Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 10 Głosów - 3.4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik pracy Grubego - PPI

Autor Wiadomość
radmatuszewski Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 552
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 132 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 83.00
Post: #11
RE: Dziennik pracy Grubego - PPI
Sprawdź:
(28-09-2016 20:17)Grubykesz napisał(a):  
(28-09-2016 20:03)radmatuszewski napisał(a):  Powodzenia! Ja również zarekomenduję Ci serwis Cinstaller właśnie ze względu na to, że akceptuje i ruch z MACa i z PC. Miałem dziś 6 leadów (:c), ale wszystkie z MACa. A stawki dla MACów są niezłe.

Dzięki bardzo! A te stawki dla maców w jakich przedziałach się mieszczą? Smile Jak możesz, to powiedz mi jeszcze czy da się sprawdzić jakoś za który z moich plików dostałem wynagrodzenie? Znalazłem tylko "install reports" ale tam jest podana tylko stawka, którą otrzymałem. Smile

Możesz np. linki skracać przez bit.ly i sprawdzać na którym ci kliki nabiło.
Jednak lepszym rozwiązaniem będzie dodanie do linku końcówki "&chan=nazwapliku".

Chan to skrót od Channel. Jak się zarejestrujesz na Cinstaller to wejdź w "Promotion>Ad Channels" i dodaj kanał o nazwie swojego pliku. Wtedy do końcówki linku dodajesz właśnie "&chan=nazwapliku" i tyle.

Jednak nie jestem pewien czy to na pewno tak zadziała bo wnioskuję, że tak to powinno wyglądać patrząc po linkach jakie są w gotowych bannerach. Niestety na stronie nie jest wyjaśnione jak tego użyć, chyba, że ja jestem ślepy.


[Obrazek: 1.png]


Zapraszam do mojego dziennika : https://zarabiam.com/Temat-Leniwy-hajs-159008
Glosy: Grubykesz (+1)
29-09-2016 18:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Grubykesz Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 625
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 302 +

Forum Gold: 70.00
Post: #12
RE: Dziennik pracy Grubego - PPI
(29-09-2016 17:58)Wojtek574 napisał(a):  Powodzenia ! Zyczę grubego hajsu Big Grin Będę wpadał co jakis czas Smile
Dzieny! Mam nadzieję, że niedługo będzie ten gruby hajs na moim koncie. Big Grin

(29-09-2016 18:06)Bartezx1997 napisał(a):  $2,5 i 76 leadów? Taki ruch lepiej przekierować na jakieś CPA, bo stawki z tych krajów w PPI są śmieszne Big Grin

CPA to znaczy? Trochę nie kumam, w niektórych dniach mam ponad 100 leadów i też większość to te najniższe stawki. Smile

(29-09-2016 18:25)radmatuszewski napisał(a):  
(28-09-2016 20:17)Grubykesz napisał(a):  
(28-09-2016 20:03)radmatuszewski napisał(a):  Powodzenia! Ja również zarekomenduję Ci serwis Cinstaller właśnie ze względu na to, że akceptuje i ruch z MACa i z PC. Miałem dziś 6 leadów (:c), ale wszystkie z MACa. A stawki dla MACów są niezłe.

Dzięki bardzo! A te stawki dla maców w jakich przedziałach się mieszczą? Smile Jak możesz, to powiedz mi jeszcze czy da się sprawdzić jakoś za który z moich plików dostałem wynagrodzenie? Znalazłem tylko "install reports" ale tam jest podana tylko stawka, którą otrzymałem. Smile

Możesz np. linki skracać przez bit.ly i sprawdzać na którym ci kliki nabiło.
Jednak lepszym rozwiązaniem będzie dodanie do linku końcówki "&chan=nazwapliku".

Chan to skrót od Channel. Jak się zarejestrujesz na Cinstaller to wejdź w "Promotion>Ad Channels" i dodaj kanał o nazwie swojego pliku. Wtedy do końcówki linku dodajesz właśnie "&chan=nazwapliku" i tyle.

Jednak nie jestem pewien czy to na pewno tak zadziała bo wnioskuję, że tak to powinno wyglądać patrząc po linkach jakie są w gotowych bannerach. Niestety na stronie nie jest wyjaśnione jak tego użyć, chyba, że ja jestem ślepy.

Dzięki, na pewno sprawdzę. Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-09-2016 19:14 przez Grubykesz.)
29-09-2016 19:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Grubykesz Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 625
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 302 +

Forum Gold: 70.00
Post: #13
RE: Dziennik pracy Grubego - PPI
Dzień 3

Wstawiłem kilka nowych postów na moją stronę i zaczynam je powoli promować, mam nadzieję, że niedługo zaczną przynosić zyski. Smile Ile udało mi się zarobić? Na PerInstallBucks ponad trzy i pół dolara, a na firesub ponad 80 wejść w linki i zero leadów. :/

PerInstallBucks - $3,66
FireSub - $0

Cel: $9,78/$100
30-09-2016 08:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Grubykesz Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 625
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 302 +

Forum Gold: 70.00
Post: #14
RE: Dziennik pracy Grubego - PPI
Dzień 4

Co nowego u mnie? A sporo się działo wczoraj - za namową kilku osób przerzuciłem część swoich linków do CInstallera i myślę, że to było dobre posunięcie. Póki co nie rezygnuje jeszcze z PerInstallBucks, będę działał na dwa fronty. Big Grin Ile udało mi się zarobić? Blisko brakowało do granicy 7 dolarów i chciałbym żeby tak było częściej! Smile Co do FireSub, to wczoraj kompletnie nic nie zrobiłem, ale trochę ludzi wchodzi w moje linki, lecz póki co bez żadnego leada (było prawie 80 wejść w link).

PerInstallBucks/CInstaller - $6,73
FireSub - $0

Cel: $16,51/$100
01-10-2016 12:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Crausher Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 120
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 41 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 50.00
Post: #15
RE: Dziennik pracy Grubego - PPI
Tak patrzę i coraz lepiej idzie Big Grin
Glosy: Grubykesz (+1)
01-10-2016 12:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Grubykesz Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 625
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 302 +

Forum Gold: 70.00
Post: #16
RE: Dziennik pracy Grubego - PPI
(01-10-2016 12:41)Crausher napisał(a):  Tak patrzę i coraz lepiej idzie Big Grin

Miejmy nadzieję, że z dnia na dzień będzie jeszcze lepiej. Smile
01-10-2016 13:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kurus92 Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,613
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 740 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 82.97
Post: #17
RE: Dziennik pracy Grubego - PPI
Wiesz może jaka jest minimalna wypłąta z Cinstallera? Wink
01-10-2016 19:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
przeCinek19 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 232
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 47 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 61.00
Post: #18
RE: Dziennik pracy Grubego - PPI
Najmniej 1$
01-10-2016 19:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Grubykesz Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 625
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 302 +

Forum Gold: 70.00
Post: #19
RE: Dziennik pracy Grubego - PPI
Dzień 5

Co udało mi się osiągnąć piątego dnia? Wstawiłem dwa nowe posty na moją stronę i zacząłem je promować, na firesub kompletnie nic nie robiłem, bo wczoraj nie miałem zbyt dużo czasu. Ile udało się zarobić? Na PerInstallBucks i CInstaller całkiem fajnie, bo wpadło ponad 5 dolców, a na firesub było dużo wejść, ale leadów zero.

PerInstallBucks/Cinstaller - $5,72
FireSub - $0

Cel: $22,23/$100
02-10-2016 09:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Grubykesz Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 625
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 302 +

Forum Gold: 70.00
Post: #20
RE: Dziennik pracy Grubego - PPI
Dzień 6

Wczoraj nie zrobiłem kompletnie nic, ponieważ nie było mnie praktycznie cały dzień w domu. Ile udało się zarobić? Na PerInstallBucks i Cinstaller łącznie ponad 5 dolarów, a na firesub jak zwykle 0 Big Grin Weekend wyszedł całkiem fajnie, bo codziennie moje zarobki przekraczały 5 dolarów i z tego się bardzo cieszę, jednego dnia osiągnąłem nawet mój największy zarobek w sieci jednego dnia, czyli prawie 7 dolców, oby tak dalej!

PerInstallBucks/Cinstaller -$5,34
FireSub - $0

Cel: $27,57/$100
03-10-2016 08:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik. dzemba 243 56,360 07-03-2024 22:48
Ostatni post: dzemba
Star Dziennik Pracy v2 by Bartolini24 Bartolini24 115 46,667 20-11-2023 15:02
Ostatni post: michal1498
  Dziennik Pracy ~ SUMIENNOŚĆ+NAUKA+KREATYWNOŚĆ (Marketing+Inne Metody) 5l4nty 27 7,613 27-05-2022 00:34
Ostatni post: qwertybsk
  Mój pierwszy dziennik pracy. Od 0 do....??? Czas pokaże. Tekri 0 1,894 25-02-2022 11:38
Ostatni post: Tekri
  [PPI] Pierwszy raz z zarabianiem w internecie Bodho 10 5,313 14-04-2020 06:33
Ostatni post: Bodho

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości