Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 47 Głosów - 3.87 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️

Autor Wiadomość
mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #51
RE: Ambitniejsze cele gimbusa
Sprawdź:
Potraktujmy to jako wpis...

Jaki polecacie serwis SUB SMS?
Prócz LeadMore bo tu ładnie wpada, ale chce przetestować reszte Wink
eForsa/Treepay/MyLead?

Jak z konwersją? Puste leady, itd?
dzięki!

[Obrazek: watch?v=WSC6OI16Cb0]
25-06-2016 09:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Robaczek12 Offline
Banned
*

Liczba postów: 2,842
Dołączył: Jul 2015
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #52
RE: Ambitniejsze cele gimbusa
Cela masz wysokie. Powodzenia życzę
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-06-2016 09:54 przez Robaczek12.)
25-06-2016 09:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #53
RE: Ambitniejsze cele gimbusa
(25-06-2016 09:54)Robaczek12 napisał(a):  Cela masz wysokie. Powodzenia życzę

Hehe, widzę że koleżka próbuje posty nabijać Big Grin Big Grin
Aktualnie nie mam żadnego celu, odpoczywam Wink
25-06-2016 10:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Robaczek12 Offline
Banned
*

Liczba postów: 2,842
Dołączył: Jul 2015
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #54
RE: Ambitniejsze cele gimbusa
mahuzz
z jakiej racji pan tak sądzi ze probuje posty nabijać nie rozumiem ciebie naprawde.Powodzenia życzę aby ci się udalo proste Smile
25-06-2016 10:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #55
RE: Ambitniejsze cele gimbusa
Robaczek12
Spoko luz, ja doceniam, że w ogóle ktoś tu pisze Big Grin
Po prostu dużo tych postów dziennie piszesz, a jak napisales ze mam wysokie cele to chyba dziennika nie przeczytałes bo cel już został spełniony Big Grin
tak czy siak, z fartem również Wink
25-06-2016 10:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #56
RE: Ambitniejsze cele gimbusa
Co słychać ciekawego? Jeśli chodzi o zarobek to nic specjalnego, idzie równo, można powiedzieć że starczy na wyżycie Big Grin
Kolejny cel to 700zł do końca miesiąca z samego automatu.

Dodatkowym celem jest to co miałem zrobić na początku dziennika - własna strona. Fajnie, że mamy tutaj doświadczonych ludzi którzy chętnie pomagają Smile Dodam że w temacie tym motywacją dla mnie jest nikt inny jak vasaki oraz mckosz Wink


Prawdopodobnie ostatnie dni na subach. Za niedługo otwieramy sklep internetowy. Wiadomo, że jak będzie własna strona i wiedza to strona z subami też powstanie, bo to jednak jest jakaś dodatkowa kasa - dodam, że jak od początku, celuje w real content.


Przede wszystkim pracuje nad formą fizyczną. Zrobiłem ogromny progress i wszystko idzie w dobrym kierunku - motywacji nie brakuje!



26-06-2016 21:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #57
RE: Ambitniejsze cele gimbusa
Jeśli myślisz, że nie warto, albo Ci się nie chce czytać to scrolluj do pogrubionego tekstu Wink

Naszło mnie troszeczkę na refleksje. Dziennik ma już 6 stron, w sumie, to styka 7.
Kiedy zaczynałem byłem w tym samym wieku co teraz.. Przed założeniem dziennika, działałem na allegro. W pewnym momencie kwoty były x razy większe niż wypłaty rodziców.. a ja cały dzień robiłem co chciałem i tylko na 20 minut siadałem wieczorem do komputera! Wszystko było piękne.. można tak powiedzieć. Ale jednak jest co chwile myśl: 'ciekawe czy coś wpadło', albo telefony od klientów. Zero życia prywatnego, zero w ogóle cieszenia się z tego co robię. Tylko kasa, kasa.
W końcu - choroba. Problemy z bankiem, problemy z allegro, a więc problemy z klientami. Zrezygnowałem, po prostu przewyższało mnie to. Zamiast być zadowolony, że zrobiłem taką sumę ładną z niczego i cieszyć się że mam spokój, to czułem niepokój. Czułem, że potrzebuje więcej kasy. Dokładnie - to jak uzależnienie. Ale odpuściłem. Po ~tygodniu, ok. godziny 18(?) w pewien zimowy wieczór, pomyślałem - spróbuje subskrypcji! Nic a nic nie wiedziałem o tworzeniu fejków FB, o spamie. Wszystko na ślepo. Co zdziałałem?
18-12-2015 20:44
18-12-2015 21:09
18-12-2015 21:12
18-12-2015 21:39
To godziny leadów. Wiecie co to było? To był taki zastrzyk motywacji, że nie mogłem spać. Ciągle tylko łóżko, forum i szukanie nowych rozwiązań.
Były to czasy gdy zarabiałem na eForsie. Jakoś w 2-3 miesiące zarobiłem 700zł na czysto + jakieś 200zł na FireSubie.
Następnie założyłem bloga. Linkowałem go tylko na FB, w grupach. Podpiąłem pod LeadMore jakoś w marcu/kwietniu. Po jednym spamie 2-3 dni mogłem spokojnie żyć i patrzeć na statystyki. Było to do 18zł dziennie.
Raczej był to dla mnie słaby okres - nie będę się rozwodził nad błędami - myśłałem że to 18zł to jest kasa z którą mogę zrobić wszystko, jakkolwiek to brzmi.
W zimę też zakupiłem karnet na siłownię. Chodziłem, nawet dosyć często, ale były też imprezy, wiadomo jak się wszystko razem kończyło. Bez progressu. Dzień przełomowy - czwartek, Boże Ciało to było bodajże. Miałem pewną koncepcję już jakiś czas, ale nie miałem odwagi, sił i chęci żeby ją zrealizować. Rano spróbowałem. AUTOMAT. Zleciało kasy przez kilka chwil jak w zimę przez całe dnie. Zebrałem się na siłownię, ale.. kurcze, zamknięta. Wracam z uśmiechem na twarzy - zrobię trening w domu i ulepsze automat. Efekt pierwszego dnia? 66zł. Co na następny dzień? 132zł.
Co mi to dało? Może to zabrzmieć źle, ale motywacje na siłowni! Postanowiłem sobie, że pieniądze te poświęce tylko i wyłącznie w rozwój osobisty! Z samego rana na siłkę, nawet nie wiecie ile zacząłem z siebie dawać. Pomimo zmęczenia. I tak jest do teraz. Pomimo wyjazdów, przerw, kontynuuje.
Po co w ogóle to napisałem?
Chcę, żebyście wiedzieli, że połową mojego życia teraz jest to forum Smile Ludzie, którzy tutaj są, wypowiadają się tak, że jeśli masz trochę głowy na karku, to zrobisz z tego to czego chcesz - czyli zapewne $!
Pomimo wieku, pomimo braku czasu.. Nie poddałem się.
Wiele osób próbuje dalej ukraść niszę.. zrobić z tego pieniądz. Czemu im się dalej nie udaje? Bo nie wymyślili nic swojego. Bezmyślnie skopiowali wszystko, bez koncepcji.
Jeszcze raz powtarzam - nie trzeba pracować na etacie, żeby zarabiać konkretne pieniądze. Tak, mam tyle i tyle lat, co ja wiem. Wiadomo, że o życiu to ja pewnie jeszcze gówno wiem. Ale robię wszystko, żeby cel zrealizować - utrzymać się na kasie z internetu, a następnie założyć coś swojego. Ciąglę się uczę. Smile
DZIĘKUJĘ KAŻDEMU Z OSOBNA. BEZ WAS NIE BYŁOBY TEGO SUKCESU!
Jeśli przeczytałeś całe te wypociny - odezwij się tutaj. Będzie mi bardzo miło Heart
Jesteście moją najsilniejszą motywacją. Smile





to taka jakby bardziej rozwinięta historia z wpisu rozpoczynającego dziennik.. może kogoś zmotywuje. Pora na wakacje - póki jestem w domu, dalej się rozwijam. Ale chcę na jakiś czas wyjechać i odpocząć, i fizycznie i psychicznie. Tak więc dziennik może być na jakiś czas zawieszony - miłych wakacji wszystkim! 5!

edit: bym zapomniał...
[Obrazek: Ij34XaE.png?1]
Mamy to! Smile

ludzie, którzy mają pisać że coś kradnę czy oszukuje - darujcie sobie Big Grin Nie zarabiałem nigdy na fake content Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-06-2016 13:49 przez mahuzz.)
Glosy: Roluś (+1), Crausher (+1), MoneyMachine (+1), syndromx (+1), Multikonto13 (+1)
28-06-2016 13:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Multikonto13 Offline
Banned
*

Liczba postów: 1
Dołączył: Jun 2016
Forum Gold: 0.00
Post: #58
RE: Ambitniejsze cele gimbusa
Chociaż jest to jak wiadomo moje kolejne multikonto, które za chwile zostanie zbanowane (a co mi tam, zrobię nowe byleby przeglądać tematy Lol ) to... chciałbym Ci pogratulować Big Grin Też kiedyś dążyłem do pasywnego zarobku, a przynajmniej w pewnym stopniu miał być pasywny, ale cóż - nie jestem w tym aż tak dobry. Więcej tego typu przemyśleń, przyjemnie się czyta Big Grin
Glosy: mahuzz (+1)
28-06-2016 13:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #59
RE: Ambitniejsze cele gimbusa
[@Multikonto13] Miło coś takiego przeczytać Smile Teraz to wygląda, jakbym sobie sam napisał Big Grin

To wszyscy? Xpokerface
28-06-2016 22:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
szyweg Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 406
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 476 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 81.00
Post: #60
RE: Ambitniejsze cele gimbusa
Załatwione Smile
@edit
Spoko dziennik, udanych wakacji życzę.

szyweg, dumny członek http://zarabiam.com od Nov 2012.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-06-2016 12:21 przez szyweg.)
Glosy: mahuzz (+1)
29-06-2016 11:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Rozdział IIII - przyszłość Pablo1878 2,467 206,797 18-06-2021 16:49
Ostatni post: Pablo1878

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości