Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 47 Głosów - 3.87 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️

Autor Wiadomość
przeCinek19 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 232
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 47 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 61.00
Post: #1151
RE: Od 0 do 100 000zł w wieku 18 lat
Sprawdź:
Podaj snapa Wink
30-05-2018 10:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Mahonkowy Offline
Banned
*

Liczba postów: 10
Dołączył: May 2018
Forum Gold: 0.00
Post: #1152
RE: Od 0 do 100 000zł w wieku 18 lat
Obserwuję już zanim się zarejestrowałem. Powodzenia i dalszych sukcesów !
30-05-2018 10:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

fusek Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,864
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 811 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 576.00
Post: #1153
RE: Od 0 do 100 000zł w wieku 18 lat
Mateusz ja czekam na odpowiedź tu na PWWink
30-05-2018 12:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #1154
RE: Od 0 do 100 000zł w wieku 18 lat
Siemanko Smile

Ważny etap w moim życiu, bo wszyscy powoli idą do pracy...
Do teraz pamiętam, jak w tym dzienniku napisałem że nie pójdę na etat, po czym wkleiłem zarobek miesięczny ~1000zł. Psst.. poszukałem i znalazłem Wink
Cytat:kilka miesięcy przed 18-stymi urodzinami mogę powiedzieć, że na etat nie zamierzam iść.
Kiedyś to było takie gadanie i nadzieja - teraz pewność Smile
56 strona... WOW. Rok temu Big Grin Teraz mamy już 116 Heart

Prowadzenie firmy nie wygląda tak kolorowo jak to się wydawało kilka miesięcy wstecz Smile Teraz sobie pewnie pomyślicie... pewnie stratny jest. GUZIK! Big Grin
Zarobków nie wrzucam i nie jestem pewien czy w ogóle kiedyś tu się pojawią, bo sprawy zaszły troszkę za daleko ;-)

Ale skoro dodaje już post, to przy okazji powiem co słychać w content lockingu ;-)

(dziś 15:45)
[Obrazek: 1.jpg]
[Obrazek: 2.jpg]
Ruch podpięty dopiero w tym tygodniu, jest około 10$ dziennie, narazie celuje w 20$/dzień - potem zobaczymy. Nie, nie powiem skąd ruch. Nie że jestem złośliwy, ale doświadczenie mi nie pozwala Big Grin



Post nie jest dodany bez powodu - oznajmiam wszystkim tu obecnym, że rozpoczynam WAKACJE, URLOP i nie wiem jak jeszcze mogę to nazwać. Skorzystam z tego czasu jak tylko potrafię, był to dla mnie NAJBARDZIEJ STRESUJĄCY I NAJCIĘŻSZY ROK. Ale już po stresach, pozdrawiam gorąco wszystkich forumowiczów, snapowiczów i innych, którzy kibicowali przez tą długą drogę - co dalej? Zapewne dam znać jak już wrócę do pracy Huh
Wypoczywajcie i mam nadzieję że stare dzienniki powrócą do żywych oraz że pojawią się nowe, ciekawe historie do czytania Smile Wszystkiego dobrego czytelnicy! Heart


(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-06-2018 14:55 przez mahuzz.)
Glosy: Samurai (+1), Zasiu (+1), Crausher (+1), Fr0shArczi (+1), Bartolini24 (+1), Bartezx1997 (+1), flown (+2), mklop111 (+1), pspsga (+1), fusek (+1)
14-06-2018 14:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Grabek04 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 23
Dołączył: Jul 2018
Reputacja: 5 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1155
RE: Od 0 do 100 000zł w wieku 18 lat
Ja mam tak, że działa w internecie przez kilka miesięcy. Widzę, że to prawie nic nie daje. PRZERWA. i tak od kilku lat.
14-07-2018 15:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #1156
RE: Od 0 do 100 000zł w wieku 18 lat
Hej, dzień dobry Wink!

Skłamałbym, gdybym napisał że nic się nie dzieje, że wieje nudą i że kasa sama wpada Big Grin






Założyłem ten dziennik spamując po grupach i pw na Fejsie programami download pod sub sms, aktualnie prowadzę coraz lepiej prosperujący serwis, przy okazji rozwijając kolejne dwa projekty.
Możecie mi wierzyć lub nie, ale przy zarobkach rok temu czułem się bardzo niestabilnie. Czy słusznie?
Czytelnicy pamiętają, a Ty, jeśli nie pamiętasz - możesz sobie zobaczyć co się wtedy stało Wink
Po krótce - z dniówki 300zł do bodajże 25zł.



TERAZ WAŻNY MOMENT.
Sierpień/Wrzesień 2017. To wtedy przepiąłem linki.
Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie to, że trochę zwiększyłem ruch i trafiłem na kilka perełek Wink

Prawdą jest, że jeśli chodzi o SMSy to pracowałem mocno na raty. Nie, że raz na miesiąc czy coś podobnego. Po prostu było dosłownie kilka momentów, a raczej dni, okresów, w które mooocnymi falami zwiększałem ruch (sami mogliście to zauważyć właśnie na przełomie wrzesień-grudzień 2017).
Z ilością stron na podsumowanie rozdziału 3 nie skłamałem, ta liczba w pełni mnie satysfakcjonuje Smile


Mała wiadomość dla sępów które kręcą się w moim dzienniku zapewne już dłuższy czas:
Żadna osoba nie znalazła ani jednej mojej strony. To jest ciekawe - byłem pewny że na tak dużą skalę w końcu ktoś coś wyszuka Tongue


Ludzie są chciwi i chamscy, prowadzenie tego wszystkiego pozwoliło mi tego doświadczyć dosyć szybko.
Największym ciosem był mass attack na jedną z moich największych stron pod SMS. Zrobiło się straszne obciążenie, były jeszcze jakieś śmieciowe backlinki i inne takie, że strona spadła w SERPach tak, że ruchu nie było prawie w ogóle i... nie ma do teraz Big Grin
Nie pisałem tutaj o tym ze względu na bezpieczeństwo. Jeśli robił to ktoś, kto by to przeczytał to byłoby wszystko jasne Wink
Ale nie jestem z tych którzy się po czymś takim poddają.


Nie ukrywam, że prywatność przez te 4 miesiące bardzo mi służy. Brakowało mi tego, co po niektórzy dobrze o tym wiedzą Wink
Bardzo ryzykownym posunięciem było publikowanie zarobków w tym rozdziale. Od pewnego momentu wszystko obróciło się nie w tą stronę co powinno. Dało mi to trochę do myślenia... Z resztą - sami widzieliście, jak wyglądały posty jeszcze 2 lata temu, a jak wyglądały w tym rozdziale. Zmieniło się wszystko, również moje podejście do tego wszystkiego.
Dobra, nie wszystko. Cel zrealizowałem z ogromnym zapasem Big Grin




Ten dziennik nauczył mnie jednej rzeczy... tak prostej. To zabrzmi jak jakiś kołczing. Bardzo prosta nauka. Stawiać sobie bardzo wysokie cele.
Nie żałuję, że robiłem to stopniowo - przynajmniej ani razu się nie zawiodłem Big Grin


Do pracy wróciłem już prawie dwa tygodnie temu Wink Lecimy z tym dalej!
Przy okazji pragnę przeprosić wszystkie osoby, które w ciągu ostatnich miesięcy napisały pw/gg a ja nie odpowiedziałem. Jest tego poważnie dużo - czas mi nie pozwolił.




CO DALEJ?

No właśnie - co dalej? Czekam na Wasze propozycje! Smile


mahuzz



(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-07-2018 10:23 przez mahuzz.)
Glosy: precell (+1), jarunioo7 (+2), Lanserek (+1), Zarobiony_Koles (+1), Grubykesz (+1)
23-07-2018 10:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zarobiony_Koles Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,223
Dołączył: Oct 2013
Reputacja: 1055 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 115.03
Post: #1157
RE: Od 0 do 100 000zł w wieku 18 lat
Co dalej, pracować dalej. Pisać co tam działasz. Coś na temat firmy może i tyle.. A co do zarobków nie publikuj ich, bo cyfra swoje robi, że ludzie dochodzą tego. Tak samo było w moim przypadku. Pozdrawiam

Dziennik pracy: http://zarabiam.com/Temat-Dziennik-Pracy...0?page=192
23-07-2018 16:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fusek Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,864
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 811 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 576.00
Post: #1158
RE: Od 0 do 100 000zł w wieku 18 lat
Dlatego m.in. nie założyłem dziennika i rzadko się czymkolwiek w necie chwałę - no cóż zrobić. Taki mamy naród - zawistny na każdym kroku.

A Ty Mateusz się nie poddawaj; więcej działań w cieniuWink
23-07-2018 16:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lexiw Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 670
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 845 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 67.00
Post: #1159
Od 0 do 100 000zł w wieku 18 lat
Mi się znowu dzienniki bez cyferek nudno czyta, bo to określa wzloty czy upadki itd.
Decyzja należy do Ciebie, to jest tylko moja opinia.
Powodzenia w projektach Smile

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
23-07-2018 18:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jarunioo7 Niedostępny
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,016
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 1720 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 144.99
Post: #1160
RE: Od 0 do 100 000zł w wieku 18 lat
Dziennik powinien być prowadzony przede wszystkim dla siebie, a nie dla innych.

Ja też założyłem dziennik i od razu po kilku wpisach kilka moich stron zostało znalezionych co było dla mnie przykrą sytuacji i trochę zwątpieniem w ludzi bo chciałem w nim pomagać innym - mimo, że wtedy jeszcze nic nie zarobiłem. Znalazłem o wiele lepszy sposób niż prowadzenie dziennika publicznego - po prostu robić to w formie prywatnej.

Chyba, że ktoś potrzebuje poklasku innych czy też poklepania po pleckach - wtedy taka forma sie nie sprawdzi. Jedni prowadzą dzienniki, skupiają się na pierdołach, piszą o wielu rzeczach, które udało się zrobić bądź też nie, dodają przemyślenia itd, a inni nie potrzebują tego robić żeby osiągać świetne wyniki Smile
Glosy: Lanserek (+1), Grubykesz (+1), Crausher (+1), mysc (+2)
23-07-2018 19:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Rozdział IIII - przyszłość Pablo1878 2,467 206,764 18-06-2021 16:49
Ostatni post: Pablo1878

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości