Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam mentora FOREX! wpłata około 1000zł » Tak jak w temacie

Autor Wiadomość
Makabrycy Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 581
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 75 +

Forum Gold: 50.00
Post: #21
RE: Szukam mentora FOREX! wpłata około 1000zł
Sprawdź:
w forexie i Opcjach jest jeden wspólny mianownik z HYIPAMI i revshare'ami Smile inwestuj w to tyle ile możesz stracić Smile nie bierz na to kredytu, i nie licz ze zarobisz w krótkim czasie milionów Smile zarówno w jednej jak i drugiej dziedzinie wprawa pozwala wyjść na plus Smile tym optymistycznym stwierdzeniem ogłaszam, że dzisiaj weekend Smile
Glosy: lucass9600 (+1), adik7276 (+1)
04-11-2016 11:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
adik7276 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 976
Dołączył: May 2015
Reputacja: 261 +

Forum Gold: 53.00
Post: #22
RE: Szukam mentora FOREX! wpłata około 1000zł
(04-11-2016 11:43)MLN napisał(a):  
(04-11-2016 09:14)adik7276 napisał(a):  
(03-11-2016 22:45)MLN napisał(a):  
(03-11-2016 19:35)adik7276 napisał(a):  Chyba za dużo pieniędzy masz skoro chcesz je stracić. To nie hejt, tylko rada. Wyciągnij wnioski, bo około 80% użytkowników forexa mimo stosowania skomplikowanych strategii i tak traci swoje pieniądze.

Czyli to jest już pewne (być może jesteś jasnowidzem), że nie będzie on w tych 20% osób, które zarabia? Albo inaczej, czy sam inwestowałeś na forexie i straciłeś pieniądze, czy tylko tak gdzieś wyczytałeś/usłyszałeś? Wink

Oczywiście że wyczytałem. Nie bawie się w hazard, ale ludzie tutaj na tym forum bardzo często nie są świadomi ryzyka o czym doskonale wiesz stąd mój post.

Może to będzie głupie określenie, ale to trochę jak mówienie komuś kto chciałby zrobić sobie prawo jazdy, żeby tego nie robił, bo jest dużo wypadków, a samemu nie mając prawka Tongue

Wiesz o co mi chodzi? Wink

Rozumiem doskonale !, chciałem założyciela tematu ostrzec przed ryzykiem, wiele osób traci na forexie i jest to znaczna większość, on nie ma doświadczenia, a trafiając na takiego mentora jak gościu powyżej ryzyko jest 3 razy większe Lol. W końcu taki jest temat: szukam mentora, przyszła jakaś pijawka i próbuje coś udowadniać pokazując jakie drobne wyciąga. Ale mniejsza....

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z ryzyka które w tym przypadku jest ogromne tak samo jak w hyipach w których działam i zawsze powtarzam że ryzyko jest bardzo duże (może dlatego mam tak mało poleconych Big Grin) dlatego dla ludzi topiących kase w różne projekty warto czasem napisać dwa słowa uświadamiając jaka jest rzeczywistość.

Napisałem jednak parę słów od siebie, a kolega wyżej spiął dupę nie wiadomo o co wypominając mi na czym zarabiam kompletnie mnie nie znając.
04-11-2016 11:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lucass9600 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 213
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 50 +

Forum Gold: 1.00
Post: #23
RE: Szukam mentora FOREX! wpłata około 1000zł
Przeginasz...
Nie uważam sie za mentora i nie zyczę sobie ,żebyś mnie wyzywał od pijawki Smile Jak chcesz możemy umówić się w realu i wygarnąć sobie wszystko (ewentualnie strzelić po twarzy)

Zaprosiłem go do TJS ,bo tam pokazywany jest trading takim jakim jest - czyli często brutalnym Smile
Nie mam zamiaru być jego mentorem ,bo za wymiatacza się nie uważam ,ale Ty już ubrałeś to w inną historyjkę.

Co mu napisałem źle?
Gościu jesteś śmieszny i dla mnie kompromitujesz się stwierdzeniem - za jego radami stracisz i ryzyko jest 3x większe...
- źle ,że napisałem ,żeby poczytał książki? Książki mi akurat dały mega dużo Smile
- źle ,że napisałem ,żeby po nauce na demo tylko platformę ogarnął ,a resztę grał za grosze nawet na realu ? może dla gościa który w temacie w o którym nie ma pojęcia ,a udziela się to złe
dla mnie gra na demo jest bezsensowna ,bo największą rolę w tradingu odgrywa psychika - jak się jej chcesz nauczyć na demo ? ...

To tak jakbyś uczył się jeździć samochodem w symulatorze.. (zobaczysz tam gdzie jest sprzęgło , gaz ,hamulec i tyle) ,a reszty nauczysz się tylko na ulicy
,bo w symulatorze możesz rozwalić się 1000 razy , zrestartować i zacząć od nowa,demo działa tak samo


Do autora tematu - unikaj płatnych szkoleniowców / gosci sypiących refami - pseudo mentorów Smile
Zapraszam na grupę TJS - tam większość odpowie na pytania bardziej szczegółowe za darmo i co najważniejsze pod swoim imieniem nazwiskiem Smile
Anonimów z bólem du** też jest mniej Big Grin


PS: już tak nie wyskakuj ,że nie zależy Ci na poleconych ,bo charytatywnie tego nie robisz ( http://zarabiam.com/Temat-Zfshare-Nowa-maszynka-138592 )
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-11-2016 12:36 przez lucass9600.)
04-11-2016 12:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adik7276 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 976
Dołączył: May 2015
Reputacja: 261 +

Forum Gold: 53.00
Post: #24
RE: Szukam mentora FOREX! wpłata około 1000zł
Ok wypociłeś się koniec tematu.

Taaak założyłem temat i się wycofałem z programu zalecając wszystkim to samo bo program słabo się rozwija dlatego też temat jest martwy. zdziwiony? Ale przecież lece na poleconych i prowizje :/
I chuj strzelił Twój plan żeby mi dogryźć i coś udowodnić Wink
04-11-2016 12:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Makabrycy Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 581
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 75 +

Forum Gold: 50.00
Post: #25
RE: Szukam mentora FOREX! wpłata około 1000zł
Panowie zamiast sobie głupio dojebywać, zastanówmy się jak wspólnie zarobić wszak na tym forum wszyscy gramy do tej samej bramki. a wszelkie nieporozumienia lepiej załatwić na pw. I przypominam dzisja pierwszy z dwóch dni DUPA
D - Dzień
U - Uzasadnionego
P - Picia
A - Alkoholu

Endżoj da Łikend.
Glosy: lucass9600 (+1)
04-11-2016 13:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lucass9600 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 213
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 50 +

Forum Gold: 1.00
Post: #26
RE: Szukam mentora FOREX! wpłata około 1000zł
Dyskusję kończę ,nie widzę dalszej dyskusji z gościem ,który mądrkuje w dziale w ,którym sam jasno przyznał nigdy nie działał Smile
04-11-2016 13:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Resick Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 497
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 49 +

Forum Gold: 10.05
Post: #27
RE: Szukam mentora FOREX! wpłata około 1000zł
Najpierw załóż sobie konto demo.Pograj 2-3 dni tak,żeby poznać platformę.Później załóź sobie konto realne,ale z małym kapitałem(masz 1000 zł to zrób pierwszy depozyt 50 PLN).
Zapraszam też na grupe na facebooku TradingJamSession.Mamy tam dużo materiałów,które z pewnością Ci pomogą.
04-11-2016 14:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Morlok Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 198
Dołączył: May 2012
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #28
RE: Szukam mentora FOREX! wpłata około 1000zł
(03-11-2016 13:18)pr3tor napisał(a):  Szukam mentora, który wprowadzi mnie do rynku FOREX, pokaże niektóre czynniki wskazówki, którymi się sugerować Wink Oczywiście rejestracja z jego refflinku Smile

pr3tor, najpierw poszukaj podstawowej wiedzy w sieci czyli:

- obsługa platformy metatrader 4
- budowa i formacje świec japońskich
- jak wyznaczać trendy
- wsparcia i opory
- ewentualnie wskaźniki Bollinger Bands i MACD (tak zarysowo)

Reszte wiedzy jak fale Elliota, zniesienia Fibonacciego, trading harmoniczny itp itd olej bo to bzdury i strata czasu.
W międzyczasie ściągnij sobie metatradera 4 i załóż demo u jakiegokolwiek brokera.

Jak już to wszystko ogarniesz to spróbuj metody gry z trendem wraz z agresywnym piramidowaniem zysków (trend na wykresie dziennym, piramidy na godzinowym na przykład, to zależy sytuacji itd.). Zamykasz jak jest mocny zwrot (z dużą stratą) albo jedziesz z trendem zwielokrotniając konto.
To żaden hazard tylko trzeba wiedzieć co się robi i zyski muszą wielokrotnie przewyższać straty a tak jest w tym przypadku.

Jak dalej nie będziesz dawał rady to rzuć mi priva i Cie przekieruje do moich materiałów dla pomocy.

Pozdrawiam
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-11-2016 17:52 przez Morlok.)
04-11-2016 17:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Shrimp. Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 2
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #29
Szukam mentora FOREX! wpłata około 1000zł
Mając 1000zl kup sobie na bitbay np albo poloniex liska w cenie 11-12zl i zostaw. Wejdź za pół roku może będzie po 30-50zl. Ja wszedłem w liska jak był po 2,60. Wykupiłem około 1800 sztuk. Sprzedałem po 14,70. 1000zl to i dużo i mało. Da radę odrobić jak stracisz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
22-06-2017 19:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
janbers Offline
Banned
*

Liczba postów: 96
Dołączył: Jan 2017
Forum Gold: 0.00
Post: #30
RE: Szukam mentora FOREX! wpłata około 1000zł
Każdy zarobi na 'Forex' ale nie w ten sposób. Są już firmy gdzie zarabia się zupełnie inaczej. A nawet jeśli się zechce to całkowicie bez ryzyka [ dla wielu to dziwne ] Ale tak jest. Bo jeśli są inne możliwości to po prostu się je wykorzystuje a nie pakowac kase bo może się uda. Uda się na 100 % ale stracić, więc droga inna jak nabardziej wskazana.
25-06-2017 13:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Forex bez depozytu w 2020? Twojnowystary 7 7,603 09-03-2024 19:09
Ostatni post: konik983
  Strategia forex Blajer 7 4,921 26-12-2021 08:38
Ostatni post: new0
  Wisetool – algorytm do zarabiania na rynku Forex. xGru 6 5,698 16-10-2021 18:21
Ostatni post: antykt
Star Properly - Proptrading na rynku Forex (~25-75% rocznie) Properly 61 18,753 09-07-2021 07:53
Ostatni post: Properly
  Grupy forex argon91 15 6,055 23-04-2021 07:43
Ostatni post: yellowx

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości