Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 30 Głosów - 2.3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet » firma istnieje ale brak kontaktu z właścicielami - nie rejestrować się !

Autor Wiadomość
[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 2,118
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2383 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 58.00
Post: #821
RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
Sprawdź:
Nic nie udowadniam, po prostu się martwiłem, że Pan Roman chce się organizować na dachu - a to by było niebezpieczne Smile

--> Profesjonalna pomoc w zarabianiu online
[Obrazek: makecash.png]
01-02-2017 22:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
adik7276 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 976
Dołączył: May 2015
Reputacja: 261 +

Forum Gold: 53.00
Post: #822
RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
Jak myślicie wchodzenie na tym etapie jest jeszcze sensowne? Naliczenia są niewielkie w FAP. Jaką obstawiacie minimalną kwotę na start ?
03-02-2017 14:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rafi213 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,350
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 396 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #823
RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
Uważam że jest sensowne ponieważ jak zaczynali większość kasy była trzymana w bitcoinach a przez ten czas kurs wzrósł juz 300% więc wydają mniej btc obecnie, po drugie dodatkowe źródła dochodów ciagle coś dochodzi: obecnie leasing niedługo platforma na wzór allegro ( osobiscie nie mogę sie doczekać jak to będzie wyglądało ) na jesieni własna kryptowaluta. Po trzecie mocna promocja biznesu w Azji w tej chwili i sprzedaż tam osiągana głównie z matryc w jeden dzień osiąga wartość porównywalną ze sprzedażą w europie przez 2 tygodnie a nie zapominajmy że chyba 20% wpływów z kupna matryc to zysk firmy i to idzie też na finansowanie FutureAdPro.
Co do kwoty na start to jesli ktos nie nastawia się na rekomendacje to chociaz te 1000$ chociaż znam osoby co zaczynały z 500$ i sobie póki co chwalą.

Jak dla mnie firma numer 1 cały czas na rynku tego typu, no ale każdy ma prawo do swojego zdania Smile
03-02-2017 14:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adik7276 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 976
Dołączył: May 2015
Reputacja: 261 +

Forum Gold: 53.00
Post: #824
RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
(03-02-2017 14:48)rafi213 napisał(a):  Uważam że jest sensowne ponieważ jak zaczynali większość kasy była trzymana w bitcoinach a przez ten czas kurs wzrósł juz 300% więc wydają mniej btc obecnie, po drugie dodatkowe źródła dochodów ciagle coś dochodzi: obecnie leasing niedługo platforma na wzór allegro ( osobiscie nie mogę sie doczekać jak to będzie wyglądało ) na jesieni własna kryptowaluta. Po trzecie mocna promocja biznesu w Azji w tej chwili i sprzedaż tam osiągana głównie z matryc w jeden dzień osiąga wartość porównywalną ze sprzedażą w europie przez 2 tygodnie a nie zapominajmy że chyba 20% wpływów z kupna matryc to zysk firmy i to idzie też na finansowanie FutureAdPro.
Co do kwoty na start to jesli ktos nie nastawia się na rekomendacje to chociaz te 1000$ chociaż znam osoby co zaczynały z 500$ i sobie póki co chwalą.

Jak dla mnie firma numer 1 cały czas na rynku tego typu, no ale każdy ma prawo do swojego zdania Smile

Myślę nad wejściem od jakiegoś czasu i tak się przeciąga. Ciężka sprawa bo żeby coś sensownego tu wyciągnąć to trzeba sporo czasu reinwestować. Jaki obstawiasz czas działania i przede wszystkim wypłacalności FAP?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-02-2017 16:18 przez adik7276.)
03-02-2017 16:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rafi213 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,350
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 396 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #825
RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
adik7276 musisz sam zdecydować, ja napisałem jak to widzę jestem w FAP od początku, obserwuje poczynania firmy, jestem na eventach itd. Roman w nagranym wywiadzie jasno powiedział że jeśli rev share stanie się zbyt dużym obciążeniem to pierwszą rzeczą jaką zrobi to zmniejszy naliczenia ale będziemy nadal zarabiać.
W marcu kolejny event i myślę że zacznie się znowu boom na Futurenet, biorąc pod uwagę jeszcze plany wprowadzenia kryptowaluty i jeszcze jedno ciekawe źródło dochodów które zostanie właśnie ogłoszone na tym evencie ja cały 2017 rok śpię spokojnie nie martwiąc się o kondycję firmy Smile
A co do strategii to powinieneś ją omówić z osobą wprowadzającą, mój jeden z poleconych po webinarze gdzie właśnie ogłoszono wprowadzenie kryptowaluty 2 tygodnie temu dopłacił do FAP 15 tysięcy zł jeszcze.
03-02-2017 17:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pies333 Offline
Banned
*

Liczba postów: 44
Dołączył: Sep 2015
Forum Gold: 0.00
Post: #826
RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
jak to jest w tym programie ? jak zainwestuje 500 dolarów i bede chcial odejsc z inwestycji za 2 miesiące, to mi sie opłaca w ogole wchodzic? bo cos slyszalem ze trzeba reinwestować część...
08-02-2017 12:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adik7276 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 976
Dołączył: May 2015
Reputacja: 261 +

Forum Gold: 53.00
Post: #827
RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
Nie wyjdziesz po dwóch miesiącach bo paczka pracuje 120 dni. Poza tym kwota jest zbyt mała na ten program tym bardziej jeżeli planujesz szybko wychodzić. Żeby z takiej kwoty zrobić jakieś pieniądze to jest dłuuuuuuuga droga w tym programie.
Lepiej wrzuć to w hyip i w te 2 miesiące podwoisz te pieniądze skoro tak szybko chcesz wypłacać, ale to też większe ryzyko. Coś za coś, tak czy inaczej kwota niewielka jak na FAP. Sam ostatnio o tym myślałem żeby wejść do FAP, ale nie lubie drobnych i chcąc wsadzić 4 razy więcej od Ciebie to i tak czułem niedosyt. W takich programach trzeba polecać albo wsadzić na prawdę ładną kwotę.
08-02-2017 13:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pies333 Offline
Banned
*

Liczba postów: 44
Dołączył: Sep 2015
Forum Gold: 0.00
Post: #828
RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
aha dzieki adik za odp.

jestem w skyllex narazie. ale za drobne bo 55$. takze zarobek bedzie na tyle zeby isc na jedna dobra impreze w miesiacu. A z hyipem to jest jak z hazardem.
08-02-2017 14:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

adik7276 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 976
Dołączył: May 2015
Reputacja: 261 +

Forum Gold: 53.00
Post: #829
RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
(08-02-2017 14:18)pies333 napisał(a):  aha dzieki adik za odp.

jestem w skyllex narazie. ale za drobne bo 55$. takze zarobek bedzie na tyle zeby isc na jedna dobra impreze w miesiacu. A z hyipem to jest jak z hazardem.

Z hyipów warto wziąć pod uwagę jeszcze palmills. 210% ROI, sam wrzuciłem pare dni temu 300$.

Ale nie ma co zaśmiecać tutaj i robić off topa.
08-02-2017 15:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mateusz68 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 229
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 79 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 115.00
Post: #830
RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
Rafi, a jakbyś skomentował green line i ich spoty z tego tekstu : http://getpaid20.pl/piramidy-finansowe/f...inansowej/ ? Skąd wiadomo, że Futurenet nie zniknie tak samo?;/
10-02-2017 16:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Praktyki firmy Firemedia Radek4921 19 5,499 18-02-2023 14:10
Ostatni post: Hybrid1990
  trafficmonsoon.com [RevShare] maxiu170 4,063 528,417 15-11-2022 18:10
Ostatni post: twardy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości