Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 30 Głosów - 2.3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet » firma istnieje ale brak kontaktu z właścicielami - nie rejestrować się !

Autor Wiadomość
wrzochal11 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 552
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 133 +

Forum Gold: 107.00
Post: #1111
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share!
Sprawdź:
Ja tutaj niczego ze sobą nie porównuje. Podałem tylko przykład.. pierwszy z brzegu, wiele takich przykładów można by podać. Ja nikomu nie mówię co ma robić, każdy robi co chce, tylko z dobrego serca przestrzegam tych którzy dostrzegają tylko same pozytywy..
Sam mam konto w Future, ale już co miałem zarobić tam, to zarobiłem (bez polecania nawet, bo ja takich projektów nie polecam). Dziś już bym się nie odważył tam przelać jakichkolwiek pieniędzy.
Moja chłodna ocena sytuacji mi to podpowiada.. bo ja Romana i Stephana na tyle nie znam by powiedzieć, że napewno projektu nie zescamią, a co będzie tego nikt nie wiem (no poza właśnie założycielami projektu). Każdy ma swój rozum i niech robi co chcę, byle miał świadomość tego co robi Wink

Zarabiaj na produktach cyfrowych >>
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-08-2017 22:43 przez wrzochal11.)
Glosy: adik7276 (+1)
06-08-2017 22:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
alan_darski Offline

*

Liczba postów: -22
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1112
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share!
(06-08-2017 14:59)SzalonyWojownik napisał(a):  Jest tego wiele np. 1.7mln użytkowników FutureNet i już jest duże zainteresowanie FuturoCoin'em Big Grin a co do AdPro to nie widzę na dzień dzisiejszy zagrożenia wypłat XD

No bez jaj 1.7mln uzytkownikow a odtworzen najnowszego webinara 1700. Takie dane to mozna sobie miedzy bajki wlozyc. A co do braku zagrozenia wyplat to jak takie sie pojawi to niestety juz bedzie za pozno...
07-08-2017 00:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adik7276 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 976
Dołączył: May 2015
Reputacja: 261 +

Forum Gold: 53.00
Post: #1113
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share!
(06-08-2017 22:40)wrzochal11 napisał(a):  Ja nikomu nie mówię co ma robić, każdy robi co chce, tylko z dobrego serca przestrzegam tych którzy dostrzegają tylko same pozytywy..

Dziś już bym się nie odważył tam przelać jakichkolwiek pieniędzy.
Moja chłodna ocena sytuacji mi to podpowiada.. bo ja Romana i Stephana na tyle nie znam by powiedzieć, że napewno projektu nie zescamią, a co będzie tego nikt nie wiem (no poza właśnie założycielami projektu). Każdy ma swój rozum i niech robi co chcę, byle miał świadomość tego co robi Wink

Popieram jak najbardziej. Ten etap to już ogromne ryzyko bo nigdy nie wiadomo jaka jest rzeczywista kondycja programu.

Z MLM przerzuciło się trochę osób do FAP dlatego jest petarda rekrutacyjna i to wszystko się trzyma. Mowa przykładowo o Dawidzie S. który prowadzi wszystkie eventy. Niegdyś aktywny promotor w firmie Lou Pre na poziomie blisko dyrektorskim, a teraz promotor FN z blisko milionem prowizji w FAP w tak krótkim czasie. Takie osoby trzymają ten projekt, ale Że tak powiem ciekawość zżera co się będzie działo gdy to wszystko chuj strzeli, a tak stać kiedyś się musi.

Do takiego programu to by trzeba ludzi z MLM zgarnąć, takich topowych naganiaczy wtedy lata działania programu murowane.
07-08-2017 00:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
SzalonyWojownik Offline

*

Liczba postów: -8
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1114
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share!
Zapomnieliście chyba o tym, że rejestracja jest za darmo, a z AdPro nie trzeba korzystać.. nie musisz kupować żadnych produktów, chociaż takowe są. Chcesz, wchodzisz na pakiet biznesowy i polecasz, nie chcesz - siedzisz na pakiecie free i korzystasz tylko i wyłącznie z social media, tylko z tą różnicą, że całej kasy nie bierze Mark Zuckeberg, tylko część trafia do waszej kieszeni, a wy robicie dokładnie to samo co na FB Wink dobrze, że wszystko jest oparte na MLM, bo projekt się fajnie rozwija, ludzie polecają, bo mają za to zwyczajnie płacone. Roman mówił, że zaczną reklamować swój portal, jak już wszystko będzie "dopięte na ostatni guzik". Chętnie wezmę te 60$ rocznie, bo i tak pisze ze znajomymi przez komunikator. Projekt ma naprawdę sens i już nie mogę się doczekać, aż hejterzy to w końcu zrozumią. Nie chcesz stracić pieniędzy, bo srasz ogniem, że w adpro ci ich nie wypłacą? Ok, ale nie daj się już brać od tyłu Markowi Z. i spółce, bo już kupił sobie bezludną wyspę - starczy. Korzystaj sobie z social media za free i bierz codziennie centy za korzystanie z portalu. Proste
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-08-2017 08:42 przez SzalonyWojownik.)
07-08-2017 01:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wrzochal11 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 552
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 133 +

Forum Gold: 107.00
Post: #1115
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share!
Koncepcja portalu społecznościowego, który dzieli się dochodem z użytkownikami jest jak najbardziej OK. Też popieram. Jednak niestety jakoś to się nie przebiło, tak jak by mogło. Ciągle fb na szczycie - niestety.
Swoją drogą to ile można zarobić na korzystaniu z portalu społecznościowego Futurenet.. no raczej są to grosze - niestety.

ludzie polecają, bo mają za to zwyczajnie płacone

Wiesz.. to nic odkrywczego nie jest, wszystko działa na takiej zasadzie, od hyipów po mlm'y

Zarabiaj na produktach cyfrowych >>
07-08-2017 10:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
SzalonyWojownik Offline

*

Liczba postów: -8
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1116
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share!
Jestem z zawodu i zamiłowania informatykiem. Z doświadczenia mogę powiedzieć Ci, że po dwóch latach nie da się stworzyć strony idealnej. Facebook jest na rynku 13 lat, FutureNet niespełna 2. Myśle, że nie możesz porównywać tutaj tych dwóch firm na dzień dzisiejszy, która jest lepsza albo FutureNet się przebił czy nie przebił. Według mnie najważniejszy jest teraz pomysł. Jeśli właściciele FutureNet dopną swego i już dopracują stronę internetową jak i aplikacje mobilną tak, że będzie pod względem technicznym dorównywać gigantycznej konkurencji, to wtedy może się wiele pozmieniać w świecie internetu. Wiesz co mówią moi znajomi? "Nie cierpię Facebooka", albo Facebook to g..". Dlaczego tak mówią? Na Facebooku jest wiele reklam, za które nam nie płacą, a my jesteśmy żywym produktem. Każdy to widzi. Jak zobaczy, że na FutureNet jest inaczej, zarobi sobie kilka grosiaków, a do tego może sobie stworzy bloga za media points, bo np. akurat potrzebuje, to myślisz, że co taka osoba wówczas zrobi? Na dzień dzisiejszy FutureNet według mnie po dwóch latach już naprawdę dużo osiągnął z punktu widzenia informatycznego. Ponad 1,5 mln użytkowników portalu, który nadal ma wiele niedociągnięć. Stopniowo poprawiają stronę itd. Dodają nowe rzeczy. Teraz kupili krypto giełdę, za kilka miesięcy wprowadzają swoją krypto walutę. A wiesz co mnie cieszy najbardziej? Że to w połowie polska inicjatywa. Optimusa zerżęli w zarodku(Kluska dostał odszkodowanie po wielu latach batalii sądowych), a mielibyśmy markę światową i Apple by nam stopy całował. Teraz mamy szanse z FutureNet, a właściciele odrobili prace domową i nie popełniają błędów innych początkowych firm. Proszę Was tylko o jedno, przestańcie w tak drastyczny sposób hejtować FutureNet, bo jest to naprawdę ciekawa w połowie polska inicjatywa z ogromnym potencjałem. Nie róbcie polskiej firmie na starcie tego, co zrobił polski rząd Optimusowi(wydaje mi się, że nadal jesteśmy w okupacji). Tylko o to Was proszę, bo mamy szanse znowu bycia marką światową.
Glosy: KitekW (+1)
07-08-2017 12:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

alan_darski Offline

*

Liczba postów: -22
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1117
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share!
(07-08-2017 12:06)SzalonyWojownik napisał(a):  Jestem z zawodu i zamiłowania informatykiem. Z doświadczenia mogę powiedzieć Ci, że po dwóch latach nie da się stworzyć strony idealnej. Facebook jest na rynku 13 lat, FutureNet niespełna 2. Myśle, że nie możesz porównywać tutaj tych dwóch firm na dzień dzisiejszy, która jest lepsza albo FutureNet się przebił czy nie przebił. Według mnie najważniejszy jest teraz pomysł. Jeśli właściciele FutureNet dopną swego i już dopracują stronę internetową jak i aplikacje mobilną tak, że będzie pod względem technicznym dorównywać gigantycznej konkurencji, to wtedy może się wiele pozmieniać w świecie internetu. Wiesz co mówią moi znajomi? "Nie cierpię Facebooka", albo Facebook to g..". Dlaczego tak mówią? Na Facebooku jest wiele reklam, za które nam nie płacą, a my jesteśmy żywym produktem. Każdy to widzi. Jak zobaczy, że na FutureNet jest inaczej, zarobi sobie kilka grosiaków, a do tego może sobie stworzy bloga za media points, bo np. akurat potrzebuje, to myślisz, że co taka osoba wówczas zrobi? Na dzień dzisiejszy FutureNet według mnie po dwóch latach już naprawdę dużo osiągnął z punktu widzenia informatycznego. Ponad 1,5 mln użytkowników portalu, który nadal ma wiele niedociągnięć. Stopniowo poprawiają stronę itd. Dodają nowe rzeczy. Teraz kupili krypto giełdę, za kilka miesięcy wprowadzają swoją krypto walutę. A wiesz co mnie cieszy najbardziej? Że to w połowie polska inicjatywa. Optimusa zerżęli w zarodku(Kluska dostał odszkodowanie po wielu latach batalii sądowych), a mielibyśmy markę światową i Apple by nam stopy całował. Teraz mamy szanse z FutureNet, a właściciele odrobili prace domową i nie popełniają błędów innych początkowych firm. Proszę Was tylko o jedno, przestańcie w tak drastyczny sposób hejtować FutureNet, bo jest to naprawdę ciekawa w połowie polska inicjatywa z ogromnym potencjałem. Nie róbcie polskiej firmie na starcie tego, co zrobił polski rząd Optimusowi(wydaje mi się, że nadal jesteśmy w okupacji). Tylko o to Was proszę, bo mamy szanse znowu bycia marką światową.
Oby nie bylo wstydu na caly swiat
Glosy: wrzochal11 (+1)
07-08-2017 23:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
W@ndet Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 3
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1118
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share!
(07-08-2017 12:06)SzalonyWojownik napisał(a):  Ponad 1,5 mln użytkowników portalu, który nadal ma wiele niedociągnięć.
Chciałbym tylko zauważyć, że praktycznie wszyscy użytkownicy portalu to użytkownicy Futurenet. Każdy z nich musi mieć tam konto, żeby przypadkiem nikt im nie zarzucił, że łamią regulamin i mogą im zabrać kase tak jak to było z "pobraniem aplikacji" Sex

Moi zdaniem kierowanie się tym, że już jest tyle użytkowników nie ma sensu i póki program nie wychodzi po za osoby będące w futurenet nie ma żadnego sukcesu, teraz już tak czysto subiektywnie - sukcesu nie będzie, niestety facebook to światowy monopol i raczej się to nie zmieni w najbliższych latach.

PS. Jako, że piszę w tym temacie po raz pierwszy to gratulacje dla osób, które weszły do tego programu na początku, osobiście żałuje, że nie jestem wśród nich. Teraz to już zdecydowanie za późno Smile
08-08-2017 11:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pun1shment Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 5
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1119
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share!
Mam pytanko, paczka za 10$ zarabia też 120%?
10-08-2017 19:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Haalos Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 16
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1120
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + program rev share!
Tak z tym wolnej chyba
10-08-2017 20:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Praktyki firmy Firemedia Radek4921 19 5,498 18-02-2023 14:10
Ostatni post: Hybrid1990
  trafficmonsoon.com [RevShare] maxiu170 4,063 528,359 15-11-2022 18:10
Ostatni post: twardy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości