Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 2.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[PROGRAM] socialbyte - nowy program do facebooka » nowoczesny program, który ułatwi zarabianie

Autor Wiadomość
TechByte Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 533
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 167 +

Forum Gold: 31.00
Post: #31
RE: [BETA] socialbyte - testy nowego programu
Sprawdź:
(26-09-2016 16:40)Zdisek napisał(a):  Jestem chętny do udziału w testach

Wysłałem własnie dostęp na PW.

(26-09-2016 16:46)war43 napisał(a):  Dziękuje za cenne uwagi. Własnie o takie opinie chodziło.
Nie ma problemu, polecam się na przyszłość. Smile

1. c - już jest dodane - to ten suwak nad którym jest napis "Członkowie" - określa dolną i górna granice członków grup
Ah, mój błąd.
Zakres 1-10 trochę mnie zmylił - nie pomyślałem, że może to być wartość wyrażona w tysiącach.


1. a,b - postaram się dodać jeszcze dzisiaj
Spintax będzie dostępny po dzisiejszej aktualizacji.

W takim razie dziś przebijesz Facebook Automation pod względem funkcji użytkowych, jeśli chodzi o postowanie w grupach.
Nie wiem tylko jak w praktyce wygląda całe postowanie - ale jeśli zdążę to sprawdzić przed zapowiedzianym 2 października, to na pewno coś tu jeszcze naskrobię.



A można poznać przewidywaną cenę programu po okresie próbnym? Smile

Program będzie dostępny w abonamenie, dokładnego kosztu nie jestem jednak w stanie powiedzieć, ale nie będzie wysoki. Dodatkowo planuję wprowadzić program partnerski, dzięki czemu będzie można uzyskać program jeszcze taniej

EDIT:
Aktualizacja jest już dostępna - wersja 1.0.0.3
Changelog:
  • Spintax
  • Proxy
  • Poprawiono niektóre błędy
  • Poprawiono wyszukiwanie grup (sortowanie i filtrowanie po statusie grupy)
  • Exportowanie i Importowanie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-09-2016 20:42 przez TechByte.)
26-09-2016 17:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
zawi3j Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 37
Dołączył: May 2016
Reputacja: 4 +

Forum Gold: 70.00
Post: #32
RE: [BETA] socialbyte - testy nowego programu
po aktualizacji usunelo wszystkie konta a co za tym idzie grupy ktore sie dodawaly i posty zaplanowane.. brakuje mi czegos takiego :

sposród wszystkich userów wyszukuje grupy skresla powtórzenia i postuje główna 'reklama' na unikalnych grupach z roznych kont a na powtarzajacych sie wjezdza jakas alternatywna reklama
26-09-2016 20:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
war43 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 921
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 345 +

Forum Gold: 100.00
Post: #33
RE: [BETA] socialbyte - testy nowego programu
Zaproponowałem już coś podobnego w swoim poście Tongue (tylko bez alternatywnej, po prostu postowanie na unikalnych grupach)

Kolejna propozycja

Po pierwszym postowaniu bot mógłby oznaczać wszystkie grupy jako:
Wymaga Akceptacji Posta / Nie Wymaga Akceptacji Posta.

No, a do tego oczywiście funkcja: Dodaj post w grupach wymagających/niewymagających akceptacji posta. Smile


A co do ceny to przydałaby się taka orientacyjna Smile
Bo nie wiem, czy zakupić Facebook Automation, czy czekać na rozwinięcie Twojego projektu.
Na chwilę obecną tamten ma więcej zalet, ale Ty wprowadziłeś Spintax'a, który jest ogromnym plusem.
No i dodatkowo z tego co piszesz, to zapowiadają się na prawdę bardzo ciekawe funkcje. Smile
26-09-2016 21:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zawi3j Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 37
Dołączył: May 2016
Reputacja: 4 +

Forum Gold: 70.00
Post: #34
RE: [BETA] socialbyte - testy nowego programu
Fajne byłyby linki w dzienniku do postów(nie wiem czy cos takiego jest). Lub coś takiego że pod postem tj główną reklama kolejnego bota podpinamy żeby lajkował i komentował ten post z innych kont ;-)

Kolejna sprawa fajnie by było gdyby komputer nie musiał być włączony cały czas...Chyba że nie musi? GUI komunikuje sie z jakimś zewnętrznym serwerem i z niego są wykonywane wszelkie operacje. a my tą aplikacją sie logujemy i zarządzamy programem :-)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-09-2016 21:38 przez zawi3j.)
26-09-2016 21:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
TechByte Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 533
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 167 +

Forum Gold: 31.00
Post: #35
RE: [BETA] socialbyte - testy nowego programu
(26-09-2016 20:50)zawi3j napisał(a):  po aktualizacji usunelo wszystkie konta a co za tym idzie grupy ktore sie dodawaly i posty zaplanowane.. brakuje mi czegos takiego :

sposród wszystkich userów wyszukuje grupy skresla powtórzenia i postuje główna 'reklama' na unikalnych grupach z roznych kont a na powtarzajacych sie wjezdza jakas alternatywna reklama

Postaram się informować wcześniej o tym która aktualizacja będzie wymagała ponownego dodania kont lub zrobię jakis konwerter.
Opcje unikalnych grup postaram się wprowadzić tylko jeszcze nie wiem do końca w jakiej postaci.

(26-09-2016 21:12)war43 napisał(a):  Zaproponowałem już coś podobnego w swoim poście Tongue (tylko bez alternatywnej, po prostu postowanie na unikalnych grupach)

Kolejna propozycja

Po pierwszym postowaniu bot mógłby oznaczać wszystkie grupy jako:
Wymaga Akceptacji Posta / Nie Wymaga Akceptacji Posta.

No, a do tego oczywiście funkcja: Dodaj post w grupach wymagających/niewymagających akceptacji posta. Smile


A co do ceny to przydałaby się taka orientacyjna Smile
Bo nie wiem, czy zakupić Facebook Automation, czy czekać na rozwinięcie Twojego projektu.
Na chwilę obecną tamten ma więcej zalet, ale Ty wprowadziłeś Spintax'a, który jest ogromnym plusem.
No i dodatkowo z tego co piszesz, to zapowiadają się na prawdę bardzo ciekawe funkcje. Smile

Całkiem dobry pomysł. Zostanie dodany w kolejnych aktualizacjach.

Cena myślę, że będzie około 30zł.

(26-09-2016 21:15)zawi3j napisał(a):  Fajne byłyby linki w dzienniku do postów(nie wiem czy cos takiego jest). Lub coś takiego że pod postem tj główną reklama kolejnego bota podpinamy żeby lajkował i komentował ten post z innych kont ;-)

Kolejna sprawa fajnie by było gdyby komputer nie musiał być włączony cały czas...Chyba że nie musi? GUI komunikuje sie z jakimś zewnętrznym serwerem i z niego są wykonywane wszelkie operacje. a my tą aplikacją sie logujemy i zarządzamy programem :-)

Taka funkcja też jest do zrobienia tylko wtedy konta musiałby należeć do tych samych grup. Jeszcze nad nią pomyśle.

Niestety musi być włączony, a rozwiązanie które opisujesz ma jeden dość duży minus, a mianowicie zwiększa blokowanie przez Facebooka. Gdyby wszytskie zapytania do strony wykonywały się z jednego serwera, a nie z naszego domowego lub mobilnego internetu, szansa na bana by wzrosła. To tak jakbyś logował się na 1000 kont z jednego IP. Jednak można wykupić sobie VPS i na nim używać programu, tylko lepiej w Polsce, bo logowanie z innego kraju raczej źle wpłynie na konta

EDIT
O wszytskich planowanych i dokonanych zmianach będę informował w pierwszym poscie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-09-2016 23:05 przez TechByte.)
26-09-2016 22:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ljkuba Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 33
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 0.00
Post: #36
RE: [BETA] socialbyte - testy nowego programu
Jeżeli nadal jest możliwość testowania programu to chętnie się z nim zapoznam i podzielę się swoją opinią Smile

Edit:

Dziękuję za możliwość testowania Smile
Po włączeniu programu przywitało mnie przejrzyste menu. Od razu dodałem konto i zacząłem sprawdzać co to cudo potrafi.
Utrzymanie konta jest świetnym rozwiązaniem, aczkolwiek fajnie gdyby like, które zostawi konto były kierowane pod dane słowo kluczowe.
A do tego gdyby można było tak jak w NB komentować nowe posty na stronach, które obserwujemy to już w ogóle bajka Smile
Fajnie gdyby w wyszukiwarce grup działały Polskie znaki. A przy okazji sortowanie grup wg ilości osób lub statusu grupy też byłoby wygodnym rozwiązaniem. (przepraszam to już jest wyżej wymienione)
Wielkim wyjadaczem nie jestem dlatego musiałem się dobrze zastanowić w jaki sposób dodać swój link do postowania.
Używając NB wklejałem link do postu z fp i jakiś opis, a następnie spam na grupy. Fajnie gdybyś wprowadził taką funkcję że wklejamy konkretny link i automatycznie są pobierane miniaturki i opis.
W sumie nie wiem czemu konto nie chce mi się otworzyć w przeglądarce. Niby czyta i chce się włączyć, ale tego nie robi i nic się nie dzieje xd

Zastanawia mnie ile kont mogę podpiąć pod program?

Ogólnie War43 podał wiele funkcji, które mogłyby być przydatne.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-09-2016 16:05 przez ljkuba.)
27-09-2016 01:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

TechByte Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 533
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 167 +

Forum Gold: 31.00
Post: #37
RE: [BETA] socialbyte - testy nowego programu
(27-09-2016 01:10)ljkuba napisał(a):  Jeżeli nadal jest możliwość testowania programu to chętnie się z nim zapoznam i podzielę się swoją opinią Smile

Edit:

Dziękuję za możliwość testowania Smile
Po włączeniu programu przywitało mnie przejrzyste menu. Od razu dodałem konto i zacząłem sprawdzać co to cudo potrafi.
Utrzymanie konta jest świetnym rozwiązaniem, aczkolwiek fajnie gdyby like, które zostawi konto były kierowane pod dane słowo kluczowe.
A do tego gdyby można było tak jak w NB komentować nowe posty na stronach, które obserwujemy to już w ogóle bajka Smile
Fajnie gdyby w wyszukiwarce grup działały Polskie znaki. A przy okazji sortowanie grup wg ilości osób lub statusu grupy też byłoby wygodnym rozwiązaniem. (przepraszam to już jest wyżej wymienione)
Wielkim wyjadaczem nie jestem dlatego musiałem się dobrze zastanowić w jaki sposób dodać swój link do postowania.
Używając NB wklejałem link do postu z fp i jakiś opis, a następnie spam na grupy. Fajnie gdybyś wprowadził taką funkcję że wklejamy konkretny link i automatycznie są pobierane miniaturki i opis.
W sumie nie wiem czemu konto nie chce mi się otworzyć w przeglądarce. Niby czyta i chce się włączyć, ale tego nie robi i nic się nie dzieje xd

Zastanawia mnie ile kont mogę podpiąć pod program?

Ogólnie War43 podał wiele funkcji, które mogłyby być przydatne.

Fanpage do lajkowani obecnie są pobieranie z proponowanych dla nas przez FB, ale opcję ze słowem kluczowym też możnaby dodać.

Komentowanie też postaram się dodać jako kolejne funkcję.

Natomiast polskie znaki powinny działać w wyszukiwarce. Zobacz czy masz klawiature na język polski ustawioną.

Opcje sortowania zostały już dodane w wersji 1.0.0.3 (po uruchomieniu w prawym górym rogu powinna pojawić się informacja o aktualizacji)

Dodawanie wiadomości wygląda mniej więcej tak:
[Obrazek: iIoOZpS.png]

Spróbuj zaczekać chwilę po włączeniu przeglądarki, po załadowaniu powinna pokazać się strona głowna Facebooka.

EDIT
Wersja 1.0.0.4 dostępna. Lista zmian znajduje się w pierwszym poscie. Przed aktualizacją polecam exportować, konta ponieważ nie zostaną wczytane automatycznie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-09-2016 18:15 przez TechByte.)
27-09-2016 16:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
milosz998 Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,249
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 391 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 5.98
Post: #38
RE: [BETA] socialbyte - testy nowego programu
Jestem chętny do przeprowadzenia testów Smile

998 to numer na straż pożarną. Nie rocznik urodzenia.
FORZA JUVE
28-09-2016 08:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
xDesinx Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 249
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 12 +

Forum Gold: 14.00
Post: #39
RE: [BETA] socialbyte - testy nowego programu
Jeżeli jeszcze jest taka możliwość, to byłbym chętny przetestować program Smile

xDesinx, dumny członek http://zarabiam.com od Feb 2014.
28-09-2016 11:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
milosz998 Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,249
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 391 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 5.98
Post: #40
RE: [BETA] socialbyte - testy nowego programu
Przy próbie pobrania grup które już mam na koncie mam coś takiego:

http://scr.hu/3k41/mt9qj

998 to numer na straż pożarną. Nie rocznik urodzenia.
FORZA JUVE
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-09-2016 13:47 przez milosz998.)
28-09-2016 13:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Montaż krótkiego video na facebooka Zły_Szeląg 2 1,162 15-10-2020 13:27
Ostatni post: Majka
  Zlece wykonanie bota do Facebooka DBZ 1 816 11-04-2019 08:52
Ostatni post: Majka
  [ZLECĘ] Wyszukanie zdjęć na potrzeby Facebooka Better_Faster 2 1,098 04-10-2017 20:05
Ostatni post: Coristo
  [Wykonam]Logo, tło na Facebooka fenerox14 1 769 04-10-2017 20:02
Ostatni post: Coristo
  100 komentarzy na Facebooka z aplikacji Damian0820 10 2,918 04-10-2017 19:54
Ostatni post: Coristo

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości