Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 30 Głosów - 2.3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet » firma istnieje ale brak kontaktu z właścicielami - nie rejestrować się !

Autor Wiadomość
rafi213 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,350
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 396 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #771
RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
Sprawdź:
Porównując Futurenet do Trafficmonsoon to tak jak byś porównywał malucha do mercedesa i to jeżdzi i to jeżdzi ale jest trochę różnicSmile
Do wiekszosci planów wrzuciłem konkretne daty, - 11 listopada, w przyszłym tygodniu itd. Kilka planów jest na przyszły rok więc nie napiszę ci konkretnej daty.
Poza tym, wiadomo jak ktoś szuka dziury w całym to zawsze ją znajdzie, ja jestem pewien że te plany zrealizują zreszta praktycznie wszystkie plany które byly ogłoszone na evencie który odbył sie w maju są już wykonane lub w trakcie dużego zaawansowania.
Kilka rzeczy tez może ulec zmianie ale to normalne w każdym biznesie - nie da sie zaplanować wszystkiego co do joty na kilka miesięcy do przodu Smile
Najlepiej wszystko weryfikuje czas, firma jest juz 2 lata na rynku a byli tacy, ba nawet ja na samym początku przyznaje się że byłem pewien że to nie wypali ale jednak ... firma z każdym dniem rośnie w siłę i przybywa nowych użytkowników.
01-11-2016 23:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
AleksandraN Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 143
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 36 +

Forum Gold: 0.00
Post: #772
RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
(01-11-2016 23:21)rafi213 napisał(a):  Porównując Futurenet do Trafficmonsoon to tak jak byś porównywał malucha do mercedesa i to jeżdzi i to jeżdzi ale jest trochę różnicSmile

Zasada działania revshare w temacie kup paczki, ustaw reklamę, klikaj dzienne - wszędzie jest podobna.

Ale zasady revshare sprzed 2 lat, a te które mamy dzisiaj to już niebo a ziemia.
A Futurenet to już w ogóle odskakuje w temacie, i z racji na transparentność i portal społecznościowy, gry, sklep, landingi, media pointsy i całą resztę swojej otoczki.
Bez porównania.

No chyba że w temacie "kup paczki, ustaw reklamę, klikaj dzienne", ale tak to wszystkie revy są podobne.
05-11-2016 09:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 2,118
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 58.00
Post: #773
RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
(05-11-2016 09:58)AleksandraN napisał(a):  Ale zasady revshare sprzed 2 lat, a te które mamy dzisiaj to już niebo a ziemia.

Zasady działania - a raczej budowania otoczki - sprzed czterech lat, a sprzed dwóch - to też niebo a ziema. Co będzie za 2 lata? Jakie jeszcze nowości zaserwują nam twórcy piramid finansowych ?Smile Jak je opakują? Jako co będą reklamować? Smile Jedno jest pewne - główna zasada działania się nie zmieniła i nie zmieni. Pieniądze nie pojawiają się z powietrza - wystarczy to zrozumieć, żeby zobaczyć totalny bezsens wszelkich marketingowych zabiegów* takich systemów Smile


edit : * - przekazów
.

--> Profesjonalna pomoc w zarabianiu online
[Obrazek: makecash.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-11-2016 14:42 przez mysc.)
Glosy: Lanserek (+1), Biauko (+1)
05-11-2016 12:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rafi213 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,350
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 396 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #774
RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
Jak zapowiadali tak zrobili, coraz więcej produktów, coraz lepszy portal społecznościowy - dostępne już z poziomu portalu : Futurenet shop i Shopping platform:
http://futurenet.shopping
https://store.futurenet.club

Mogliby tylko pomyśleć o domenach typu .com itp., ale tak to widzę, że wyszukiwarka działa świetnie.

A w przyszłym tygodniu nowa aplikacja na androida i zmieniona funkcjonalność portalu, w tym możliwość nagrywania video i wiadomości głosowych Big Grin

a tu macie nagrany webinar gdzie Roman omawia wszystkie nowości jakie nas czekają w najbliższym czasie:



(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-11-2016 13:44 przez rafi213.)
05-11-2016 13:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

znikad Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 287
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 35 +

Forum Gold: 0.00
Post: #775
RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
revshare dzieli sie z zyskow. Jak piszesz, i jak wiadomo pieniadze nie biora się z powietrza, wiec kazdy ruch , kazda akcja marketingowa , uspakajająca obecnych użytkowników i przynoszaca nowych jest dla mnie jest absolutnie sensowna. Jaki widzisz sens w zakladaniu revshare i dlubaniu w nosie ? Chlopaki robia dobra robote . Czy beda sie dzielic zyskiem w okresie reklamowanego biegu w 2018 , nie wiem . Ale wiem ze takimi akcjami, jak i innymi dzialaniami, powoduja że program caly czas rosnie i co za tym idzie ... $$$ Wiec ja tam bezsensownych dzialan marketingowych nie widzie. Bo kazde dzialanie marketingowe ktore da , przyniesie nowego klienta , nowego $ jest dzialaniem sensownym. Bez sensownym jest nie dzialanie
Glosy: AleksandraN (+1), rafi213 (+1)
05-11-2016 14:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 2,118
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 58.00
Post: #776
RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
Miałem na myśli przekaz marketingowy tych akcji. Kogo to uspokoi, tego uspokoi Smile

W normalnym biznesie, w którym klient płaci i dostaje swój produkt, nie trzeba uspokajać klientów - a gdy sprzedaje się pieniądze, bo defacto tutaj za mniejszy nominał, można kupić większy, to taki klient jest inwestorem i trzeba go uspokajać Smile

Zyskiem dzieli się google, tutaj każdy kolejny "ad-packowicz" generuje stratę, a nie zysk. Jakkolwiek to opakujesz, zawsze wyjdzie na to samo - wpłacasz mniej, dostajesz więcej. Im więcej osób wpłaci, tym więcej trzeba im wypłacić.

--> Profesjonalna pomoc w zarabianiu online
[Obrazek: makecash.png]
Glosy: jigorex (+1)
05-11-2016 14:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rafi213 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,350
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 396 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #777
RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
O to ciekawe, od kiedy kupno ad packow jest inwestycją? Zaden rev share nie jest programem inwestycyjnym, firma dzieli sie zyskami dobrowolnie w przypadku Futureadpro do max 60$ z kazdej paczki ale moze mniej, lub moze wcale sie nie dzielic. I teraz im wiecej jest działań marketingowych oraz sprzedazy wiekszej ilosci produktow, tym dluzej firma moze sie dzielic tymi zyskami. A skad biora sie zyski: ze sprzedazy produktow i usług ktorych to jak przeczytasz troche tego tematu w Futurenet jest z kazdym dniem coraz więcej, a i jakby na to nie patrzec to kupno ad packa tez jest zakupem usługi , a jak ktos tą usluge wykorzystuje pozniej to kazdego indywidualna sprawa.
Nie dziwie się ze jak ktos traktuje to jako inwestycje to potem są pretensje i hejt.
Odsyłam jeszcze raz do regulaminu Fn i Fap.
Glosy: AleksandraN (+1)
05-11-2016 15:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 2,118
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 58.00
Post: #778
RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
(05-11-2016 15:31)rafi213 napisał(a):  O to ciekawe, od kiedy kupno ad packow jest inwestycją?

Od kiedy są kupowane w celu otrzymania swojej części "podziału zysków" Smile

Właśnie o takim przekazie marketingowym jaki przytoczyłeś w powyższym poście mówiłem Smile "Woda z mózgu" dla nowych osób, a jakby się tej całej usilnie budowanej otoczki pozbyć - pozostają wpłaty generujące większe wypłaty dla użytkowników, czyli każdy kupujący generuje stratę - a nie zysk. Całe to mówienie o "niepewności" podziału zysków jest śmieszne, bo ciężko tu o zyski.

Nie chcę się wdawać w dalszą dyskusję Smile Życzę powodzenia Smile

--> Profesjonalna pomoc w zarabianiu online
[Obrazek: makecash.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-11-2016 16:28 przez mysc.)
Glosy: hypocrisy (+1)
05-11-2016 16:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hypocrisy Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 269
Dołączył: May 2015
Reputacja: 151 +

Forum Gold: 95.00
Post: #779
RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
(05-11-2016 15:31)rafi213 napisał(a):  Nie dziwie się ze jak ktos traktuje to jako inwestycje to potem są pretensje i hejt.
Odsyłam jeszcze raz do regulaminu Fn i Fap.

Cały twój post, a szczególnie przytoczony cytat tak trąci hipokryzją, że już człowiek nie wie czy się śmiać czy płakać...

Pierwsze primo, temat leży w dziale hyip, słusznie zresztą bo jak wszyscy wiemy jest hyipem, czyli INWESTYCJĄ wysokiego ryzyka
Drugie primo, w pierwszym poście tego tematu nie napisałeś żadnego konkretu o tzw "USŁUGACH" które to rzekomo kupujemy, mnóstwo jest za to marketingowej gadki o ZARABIANIU
Trzecie primo, kilka razy w tygodniu zasypujesz galerię screenami z WYPŁAT i dopiskiem ZAROBIŁEM
Czwarte primo, jako doświadczony hyipowiec, swoich potencjalnych poleconych werbujesz zwracając im uwagę na reklamę, czy możliwości zarobkowe? Na swoim LP piszesz o reklamie, czy o koszcie adpacka i zysku jaki przynosi?

Dlatego też twoje odwracanie kota ogonem i zasłanianie się gadką o "dobrowolnym podziale zysków" raczej bawi niż przekonuje...

Jesteśmy na forum o zarabianiu w dziale hyip, gdzie spora część użytkowników zęby zjadła na takich programach, więc marketingowe bajki o dobrowolnym podziale zysków, sprzedaży produktów i "to nie inwestycja, ja tu po reklamę" wprowadzają tylko niepotrzebny zamęt, bo przecież wszyscy jesteśmy tu żeby ZAROBIĆ, oczywiście mając przy tym świadomość ryzyka utraty środków Smile

Ps, to nic osobistego, ale Trafficmonsoon, CarribeanBridge, LucreLab, i inne gryzące już piach "biznesy" też reklamowałeś identycznymi formułkami o "wysokiej jakości usługach", "genialnym planie marketingowym", "stabilności", "realnych biznesach i zewnętrznych przychodach" itp, podczas gdy wszystkie były zwykłymi ponziakami...Wciąż wierzysz w to co piszesz, czy to tylko marketing? Wiem że taka już specyfika hyipów i nie jest to żaden przytyk czy jakieś czepialstwo, pytam z ciekawości Smile
05-11-2016 17:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rafi213 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,350
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 396 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #780
RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
(05-11-2016 17:52)hypocrisy napisał(a):  Pierwsze primo, temat leży w dziale hyip, słusznie zresztą bo jak wszyscy wiemy jest hyipem, czyli INWESTYCJĄ wysokiego ryzyka
Drugie primo, w pierwszym poście tego tematu nie napisałeś żadnego konkretu o tzw "USŁUGACH" które to rzekomo kupujemy, mnóstwo jest za to marketingowej gadki o ZARABIANIU
Trzecie primo, kilka razy w tygodniu zasypujesz galerię screenami z WYPŁAT i dopiskiem ZAROBIŁEM
Czwarte primo, jako doświadczony hyipowiec, swoich potencjalnych poleconych werbujesz zwracając im uwagę na reklamę, czy możliwości zarobkowe? Na swoim LP piszesz o reklamie, czy o koszcie adpacka i zysku jaki przynosi?

Dlatego też twoje odwracanie kota ogonem i zasłanianie się gadką o "dobrowolnym podziale zysków" raczej bawi niż przekonuje...

Jesteśmy na forum o zarabianiu w dziale hyip, gdzie spora część użytkowników zęby zjadła na takich programach, więc marketingowe bajki o dobrowolnym podziale zysków, sprzedaży produktów i "to nie inwestycja, ja tu po reklamę" wprowadzają tylko niepotrzebny zamęt, bo przecież wszyscy jesteśmy tu żeby ZAROBIĆ, oczywiście mając przy tym świadomość ryzyka utraty środków Smile
Ale duży wywód tylko może najpierw byś się zapoznał z regulaminem FutureAdPro i dobrze z moimi postami wcześniejszymi a nie cytujesz zdania wyrwane z kontekstu. Trzeba było jeszcze napisać że nikogo nie informuje o ryzyku Smile
FutureAdPro jest w dziale hyip bo na tym forum nie ma działu rev share jak dobrze o tym wiesz.
Na swoim LP pisze zarówno o reklamie jaki i o koszcie adpacka i zysku jaki możemy uzyskać ale w zamian za określoną pracę ! Ponadto gdzie piszę że jestem tu tylko po reklamę ? Zgadzam się że zarówno ja jak i wszyscy ci co wchodzą w 99% do FN to po to żeby wykorzystać to co daje nam firma i móc zarabiać. Ale co wy macie z tą inwestycją ? do pracy na etacie też chodzicie żeby inwestować czy żeby zarabiać Smile
Do bardzo wielu rev share możesz nawet nie wpłacić złamanego grosza a zarabiać po 1000$ w zamian za określoną pracę.
Tak przy okazji zobacz np. moj temat o Skyllex czy tam nie wspominam o inwestycji, o ryzyku i o tym że firma może realizować wypłaty z kapitału pozyskanego wprost od innych osób, ale jest różnica bo ta firma sama pisze o inwestowaniu i tam robimy inwestycje.

A jeśli FutureAdPro to rev share i w regulaminie jest napisane: "Kupując pakiet reklamowy AdPack otrzymujesz 800 wyświetleń swojej strony oraz dodatkowo uprawnia Cię on do udziału w podziale wpływów ze sprzedaży reklam i innych źródeł dochodu, jezeli wykonamy czyność w postaci obejrzenia 10 reklam dziennie. Wysokość dziennych naliczeń zależy przede wszystkim od obrotów jakie generuje firma." to mam twoim zdaniem pisać że to inwestycja i mam mówić swoim poleconym że inwestują ? chyba wtedy byłbym hipokrytą.

Wiem że są osoby i ty do nich należysz, że uważają że rev share to inwestycja masz do tego prawo i ja nic do tego nie mam dalej pozyskujcie inwestorów albo hejtujcie rynek rev share i Futurenet bo widzę, że niektórzy mają ból d..y że firma jest juz ponad 2 lata na rynku i ciągle się rozwija.

Co do czepiania się mnie że polecałem wcześniej inne firmy których już nie ma to chciałem to zostawić bez komentarza, ale napiszę tylko tyle: TrafficMonsoon zaprzestałem promować z chwilą jak tylko paypal zablokował środki,a właściciel LucreLab okazał się typowym oszustem i uciekł z kasą (pewnie dziwne że mnie wcześniej o tym nie uprzedził) i to tyle, więcej nie zamierzam się tłumaczyć i odpisywać na bezsensowne ataki.
I lepiej trzymajmy się tematu to wszystkim wyjdzie to na zdrowie Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-11-2016 20:49 przez rafi213.)
Glosy: hypocrisy (+1)
05-11-2016 20:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Praktyki firmy Firemedia Radek4921 19 5,526 18-02-2023 14:10
Ostatni post: Hybrid1990
  trafficmonsoon.com [RevShare] maxiu170 4,063 531,068 15-11-2022 18:10
Ostatni post: twardy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości