Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC

Autor Wiadomość
Mati684 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 363
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 25 +

Forum Gold: 1.00
Post: #101
RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC
Sprawdź:
(21-04-2017 07:04)H_Brunner napisał(a):  
(20-04-2017 21:58)Mati684 napisał(a):  oplaca sie brac tego inwestora za 3000sat / 200sience ?

mam aktualnie 10 tys coinsów co daje 5 tys satoshi. odblokowane whiskey / cygara i pizza jak to dalej rozwijac?

Dalej robisz kolejno:

-Bar lvl2
-Dodatkowe 5 krzeseł
-Powiększony Magazyn
-Kartę Nauki

Po odkryciu karty nauki lecisz tamtejszymi skillami. Idzie dość wolno, więc nie wiem, czy jest sens wydawać teraz punkty nauki na Inventora (dziwię się, że na tym etapie masz do niego dostęp).
Sam Inventor potrafi być opłacalny, ale dużo zależy od tego, jaką kartę Ci wymyśli. Na przykład wódka zwraca się już po 2 tygodniach, a takie HotDogi po 4-6 miesiącach. Reszta ma opłacalność gdzieś pomiędzy tymi dwoma.

co ten lv2 baru mi da? bo mam 15 tys coinsow wiec moze jutro sie uda dobic juz do 20 tys

Mati684, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2013.
21-04-2017 15:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
H_Brunner Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 137
Dołączył: Oct 2016
Reputacja: 33 +

Forum Gold: 0.00
Post: #102
RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC
Da Ci na początek możliwość budowy Seats lvl 2, czyli podwojenia sprzedaży (a więc i zysku).

H_Brunner, dumny członek http://zarabiam.com od Oct 2016.
21-04-2017 16:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
brombor Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 215
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 68 +

Forum Gold: 0.10
Post: #103
RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC
Opłaca się rozbudowywać wszystko co się da.
Wypłacanie SAT w początkowej fazie gry to duży błąd.

Po ostatnim update trochę spadły stawki, ale nadal można coś tutaj wyklikać mając kilka innowacji wprowadzonych.

Dwie wypłaty po update zlecone i na faucethub były w sekunde, więc admin płaci.

Jeśli ktoś jeszcze nie gra, to zapraszam do rejestracji. Oczywiście dla moich poleconych wskazówki/plany rozwoju poprzez PW.
25-04-2017 18:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
H_Brunner Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 137
Dołączył: Oct 2016
Reputacja: 33 +

Forum Gold: 0.00
Post: #104
RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC
(25-04-2017 18:54)brombor napisał(a):  Opłaca się rozbudowywać wszystko co się da.
Wypłacanie SAT w początkowej fazie gry to duży błąd.

Po ostatnim update trochę spadły stawki, ale nadal można coś tutaj wyklikać mając kilka innowacji wprowadzonych.

Dwie wypłaty po update zlecone i na faucethub były w sekunde, więc admin płaci.

Jeśli ktoś jeszcze nie gra, to zapraszam do rejestracji. Oczywiście dla moich poleconych wskazówki/plany rozwoju poprzez PW.

VirtualPub jest grą wyszperaną przez Lanpana, i jak widzisz udzielam tu rad bez walki o refy. Uważam, że należą się one założycielowi tematu.

H_Brunner, dumny członek http://zarabiam.com od Oct 2016.
25-04-2017 19:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Serkownik Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 722
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 51 +

Forum Gold: 0.00
Post: #105
RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC
co za roznica kto zakladal temat ?
Temat byl na bitcointalk
nie mam zamiaru kazdego nowego tematu stamtąd kopiowac tutaj i zebrac o refy ze swoim linkiem
jak ktos oferuje pomoc i rozbudowe wzamian za zarejestrowanie sie z jego linku to bez roznicy czy jest zalozycielem tematu czy tez zwyczajnym uzytkownikiem z 1 postem
to juz kwestia wyboru ludzi ktorzy sie rejestruja

co do samej strony
to nie dzialam juz nic
troche wyplacilem ale nic nie ulepszalem
duzo tez nie wyplacili i potracilo sie sumki niemale
malutko teraz coinsow zostało :/
26-04-2017 10:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
brombor Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 215
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 68 +

Forum Gold: 0.10
Post: #106
RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC
Autor tematu był online 2 miesiące temu, a ostatni jego post w tym temacie jest z 21.12.2016. W jaki sposób miałby pomóc ewentualnym chętnym?

Reflinki i zakładanie tematu z nowymi projektami powinno (moim zdaniem) być odpowiedzialną decyzją, że dany projekt wspieramy i rozwijamy. Dajemy znać o nowościach, piszemy odpowiedzi na pytania innych użytkowników itd itp.
A nie powinno być tylko "kto pierwszy ten lepszy. Mój temat, mój reflink, a teraz niech się dzieje obojętnie co".

Udzielam się w wielu tematach i dostaję sporo PW z pytaniami. Nigdy nie było tak, że nie odpowiedziałem lub kolokwialnie "olałem" kogoś jeśli nie był moim refem.
Ale miło byłoby, gdyby nasza praca w rozwój jakiegoś projektu zaowocowała drobiazgiem w postaci refa, prawda?



@topic
Bardzo zmniejszyli ilość pop-up. Wpada około 1 na godzinę, wiec przestało to irytować.
Przy 7 innowacjach, rozbudowie wszystkich podstawowy rzeczy + około 4 ulepszeń zebranie minimum zajmuje około 9 dni (50.000SAT), więc całkiem całkiem.

Ostatnio zauważyłem, że nieco szybciej wypijają piwo. Też tak macie?
29-04-2017 14:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mati684 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 363
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 25 +

Forum Gold: 1.00
Post: #107
RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC
ja wczoraj ulepszylem magazyn do lv2 i bylem goly bo zostalo mi 100coinosw a dzis juz mam prawie 6 tys coinsow wiec od rozbudowy baru / siedzen / magazynu calkiem fajnie idzie zbieranie Smile


teraz co polecacie zrobic? ulepszac barmana czy wykupic naukowca?

Mati684, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2013.
29-04-2017 15:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
brombor Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 215
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 68 +

Forum Gold: 0.10
Post: #108
RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC
Barman.

naukowiec na koniec.
Chodzi o to, że każda praca nad innowacją kosztuje 3K, więc codzinnie tracisz taką sumę na prace nad innowacja. Warto mieć już zbudowane wszystko, aby nie było możliwości, że Ci zabraknie
29-04-2017 15:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Mati684 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 363
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 25 +

Forum Gold: 1.00
Post: #109
RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC
(29-04-2017 15:54)brombor napisał(a):  Barman.

naukowiec na koniec.
Chodzi o to, że każda praca nad innowacją kosztuje 3K, więc codzinnie tracisz taką sumę na prace nad innowacja. Warto mieć już zbudowane wszystko, aby nie było możliwości, że Ci zabraknie

sluchaj pojawila mi sie opcja wykupienia kogos o nazwie Science -

This card allows you to make science upgrades, every upgrade bringing you more cash. There are 3 packs of science upgrades

czego to dotyczy? koszt 15 tys coinsow i teraz czy brac to czy tego inventora ?

Mati684, dumny członek http://zarabiam.com od Jan 2013.
01-05-2017 19:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
brombor Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 215
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 68 +

Forum Gold: 0.10
Post: #110
RE: Virtual-pub Nowa gra strategiczna w BTC
kupuj jesli masz juz rozwiniety bar / barmana / siedzenia i magazyn + wszskie trunki.

powyzsze rzeczy to podstawa, bez nich innowacje i naukowiec sa bez sensu.

przyklad: naukowiec daje mi np +5 credit za sprzedaz whisky. ale po co by mi to bylo, jesli nie moge sprzedawac whisky Wink



istotne.
musicie klikac bonus co 4h. dzieki temu nigdy nie zabraknie 'pkt science'.
02-05-2017 07:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Rollercoin- faucet, gra chiqi 36 15,453 17-09-2021 20:07
Ostatni post: Voldimer
  EXABIT nowa koparka w chmurze BTC Yashi88 23 4,185 17-03-2021 19:01
Ostatni post: vky
  Gra HitBits Darken 26 6,982 06-03-2020 11:10
Ostatni post: Darken
  Febbit.com nowa gierka! fusek 42 15,903 21-01-2020 20:52
Ostatni post: patryk6176
  Lootbits.io -- darmowa gra btc, trading, lotto , zdrapki kondzikson721 5 5,861 22-05-2019 07:44
Ostatni post: Krakersik

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości