Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 10 Głosów - 3.4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank! » Dziennik prowadzony regularnie od lipca 2016 roku!

Autor Wiadomość
Ratchet Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 292
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 45 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #231
RE: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank!
Sprawdź:
Ciekawi mnie jedna rzecz, pod koniec grudnia pisałeś, że Twoja "metoda na PPI przestała być aktualna", a z tego co wyczytałem parę stron wcześniej, to działałeś z filmikami na YouTube (hacki do gier itd.). Nie wiem czy coś pominąłem czy jak, ale jeśli nie, to tego się nie da chyba zablokować, chodziło o te filmiki na YouTube?

Ratchet, dumny członek http://zarabiam.com od Apr 2013.
06-02-2018 21:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
danoneksss Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,153
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 884 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.01
Post: #232
RE: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the bank!
(06-02-2018 21:28)Ratchet napisał(a):  Ciekawi mnie jedna rzecz, pod koniec grudnia pisałeś, że Twoja "metoda na PPI przestała być aktualna", a z tego co wyczytałem parę stron wcześniej, to działałeś z filmikami na YouTube (hacki do gier itd.). Nie wiem czy coś pominąłem czy jak, ale jeśli nie, to tego się nie da chyba zablokować, chodziło o te filmiki na YouTube?

Nie mogę powiedzieć za wiele, ale faktycznie chodzi o YT Tongue
Po prostu metoda według, której działałem jest dosyć specyficzna i zaszły zmiany, które utrudniają zarobkowanie według niej.
Naniosłem na nią jednak już pewne poprawki i ruszam z odbudową zaplecza Smile
Glosy: Ratchet (+1)
06-02-2018 22:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
danoneksss Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,153
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 884 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.01
Post: #233
RE: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying fcking bank!
Witajcie misie kolorowe!
Tęskiniliście za wujkiem Danonkiem? Jerk2

Postanowiłem coś napisać, bo dawno nic nie wrzucałem.
Ale będzie to tylko luźny wpis bez żadnych statystyk.

No więc tak: działam sobie dosyć sporo.
W tej chwili ogarniam 3 projekciki. Jeden pod suby, drugi pod PPI, a trzeci to afilacja.
Na ten moment wszystko rozwija się bardzo dobrze albo w najgorszym razie prawidłowo.
Jednak z każdego projektu, może poza wyjątkiem subów jestem w stanie wykrzesać jeszcze więcej i cały czas nad tym pracuję.
Oprócz tego jako, że jestem człowiekiem, który lubi mieć wszystko zdywersyfikowane, szukam cały czas nowych metod promocji i nisz.
Utrudnia mi to jednak mała ilość czasu pozostająca na poszukiwania.
Głównie ze względu, na to iż maturka sama się nie zda, zwłaszcza z moimi zdolnościami matematycznymi Sex

Pomysłów szczerze mówiąc mam dosyć sporo, tylko czasu na realizację brak...
Ale już może w najbliższym czasie uda się wystartować z pewnym projekcikiem pod skracanie lub PPI Wink

No i to chyba wszystko, co na szybko chciałem Wam przekazać Smile
Na regularne wpisy raczej nie będę miał czasu wcześniej niż dopiero za 2 miesiące, ale działać będę mocno.
Może w międzyczasie wrzucę jakiś post podobny do dzisiejszego, ale to tyle.
Te 2 miesiące będą tak ciężkie jak oranie pola męskim członkiem, ale mam nadzieję, że wszystkie cele szkolne uda się zrealizować.
Później już tylko byznesy w głowie Wink

Jeśli macie jakieś pytania to śmiało piszcie.
Trzymajcie się!



Glosy: Roluś (+1), twardy (+1)
05-03-2018 14:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Roluś Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 101
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 36 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #234
RE: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank!
Do tego orania polecam Viagrę Big Grin Powinno być lżej Big Grin
06-03-2018 08:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

dzemba Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 800
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 209 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 340.00
Post: #235
RE: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank!
Matura z matmy to tak straszne gówno, że średnio rozgarnięty gimnazjalista to zda XD jak się nie opierdalało 12 lat szkoły i choćby samemu zrobiło co roku 20% zadań domowych z matmy, to matura na 60-70% to pikuś.

Przepis na zdanie matury z matmy na 70% w 7 krokach
1. Nie być leniem mówiącym, że matma nie przyda mu się potem w życiu, to zwyczajne przegrywy.
2. Ogarnąć kartę wzorów dobrze (naprawdę ponad połowa zadań ma rozwiązanie w karcie wzorów), jak czegoś nie umiesz na maturze szukasz w karcie, którą znasz jak własna kieszeń (bo przecież ja przejrzałeś przed maturą, a nie jak debil nawet nie wiesz co w niej jest i potem szukasz nie wiadomo czego), oszczędzając tym samym dużo czasu.
3. Nauczyć się operacji na ułamkach (dodawanie, dzielenie, potęgowanie/pierwiastkowanie, odejmowanie, wspólny mianownik, mnożenie)
4. potęgowanie/pierwiastkowanie (pierwiastków/potęg, dzielenie/mnożenie, dodawanie/odejmowania,potęgi/pierwiastki ujemne, potęgi/pierwiastki w formie ułamka, wyrażenia o tej samej podstawie, wyrażenia o tym samym wykładniku)
5. dzielenie/mnożenie (z reszty, bez reszty, tworzenie okresów(dzielenie), zamiana działań na postać ułamków)
6. logarytmy (w karcie wzorów jest 200% tego co potrzebne na maturę)
7. całkowite minimum z funkcji Big Grin (dziedzina i zbiór wartości, rysowanie wykresów, przesuwanie ich, liczenie miejsc zerowych)

Ot wszytko, nawet nie trzeba umieć zadań robić Big Grin Nie mówię o statystyce i trygonometrii i geometrii, bo to nawet nie jest potrzebne, by zdać rozszerzoną maturę dobrze Jerk uczyłem się osobiście do matury z matmy całe 0 minut. Karta wzorów pozwala nie wziąć ze sobą nawet mózgu na maturę Cool
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-03-2018 15:31 przez dzemba.)
06-03-2018 15:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pspsga Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,153
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 886 +

Forum Gold: 21.00
Post: #236
RE: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank!
Tylko istnieje także coś takiego jak matura rozszerzona z matematyki ....
06-03-2018 16:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dzemba Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 800
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 209 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 340.00
Post: #237
RE: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank!
(06-03-2018 16:06)pspsga napisał(a):  Tylko istnieje także coś takiego jak matura rozszerzona z matematyki ....

pspsga rozszerzoną zdajesz nawet jak masz 0%, więc mój plan jak najbardziej się też sprawdzi. Nie widziałem by autor pisał, że chce 500% z rozszerzenia tylko, że chce zdać maturę z matmy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-03-2018 16:29 przez dzemba.)
Glosy: jackbriggs (+1), jarekxD (+1)
06-03-2018 16:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pspsga Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,153
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 886 +

Forum Gold: 21.00
Post: #238
RE: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank!
Jeśli zdaje się maturę, byleby ją zdać, to nie wiem czy taka nauka ma jakiś głębszy sens...
06-03-2018 17:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Xanter98 Offline
Banned
*

Liczba postów: 851
Dołączył: Aug 2017
Forum Gold: 68.00
Post: #239
RE: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank!
Matura podstawowa to syf i trzeba sie postarac bardzo zeby jej nie zdac. Rozszerzona wymaga troche myslenia, ale nie jest to jakas czarna magia jak niektore osoby sobie wmawiaja.
06-03-2018 17:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pspsga Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,153
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 886 +

Forum Gold: 21.00
Post: #240
RE: Od samochodziorza do zawodowego earnera - czyli Danonek's destroying the fcking bank!
To zależy jak kto chce zdać rozszerzenie. Bo jeśli ktoś chcę zdać maturkę PR na 30% i się z tego cieszyć - OK. Lecz matura czasami naprawdę potrafi być trudna, szczególnie dla osób, które pragną mieć 80%+ , ponieważ wtedy sytuacja już tak łatwa się nie wydaje, ponieważ najmniejszy błąd może kosztować Cię kilka cennych % Smile
06-03-2018 17:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Exclamation Powrót króla, czyli dziennik gościa spod jubilatu MaLiN 21 11,379 21-04-2023 11:59
Ostatni post: Marcelo31
Tongue Rap Baron - czyli jak przejac rynek Adiq 3 5,060 25-11-2020 11:35
Ostatni post: sylwestrowanoc24
  Ezarabianie - odczucia, refleksje. Dziennik earnera. azzaz 158 46,281 14-08-2020 20:47
Ostatni post: azzaz
  Twisto - Czyli łatwy zarobek dla każego ScroX 72 21,345 23-05-2020 10:29
Ostatni post: Eduardo213
  Zwiększając wolność.. Czyli rynek forex i strategia SkyTower amadeuslord 16 7,953 13-11-2019 16:10
Ostatni post: Damkofr

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości