Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 10 Głosów - 3.4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank! » Dziennik prowadzony regularnie od lipca 2016 roku!

Autor Wiadomość
danoneksss Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,153
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 884 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.01
Post: #51
RE: Cel - 10 zł dziennie
Sprawdź:
Cześć!
Nadszedł czas coś napisać, bo ostatnio nie chciało mi się tego robić i trochę posuchy w dzienniku zapanowało.
Od teraz przewiduje napisanie przynajmniej jednego podsumowania tygodniowo.
Jak z tym będzie? Postaram się dotrzymać danego słowa Smile.
Z zarobeczkami w dalszym ciągu kiepsko. Codziennie włączam mojego pół-automata, ale pieniędzy na koncie jeszcze nie ma więc słabo...
Zbieram też do wypłaty w Clixsense oraz Swpanel.pl i w tym drugim serwisie nie brakuje już dużo.
Zacząłem też na poważnie zabawę z sub-sms w platformie MyLead.
Oto wyniki z ostatnich dni:
[Obrazek: 173bfc8714fcc0f8med.jpg]

Wiem, konwersja cudo Big Grin.
Działam tam chyba od środy, więc nie jest źle jak na początek.
Jeżeli dziennik się wam podoba i go śledzicie, to możecie dać jakiegoś repucika czy chociaż coś napisać Smile.
Strzałeczka!
Glosy: Roluś (+1)
25-09-2016 19:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
danoneksss Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,153
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 884 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.01
Post: #52
RE: Cel - 10 zł dziennie
ROZDZIAŁ II - PIERWSZE EFEKTY PRACY


Siemaneczko!!!
Dzisiaj pierwszy dzień października, więc pora na drobne podsumowanie i wyznaczenie celu na obecny miesiąc.
Wrzesień to dla mnie miesiąc powrotu do szkoły, zmiany trybu życia, zmniejszenia ilości wolnego czasu, mniejszej ilości opróżnianych puszek impreza...
ale też zmienienia w pewny sposób swojego życia (organizacja zadań) i obrania celów.
Jeżeli chodzi o zarobek internetowy, to postanowiłem, że moim głównym celem będą teraz suby. Do tego zbieram do wypłaty w jednym serwisie z ankietami oraz clixsense.
Codziennie włączam też swojego pół-automata i na razie ograniczę się do tych form zarobku.
Jaki jest mój cel na październik? 200 zł!
Tak, tyle. Patrząc na moje obecne poczynania może się to wydawać mało realne, ale mimo wszystko możliwe.
Zarobki będę aktualizował w tym dzienniku dopiero, gdy hajs znajdzie się u mnie na koncie albo w przypadku serwisu sub-sms osiągnę minimum.
Dziennik będzie aktualizowany 2 razy w tygodniu. Środa i sobota Smile.

Cel na październik
0 zł/200 zł



(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-04-2018 13:41 przez danoneksss.)
Glosy: Roluś (+1)
01-10-2016 13:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
danoneksss Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,153
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 884 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.01
Post: #53
RE: Zarabianie piniendzy
Witam,
Przez ostatnie dni trochę mniej działałem, ale zarobki są.
Co ważne, w sobotę osiągnąłem niewyobrażalną dla mnie wcześniej dniówkę - 35 zł Huh.
Co prawda przez kolejne dni siadło tylko 7 zł, czyli 1 lead, ale i tak jest dobrze Smile.
Jutro pewnie też dużo nie zrobię, ale w piątek i sobotę będę pewnie działał ostro, także mam nadzieję, że do końca tygodnia jeszcze coś zarobię.
Na razie wygląda to tak:

Cel na październik
57,23 zł/200 zł

Kwotę mogę wypłacić już dzisiaj, więc zaliczam do zarobków.
Jak na razie jest bardzo dobrze. Jest dopiero 5 październik, a ja ponad 25% celu zrealizowałem, oby tak dalej Smile.
A tak w ogóle, to czyta ktos ten dziennik?
Jeżeli tak to dajcie znać Smile.



Glosy: Roluś (+1), mysc (+1)
05-10-2016 17:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Misiał Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 214
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 29 +

Forum Gold: 126.00
Post: #54
RE: Zarabianie piniendzy
czytam i życzę powodzenia Smile

Misiał, dumny członek http://zarabiam.com od Aug 2016.
05-10-2016 20:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

danoneksss Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,153
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 884 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.01
Post: #55
RE: Zarabianie piniendzy
Witajcie!
Na początek chcę się usprawiedliwić dlaczego nie napisałem w sobotę.
Mianowicie wpadłem na pomysł, że dziennik będę aktualizował w poniedziałek i sobotę.
W poniedziałek będę się dzielił wiadomościami z weekendu, a w sobotę z dni roboczych Smile.
Wydaje mi się, że powinno być ok.
Z zarobkami jest tak sobie, gdyż od czasu ostatniego postu nie zarobiłem nic. Zero Sad.
Może tylko gorszy okres, zobaczymy, na razie nie rozpaczam, gdyż mam jeszcze 20 dni do zrealizowania celu.

Cel na październik
57,23 zł/200 zł

Ostatnio wpadło w ucho Smile.


10-10-2016 18:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
danoneksss Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,153
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 884 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.01
Post: #56
RE: Zarabianie piniendzy
Siemanko!
Wczoraj nie było postu, by cały dzień byłem mega zajęty, a wieczorkiem wiadomo jak jest impreza. Za to jest dzisiaj.
Przez 5 dni tego tygodnia, czyli do weekendu, było u mnie przeciętnie. Jakiś hajs wpadł, choć liczyłem na pary złotych więcej.

Cel na październik
95,22 zł/200 zł

Na półmetku miesiąca brakuje mi ponad połowę kwoty do zrealizowania celu, więc trzeba trochę spiąć ass, żeby dać radę.
Większość tej kwoty pochodzi z sub-sms, ale w piątek doszła do mnie pierwsza wypłatka z mojego pół-automatu, czyli działania na buxach.
Spokojnie, nie jestem masochistą, do klikania używam Multiclickera Big Grin.
Jak na razie moje zarobki z tego sposobu są mało satysfakcjonujące w stosunku do otrzymywanych $, ale patrzę optymistycznie w przyszłość.
Liczę na max. 200 zł/miesiąc z tego sposobu co i tak będzie bardzo ciężkie do zrealizowania, jednak zawsze coś wpadnie.
A teraz żegnam się z wami i idę się chillout'ować przed ciężkim tygodniem Smile.

Fajne, fajne Smile


(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-10-2016 13:54 przez danoneksss.)
Glosy: Roluś (+1)
16-10-2016 13:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #57
RE: Zarabianie piniendzy
Ciiiśniesz danon! Trzymam kciukasy Big Grin
16-10-2016 13:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
danoneksss Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,153
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 884 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.01
Post: #58
RE: Zarabianie piniendzy
(16-10-2016 13:56)mahuzz napisał(a):  Ciiiśniesz danon! Trzymam kciukasy Big Grin

Dzięki Big Grin
Glosy: Roluś (+1)
16-10-2016 14:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jigorex Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 160
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 60 +

Forum Gold: 111.00
Post: #59
RE: Zarabianie piniendzy
powodznia mordo !
16-10-2016 20:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
danoneksss Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,153
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 884 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.01
Post: #60
RE: Zarabianie piniendzy
Siema!
Widzimy się po weekendzie, który nie wyszedł u mnie tak jak chciałem. Liczyłem na trochę większe zarobki, ale i tak nie jest fatalnie.
Jak na razie stan moich zarobków w październiku wygląda tak:

Cel na październik
102,22 zł/200 zł

Połowa przekroczona, ale ten tydzień widzę mało optymistycznie.
Dużo nauki niestety na mnie czeka i na internety pewnie nie będzie dużo czasu, choć dam z siebie wszystko.
I przede wszystkim dzięki za miłe i bardzo motywujące słowa Smile.


Glosy: Roluś (+1)
17-10-2016 19:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Exclamation Powrót króla, czyli dziennik gościa spod jubilatu MaLiN 21 11,467 21-04-2023 11:59
Ostatni post: Marcelo31
Tongue Rap Baron - czyli jak przejac rynek Adiq 3 5,071 25-11-2020 11:35
Ostatni post: sylwestrowanoc24
  Ezarabianie - odczucia, refleksje. Dziennik earnera. azzaz 158 46,751 14-08-2020 20:47
Ostatni post: azzaz
  Twisto - Czyli łatwy zarobek dla każego ScroX 72 21,486 23-05-2020 10:29
Ostatni post: Eduardo213
  Zwiększając wolność.. Czyli rynek forex i strategia SkyTower amadeuslord 16 7,974 13-11-2019 16:10
Ostatni post: Damkofr

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości