Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany

Autor Wiadomość
Bubbex Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 17
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #71
RE: Cel: +2k PLN miesięcznie! -Miedziany
Sprawdź:
(04-03-2017 15:26)Miedziany napisał(a):  
(04-03-2017 15:04)Bubbex napisał(a):  No no widzę że będę mieć kolegę po fachu Big Grin Też uwielbiam nagrywać ale teraz zbieram na sprzęt,kiedyś miałem 8k subów lecz gdy komp padł to kanał zniknął po paru mies z YT :/

U mnie wszystko jest, brakuje filmów, nagrałbym już dawno wszystko i pewnie na kanale by były, jedno ale jest aby... Pogoda, a dokładniej wiatr bo przez wiatr nie nagram nic -.- Może jutro ustaną te wiatry i nagram i uda się od poniedziałku wrzucać filmy pokerface

na PW zapodaj kanał Big Grin
04-03-2017 15:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Miedziany Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 986
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 559 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.55
Post: #72
RE: Cel: +2k PLN miesięcznie! -Miedziany
(04-03-2017 15:36)Bubbex napisał(a):  
(04-03-2017 15:26)Miedziany napisał(a):  
(04-03-2017 15:04)Bubbex napisał(a):  No no widzę że będę mieć kolegę po fachu Big Grin Też uwielbiam nagrywać ale teraz zbieram na sprzęt,kiedyś miałem 8k subów lecz gdy komp padł to kanał zniknął po paru mies z YT :/

U mnie wszystko jest, brakuje filmów, nagrałbym już dawno wszystko i pewnie na kanale by były, jedno ale jest aby... Pogoda, a dokładniej wiatr bo przez wiatr nie nagram nic -.- Może jutro ustaną te wiatry i nagram i uda się od poniedziałku wrzucać filmy pokerface

na PW zapodaj kanał Big Grin
Nie bo bym sobie mógł nie potrzebnej konkurencji narobić Sex
04-03-2017 15:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Miedziany Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 986
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 559 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.55
Post: #73
RE: Cel: +2k PLN miesięcznie! -Miedziany
Witam po dłuższej przerwie impreza

Nie pisałem nic bo praktycznie prócz Subów nic nie działałem, miałem filmy nagrać ale nie było kiedy, jak był czas to wiatr wiał albo padał deszcz a tak to od 6 do 18-19 na praktykach, zanim wróciłem obowiązki domowe wykonałem i się ogarnąłem to praktycznie trzeba było iść spać... Zarejestrowałem się w ClixSense, nie wiem czemu, tak o, poklikam reklamy może jakaś ankietę zrobię i uda się do wypłaty dozbierać Big Grin Nawet na subach mało co robiłem ale jakieś grosze na koncie są ale o tym niżej Jerk2 Jutro poniedziałek więc u mnie dzień szkoły, a że są rekolekcje to sobie wolne zrobię i nagram na 1000 % filmy, potem zabawa z montażem facepalm

Muszę rano jutro wstać o 6-7 i od razu brać się za nagrywanie, bo potem znów mi się wyjazdy itp szykują a muszę jutro w końcu coś nagrać, bo na subach itp mi się już nie chce działać 4
Z kanałem na YT będę miał duże pole manewru ogólnie, bo duża możliwość będzie potem po rozwinięciu kanału na to że jakaś firma się odezwie o współprace czy tam reklamę ich produktów, dodatkowo pod kanał założę fanpage i dosyć szybko powinno to wszystko samo ruszyć, ogarnę również stronkę pod ten kanał i tam też mogę na jakichś reklamach zarabiać Sex Pisząc to przypomniałem sobie że mam stronę pod suby xD Zapomniałem o niej już całkiem z tego wszystkiego facepalm

Nie wiem czy jeszcze coś tutaj chciałem napisać więc dam screeny stanów kont na subach Huh

Najpierw LeadMore:
[Obrazek: 80fc4cbe83298f54ee10db0769e923f4.png]

Działam tylko na jednym programie tutaj, gdzie ponad 1/4 leadów to drugi sub, ogromną skuteczność tutaj mają oba programy, pierwszego nie zdradzę ale drugi to lokalizator, rzadko się zdarza że drugi sub nie wpadnie, praktycznie jak wpadają to albo 2 suby (pierwszy program + lokalizator) albo przez cały dzień tylko pierwszy program i jeden, dwa leady z lokalizatora Huh Konwersja utrzymuję się praktycznie zawsze na +10%, z 5 dni max może miałem poniżej 10% 2

Teraz Eforsa:
[Obrazek: 3c3b06ce7f5884786dd1fdd547a35423.png]

Tutaj bardzo ładnie odnowienia mi wpadają, praktycznie z każdego zapisania wpadnie jeszcze jedno odnowienie, czasem zdaży się ich więcej, najlepiej wpadają odnowienia za 9 zł i za 7,50, te za 2,50 wgl nie wpadają więc ich nie promuję Jerk2
+ do tego też Premium SMS wpadają i sporadycznie IVR impreza

Kolejnym serwisem jest LeadNow:
[Obrazek: 051447d91efdff4ae04448346fb18be5.png]

Tutaj praktycznie nic nie robię czasem coś wpadnie Big Grin

I FastLead:
[Obrazek: 03249f42666466a72d553f1c3f5f3225.png]

Tutaj to samo co w przypadku LeadNow, czasem coś wpadnie Jerk2

Na ClixSense mam trochę ponad 2$ , dobiję do wypłaty i tyle Big Grin Może się uda w tym roku Xpokerface


Zapraszam na Snapa:
l_eciej7 Pojawią się fotki z nagrywania filmu jutro Heart

Jeśli macie pytania to walić tutaj lub na pw, ewentualnie również na gg: 59488774

Dzisiaj dam troszkę inną nutkę ale lubię jak w pracy w radiu leci:




12-03-2017 22:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Bazor Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 292
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 55 +

Forum Gold: 16.00
Post: #74
RE: Cel: +2k PLN miesięcznie! -Miedziany
Powodzenia, oby Cię leń nie dopadł i żebyś nie zaczął co innego robić zamiast zamierzonych działań jakie opisałeś Big Grin bardzo ciężko jest zdyscyplinowac się do pracy w domu, wiem po sobie xd

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
Glosy: Miedziany (+1)
13-03-2017 00:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kniew Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 516
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 205 +

Forum Gold: 18.00
Post: #75
RE: Cel: +2k PLN miesięcznie! -Miedziany
seks telefonu już nie promujesz?
Glosy: Miedziany (+1)
13-03-2017 03:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miedziany Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 986
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 559 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.55
Post: #76
RE: Cel: +2k PLN miesięcznie! -Miedziany
(13-03-2017 00:49)Bazor napisał(a):  Powodzenia, oby Cię leń nie dopadł i żebyś nie zaczął co innego robić zamiast zamierzonych działań jakie opisałeś Big Grin bardzo ciężko jest zdyscyplinowac się do pracy w domu, wiem po sobie xd

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

Łoochh Stary, lenia to ja mam praktycznie ciągle pokerface Ale wstałem o 7 dzisiaj i zaraz się biorę za filmiki Heart

(13-03-2017 03:24)kniew napisał(a):  seks telefonu już nie promujesz?

Ja na sex telefonie zbytnio nie działałem, dałem numer w kilku miejscach aby i tyle Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-03-2017 07:31 przez Miedziany.)
Glosy: kniew (+1)
13-03-2017 07:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miedziany Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 986
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 559 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.55
Post: #77
RE: Cel: +2k PLN miesięcznie! -Miedziany
Witam ^^

Dawno nic nie pisałem już... Undecided
Ale to dlatego że kompletnie nic nie robiłem, suby to odpuściłem już przed ostatnim wpisem praktycznie bo mi się nie chce na nich działać, muszę jedynie jeden dzień dobić do wypłaty jeszcze na fastleadzie oraz leadnow i wypłacić, na LeadMore także mam jakoś ponad 200 zł do wypłaty chyba 2

A co z YouTube'm? Filmy nagrałem, ale... pobrałem program do obróbki filmów i żaden mi nie chce odpalić, jakieś errory itp itd więc to olałem na razie Jerk2
Pierw to muszę kupić nowy laptop i wtedy mogę patrzeć coś działać bo na tym kamieniu co aktualnie mam to ledwo painta otworze pokerface

Ostatnio testowałem jeden serwis, żadne suby, ppi itp itd. Przy praktycznie 0 wkładzie pracy, bo dałem jeden komentarz do jednego posta na FB wpadło 5,77$ (Komentarz był dodany o ok 22 a o 23 już mi go usunęli) więc postaram się coś w tym kierunku pocisnąć Huh Dlatego też kupiłem domenę wczoraj, wgrałem ładny theme i coś tam już porobiłem, będzie to taki bardziej blog, będę pozycjonował pod kilka fraz i wypełniał blog treścią bo im więcej jej tym lepiej impreza
Ile na tym zarobię to nie wiem, może kokosów nie będzie ale chciałbym te 20$ dziennie z tego wyciągać Sex

Teraz szykuję mi się trochę wydatków (komunie, urodziny dziewczyny, roczek chrześniaka itp itd) ale chciałbym odłożyć trochę pieniędzy na wakacje... Chociaż na weekend nad morzem, albo chociaż jeden dzień Idea

Po wakacjach zacznę odkładać już na nowy laptop, jakieś MSI lub coś w tym stylu Big Grin Powinno iść gładko bo za 4 miesiące kończę praktyki i w końcu pójdę gdzieś do normalnej pracy zarabiać normalne pieniądze Big Grin

Postaram się pisać aktualizacje raz na tydzień, w jaki dzień to jeszcze nie wiem, raczej niedziela późny wieczór Jerk2

Na dzisiaj to tyle bo nie wiem co tu dopisać jeszcze, zaraz biorę się za stronkę bo dużo pracy jeszcze zostało Big Grin Trzymajcie kciuki! Heart
03-04-2017 17:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miedziany Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 986
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 559 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.55
Post: #78
RE: Cel: +2k PLN miesięcznie! -Miedziany
Duże Elo Benc! Jerk2
Siemanko! Czas na aktualizację bo fajny dzień wpadł!
Dzisiaj na praktykach wpadłem na super nisze, wróciłem do domu przed 18 ogarnąłem się i siadłem do pracy, przygotowałem się trochę i są pierwsze efekty, przez moment wpadło dokładnie:
119.32 zł

Także dzień już jest bardzo udany, a może jeszcze coś wpadnie! Na czym działam na razie nie zdradzę, jakie z tego będą zarobki to nie wiem, raz może być 500 zł raz 0 zł, ale liczę na to że rozwinę ten projekcik i dniówka 1000 zł nie będzie problemem wkrótce! Sex

Musze jeszcze dobić do wypłaty na LeadNow oraz FastLead, mam tam 36 zł na LN oraz 24 na FL, spróbuję jeszcze złapać coś na epn.bz bo mam tam 9.26$ a od 10$ wypłatka, więc może jeden dzień popromuje trochę żeby coś wpadło i poczekam aż zatwierdzą Huh Zawsze 10$ więcej w kieszeni 2

Chciałbym w końcu złożyć komputer albo kupić laptopa, tutaj właśnie się zastanawiam... I wtedy wkroczyć na YouTuby Heart

Ale żeby nie było tak kolorowo to dodam też że ostatnio mnie okradli pokerface
Miałem w szkole WF, portfel w spodniach w szatni, 500 zł w portfelu, wracam do domu otwieram portfel żeby schować pieniądze i ich nie nosić wszędzie patrzę a tam 400 zł facepalm Chociaż dobrze że któryś z moich ' kumpli ' z klasy zayebał aby 100 zł a nie wszystko.. może myślał że nie zauważę 4

Na dzisiaj to tyle, nie wiem czy ktoś to czyta ale jeśli tak to zostaw coś po sobie! Chociażby reputka impreza
Glosy: Bazor (+1), KzuM (+1)
12-04-2017 20:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KontrolC Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 793
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 63 +

Forum Gold: 57.61
Post: #79
RE: Cel: +2k PLN miesięcznie! -Miedziany
No przeczytałem. Powodzenia.
A na czym zarabiasz skoro nie na subach? Wink
Glosy: Miedziany (+1)
12-04-2017 21:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miedziany Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 986
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 559 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.55
Post: #80
RE: Cel: +2k PLN miesięcznie! -Miedziany
(12-04-2017 21:02)KontrolC napisał(a):  No przeczytałem. Powodzenia.
A na czym zarabiasz skoro nie na subach? Wink

Ciągle testuje różne sposoby i serwisy, aktualnie dzisiejszy dzień wyszedł bardzo dobrze, tej niszy nie zdradzę, żadne suby ani ppi/cpa to nie jest, zobaczymy jak to z tą niszą będzie w przyszłości Big Grin
12-04-2017 21:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  REXWallet- elektroniczny portfel, zysk bez pierwszej inwestycji RexWallet 2 375 15-06-2023 20:38
Ostatni post: Hybrid1990
  Tworzenie kont YouTube bez weryfikacji (wideo) bios 7 2,342 03-10-2022 18:54
Ostatni post: Hybrid1990
  Propozycja inwestycji (eth, nft) Rappa2 1 554 04-01-2022 11:35
Ostatni post: Hybrid1990
  Duży zarobek bez inwestycji Fleszer 4 834 14-10-2021 17:00
Ostatni post: Admin
  W jakim dziale umieszczamy refy do inwestycji? lolitek 2 1,050 10-10-2021 20:43
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości