Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Graj = zarabiaj i zgarniaj nagrody (test #1)

Autor Wiadomość
Styler Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,182
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 260 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 9.20
Post: #151
Graj = zarabiaj i zgarniaj nagrody (test #1)
Sprawdź:
Rozumiem że fajnie czuć duży progres ale jeśli gra ma dobrze działać, to postać musi być najpierw rozwijana, aby potem przynosić korzyści. Dodatkowo jeden z graczy wbił 10 poziom (gratulacje, za chwilę dostaniesz obiecane bursztyny w nagrodę) i prawie 500 siły, a nie minęły nawet 3 dni.
18-12-2016 13:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Adriano42 Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,290
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 1081 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 162.00
Post: #152
RE: Graj = zarabiaj i zgarniaj nagrody (test #1)
Może dodać coś takiego że np. jak na koncie zbierzemy 1000 bursztynów to dostajemy bonus +50 (bądź inna liczba, od twórcy zależy). Tak samo ze złotem?

Motywacja do zbierania Tongue
19-12-2016 20:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Styler Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,182
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 260 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 9.20
Post: #153
RE: Graj = zarabiaj i zgarniaj nagrody (test #1)
Na ten moment doszkalam się co nieco z JSa i kolejnymi krokami będzie system poleconych oraz czat Wink
19-12-2016 20:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Captain Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,596
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 1235 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 641.50
Post: #154
RE: Graj = zarabiaj i zgarniaj nagrody (test #1)
Nie ma jeszcze systemu raportów, wiem, ale tam gdzie jest info o ostatnich atakach i obronach powinno się wyśwetlać czy i ile stracilismy złota itd.
Mnie ktoś atakował tam, wygrał i nawet nie wiem czy straciłem jakieś złoto czy nie.

Profesjonalna pomoc w zarabianiu
[Obrazek: makecash.png]
19-12-2016 21:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Styler Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,182
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 260 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 9.20
Post: #155
RE: Graj = zarabiaj i zgarniaj nagrody (test #1)
Zawsze się traci tak samo. To ile dokładnie jest rozpisane w "Łupieniu".
19-12-2016 22:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Styler Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,182
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 260 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 9.20
Post: #156
RE: Graj = zarabiaj i zgarniaj nagrody (test #1)
Używanie wszelkiego rodzaju botów to nadużycie względem uczciwych graczy, więc oczywiście jest zakazane.
Glosy: banipunz (+1)
19-12-2016 23:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ToxicIce Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 161
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 49 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 560.00
Post: #157
RE: Graj = zarabiaj i zgarniaj nagrody (test #1)
(19-12-2016 22:04)Styler napisał(a):  Zawsze się traci tak samo. To ile dokładnie jest rozpisane w "Łupieniu".

1. Ponieważ jest napisane, że przeciwnik traci -6% złota i bursztynów a my otrzymujemy jego 4% złota i bursztynów to polecam aby już w momencie kiedy oglądamy łup była pokazana liczba 4% czyli ta, która autentycznie wpłynie nam na konto.

Przykład: złupiłem gracza, miałem informacje, że łup to ponad 700 złota a na moje konto wpłynęło około 500 złota.

2. Kolejna sugestia: podniósłbym znacznie nagrody za wyprawę 500 (plus Tongue). Dlaczego? Porównałem ją z wyprawą, która nie wymaga żadnej siły oddziału i średnia różnica między nimi to:
+5 złota
+3 bursztynu
+4 exp
Co w moim odczuci jest za małą różnica biorąc pod uwagę fakt jak długo trzeba zbierać 500 Siły oddziału.

3. Zauważyłem, że nagrody otrzymywane przez wyprawy skalują się głownie z poziomem postaci, osobiście uważam, że powinny również się skalować z siłą oddziału. Na pewno siła oddziału powinna wpływać na bonus złota jaki otrzymujemy za wyprawy.

4. Złoto aktualnie jest zbyt słabą walutą w grze (aktualnie gracz może wydawać je na oddział bądź na twierdzę, pewnie do tego dojdzie ekwipunek ale pewnie będziemy za niego płącić też bursztynami), dlatego warto wprowadzić "cinkciarza", który by wymieniła złoto na bursztyny lub expa. To by podniosło wartość złota i sens jego zdobywania.

Jeszcze co do złota, aktualnie gracz może wydawać je na oddział bądź na twierdzę

5. Bardzo dobrą sprawą jest że zamek można ulepszyć do 10 lv dzięki czemu stajnia daje nam max 20 % skrócenia czasu wyprawy (+premium 10%). Jednak Koszary bym zmienił totalnie, ich aktualna korzyść jest można powiedzieć bezużyteczna lub nikt nie wie kiedy ją wykorzystać do tego to jest tylko 1% ( max 10% na ostatnim poziomie). Sugerowałbym zamianę z:

Koszary - każdy poziom koszar zwiększa siłę oddziału o 1% (jednorazowo).

na

Koszary - każdy poziom koszar zwiększa zdobywane złoto z wypraw o 2,5%
lub
Koszary - każdy poziom koszar zwiększa zdobywane doświadczenie z wypraw o 3%

Dlaczego złoto i exp bo gracze musza czuć postęp. Aktualnie gra opiera się na klikaniu co 5 min dwóch przycisków, czy to jest atrakcyjne i tak i nie. Ja aktualnie jestem chory i mam zwolnienie do końca tygodnia. Mogę klikać te wa przyciski i i czytać książkę, oglądać film albo coś robić. Jednak jak już wyzdrowieje nie jestem pewien czy będę to kontynuować.

6. Kolejna sprawa z Twierdzy to Rynek i Jaskinia rozbójników. Zwrot inwestycji waluty, którą produkują to kolejno 10 dni i 20 dni (może zwrot z gola bym zmienił do 15 dni ale tak to ok) a maksymalny dochód co 24 h to 500 gold i 100 bursztynów. Miesięczny dochód 15000 gold i 3000 bursztynów. Czyli nawet nie uzbiera się na konto premium za bursztyny a za gold możemy kupić max 300 siły oddziału.
-Polecam zwiększyć koszt budowy wszystkich budowli (w końcu to TWIERDZA niech trochę kosztuje) razy 2 z wyjątkiem Rynku i Jaskini, których koszt budowy bym zwiększył x2.5
- zwiększyć otrzymywane złoto i bursztyny z jaskini i rynku x2.5

Dzięki temu z jaskini uzbiera się na konto premium a i nawet coś nieco zostanie. Nie wiem czy miałeś pierwotnie w planach aby jaskinia sama się utrzymywała ale chyba powinna. Na pewno trzeba zwiększyć zdobywane złoto, bo aktualnie łupienie nie jest kompletnie opłacalne ani atrakcyjne.

7. Sugeruję dodać quest u barmana impreza :
"Osiągnij 5 poziom i wykup konto premium na 2 dni za 3000 złota. "
To będzie bardzo fajna zachęta dla nowych graczy.

8. Zastanawiam się nad zwiększeniem kosztu konta premium do koło 6500 bursztynów oraz 4500 złota. W końcu jest to waluta w grze więc powinna być nieco mnie opłacalna względem wykupienia za zł.

9. Aktualnie analizuje jeszcze dwa pomysły jeden odnośnie energii a drugi wprowadzenia jeszcze jednego pasku "CHWAŁY", który by byśmy otrzymywali za łupienia innych graczy i za arenę. Jednak pamiętam, że to nie jest moja gra i będą to tylko moje sugestię a autor zrobi z nimi co tylko chce. Idea

10. Chyba lepiej będzie się zająć dokończeniem gry niż wprowadzeniem systemu refów. Moim zdaniem to jest ważniejsze.

Myślę że każdy z nas rozumie, że gra jest wciąż w fazie testów. To są moje sugestię zmian aby gra była bardziej atrakcyjna.
Nie są to sugestię wyssane z palca i oparte na tym aby graczom żyło się lepiej a admin za wszystko płacił ale są to sugestie oparte na kilku dniowym doświadczeniu z tej gry. Nie mam na celu kogokolwiek urazić.

Poświęciłem dobre pół godziny aby sensownie i zrozumiale napisać więc dzięki że to przeczytałeś. Big Grin Jeśli się zgadzasz z tym co napisałem rep miele widziany, masz inne sugestie wal Sex komentarz! Lol
Glosy: Styler (+1)
20-12-2016 11:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Dk2RR Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 326
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 154 +

Forum Gold: 16.00
Post: #158
RE: Graj = zarabiaj i zgarniaj nagrody (test #1)
(19-12-2016 23:52)Styler napisał(a):  Używanie wszelkiego rodzaju botów to nadużycie względem uczciwych graczy, więc oczywiście jest zakazane.
A co, już się pojawiły? impreza

Wykonam boty: https://zarabiam.com/Temat-wykonam-Boty-167399
Glosy: Styler (+1)
20-12-2016 11:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Captain Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,596
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 1235 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 641.50
Post: #159
RE: Graj = zarabiaj i zgarniaj nagrody (test #1)
(19-12-2016 23:52)Styler napisał(a):  Używanie wszelkiego rodzaju botów to nadużycie względem uczciwych graczy, więc oczywiście jest zakazane.

A jak zamierzasz przeciwdziałać botom? Nie ulega wątpliwości, że coś na nie trzeba zaradzić inaczej gra straci sens.

Profesjonalna pomoc w zarabianiu
[Obrazek: makecash.png]
Glosy: Styler (+1)
20-12-2016 11:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Styler Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,182
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 260 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 9.20
Post: #160
RE: Graj = zarabiaj i zgarniaj nagrody (test #1)
Mam już pomysł na boty, jak i rozwój gry, a co do tego drugiego to głównie dzięki wam. Dziękuję jeszcze raz wszystkim za wszelką pomoc, uwagi i pomysły. Dzięki wam mam jeszcze większą motywację, żeby zrobić z tej gry coś ciekawszego niż tylko zwykłą klikankę i na pewno postaram się tą wizję realizować. W przyszłych planach wyprawy będą wyglądać inaczej (o wiele większy skrypt), więc nagrody itp. również będą się miały nieco inną wartość. Co do samej twierdzy, to chodzi mi po głowie wiele pomysłów na nowe, funkcjonalne budynki np. jak lochy, do których schodzimy, aby walczyć i zgarniać skarby.

Podsumowując miło mi, że testujecie grę, bo dzięki temu rozpiera mnie chęć rozwijania jej, a większość waszych dobrych pomysłów sprawia, że mam nadzieję po części będziecie budować ją razem ze mną.
Glosy: ToxicIce (+1)
20-12-2016 13:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ipsos iSay - Zdobywaj nagrody za ankiety internetowe Shimeon 5 357 02-01-2024 09:48
Ostatni post: Hybrid1990
  Graj dla zabawy, wygrywaj prawdziwe pieniądze. QuizandMoney 1 188 14-09-2023 13:25
Ostatni post: Hybrid1990
  Test PaleczkaDzumy 1 160 04-11-2022 16:08
Ostatni post: Hybrid1990
  Cyberprize - nagródy za punkty sajgon 1 471 27-07-2022 21:18
Ostatni post: Hybrid1990
  Konkursiaki.pl - Graj i wygrywaj, zabawki dla dzieci! Zordi 3 4,346 18-05-2022 13:29
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości