Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 11 Głosów - 2.36 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
clixsense (i inne bez inwestycji) - na czym zarabiam bez inwestycji » moje najlepsze zagraniczne strony

Autor Wiadomość
11natinka11 Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,650
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 420 +

Forum Gold: 0.01
Post: #381
RE: clixsense (i inne bez inwestycji) - mój dziennik pracy + porady
Sprawdź:
(08-09-2017 14:21)Pavvlo napisał(a):  
(07-09-2017 19:49)11natinka11 napisał(a):  
(07-09-2017 18:07)Pavvlo napisał(a):  @11natinka11 mam pytanie co zrobić jak każda ankieta kończy się tekstem typu Upss ta ankieta nie została dopasowana do ciebie...?
I w dodatku teraz wyskakuje mi "We're Sorry! Unfortunately you did not qualify for that survey..." Nie za bardzo wiem co mam im klikać w tych ankietach, prawdę czy jakoś w kit lecieć, że wszystkim się interesuje nic nie posiadam i chce coś kupić? Prosiłbym, żebyś mnie trochę nakierowała jak znajdziesz chwilę czasu.

Przede wszystkim jest często pytanie "czy Ty lub ktoś z Twojej rodziny pracuje w następujących zawodach" i wymieniają kilka zawodów i zawsze trzeba zaznaczyć aby nie odrzuciło "żadne z powyższych", bo dają takie zawody w których nie chcieli by abyś miał coś wspólnego. To taka początkowa najważniejsza rzecz.
No to We're Sorry to niestety, że nie spełnia się wymagań i nie kwalifikuje do ankiety.
No ja w większości prawdę daję, przynajmniej do danych statystycznych, ale naginam prawdę i trochę podkoloryzuję.

Nie wiem co bym nie zaznaczył to zaraz pojawia się że nie spełniam wymagań, strasznie irytujące to jest. Od wczoraj udało mi się 1 ankietę tylko wykonać. Dziś nawet trafiło mi się pytanie o zawód zaznaczyłem tak jak wspomniałaś i nie spełniłem wymagań. Oprócz ankiet jest jeszcze jakaś inna możliwość na tej stronie zarabiania? Myślałem, że na grach coś tam można zarobić, ale raczej dodane są tylko dla czystej rozrywki w oczekiwaniu na ankiety.


Sa taski czyli takie mini zadania, gdzie są różne i różnie płatne i każde robi się według instrukcji na początku zadania (przeważnie są też przykłady), często potrzeba kliknąć w linki i coś znalezć na jakiejś stronie itp i u góry po lewej zawsze jest, jaki procent lub ile na ile podzadań w zadaniu musi być dobrze aby zaliczyło. Czasem za pierwsze zadania z jakiegoś rodzaju zadań nie doliczają premii, bo są tylko do statystyk.
Do tych tasków trzeba załozyć konto poprzez facebook i na dane konto mamy statystyki i możemy awansować na wyższe poziomy i mieć więcej zadań (tylko to trochę trudne). Są okresy gdzie tych tasków jest więcej, a są że mniej.
Ja aktualnie nie mam możliwości na clixsense, bo mi zbanowali konto z adresem email przypisany do clixsense, a drugi nie przypisują, ale czassem robię na neobux (choć w ten program aż tak się nie zagłębiam, a tylko czasem na dorobienie).
Mam nadzieję, że w miarę zrozumiale opisałam

Co do autorship to zapowiada się obiecująco, bo kontakt z nimi bardzo dobry, zmienili mi adres portfela, bo najpierw dałam z coinbase a musi być z myetherwallet.com i szybko odpisują.
Mam nadzieję, że będzie podobnie jak z circle i dadzą trochę zarobić i będzie mozna to wypłacić na inny portfel ethereum i spieniężyć.

Jeszcze dla zainteresownaych krótka instrukcja założenia portfela na myetherwallet.com
1. klikamy new wallet
2. wpisujemy hasło
3. klikamy create new wallet
4. klikamy download keystore
5. klikamy I understand continue
6. zapisujemy save your private key
7. kikamy save your address
8. wybieramy private key
9. po prawej w okienku wklejamy paste your private key
10. klikamy unlock
11. i mamy YOUR ADDRESS (to nasz adres)
12. zapisujemy adres portfela i private key
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-03-2018 15:13 przez 11natinka11.)
Glosy: adgjm (+1), Pablo1878 (+1)
08-09-2017 15:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
adgjm Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 102
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 20 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #382
RE: clixsense (i inne bez inwestycji) - mój dziennik pracy + porady
Zarejestrowałem się z refa.Mam nadzieje że coś z tego będzie.
08-09-2017 16:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
11natinka11 Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,650
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 420 +

Forum Gold: 0.01
Post: #383
RE: clixsense (i inne bez inwestycji) - mój dziennik pracy + porady
(08-09-2017 16:23)adgjm napisał(a):  Zarejestrowałem się z refa.Mam nadzieje że coś z tego będzie.

dzięki, ja też mam nadzieję Smile
08-09-2017 16:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pavvlo Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 6
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #384
RE: clixsense (i inne bez inwestycji) - mój dziennik pracy + porady
Dzięki za odpowiedź napisałaś wszystko bardzo fajnie i jak najbardziej zrozumiale, oczywiście również z Twojego refa założyłem konto. Po weekendzie przejrzę jeszcze inne twoje stronki z pierwszego posta. Generalnie wielki plus za dziennik Smile Pozdrawiam.
Glosy: 11natinka11 (+1)
08-09-2017 21:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pablo1878 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,844
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 947 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.01
Post: #385
RE: clixsense (i inne bez inwestycji) - mój dziennik pracy + porady
Jutro skorzystam z tej oferty bo ostatnio dzięki Tobie wpadło ponad 500 złotych.

[Obrazek: 79InhLR.png]
08-09-2017 21:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
tettmeier Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 51
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #386
RE: clixsense (i inne bez inwestycji) - mój dziennik pracy + porady
Zarejestrowałem się z refa na tym bounty.autorship, zrobiłem wszystko według instrukcji i mam 85 ATS, można miec cos wiecej?

tettmeier, dumny członek http://zarabiam.com od Jul 2013.
09-09-2017 09:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
11natinka11 Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,650
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 420 +

Forum Gold: 0.01
Post: #387
RE: clixsense (i inne bez inwestycji) - mój dziennik pracy + porady
(09-09-2017 09:24)tettmeier napisał(a):  Zarejestrowałem się z refa na tym bounty.autorship, zrobiłem wszystko według instrukcji i mam 85 ATS, można miec cos wiecej?

Można za polecanie. Za każdego poleconego też się dostanie 75ATS czyli to będzie 10$ w postaci ethereum na portfel
09-09-2017 12:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

11natinka11 Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,650
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 420 +

Forum Gold: 0.01
Post: #388
RE: clixsense (i inne bez inwestycji) - mój dziennik pracy + porady
Niestety od wczoraj od około 21 koniec z polecaniem programu bounty i z darmowym 10$ w postaci ethereum. Teraz 14 wrzesnia zapłacą osobą, którym się udało załapać.
Mi się udało na 40$ (10$ moje i za 3 poleconych)
10-09-2017 06:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
DudusDD Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 78
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 64 +

Forum Gold: 97.00
Post: #389
RE: clixsense (i inne bez inwestycji) - mój dziennik pracy + porady
11natinka11 Miałaś kiedyś problemy z wypłatą pieniędzy ze SKRILLA? Zarobiłem w ClixSense około 30 USD, zleciłem wypłatę na SKRILL i następnie chciałem przelać kasę na konto. Podczas próby wypłaty pojawia się napis: Wypłata z konta nie powiodła się i tyle. Zakładka kontakt nie działa, komunikat 404 - Page not found.

Działa wam ogólnie ten SKRILL, wypłacaliście coś ostatnio? Pierwszy raz taka sytuacje mam i raczej jak tylko wypłacę pieniądze (o ile wypłacę) to bardzo szybko od nich uciekam.
12-09-2017 13:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
11natinka11 Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,650
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 420 +

Forum Gold: 0.01
Post: #390
RE: clixsense (i inne bez inwestycji) - mój dziennik pracy + porady
(12-09-2017 13:48)DudusDD napisał(a):  
11natinka11 Miałaś kiedyś problemy z wypłatą pieniędzy ze SKRILLA? Zarobiłem w ClixSense około 30 USD, zleciłem wypłatę na SKRILL i następnie chciałem przelać kasę na konto. Podczas próby wypłaty pojawia się napis: Wypłata z konta nie powiodła się i tyle. Zakładka kontakt nie działa, komunikat 404 - Page not found.

Działa wam ogólnie ten SKRILL, wypłacaliście coś ostatnio? Pierwszy raz taka sytuacje mam i raczej jak tylko wypłacę pieniądze (o ile wypłacę) to bardzo szybko od nich uciekam.

W sumie nie wypłacałam jeszcze, bo albo wymieniałam za paypal, albo kupowałam siostrzenicy gry. Są kantorki na forach gdzie ktoś wymienia skrilla na inny procesor
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-09-2017 14:57 przez 11natinka11.)
12-09-2017 14:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ankiety, klikanie (Ptc), promowanie (Ptp) i inne SkylineR34 126 25,710 25-09-2022 06:29
Ostatni post: Bleeee
  Dziennik Pracy ~ SUMIENNOŚĆ+NAUKA+KREATYWNOŚĆ (Marketing+Inne Metody) 5l4nty 27 7,639 27-05-2022 00:34
Ostatni post: qwertybsk
  Tygodnik z inwestycji i zarobków (CS i inne) Kolgent12 5 3,525 10-06-2021 11:58
Ostatni post: Kolgent12
  Programy partnerskie - zarabianie na bankach bez inwestycji Znajomy Inwestor 44 16,197 17-02-2021 19:39
Ostatni post: Znajomy Inwestor
  Aidropy kryptowalut dobrze rokujących, bez inwestycji bartulo91 37 9,256 21-03-2020 14:28
Ostatni post: shf

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości