Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 2.6 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poradnik Zarabianie przez stronę Dogry.pl » Dowiecie się tutaj jak w łatwy sposób możecie zarobić przez stronę internetową Dogry.pl

Autor Wiadomość
PePisek Offline
Banned
*

Liczba postów: 37
Dołączył: Dec 2016
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #1111
RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl
Sprawdź:
ja czekam na USP-Orion
03-12-2016 15:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Lukasio Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 11
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 170.00
Post: #1112
RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl
To dalej działa ? Bo mam taki problem, że jak włącze trailer to czasem on odświeża się parę razy i link wygląda później tak :
https://dogry.pl/movie/playlist/54/show?refresh=7
Chociaż nic się nie uruchamia z trailera.
I momentami wyskakuje, że już brak chociaż jest 10/14 lub 13/14 :/
04-12-2016 13:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jurix Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 8
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1113
RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl
Pozwolę sobie odkopać wątek, ponieważ zostało tu poruszone sporo tematów, na które mogę udzielić informacji, a z racji, że strona wciąż działa i ma się dobrze, wydaje mi się, że nie zrobię tym nic złego.

(06-08-2016 13:35)Xanthi napisał(a):  Haha Lol Dobrze że udało się urwać coś z tego serwisu, bo widzę że już scam na całego będzie Lol Xpokerface

Na jakiej podstawie sądzisz, że scam?

(25-08-2016 17:22)Lontek napisał(a):  Kupiłem 8 losów na konkurs, ktoś kupił 2.
Kto wygrał ? Koleś z 2 losami. Co za przypadek
Dobra ta strona beka

Racja, przypadek. Wystarczy przejrzeć większą ilość konkursów i wsadzić teorie o jakimś ustawianiu między bajki. Z resztą, nie ma nigdzie informacji, że jest to losowe, przecież trzeba wpisywać komentarze ( ͡° ͜ʖ ͡°).

(27-11-2016 00:23)sulliwan93 napisał(a):  
(26-11-2016 23:41)ZbysiuK napisał(a):  dogry.pl zamienia się w scam?

Od jakiś... hm, to od zawsze scam.

Kolejny raz bezpodstawne oskarżenia. Strona wypłaciła łącznie 1611535$, posiada kilka milionów użytkowników z samej Polski, ciągle się rozwija i jedyne co robi "złego" to nie zezwala na multikonta i nie toleruje łamania własnych zasad...

Jakby ktoś miał jakieś pytania lub wątpliwości to służę pomocą Wink.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-03-2017 23:36 przez Jurix.)
06-03-2017 23:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sahya Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,115
Dołączył: May 2015
Reputacja: 237 +

Forum Gold: 227.10
Post: #1114
RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl
(06-03-2017 23:30)Jurix napisał(a):  Pozwolę sobie odkopać wątek, ponieważ zostało tu poruszone sporo tematów, na które mogę udzielić informacji, a z racji, że strona wciąż działa i ma się dobrze, wydaje mi się, że nie zrobię tym nic złego.

(06-08-2016 13:35)Xanthi napisał(a):  Haha Lol Dobrze że udało się urwać coś z tego serwisu, bo widzę że już scam na całego będzie Lol Xpokerface

Na jakiej podstawie sądzisz, że scam?

(25-08-2016 17:22)Lontek napisał(a):  Kupiłem 8 losów na konkurs, ktoś kupił 2.
Kto wygrał ? Koleś z 2 losami. Co za przypadek
Dobra ta strona beka

Racja, przypadek. Wystarczy przejrzeć większą ilość konkursów i wsadzić teorie o jakimś ustawianiu między bajki. Z resztą, nie ma nigdzie informacji, że jest to losowe, przecież trzeba wpisywać komentarze ( ͡° ͜ʖ ͡°).

(27-11-2016 00:23)sulliwan93 napisał(a):  
(26-11-2016 23:41)ZbysiuK napisał(a):  dogry.pl zamienia się w scam?

Od jakiś... hm, to od zawsze scam.

Kolejny raz bezpodstawne oskarżenia. Strona wypłaciła łącznie 1611535$, posiada kilka milionów użytkowników z samej Polski, ciągle się rozwija i jedyne co robi "złego" to nie zezwala na multikonta i nie toleruje łamania własnych zasad...

Jakby ktoś miał jakieś pytania lub wątpliwości to służę pomocą Wink.

Wow Juri na zarabiam trafił. No popatrz.
07-03-2017 00:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kleopatra69 Offline
Banned
*

Liczba postów: 68
Dołączył: Feb 2017
Forum Gold: 0.00
Post: #1115
RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl
no to scam czy nie ? bo nie wiem co robić ;-)
07-03-2017 23:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bolo9797 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,242
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 768 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 109.57
Post: #1116
RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl
(07-03-2017 23:47)kleopatra69 napisał(a):  no to scam czy nie ? bo nie wiem co robić ;-)
Scam.
Tyle ludzi co zrobili w butelke, a potem wszystkim zaczeli odpisywac ze wyplaty cofniete przez 'multi', a po wyslaniu kolejnego pytania o jakies dowody na to,zamykali poprostu zgloszenie i mieli to w du*ie.
Nie polecam tam wracac.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-03-2017 23:53 przez bolo9797.)
07-03-2017 23:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Jurix Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 8
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1117
RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl
(07-03-2017 23:47)kleopatra69 napisał(a):  no to scam czy nie ? bo nie wiem co robić ;-)

Nie jest to scam, dziennie setki osób odbierają nagrody, o czym jest informacja po prawej stronie serwisu. Nie jest chyba problemem napisać do danej osoby i się spytać. Gdyby to był fejk nie miałoby się prawa utrzymać tyle lat na rynku...


(07-03-2017 23:52)bolo9797 napisał(a):  
(07-03-2017 23:47)kleopatra69 napisał(a):  no to scam czy nie ? bo nie wiem co robić ;-)
Scam.
Tyle ludzi co zrobili w butelke, a potem wszystkim zaczeli odpisywac ze wyplaty cofniete przez 'multi', a po wyslaniu kolejnego pytania o jakies dowody na to,zamykali poprostu zgloszenie i mieli to w du*ie.
Nie polecam tam wracac.

Czekaj, czekaj. Zabawię się we wróżbitę - chciałeś przycebulić, założyłeś kolejne konto, żeby za te same zadania dostać kolejne nagrody, serwis nie okazał się na tyle głupi, żeby tego nie wykryć i teraz w ramach "zemsty" za to, że nie dostałeś nielegalnie zdobytej nagrody okłamujesz ludzi, że jest to scam? Zgadłem?

Do póki nie łamie się określonych w zasadach, jawnych i jasnych reguł otrzyma się każdą nagrodę na którą wymieni się punkty.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-03-2017 13:47 przez Jurix.)
08-03-2017 13:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nik5pl Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 282
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 32 +

Forum Gold: 60.00
Post: #1118
RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl
(08-03-2017 13:46)Jurix napisał(a):  
(07-03-2017 23:47)kleopatra69 napisał(a):  no to scam czy nie ? bo nie wiem co robić ;-)

Nie jest to scam, dziennie setki osób odbierają nagrody, o czym jest informacja po prawej stronie serwisu. Nie jest chyba problemem napisać do danej osoby i się spytać. Gdyby to był fejk nie miałoby się prawa utrzymać tyle lat na rynku...


(07-03-2017 23:52)bolo9797 napisał(a):  
(07-03-2017 23:47)kleopatra69 napisał(a):  no to scam czy nie ? bo nie wiem co robić ;-)
Scam.
Tyle ludzi co zrobili w butelke, a potem wszystkim zaczeli odpisywac ze wyplaty cofniete przez 'multi', a po wyslaniu kolejnego pytania o jakies dowody na to,zamykali poprostu zgloszenie i mieli to w du*ie.
Nie polecam tam wracac.

Czekaj, czekaj. Zabawię się we wróżbitę - chciałeś przycebulić, założyłeś kolejne konto, żeby za te same zadania dostać kolejne nagrody, serwis nie okazał się na tyle głupi, żeby tego nie wykryć i teraz w ramach "zemsty" za to, że nie dostałeś nielegalnie zdobytej nagrody okłamujesz ludzi, że jest to scam? Zgadłem?

Do póki nie łamie się określonych w zasadach, jawnych i jasnych reguł otrzyma się każdą nagrodę na którą wymieni się punkty.

Dogry to zależy od miesiąca. Raz przepuszcza wszystkie nagrody raz odrzuca jak leci.
08-03-2017 14:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kleopatra69 Offline
Banned
*

Liczba postów: 68
Dołączył: Feb 2017
Forum Gold: 0.00
Post: #1119
RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl
czyli selektive scam ;-) wejdę nie nastawiając się na nic
wpadnie będzie ok nie to trudno
zaś jak wpadnie a później nie też się nie rozczaruje
zakładam że nie da a jak da to super wolę tak niż później narzekać he he
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-03-2017 15:01 przez kleopatra69.)
08-03-2017 15:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lazaaaa Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 20
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 4 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1120
RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl
(08-03-2017 15:00)kleopatra69 napisał(a):  czyli selektive scam ;-) wejdę nie nastawiając się na nic
wpadnie będzie ok nie to trudno
zaś jak wpadnie a później nie też się nie rozczaruje
zakładam że nie da a jak da to super wolę tak niż później narzekać he he
Jak nie kombinujesz to i oni kombinować nie będą. Proste


Wysłane z mojego C6833 przy użyciu Tapatalka
08-03-2017 15:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
 
Poradnik
 Teleport Pro - skopiuj każdą stronę do HTML
Harry. 6 1,765 19-11-2021 14:43
Ostatni post: Harry.
  Zarabianie przez GG! perx 15 28,478 29-01-2019 15:28
Ostatni post: Agik
 
Poradnik
 Stwórz swoją pierwszą stronę/ landing page w prosty sposób
radek0389 2 5,100 25-11-2017 21:28
Ostatni post: Rommel
 
Poradnik
 Zarabianie przez Instagram + CPA - Bez inwestycji! +5$ gratis
Logger14 12 10,496 24-03-2017 22:59
Ostatni post: $Kamil$
 
Poradnik
 Jak sprawdzić autentyczność stron oferujących zarabianie przez internet
Peteszn 2 3,837 22-01-2017 19:03
Ostatni post: Peteszn

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości