $ dziennie na ogads rozwijając przy tym sklep internetowy i nabierając doświadczenia w branży ecommerce. Pozdrawiam i C.D.N. Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-03-2017 21:30 przez Lanserek.)
Glosy: adrian018 (+1)
31-03-2017 21:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Money-Fanatic Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 171
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 188 +

Forum Gold: 230.00
Post: #58
RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :)
Życzę powodzenia i spełnienia swoich celów! Big Grin
Glosy: konnto122 (+1)
31-03-2017 21:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lanserek Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 636
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 1514 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 121.02
Post: #59
RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :)
HEJTERZY IDE PO WAS ZA 2 MIEŚ 100 $ DNIÓWKI ( ͡° ͜ʖ ͡°)

[Obrazek: 50c802d346d7dfc5f3f4ad98a6e74232.png]
Glosy: luka600 (+1)
01-04-2017 20:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
luka600 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 97
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 26 +

Forum Gold: 2.00
Post: #60
RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :)
Powodzenia,i oby nie zabraklo Ci zapalu do pracy impreza

luka600, dumny członek http://zarabiam.com od Nov 2016.
01-04-2017 21:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Information Cel - "Czapka Wow" MrocznyKILL 39 14,787 17-03-2024 09:51
Ostatni post: xdax1
  GŁODNY KRYPTOWALUT/maraton do wolności finansowej /CEL 10 BTC kamilg49 73 17,719 16-02-2022 19:25
Ostatni post: kamilg49
  Cel: 20k/miesiąc! Bazor 25 10,234 09-02-2022 21:26
Ostatni post: Maria988
  Cel na 2019 - dniówka przekraczającą wartość kebaba suchy. 39 13,966 15-10-2021 02:47
Ostatni post: donazorek
  Miesięczne zarobki z ankiet by chincyk chincyk 116 45,027 04-11-2020 15:35
Ostatni post: radek0389

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości