Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 30 Głosów - 2.3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet » firma istnieje ale brak kontaktu z właścicielami - nie rejestrować się !

Autor Wiadomość
rafi213 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,350
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 396 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #1511
RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta
Sprawdź:
Myślę że by się przydała kafejka Google, a wyobrażasz sobie kryptowalutę Facebook czy Twitter ? nie każdy musi iść tą samą drogą przecież.
10-04-2018 22:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
FreeDoge Offline
OSZUST
*

Liczba postów: 285
Dołączył: Mar 2018
Forum Gold: 0.00
Post: #1512
RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta
(10-04-2018 20:16)radek0389 napisał(a):  Serwis społecznościowy, platforma reklamowa .... a rozwój i zyskowność swojej działalności kierują na zakładanie jakiegoś baru na wrocławskim rynku? Bez sensu.

To Zwykła marchewka na kiju.
Marketing wliczone wydatki w koszty utrzymania pozorów Big Grin

(30-03-2018 22:15)mysc napisał(a):  No nie powiem, zdziwiłem się - zawsze spokojnie siedziała na tych filmikach, a tutaj wiązanki niezłe poszły. Nawet bardziej soczyste niż na filmikach Damiana Ż. Ogólnie widać u tych ludzi straszną agresję.

Oglądałem to nagranie, jako polakowi nie podoba mi się wiele rzeczy ale tak obrażać naród ?
To już bez przesady
Ciekawe jak by w tvn to pokazali jak już swego czasu naród miał niesmak za słowa "gorszego sortu" to co by było po takich słowach
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-04-2018 22:18 przez FreeDoge.)
10-04-2018 22:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

kolorpurpury Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 920
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 201 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1513
RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta
No cóż - czysty zysk z takiej kawiarni to oczywiście kropla w oceanie futurenet. Ta kawiarnia ma chyba za zadanie znalezienie większej liczby inwestorów - czyli zwiększenie zobowiązania futurenet. Na tym się skupia firma.

Denerwuje mnie to (nie skreślam z góry żadnego projektu), że futurenet nie skupia się na rozwoju platformy społecznościowej, platformy sprzedażowej (zewnętrzne linki do sklepów i produkty futurenet, które może kupować jakiś promil użytkowników).
Nie skupiają się na czystych zyskach tylko na pozyskiwaniu kolejnych i kolejnych inwestorów. Nie tędy droga. Portal społecznościowy jest martwy. Skala zobowiązania w stosunku do czystych zysków (odliczając zarobki całego sztabu, koszty serwerów itp.) moim zdaniem nadal jest ogromna.

[Obrazek: 320x50.png]
15-04-2018 16:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 2,118
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 58.00
Post: #1514
RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta
(15-04-2018 16:07)kolorpurpury napisał(a):  No cóż - czysty zysk z takiej kawiarni to oczywiście kropla w oceanie futurenet. Ta kawiarnia ma chyba za zadanie znalezienie większej liczby inwestorów - czyli zwiększenie zobowiązania futurenet. Na tym się skupia firma.

Denerwuje mnie to (nie skreślam z góry żadnego projektu), że futurenet nie skupia się na rozwoju platformy społecznościowej, platformy sprzedażowej (zewnętrzne linki do sklepów i produkty futurenet, które może kupować jakiś promil użytkowników).
Nie skupiają się na czystych zyskach tylko na pozyskiwaniu kolejnych i kolejnych inwestorów. Nie tędy droga. Portal społecznościowy jest martwy. Skala zobowiązania w stosunku do czystych zysków (odliczając zarobki całego sztabu, koszty serwerów itp.) moim zdaniem nadal jest ogromna.

Pamiętam jak około 2 lata temu broniłeś tezy o możliwości spłaty rev'sharów. Jak to widzisz obecnie ?Smile Czysto teoretycznie byłoby to możliwe (wtedy też tak uważałem i dalej tak uważam), ale czy można podać chociaż jeden przykład spłaconego?:>

--> Profesjonalna pomoc w zarabianiu online
[Obrazek: makecash.png]
15-04-2018 16:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kolorpurpury Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 920
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 201 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1515
FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta
Daj mi czas to mój revshare będzie przykładem spłaconego, jeśli bedzie mi dane go stworzyć Smile

Futurenet miałoby szansę gdyby skupiało się bardziej na rzeczach ważniejszych niż "wiyncyj wiyncyj inwestorów"

Realne zyski oni czepią jedynie z pakietów wydobywczych Futuro i matryc. Portal społecznościowy jeśli zarabia to co najwyżej na koszty jego utrzymania plus może wypłata dla jednego czy dwóch adminów. Potencjał reklamowy żadny bo nie ma ani jednego użytkownika, który jest zainteresowany portalem społecznościowym a nie zarobkiem. (A to można było rozwiązać i stworzyć naprawdę funkcjonalny portal społecznościowy dysponując takimi pieniędzmi w rok czasu)

Wynajem długoterminowy, platforma sprzedażowa (z odnośnikami do ebaya, amazona itp.), własne produkty to w mojej ocenie też jest wszystko zrobione aby było zyski z tego to maksymalnie pokrycie kosztów i wypłat dla kolejnej części pracowników.

Eventy generują koszty - zyskują inwestorów czyli? ZOBOWIĄZANIE.
Z kawiarnią bawią się tyle czasu, że z tymi środkami otworzyłbym w tym czasie spokojnie kilka w największych miastach w Polsce. Łącznie z remontami lokali (taki remont dobra ekipa robi w 2 tygodnie)


Futurenet mnie denerwuje bo ma potencjał ale nieustannie idzie z wielką starannością po kolejnych inwestorów i przy okazji na odpier.. czasem coś rzuci dla konsumentów, którzy jeśli nie są inwestorami nie bardzo są zainteresowani parasolem futurenet który kosztuje 2x tyle co jest warty.

Wszelkie zapowiadane rzeczy, które mogą zwiększać rentowność wchodzą ZAWSZE z opóźnieniem albo wcale.

Na stronie są od początku zakładki martwe z dopiskiem "wkrótce" (Patrz system punktowy futureadpro)
Z prezesem bitbay wielkie spotkanie - niby tylko polska giełda a dalej cisza.
Tempo z jakim Futuro pojawia się na giełdach jest w porównaniu do innych krypto śmieszne.
Futuro wprowadzone z opóźnieniem.
Roman mówił, że już kupił giełdę na którymś webinarze i że stworzy własną.
Gdzie ta giełda?

Miał być też własny procesor płatniczy obsługujący zewnętrzne firmy - gdzie to jest?

Wszystkie dobre zapowiedzi giną gdzieś albo są wykonane na odwal się.

Dałem szansę futurenet nawet coś tam zarobiłem ale wycofuję się bo nie podoba mi się tempo, kierunek i jakość zmian. I nadal uważam, że MOŻNA zrobić rentowny revshare ale trzeba tego CHCIEĆ.

Na ten moment jeden taki istnieje ale nadal spłaca długi i inwestycja się nie opłaca chociaż dziennie ok 30k użytkowników wykazuje aktywność. MTV + Paidverts. Ale zbyt wiele błędów po drodze aby to teraz przywrócić do życia.

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka

[Obrazek: 320x50.png]
15-04-2018 17:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 2,118
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 58.00
Post: #1516
RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta
Eventy są płatne, to niekoniecznie koszt - mogą nawet zarabiać.
Z resztą się zgadzam, ale mówiłem tak już 2 lata temu, także po prostu nic się nie zmieniło :> Doszło FTO jako nowy zysk (obok matryc), ale skoro FAP nie jest wygaszany.. no to wnioski można wyciagnąć samemu dlaczego Smile

No to czekam na ten revshare, który zostanie spłacony :> Daj znać jak wystartujesz.

--> Profesjonalna pomoc w zarabianiu online
[Obrazek: makecash.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-04-2018 20:42 przez mysc.)
15-04-2018 20:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rafi213 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,350
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 396 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #1517
RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta
Akurat fajne się złożyło że poruszyliście pewne kwestie, jesteśmy w tej chwili po dość sporym evencie który odbył się w ten weekend w Szczecinie, o wszystkich tych rzeczach o których wspomnieliście zarząd wie i pracuje, z tym że podkreślają na każdym kroku że ostatnie 2 miesiące swoją pracę i uwagę poświecali temu aby dopiąć temat Futurocoina do końca.
I giełda już jest, można się rejestrować - głównym udziałowcem jest właśnie Futurenet do końca kwietnia będzie trwała jej integracja z całą platformą .
adres: https://coindeal.com/

W przyszlym tygodniu zarząd leci już po raz kolejny do Korei i wchodzimy w ostatnia faze wprowadzenia FTO na Binance, list intencyjny zostal juz dawno podpisany !!!

Kolejna rzecz : Wszystkie produkty w Futurenet beda nabywane tylko poprzez FTO, bedzie to z automatyzowane w latwy sposob, gdy wyslemy pieniadze automatycznie zostanie kupione FTO na giełdzie coindeal i nastepnie zostanie zakupiony produkt. Mam nadzieje ze przy reinwestycji w paczki tez to bedzie dzialalo bo wtedy cena FTO pojdzie w kosmos !!!
Do końca 2018 roku - Futuromaty - 100sztuk, w 2019 bedzie 1000szt ( wszystkie transakcję bedą się odbywać bez weryfikacji )
Fn ma podpisany list intencyjny z 3 firmami ktore zajmuja sie platnosciami kryptowalut jesli dopną te umowy FTO bedzie mozna placic w 4 000 000 punktach w wielu miejscach na świecie.

Potwierdzony termin otwarcia kawiarni we Wrocławiu - 19 maja .
Przy okazji @kolorpurpury byłeś na tym rynku we Wrocławiu, możesz potwierdzić że trwaja pracę, bo nic nie napisałeś.

Teraz co do samej platformy społecznościowej - Futurenet otwiera się jeszcze bardziej na uwagi i sugestie użytkowników , wszystkie propozycje co ulepszyć i poprawić można wysyłać na emaila : [email protected].

Już na największym jak do tej pory evencie który odbędzie sie w Macau 09.09.2018 na ponad 6000 osób zostanie zaprezentowana zupełnie nowa odsłona platformy społecznościowej, ma być gruntowna przebudowa Smile

Także nic nie zostaje zapomniane, firma istnieje płaci i pracuje. Pewne opoźnienia wynikają z kwestii technicznych a także prawnych więc zdaje sobie sprawę , że nie zawsze terminy są sztywno trzymane, ale nie widzę absolutnie powodu do niepokoju, zainteresowanie FN nie słabnie zarówno w PL jak i poza granicami. Kto na siłę nie szuka problemów, zarabia i pewnie jeszcze długo będzie Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-04-2018 23:22 przez rafi213.)
15-04-2018 23:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kolorpurpury Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 920
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 201 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1518
FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta
Dobrze będzie jak zrealizują te zapowiedzi w terminach chociaż raz Smile

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka

[Obrazek: 320x50.png]
15-04-2018 23:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rafi213 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,350
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 396 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #1519
RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta
5 nowych firm oficjalnie zadeklarowało że będą przyjmować płatności w FTO, jakie to firmy można znaleźć na stronie:

https://newsroom.futurocoin.com/new-comp.../#more-115
16-04-2018 21:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Xanter98 Offline
Banned
*

Liczba postów: 851
Dołączył: Aug 2017
Forum Gold: 68.00
Post: #1520
RE: FUTURENET - portal społecznościowy + matryce + rev share! + własna kryptowaluta
Ciekawe czy te restauracje będą składały deklarację PCC przy każdej przyjętej transakcji Wink
16-04-2018 23:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Praktyki firmy Firemedia Radek4921 19 5,526 18-02-2023 14:10
Ostatni post: Hybrid1990
  trafficmonsoon.com [RevShare] maxiu170 4,063 531,061 15-11-2022 18:10
Ostatni post: twardy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości