Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 27 Głosów - 3.85 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2020 - Cel: Zarobki rzędu 100 k zł miesięcznie :)

Autor Wiadomość
Anett1990 Offline
Multi Rafiks1992
*

Liczba postów: 119
Dołączył: Jan 2017
Forum Gold: 0.00
Post: #41
RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :)
Sprawdź:
Ladnie to wyglada coraz ciekawiej tu jest Tongue


PS.
Pytanie male mam, zamierzasz placic paypalem za seoclerks? Jesli tak to jak dodac karte visa? Nie moge paypalem placic bo pisza ze moja karta jest nieaktulna i nie wiem jak z tym sobie poradzic, jesli znasz rozwiazanie chetnie poslucham Tongue pozdrawiam Wink!
07-03-2017 12:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Lanserek Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 636
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 1514 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 121.02
Post: #42
RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :)
Anett1990

Krok 1: Wchodzisz w link
https://www.seoclerk.com/Other/2658/Tran...nt-Balance
Krok 2: Klikasz order now i wpisujesz jaką kwotą chcesz doładować swoje konto (docelowo 5 $)
Krok 3: Wybierasz sposób płatności - w Twoim przypadku paypal (chyba nie trzeba mieć powiązanej karty)
Krok 4: Pieniądze od razu zasilą Twoje konto na seoclerks i jak będziesz chciała coś potem kupić to jako opcję zaznaczasz ,,from my account balance'' czy coś takiego.

2017 Wszystkie Prawa Zastrzeżone
Poradnik By Lanserek Corporation sp. zoo
07-03-2017 12:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anett1990 Offline
Multi Rafiks1992
*

Liczba postów: 119
Dołączył: Jan 2017
Forum Gold: 0.00
Post: #43
RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :)
No wlasnie panie Lanserek Corporation trzeba miec dodana karte Tongue i moja mi wygasla nie wiem jakim cudem jak mam waznosc do 2020 ^^
07-03-2017 13:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lanserek Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 636
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 1514 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 121.02
Post: #44
RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :)
To w takim wypadku nic Ci raczej nie poradzę po prostu zadzwoń do swojego banku, a potem powiąż karte z paypalem xD
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-03-2017 17:39 przez Lanserek.)
07-03-2017 13:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mafiozo19990 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 750
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 126 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 49.00
Post: #45
RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :)
jak budowałeś linki do strony z hackami? bez tego nie byloby leadow?
07-03-2017 21:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Lanserek Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 636
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 1514 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 121.02
Post: #46
RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :)
(07-03-2017 21:32)Mafiozo19990 napisał(a):  jak budowałeś linki do strony z hackami? bez tego nie byloby leadow?

Nie da się na to pytanie dobrze odpowiedzieć wszystko zależy od tego jaka jest konkurencja na danej niszy jeśli twoja przykładowa nisza to clash of clans hack to ciężko będzie konkurować ze stronami które posiadają setki wartościowych linków i zaufanie w oczach google, ale ja nie jestem odpowiednią osobą do udzielania rad odnoście SEO to co ja robiłem to stawiałem web 2.0 w oparciu o poradniki dostępne w internecie i stworzyłem, oraz zakupiłem profile z wysokim DA i to tyle. Dla strony nr 1 dokupiłem jeszcze social signals. Na to czy leady będą wpadać, lub nie wpływa bardzo wiele czynników i do wszystkiego trzeba dojść metodą prób i błędów inaczej się nie da.

________________________________________________

Do wczoraj stan na marzec wynosi: 751,96 zł
Dziś do tej godziny jeszcze nic nie wpadło, a zawsze były już te 2-3 leady, więc zakładam, że dziś może być trochę słabszy dzień. Tongue

Jak na razie dodaje wpisy na stronach na ten moment od wczoraj dodałem 12 z 20-stu mam nadzieję, że nie złapie mnie leń i uda mi się skończyć to jeszcze dziś.

Do następnego wpisu! Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-03-2017 13:40 przez Lanserek.)
Glosy: Mariuszeek (+1)
08-03-2017 13:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lanserek Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 636
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 1514 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 121.02
Post: #47
RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :)
Witam wszystkich po krótkiej przerwie. Smile
Cały czas czekam na akceptacje strony pod adsense i jakoś brak mi motywacji by działać zanim ten proces się zakończy, ale coś tam porobiłem przez ostatnie dni. Muszę przyznać, że ostatnio trochę się zdziwiłem gdy strona nr 1 poszybowała mocno w górę w serpach. Przełożyło się to na ruch i w ostatni weekend statystyki na eforsie pokazły ok. 500-650 uv, ale juz chyba tradycją jest, ze gdy ruch rośnie to konwersja mi spada i ostatnio wyniosła 1-2 % Tak czy siak wszystko idzie zgodnie z planem i muszę przyznać, że założenia dziennika zostały spełnione dużo szybciej, niż się spodziewałem. Niemniej jednak nie chciałbym, aby był to kolejny typowy dziennik kolesia co ledwo wyciąga 100 zł na subach i wstawia tylko jakieś screeny bez żadnej wartości merytorycznej. Chciałbym opisać w tym dzienniku cały PROCES od zarabiania śmiesznych 100 zł dziennie do czegoś znacznie większego. Smile

Tak jak wspomniałem cel finansowy na ten miesiąc to 3000 zł i jeśli uda mi się to osiągnąć (a mam taką nadzieję) to celem na następny miesiąc będzie dojście do 5000 zł miesięcznie poświęcając na to maksymalnie 1-2h dziennie przy czym zostawię subskrybcje w spokoju by utrzymać z nich dniówki na poziomie ok. 100 zł, a resztę tej kwoty dopełnię za pomocą innych źródeł takich jak adense czy ppa. Jednak to nie pieniądze są dla mnie wyzwaniem, a zmuszenie się i wyrobienie w sobie nawyku by pracować te minimum 8h dziennie. Pozostały czas przeznaczę na wejście w świat ecommerce.

Zarobione do 13 marca: 1453,5 zł (w tym 1341,5 zł na samej eforsie)

Co do screenów z zarobków to statystyki na eforsie są lekko zbugowane i nie zliczają wszystkich leadów, ale kasa na koncie się zgadza:

[Obrazek: 8dd09b307d73f0c592c3ef83d4183a8e.png]

P.s. Nie próbujcie grać w gry do których robicie hacki. Big Grin Cały weekend przegrałem w hearthstone XDD
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-03-2017 00:20 przez Lanserek.)
Glosy: adrian018 (+1), Zasiu (+1)
14-03-2017 00:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Magram12 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 103
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 20 +

Forum Gold: 10.00
Post: #48
RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :)
Miło się czyta, zostane tu na dłużej ! powodzenia Big Grin

Zarabiam i Pomagam:


W razie pytań proszę PW Smile
14-03-2017 15:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anett1990 Offline
Multi Rafiks1992
*

Liczba postów: 119
Dołączył: Jan 2017
Forum Gold: 0.00
Post: #49
RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :)
Lanserek napisał(a):  P.s. Nie próbujcie grać w gry do których robicie hacki. Big Grin Cały weekend przegrałem w hearthstone XDD

I bardzo dobrze nie samym zarabianiem czlowiek zyje :-P warto sie rozerwac Smile
15-03-2017 05:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
paweuq Offline
Pan_Prezes
*

Liczba postów: 583
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 178 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 50.00
Post: #50
RE: 2017 - Przechodzimy od planów do czynów :)
A mój blog z hackami się nie wybił jeszcze ;/ mimo że optymalizacja dobra i trochę podlinkowałem ;/ No ale wkrótce się może się coś ruszy Smile
16-03-2017 21:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Information Cel - "Czapka Wow" MrocznyKILL 39 14,668 17-03-2024 09:51
Ostatni post: xdax1
  GŁODNY KRYPTOWALUT/maraton do wolności finansowej /CEL 10 BTC kamilg49 73 17,685 16-02-2022 19:25
Ostatni post: kamilg49
  Cel: 20k/miesiąc! Bazor 25 10,198 09-02-2022 21:26
Ostatni post: Maria988
  Cel na 2019 - dniówka przekraczającą wartość kebaba suchy. 39 13,939 15-10-2021 02:47
Ostatni post: donazorek
  Miesięczne zarobki z ankiet by chincyk chincyk 116 44,950 04-11-2020 15:35
Ostatni post: radek0389

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości