Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 46 Głosów - 3.59 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leadmore - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich

Autor Wiadomość
Doom Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 522
Dołączył: May 2011
Reputacja: 368 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #14311
RE: Leadmore - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich
Sprawdź:
Ale tutaj chodzi jedynie o promowanie landing page, tak samo jak bylo to z hackami doladowaniami itp, więc nie wiem o co niektórym chodzi, uważacie że darmowe doładowania były lepsze? Ja tutaj dużej różnicy nie widzę. Tak jak napisał kolega wyżej "ktoś obieca góry ze złota i inwestują grube $$" Dla Was to powinien być plus, wpłynie to na konwersję.
22-03-2018 18:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Leadmore Offline
Oficjalne Konto

Liczba postów: 560
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 553 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,285.00
Post: #14312
RE: Leadmore - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich
(22-03-2018 12:18)Jojek89 napisał(a):  
(18-03-2018 22:59)Leadmore napisał(a):  
(18-03-2018 20:13)wydra87 napisał(a):  Niby w ofercie jest "rób to co do tej pory aby zarabiać" ale przecież to się ma nijak z rzeczywistością.

Możliwe, że daliśmy zbyt mało informacji na temat sposobów promocji.
Już przygotowujemy schemat, w celu pokazania, że praca partnera polegać będzie dokładnie na tym samym co poprzednio, czyli tylko i wyłącznie na kierowaniu ruchu na Landing Pages na swój reflink. Resztę za nich zrobi system.
Ponieważ smsy zakończyły swój żywot, a my mamy pełne ręce roboty, z powodu braku czasu, nie planujemy kontynuować tego wątku.

Witam, po długiej nieobecności na forum zarabiam, postanowiłem wejść w wątek leadmore.pl i napisać co nieco w związku z tym niby nowym projektem, którym spamujecie mi maila od kilku dni. Powiem jedno, a resztę niech każdy sobie sam przeczyta, bo szkoda czasu na pisanie to tym "Shitcoinie" zwanym "Dascoin" , który nowi partnerzy mają za zadanie promowanie. Typowa piramida finasowa a ten "Dascoin" to scam jakich mało. Siedzę już od prawie roku z kryptowalutach (inwestuje) i słyszałem co nieco o tym Dascoinie a mianowicie jedno słowo "Scam" i nie radziłbym nikomu kto ma trochę oleju w głowie promować tego shita. Wystarczy wpisać w google: Dascoin i wyskoczy nam w ciul wyników a oto kilka z nich:

Mała dawka informacji: http://forsal.pl/artykuly/1084092,dascoi...d-bis.html

http://www.hyipforum.pl/topic/16598-dasc.../?page=120

https://www.wykop.pl/tag/dascoin/

Jest tego o wiele więcej, wystarczy zapytać google i dziwi mnie fakt, że chodź mamy 21 wiek ludzie nadal nie potrafią korzystać poprawnie z internetu, jeśli chodzi o inwestycje. Ktoś im obieca góry ze złota po miesiącu i inwestują grube $$, nie poświęciwszy nawet godziny na sprawdzenie czym tak naprawdę jest Kryptowaluta, bo Dascoin na pewno nią nie jest, lecz Piramidą Finansową xD Tak samo było z subami i teraz jest z giełdą jakich ja jeleni widzę, co nie mają nawet podstawowej wiedzy po co i dlaczego inwestują w kryptowaluty grubą kasę, bo widziałem takich co ładują po 50k, 100k a o At to wiedzą, jedynie, że to skrót od Analiza Techniczna a to czy kurs np: W Bitcoina pójdzie w górę albo w dół, powierzają chyba rzutowi monetą xD. Suby mi tylko otworzyły oczy na to w jaki sposób Bogaty staję się jeszcze bardziej bogatszy, a Biedny biedniejszy i chyba nie muszę tego głośno mówić

I jeszcze jedno ilość Dascoinów : Dascoin: max 8.5 mld ( użyteczność na całym świecie ), mówi samo za siebie, nigdzie na żadnej szanującej się giełdzie nie jest sprzedawany tylko na stronie : DasExchange




P.S nie mam nic do ledmore.pl zarobiłem u nich kupę kasy, ale to co aktualnie mi proponujecie, czyli sposób w jaki mam zarabiać dla was, sprawia, że suby przy tym to mały pikuś i żeby robić to o co prosicie trzeba być naprawdę już pozbawionym resztek moralności Sk......em


[Obrazek: dacoin.jpg]

Spokojnie, dopiero rozkręcamy się z nową platformą, natomiast faktycznie temat DasCoina odstawiamy na bok.
Poczekajmy do 27 kwietnia 2018r gdy to DasCoin ma wejść oficjalnie na giełdę zewnętrzną. Jeżeli wejdzie - będzie można powrócić do tematu. Nie wejdzie - no to wszystko jasne. Dajmy się firmie wykazać, do 27 kwietniu już tylko miesiąc.


Tymczasem warto skupić swoją energię na tym w czym jesteście najlepsi, czyli w generowaniu ruchu.
Już wkrótce dołączymy w panelu moneyleaders.pl (ML) kolejny kurs z rynku kryptowalut dla początkujących z wysoką stawką za leada.
Dlatego aby się o tym dowiedzieć, zaktualizuj swoje dane - mail w panelu.
Oczekuj najlepszego  .
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-03-2018 12:25 przez Leadmore.)
23-03-2018 12:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]Czaq Offline
Praktyczny mentoring
*

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 1064 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3.00
Post: #14313
RE: Leadmore - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich
Ja niestety całkowicie rezygnuje. Jeśli ktoś chce mogę odstapic miejsca Wink

[Obrazek: image.png]
23-03-2018 12:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Leadmore Offline
Oficjalne Konto

Liczba postów: 560
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 553 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,285.00
Post: #14314
RE: Leadmore - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich
Postanowiłem wrzucić trochę informacji od kuchni jak powstał MoneyLeaders i dlaczego zdecydowaliśmy się na sprzedaż szkoleń z kryptowalut. To, że kryptowaluty są na Topie w mediach od ponad roku to nic nowego. Szukając nowej drogi dla Leadmore, szukaliśmy też branży, gdzie jest miejsce dla nowych firm, a jednocześnie jest duży potencjał wzrostu.

Przez kilka tygodni obserwowaliśmy wszystkie informacje związane z kryptowalutami i zauważyliśmy bardzo duże zainteresowanie inwestowaniem w kryptowaluty. W odróżnieniu od giełdy czy obligacji kryptowaluty dały możliwość inwestycji przeciętnemu kowalskiemu. Słysząc o wzrostach rzędu 300%, 400% czy 1000% w jego głowie powstawała wizja łatwego zarobku, a co najlepsze nie musiał inwestować dużych kwot. Problemem okazał się brak wiedzy. Przeciętny Kowalski nie wiem czym jest blockchain czy jak może kupić bitcoina lub inną walutę, nie wie też na jakiej podstawie oceniać potencjał danej waluty. Uznaliśmy, że to idealna okazja by wyjść naprzeciw potrzebom rynku i dostarczyć to czego Kowalski szuka, szkolenia z inwestowania w kryptowaluty. Okazało się, że ilość szkoleń i wiedzy na ten temat jest znikoma, a jakość bardzo niska. Zaczęliśmy działać  

Najpierw stworzyliśmy odpowiedni raport i szkolenie, a później dedykowany do niego Landing Page, całość zintegrowaliśmy z Tpayem czyli płatnościami online, tutaj klient płaci za real content, więcej fajnie, że może to zrobić prosto z konta bez sms  

Przyszedł czas na testy. Ruszyliśmy z kampanią w Adwords. Celowaliśmy w osoby, które chcą inwestować ale nie wiedzą dużo o tym.


Zainwestowane środki w reklamę: 500 zł
Kliknięcia w reklamę: 438
Średni CTR: 4,6%
Średnie CPC: 1,14 zł
Ilość zebranych e-maili: 182 (41%)
Średnia konwersja sprzedaży na LP: 7% (31)
Średnia konwersja sprzedaży po mailingu: 12% (23)
Ilość sprzedaży: 31+23 (54)
Zwrot z reklamy: 54 * 16 = 884 złotych
Czas wyświetlania reklamy: 12 dni + 7 dni sekwencja e-mail.

Pierwsze efekty? Świetne. Stawka CPC w tej kategorii jest wysoka ale za to konwersje są także bardzo wysokie. Bardzo dobry wynik osiąga też cała sekwencja sprzedażowa do osób, które pobrały raport, a nie kupiły szkolenia od razu. Klient po zapisaniu otrzymuje jeszcze 5 maili, które wprowadzają go do inwestycji i zachęcają by kupił szkolenie.
Dzięki zbieraniu adresów e-mail, możemy zarobić na kliencie nie tylko za pierwszym razem, a w przyszłości będzie mu można sprzedać szkolenia zaawansowane itp.

To był nasz pierwszy eksperyment i jednocześnie moment, w którym wiedzieliśmy, że znaleźliśmy nową drogą dla Leadmore, a raczej MoneyLeaders  

Postanowiliśmy dorzucić bonus by zmotywować Was do zarabiania i przetestowania programów i niedługo ogłosimy konkurs dla pierwszych partnerów.
23-03-2018 12:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]twardy Online
Kocham serial Willow
*

Liczba postów: 5,724
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2708 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 967.65
Post: #14315
RE: Leadmore - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich
To w koncu DasSzwindel czy kryptowaluty?
Glosy: piotrekprorok (+5), Lukaskov96 (+1), Itachi198 (+1), Czaq (+1)
23-03-2018 13:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
szykiryki Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,805
Dołączył: Feb 2013
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 258.01
Post: #14316
RE: Leadmore - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich
Nie wiem, czy aż tyle osób głosowało w tej ankiecie na kryptowaluty?! Aż trudno w to uwierzyć...

Myślę, że lepsza opcją byłoby obranie kierunku PPI czy po prostu sieci afiliacyjnych i zapewnienie fajnych ofert, tak jak to zrobiło lead.network, mylead i rychło uczyni fireads.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-03-2018 14:13 przez szykiryki.)
Glosy: Matt92 (+1), piotrgk4 (+2), piotrekprorok (+5), wydra87 (+1), Lukaskov96 (+1), Scoobyx (+1)
23-03-2018 14:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mirror Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 131
Dołączył: May 2016
Reputacja: 37 +

Forum Gold: 10.00
Post: #14317
RE: Leadmore - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich
świtnie.. Wink Widzę, że po Mylead teraz mój numer komorkowy został sprzedany również firmie FastTony....
25-03-2018 00:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
vbjq Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 73
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 15 +

Forum Gold: 0.00
Post: #14318
RE: Leadmore - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich
(23-03-2018 14:12)szykiryki napisał(a):  Nie wiem, czy aż tyle osób głosowało w tej ankiecie na kryptowaluty?! Aż trudno w to uwierzyć...

Myślę, że lepsza opcją byłoby obranie kierunku PPI czy po prostu sieci afiliacyjnych i zapewnienie fajnych ofert, tak jak to zrobiło lead.network, mylead i rychło uczyni fireads.

Te kryptowaluty wygrały głosowanie tak samo jak Putin wybory facepalm

vbjq, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2017.
Glosy: ELdollaro (+1), wydra87 (+1)
25-03-2018 12:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wydra87 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,025
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 277 +

Forum Gold: 2.00
Post: #14319
RE: Leadmore - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich
Głosowanie to było chyba tak po prostu dla zasady - że niby się odzywali i coś robią cały czas.
Nie wierzę w to, że tutaj na forum i we wiadomościach na email odpisuje Arek.
Przez te kilka lat można było przyzwyczaić się do stylu w którym odpisywał Arek na maile. To co dostajemy na pocztę, mimo że podpisane przez Arka na pewno nie jest pisane przez niego.
Chyba pora na definitywny koniec z Leadmore. Mam jeszcze w sklepie jakieś 6000 coinów do wymiany na nagrody. Leadmore jest szansa jeszcze coś zamówić, czy może też już sprzedane?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-03-2018 18:19 przez wydra87.)
Glosy: Anonymousss (+1)
25-03-2018 13:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Anonymousss Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 1
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #14320
RE: Leadmore - Nowa jakość wśród Programów Partnerskich
Niebywała historia o tym jak Arek stał się innym Arkiem...

Prawdziwy Arek czyli CEO starego, dobrego Leadmore miał swój charakterystyczny ton wypowiedzi, a tutaj mam wrażenie że ktoś próbuje z nas kretynów robić
Glosy: ELdollaro (+1), Czaq (+1), wydra87 (+1)
25-03-2018 14:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Metizer ! NOWA KOPALNIA , HIT ! StoneMan 158 31,823 19-04-2017 15:55
Ostatni post: Walise
  Nowa strona pobieraczka (prawdopodobnie) miniek9090 9 3,150 17-12-2013 10:15
Ostatni post: lukasz.t

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości