Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 47 Głosów - 3.87 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️

Autor Wiadomość
mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #721
RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3
Sprawdź:
paweuq

Nieee Big Grin
Jakby się wypaliły to nie byłoby ruchu. Przykładowa statystyka, eforsa w maju - tyle samo uv co we wrześniu, wtedy około 320zł, teraz około 20zł. Taka inwestycja w odnowienia się dla mnie nie opłaciła, zmieniłem miejsce. Stawka mała, dlatego kasa póki co mała. Ale zarobek wciąż pasywny Wink
14-09-2017 19:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Lanserek Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 636
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 1514 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 121.02
Post: #722
RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3
mahuzz

Spokojnie na pewno będzie lepiej przecież zawsze zdarzają się wzloty i upadki. Smile Rób swoje, a efekty przyjdą poza tym zdobyta wiedza i doświadczenie zostaną.

U mnie zawsze gdy się staram i ciężko pracuję to efektów nie widać i czasem długo trzeba na nie poczekać, ale potem jak już przyjdą to można się obijać i sprawdzać tylko ile kasy w danym dniu wpadło. Big Grin
14-09-2017 20:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zarobiony_Koles Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,223
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 1055 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 115.03
Post: #723
RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3
To było jest i będzie, Twoim sukcesem jest wzlot po porażce. Doświadczenie masz, ale w internetach czasami doświadczenia nie wystarczy. Każdy upadek Ciebie czegoś uczy, ale sukces zaczyna się dopiero jak się podniesiesz po upadku. U mnie myślałem, że jest tak super, 5 cyfr miesięcznie, a nagle ups. Spadek.
Schody zaczynają się jak już człowiek się nie podniesie, tak było u mnie. Skończyłem na etacie i nie mam czasu na nic.

Dziennik pracy: http://zarabiam.com/Temat-Dziennik-Pracy...0?page=192
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-09-2017 04:48 przez Zarobiony_Koles.)
15-09-2017 04:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #724
RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3
Witam!

Ciężkie dni. Troszeczkę mam flashback sprzed roku, kiedy to właśnie we wrześniu chciałem się poddać. Towarzyszyło temu złe samopoczucie, brak wyników oraz słaba pogoda.
Teraz jest to samo, ale...

Mam duuuże zaplecze. Nawet jeśli jakakolwiek strona dostanie filtra, wygaśnie domena czy coś się zepsuje - nie ma tragedii, bo nie na jednej rzeczy polegam. To jest właśnie ta różnica - co by się nie działo, NIE MA dnia, w którym nie zarobię pieniędzy z automatu. Pocieszający jest też fakt, że gdybym policzył ile pieniędzy wydałem na to wszystko, a w ile się to zwraca.. fajnie! Smile
Nie była to mała kwota, głównie wiedza i nauka na własnych błędach.



GDZIE SIĘ PODZIAŁEM?

Teraz możecie wylać na mnie falę hejtu. Pracuję na SunLead - jest to nowa odsłona TreePay. Wiem, co pisałem w temacie TreePay kiedy nie chcieli wypłacić pieniędzy. Wiem, jak się zachował administrator serwisu, wobec wszystkich, którym wisiał pieniądze. Z mojej strony również była nerwówka, bo ponad 2k miałem do wypłaty. Na szczęście udało się wypłacić całą kwotę, więc w stosunku do mnie było już wszystko ok.
Dlaczego tam?
Głównie testy, zobaczę jak wpada. Moja ocena póki co: aktywacje - słabo, najmniejsza stawka mt, ale tak jest teraz wszędzie, na moje oko jest na aktywacjach jedna z lepszych konwersji na rynku.
Odnowienia - no cóż, jak mi ktoś kiedyś powiedział... nie działaj na odnowieniach Smile Coś w tym jest, wiadomo że nie udowodni się nigdy że odnowienia są cięte, więc ciężko tu subiektywnie to oceniać.
Póki co jest w porządku, chociaż nie odnawia się ich tyle co kiedyś. Na Eforsie na przykład od maja miałem linki, mnóstwo aktywacji MT, w ostatnie 30 dni około 300.. a odnowień? Wczoraj 0, dzisiaj 3.
Wypłaty - tutaj akurat dla mnie na plus, bo praktycznie instant (nie wiem jak dla innych).
Drugi krok aktywacji - u mnie MO25, słabo. No cóż.

Nie jestem też raczej nigdzie na stałe, nauczyłem się w tym roku, żeby testować nowe rozwiązania.
Na kolejny ogień pójdzie serwis którego niegdyś byłem.. współtwórcą Wink

Dodatkowo...
Leaders - tutaj głównie email submit, na niezbyt dużym ruchu, ale zawsze są jakieś pieniądze Smile
LeadNow - odnowienia. odnowienia. ODNOWIENIA. Tu jest magia, od maja jakoś bez linków. Dzisiaj 7 odnowień Smile
eforsa - póki co odnowienia, ale bez szału...
OgAds - pasywnie, póki co zostawiam, jakieś centy lecą Smile
NutriProfits - ciężko, dużo w tym kierunku ostatnio robiłem, ale nie zanosi się na powalający efekt.

A cel na ten tydzień?
[Obrazek: 1.jpg]
[Obrazek: 2.jpg]
[Obrazek: 1.jpg]


= ~ 106zł
Lepszy rydz niż nic Wink

SNAPCHAT: mahuu29


Miłego Wink


(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-09-2017 14:40 przez mahuzz.)
Glosy: LeadNow (+1)
20-09-2017 14:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miedziany Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 986
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 559 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.55
Post: #725
RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3
Czemu nie podziałasz na FS mistrzu? Big Grin
20-09-2017 20:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #726
RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3
Mega brzydki piątek, i zapowiada się jeszcze brzydsza sobota... ale!

Lekko ponad 115zł wczoraj Huh

Wchodzimy na proooooostą Big Grin



A tak poza tym?
Wczoraj miałem zacząć monetyzować jeden z projektów wieczorem, ale z pewnego powodu musiałem to przerzucić na dzisiaj. A więc zaczynam działać ;-)
Będzie to projekt typowo pod pobieranie tylko i wyłącznie, więc testy będą bardziej swobodne Cool





Gdy zaczynałem to nie miałem nic Wink
23-09-2017 09:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mistax Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 127
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 5 +

Forum Gold: 0.00
Post: #727
RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3
Na pomorzu sobota elegancka! Big Grin

Mistax, dumny członek http://zarabiam.com od Aug 2017.
23-09-2017 12:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Magiczny. Offline
Żałosny OSZUST
*

Liczba postów: 61
Dołączył: Jul 2017
Forum Gold: 2.00
Post: #728
RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3
Ogólnie moim zdaniem serwis sunlead jest na dotychczasową metę najlepszy.
-Wypłaty na czas
-serwis weryfikuje każdego
-Premium w programie nawet x4
jedyny minus to brak paypal ale w następnym tygodniu ma zostać dodany
Administrator był jaki był,ale teraz widzę zmiany w 100% i nie ma niespodzianek, że ktoś łamie regulamin co paraliżuje cały serwis.
23-09-2017 13:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bartolini24 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 223
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 198 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 70.00
Post: #729
RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3
Nadrobiłem starty w dzienniku - dawno na forum nie bywałem, zajęło mi to chyba pół dnia, wiele po za tym dziś nie zrobiłem, ale nie żałuję Big Grin Zawsze fajnie się Ciebie czyta, kibicuje i śledzę jak wiesz od dawna Wink Zawsze podobało mi się Twoje podejście do zarabiania, widać po Tobie że konsekwentna praca popłaca, potrafisz zmotywować do pracy! Też teraz zaczynam od zera, do dawnych dniówek (które z resztą wspomniałeś nawet w tym dzienniku) mi daleko, ale ważne, że idzie się do przodu Smile

Pozdro mahu!
23-09-2017 15:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #730
RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3
Kuuuuurrr.... Bartolini24 - jaram się! wielkie dzięki! Heart
Haha, mi się podoba Twoje podejście do życia! Big Grin Snapy mówią wszystko Big Grin
Dokładnie tak jak mówisz, najważniejsze - być lepszą wersją SAMEGO SIEBIE.




Dzisiaj... lekko ponad 50zł, odnowienia tylko na LeadNow (swoją drogą, coraz więcej uv tutaj, aktywacji też, coś tu rusza...).
Ale co cieszy?
Już prawie 700 uv dzisiaj Huh
Coraz większy ruch, większej konwersji już z niego nie wycisnę, robię tyle ile mogę, ostatnimi czasy bardzo dużo i to się zwraca. Ciśniemy dalej. CEL. Cierpliwości Wink



(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-09-2017 20:44 przez mahuzz.)
Glosy: Rak (+1)
23-09-2017 20:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Rozdział IIII - przyszłość Pablo1878 2,467 209,057 18-06-2021 16:49
Ostatni post: Pablo1878

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości