Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Greenpanthera - serwis z płatnymi ankietami

Autor Wiadomość
adam_per Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 147
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 15 +

Forum Gold: 0.00
Post: #21
RE: Greenpanthera - serwis z płatnymi ankietami
Sprawdź:
(12-04-2018 12:09)ppawwell napisał(a):  Mam taką sytuację, że ankiety które wypełnie nie zaliczają mi się do salda. Przed chwilą robiłem jedną 30minutową i nic. Mam cały czas ta bonusową piątkę. Wiem że się do niektórych niekwalifikuje ale wyskakuje wtedy komunikat. Czy to przez to że na telefonie wypełniał? Na innych stronach działa ok a na tej nie nalicza siana. Zresztą widzę, że nie tylko ja tak mam.
niektóre niemal od razu naliczają i masz w transaction procesed, czyli widzisz, ze sprawdzają, ale tak jak i na innych podobnych stronach chodzi o to by "siedzieć", przebywac na tych stronach codziennie przynajmniej godzine, ze dwa logowania, rano i wieczor (za to im placa, reklamy, ankiety, to jest system losowan, nagrod, im wiecej czasu tym lepiej, ale mozna sie troche wkurzyc) i powolutku i na przyklad jak ja cos okolo 5 miesiecy mam wyplate, ja zbieralem zrzuty ekranu i jakby cos to wysylalem do nich, ze mi nie zaliczyli lub mi sie wydaje, ze nie zaliczyli i liczyli, choc czasem trudno widziec, bo sie wypelni i nie ma nigdzie w systemie widoczne dopiero po przyznaniu kasy, tak wiec bardziej dla wytrwalych, lub po prostu miec konto i od czasu do czasu, sądze, ze w rok lub ponad sie uzbiera, a teraz dolar drozeje, wiec moze akurat byc, tak to mniej wiecej wyglada...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-05-2018 11:39 przez adam_per.)
21-05-2018 11:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Kuba151805 Offline
Banned
*

Liczba postów: 1
Dołączył: May 2018
Forum Gold: 0.00
Post: #22
RE: Greenpanthera - serwis z płatnymi ankietami
Ja czasem czekam nawet 5 dni na naliczania, ale nigdy nie zdarzyło mi się żeby nie nalicxyli
27-05-2018 12:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adam_per Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 147
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 15 +

Forum Gold: 0.00
Post: #23
RE: Greenpanthera - serwis z płatnymi ankietami
(27-05-2018 12:15)Kuba151805 napisał(a):  Ja czasem czekam nawet 5 dni na naliczania, ale nigdy nie zdarzyło mi się żeby nie nalicxyli

2 tygodnie i nawet wiecej
28-05-2018 09:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lighter18 Offline
Banned
*

Liczba postów: 17
Dołączył: Jul 2013
Forum Gold: 0.00
Post: #24
RE: Greenpanthera - serwis z płatnymi ankietami
Czy Panthera jeszcze płaci?
20-07-2018 22:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adam_per Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 147
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 15 +

Forum Gold: 0.00
Post: #25
RE: Greenpanthera - serwis z płatnymi ankietami
(20-07-2018 22:04)lighter18 napisał(a):  Czy Panthera jeszcze płaci?
cały czas płaci...
LINK USUNIĘTY
(nie wiem czy tak mozna wrzucac linka, ale jakby cos to poprawie)

Hybrid1990 dodał notatkę do tego postu 08-08-2018 14:16 ponieważ:

Nie można linkować konkurencyjnego polskiego forum o zarabianiu przez internet (mimo, że nie są dla nas żadną konkurencją).

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-08-2018 13:13 przez adam_per.)
08-08-2018 13:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
beata.epecka Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 1
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #26
RE: Greenpanthera - serwis z płatnymi ankietami
Od 3 tygodni czekam na wypłatę Kontakt Email milczy naliczeń za ankiety są przyznawane tylko prośba o wypłatę nie jest uwzględniana mam już 37,70$ czy ktoś ma podobne doświadczenia
18-09-2018 07:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adam_per Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 147
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 15 +

Forum Gold: 0.00
Post: #27
RE: Greenpanthera - serwis z płatnymi ankietami
(18-09-2018 07:59)beata.epecka napisał(a):  Od 3 tygodni czekam na wypłatę Kontakt Email milczy naliczeń za ankiety są przyznawane tylko prośba o wypłatę nie jest uwzględniana mam już 37,70$ czy ktoś ma podobne doświadczenia
ok, zobaczymy czy ktoś bedzie miał podobną sprawę, jeszcze nie widziałem, nie słyszałem o podobnej, ewentualnie warto zobaczyć czy dotarła, ponowić widomość lub czy wiadomosc została poprawnie wysłana, moze poszperam czy oprócz emailowego kontaktu jest jeszcze inna metoda, aczkolwiek wiele dowodów wypłaty nawet niedawno publikowane na forach pod nazwą googla panthera mówią o wypłacalnosci "obecnej", ja sam, ale kilka miesiecy temu miałem wypłatę, obecnie trochę mniej czasu nie pozwala na zbytnie poświecenie czasu na pantere, ale sumka sie zbiera Big Grin, grosik do grosika i bedzie za jakis czas predzej czy pozniej wyplata (nawet z brał czasu bym cos sie zajmował)...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-09-2018 21:32 przez adam_per.)
22-09-2018 19:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

gsar99 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 58
Dołączył: Feb 2019
Reputacja: 29 +

Forum Gold: 0.00
Post: #28
RE: Greenpanthera - serwis z płatnymi ankietami
zarejestrowałem się na greenpanthera i czekam już kilka dni na link potwierdzający rejestrację. miał ktoś podobną sytuację?

gsar99, dumny członek http://zarabiam.com od Feb 2019.
27-08-2019 17:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sraka447 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 4
Dołączył: Aug 2019
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 50.00
Post: #29
RE: Greenpanthera - serwis z płatnymi ankietami
Zarejestrowałem się dziś, link dostałem, wszystko ogarnąłem, chyba z 5 ankiet wypełniłem (bo jest ich tam jak młodych myszy), ale nadal mam początkową "piątkę" na razie wstrzymuje się z wypełnianiem i czekam czy naliczą.
30-08-2019 20:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Owl_ Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 279
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 112 +

Forum Gold: 10.00
Post: #30
RE: Greenpanthera - serwis z płatnymi ankietami
Jeśli ukończyłeś prawidłowo ankietę, to wynagrodzenie zostanie dopisane do Twojego salda (ale trochę to trwa w GreenPanthera).

Dopisywanie zarobków do salda w GreenPanthera trwa zwykle kilku dni (czasami dłużej).

Fragment z regulaminu GreenPanthera:

„Jeśli się zakwalifikowałeś i wypełniłeś ankietę z powodzeniem, otrzymasz płatność w ciągu kilku dni roboczych, jak tylko zweryfikujemy wypełnioną przez Ciebie ankietę."

Zobacz 7 sprawdzonych serwisów, płacących na konto bankowe za wypełnianie ankiet
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-08-2019 20:38 przez Owl_.)
30-08-2019 20:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Surveyo24 - serwis z płatnymi ankietami rachman 105 19,724 16-10-2023 18:21
Ostatni post: chincyk
  Ysense - Nowy stary serwis z ankietami. Refback 90% 121 42 14,854 15-08-2021 00:21
Ostatni post: boksowany
  Zbiór stron z płatnymi ankietami chincyk 68 24,869 30-12-2017 15:33
Ostatni post: chincyk

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości