Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prosto w koło dziennie » Dziennik pisany krwią łzami i innymi wydzielinami

Autor Wiadomość
Meloman Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,547
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 506 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 114.00
Post: #31
RE: Prosto w koło dziennie
Sprawdź:
@[KenkushaKamil] Cóż za piękny dziennik, tego nam trzeba na tym forum Smile
Widać, że bardzo ciężko pracujesz nad nim, życzę wytrwałości!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-01-2017 08:57 przez Meloman.)
12-01-2017 08:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
kbermes Offline
Banned
*

Liczba postów: 65
Dołączył: Jan 2017
Forum Gold: 0.00
Post: #32
RE: Prosto w koło dziennie
Trzymam kciuki imienniku Tongue Wysokich zarobków życzę Big Grin
12-01-2017 16:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
alizen Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,167
Dołączył: May 2012
Reputacja: 179 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 15.00
Post: #33
RE: Prosto w koło dziennie
KenkyushaKamil
Czekam na jakieś ciekawe wpisy, czyżby słomiany zapał wygrał?! Undecided
Glosy: KenkyushaKamil (+1)
03-02-2017 20:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
full2000 Offline
OSZUST POŻYCZKOWY
*

Liczba postów: 3,824
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 180.01
Post: #34
RE: Prosto w koło dziennie
KenkyushaKamil, to chwilowe wypalenie czy zbliżasz się do, że się tak wyrażę - "zakończenia kariery" ?
Pytam bo w sumie szkoda by było. Tak na prawdę jest to jeden z lepszych dzienników jakie widziałem Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-02-2017 14:03 przez full2000.)
Glosy: KenkyushaKamil (+1)
05-02-2017 14:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KenkyushaKamil Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 256
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 122 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 9.99
Post: #35
RE: Prosto w koło dziennie
Dzień dobry wieczór i część z tej strony kenki czy ktoś tam jest ?

Czemu mnie nie było ?
Wymagałem od siebie za dużo i ostatecznie pracowałem, ale że efekty pracy mnie nie zadowalały to nie chciałem dodatkowo słyszeć od Was "No mało robisz" Mogę się tłumaczyć szkoła boks bla bla bla Wy możecie łyknąć wymówkę, ale ja nie lubię kłamać Wink (tak oficjalnie)

Jednakże po poście alizen który mi przypomniał z czym walczę od długiego czasu i taką przyjemną motywacją ze strony full2000 miło wiedzieć, że mój nie doszły mentor czyta moje wypociny Wink
Wznawiam działanie dziennika zacznę tym razem na spokojnie nie jak to mam zwyczaju o czym wie Vasaki najchętniej to bym wczoraj miał efekty? To było by dobrze najlepiej jakbym miał wczoraj wypłatę a dzisiaj ją wydawał Wink
To ciężka sprawa zmienić swoje myślenie nawyki jak i nastawienie do świata. Poniekąd odkąd zacząłem pisac dziennik i jako tako pracować bo są dni że pracuje a są dni ze eu4 i podbijanie murzynami chin i nawracanie na jedyną słuszną wiarę jest silniejsze ode mnie. W lutym jednak chcę wejść na wyższy poziom i tutaj akurat mam wsparcie wśród znajomych, ale też chce u Was to zaszczepić.
Jaki to wyższy poziom ?
Nie, nie dokupuje 10 paczek w trafic monsun tylko moim celem na luty jest codziennie pracowac przez godzinę między 20 a 21. Cel śmieszny ? To ma być mój kroczek ku zmienieniu słomianego zapału w systematyczne działanie Smile
A właśnie pieniądze zarobione w styczniu ? hmmm poniżej 100 złotych Tongue, ale luty zapowiada się lepiej.

A wiec to takie moje przemyslenia skrócone do minimum.

Cele na jutro ?
- ogarnąć stronę pod social media do końca
- doda 10 postów na stronę dla mężczyzn nie panujących nad popędem.
- podlinkować perełkę pod 1 frazę Smile
To tyle, ale wykonanie tego zajmie mi około godziny.

Meloman Naucz się oznaczać
(tak tak odpisz mi "naucz się zarabiać")

kbermes Nie trzymaj kciuków tylko sam działaj dla siebie Wink Ja chce w tym dzienniku głównie zmienić siebie, a jeśli Tobie w jakiś sposób pomogę to 5 Wink
Glosy: full2000 (+1)
05-02-2017 22:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KenkyushaKamil Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 256
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 122 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 9.99
Post: #36
RE: Prosto w koło dziennie
Ok podsumowanie na dzisiaj
- fraza podlinkowana
- posty zmienił się w rozwinięcie serwisu w oparty o kilka skryptów. No na dniach to trzeba bedzie dopracować, ale to już po za dziennikiem
- social media nie ogarnięte, bo nie mogę złapać kolegi od grafik.

Pierwszy dzień no jest dobrze, bo ruszyłem z miejsca. Dodatkowo wiele rzeczy porobiłem o których nie będę pisał, bo to są pierdółki ;p

Tutaj trochę więcej zaplanuje, bo mam więcej czasu Smile A właściwie jutro mam 2 lekcje + 3 w-f na których nie ćwiczę więc będę miał masę czasu Big Grin
Cele na następny dzień ? (must have)
- otworzyć sklep z kontami na fb
- napisać poradnik na forum
- dodać ssl na wszystkie strony.
- podlinkować kolejna frazę na stronę
- przebudować stronę pod walikoni do wersji 2.0

Zastanawia mnie fakt czy chcielibyście abym pisał w dzienniku jak trenuję oraz wracając do tematu wrzucania ciekawych rzeczy do poczytania. To osobiście dam Wam taką radę którą kiedyś słyszałem, a od niedawna stosuje.
Jest pewien miliarder którego hobby jest oszczędzanie kropli cyny. Cóż to oznacza? Facet chorobliwie zwiększa wydajność w swoich fabrykach o przysłowiową kroplę cyny. Pierwszą osobą znaną z takiego stylu myślenia był rockefeller na czym ono polega ? Pewnego razu przechadzając się po fabryce zauważył jak robotnicy spawają jakiś element cyną i spytał ile używają kropli. Robotnicy powiedzieli, że do każdego spawu używają 40 kropli, a rockefeller spytał czy nie dałoby się użyć 39 ? Po zbadaniu sprawy okazało się, że da się obniżyć o tą jedną kroplę dzięki czemu zaoszczędzono ileś tam pieniędzy. Po co przytaczam taką historię ? Jest pewna osoba którą bardzo lubię Patryk który jest przykładem osoby która takich kropel nie cyny, ale czasu bardzo dużo marnuje na chat tutaj na shoutboxie. Nie mówię, że chat na tym forum jest zły ! O to to nie naprawdę masę wiedzy z niego wyciągam podsłuchując rozmowy mądrzejszych ode mnie Smile Ta kropla cyny to dla mnie minuta życia. Jeśli dziennie marnujemy 2 godziny na fb zamiast np. na czytanie poradników vasakiego to sami siebie ograniczamy i sami wybieramy tak naprawdę chwilę wygody po to by za jakiś czas narzekać na brak pieniędzy.
Powiem Wam od serca, że ja dalej masę czasu marnuje na różne pierdoły. Czasami wdam się w jakaś dyskusje na fb i jak ten człowiek z pewnego obrazku "Nie kochanie nie idziemy do kina musze napisać komuś z internetu, że nie ma racji", a czasami wpadne na sb tutaj na forum i dam się wciągnąć w śmieszkowanie Big Grin
Dlatego od kilku dni staram się nie marnować czasu na jakieś pierdoły a ban na chat znacznie w tym pomaga Big Grin Dzięki prorok ! impreza


Patryk masz ode mnie potężnego kopa w pupe dla motywacji(mogłem zabić a tylko kopnąłem). Wiem ulepszanie świata powinniśmy zaczynać od siebie, ale ja całe życie zaczynam od "d**y strony" więc już nawet z tym schematem nie walczę.
Wybaczcie za przy długi wpis i może trochę chaotyczny, ale chciałem w nim umieścić nad czym aktualnie pracuje czyli nie marnowanie czasu, bo systematyczność to kwestia zwarcia pośladków Big Grin
Glosy: Roluś (+1)
06-02-2017 21:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

alizen Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,167
Dołączył: May 2012
Reputacja: 179 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 15.00
Post: #37
RE: Prosto w koło dziennie
Jeżeli chcesz zaoszczędzić czas poprzez krótsze korzystanie z sb to polecam zacytować Begrezena Jerk2
Glosy: Lanserek (+1)
06-02-2017 21:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KenkyushaKamil Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 256
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 122 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 9.99
Post: #38
RE: Prosto w koło dziennie
A więc tak :
- strona podlinkowana
- sklep otworzony
Reszta nie wykonana z powodu lenistwa i kilku zdarzeń nie zależnych ode mnie.
- jednakże to tak jeszcze dodam od siebie, że się pobawiłem paroma pluginami skryptami co mi przyniesie korzyści w tym tygodniu jak już je zgram z sobą Tongue

Co dzisiaj planuje zrobić ?
- wczorajsze zaległe rzeczy
- podlinkować stronę nowym sposobem
- przygotować strony tj. wgrać wordpresa lub innego cms'a
- przygotować sobie jedno narzędzie pod instagrama


No to wszystko walka z słomianym zapałem trwa ! A po za dziennikiem dużo czytam na temat pozycjonowania czy programowania, ale wiadomo jedno to teoria w której studiowanie mam tendencje popadać, a drugie to praktyka Wink Jednakże wraz z wyrobieniem sobie systematyczności oraz zwiększeniem skuteczności wiem, że naturalnie zmienię się w praktyka Smile

Muzyka na dzisiejszy dzień która mi towarzyszyła przez większą część nocy:
https://www.youtube.com/watch?v=FHlW_qzxlTc


Jeszcze pozwolę sobie dopisać ostatnią rzecz. Moim celem na luty jest dobicie do 50 złotych dziennie zarobku. Na razie nie pasywnego jednakże z czasem to się na pewno zmieni.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-02-2017 05:00 przez KenkyushaKamil.)
08-02-2017 04:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KenkyushaKamil Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 256
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 122 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 9.99
Post: #39
RE: Prosto w koło dziennie
A więc tak zaczęły się ferie więc mam więcej czasu niż zwykle. Wybaczcie za takie olewanie dziennika, ale wychodzi mój słomiany zapał.

Plany na jutro ?
- Zrobić listę keywordów pod strony (aktualne trzeba poprawić bo gdy je robiłem byłem za głupi w tym temacie)
- Napisać 20 artykułów na jedna stronę pod Adsense
- Zrobić grafiki pod wszystkie strony
- Przygotować grupy na fb
- Opisać wszystkie fanpage
- Odpalić content automaty pod fanpage i tutaj przygotować automat pod zasięg i pod $$
Korzystając z tego narzędzia http://zarabiam.com/Temat-Automatyzuj-pr...nie-126383
Osobiście korzystam z niego kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Gdy już ogarnięcie je w pełni to jest maszynką do robienia zasięgu a co za tym idzie $$.

- Przygotować sobie listę podstawowych wtyczek na strony... Tzn. Zrobić liste + bota który je wrzuca na wordpresa, bo przy kilku stronach to zaoszczędzi trochę czasu. Kwestia rozplanowania.

To tyle mam nadzieje, że wykonam ten plan, a dodatkowe zadanie które nie jest w pełni zależne ode mnie to:
na bitbayu z obecny kapitał pomnożyć o 2% Wink
Dzisiaj tak naprawdę leci jeszcze kosmetologia/rozpisuje co i jak zrobić aby w tym tygodniu zrobić zaległości sprzed ponad pół roku, a w następnym tygodniu już obecne projekty pozycjonować i pomysleć nad nowymi źródłami zarobku. Na pierwszy strzał polecą subsms, bo w tym przypadku mam 200 leadów do zdobycia w Firesubie i dostane koszulkę więc trzymajcie kciuki ? Nie ! kopcie mnie w dupe dla motywacji !(Spokojnie nie oddam) Nom to tyle jutro kolejny wpis w którym podsumujemy sobie to co zrobiłem i już wrzucę jakieś wtyczki jakieś artykuły do poczytania itd. Teraz tego nie wrzucam, bo mam 200 zakładek z wtyczkami artykułami, a nie chce Was zasypywać tym wszystkim tylko dać 5-10 rzeczy aby każdy z Was był wstanie to sobie przyswoić lub i obejrzeć.
Arivi
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-02-2017 20:51 przez KenkyushaKamil.)
12-02-2017 20:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anett1990 Offline
Multi Rafiks1992
*

Liczba postów: 119
Dołączył: Jan 2017
Forum Gold: 0.00
Post: #40
RE: Prosto w koło dziennie
W godzine chcesz napisac 20 artykulow i ogarnac cala reszte Big Grin? Miales pracowac 20-21 wiec dlatego pytam czy godzina na to styknie Tongue
12-02-2017 21:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Exclamation Koło fortuny BTC Serkownik 4 2,473 19-02-2021 17:56
Ostatni post: Hybrid1990
  [Android] Koło Fortuny 3Obr/30Min Rotni 4 1,710 01-09-2019 20:17
Ostatni post: Hybrid1990
  koło fortuny btc hakereczek 5 1,221 18-10-2017 18:40
Ostatni post: Hybrid1990
  CryptoNet - 1.1% dziennie, 1.3%dziennie, 10% tygodniowo - www.cryptonet.club Grotis 0 2,504 15-10-2017 18:18
Ostatni post: Grotis
  NOWOŚĆ zarabianie online, tracisz dziennie 3y minuty dziennie Gosia80 11 4,643 30-04-2016 23:06
Ostatni post: Majka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości