Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Październik 2013] Nabór do ekipy forum - Zarabiam.com

Autor Wiadomość
patryk0407 Offline
UWAGA NA TRANSAKCJE Z TYM UŻYTKOWNIKIEM!
*

Liczba postów: 1,769
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 435 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 35.00
Post: #11
RE: [Październik 2013] Nabór do ekipy forum - Zarabiam.com
Sprawdź:
Wiek: 18 lat
Zainteresowania: Motocykle, Informatyka (pozycjonowanie, grafika, programowanie mobilne)
Coś o sobie: Jestem na 3 roku technikum informatycznego. Lubie Tworzyć coś nowego, innowacyjnego.
Osiągnięcia w zarabianiu przez internet: Zarabiałem 4 lata na PPD z tego zarobiłem koło 4 tyś zł, teraz zajmuję się PPA, od około 1 roku, ale po mału coś robie. Osiągnięcia w PPA to około 500-700$
Dziedzina zarabiania jaką się interesujesz: PPA,PPD,
Dodatkowe umiejętności (np. programowanie, grafika): programowanie w c# ( początkujący, tworzenie aplikacji mobilnych na win 8 oraz windows phone) grafika ( amator, potrafie robić bannery, małe obrazki itp.)
Ile dziennie możesz spędzić czasu na forum: dziennie po 2h
Co do tej pory zrobiłeś/aś dla Naszego forum? Pomagałem użytkownikom w pozycjonowaniu, udzielam porad dotyczących wordpress, YT oraz początkującej grafiki
Przekonaj nas że będziesz odpowiednią osobą na to stanowisko : Staram się wykonywać wszystko dobrze, zbierać informacje zanim coś zrobię, złych ludzi karać w postaci banów itp. Jestem ogólnie osobą która lubi poznawać nowości oraz nowych ludzi
Jeśli chcesz coś dodać to śmiało:Moim celem jest zarobienie częściowo na motocykl + strój. Zanim coś zacznę w PPA, szukam informacji na dany temat oraz rozwiązań co zrobić aby szło to po najprostszej drodze ale z maksymalnym zarobkiem.
Glosy: Coristo (+5), kobra05 (+1), daniel42na (+2), B_Y_K_U (+1), dsagasd (+1)
09-10-2013 17:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
dsagasd Offline
Banned
*

Liczba postów: 689
Dołączył: Aug 2013
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 20.00
Post: #12
RE: [Październik 2013] Nabór do ekipy forum - Zarabiam.com
Wiek: 24 lata
Zainteresowania:komputery , Filmy ( recenzje ), biometria , zarabianie grubych pieniędzy w złoty i euro Big Grin
Coś o sobie: pochodzę z małej wsi Leśniczówka, lubię często spędzać czas na forum oraz oglądać filmy , szukam nowym i skutecznych metod zarabiania grubych kokosów w internecie Wink
Osiągnięcia w zarabianiu przez internet: W sieci zarabiam od niedawna . Na początku były to głównie usługi świadczone w sieci . Później było Allegro, Ebay i sprzedaż również usług- głownie tego co dało wyciągnąć z sieci.
Dziedzina zarabiania jaką się interesujesz: Głównie poświęcam się temu, aby samemu coś stworzyć , myślę żeby założyć własny bux. Zarabiam obecnie na allegro i wymianach walut.
Dodatkowe umiejętności (np. programowanie, grafika): Tworzę awatary , sygnatury i różne tła i td Smile
Ile dziennie możesz spędzić czasu na forum: 16H Big Grin
Co do tej pory zrobiłeś/aś dla Naszego forum? Kilka poradników , codziennie umieszczam odpowiedzi FireGifts , pomagam użytkownikom w zarabianiu przez internet , tworzę boty i udostępniam za damo na stronie Smile
Przekonaj nas że będziesz odpowiednią osobą na to stanowisko : Mimo tego jak jestem postrzegany, w funkcji moderacji jestem twardy i stanowczy , umiem sobie poradzić w każdej sprawie .
Jeśli chcesz coś dodać to śmiało: Jerk
Glosy: B_Y_K_U (+1), JuNiOrSoDa (+1), Coristo (+5)
09-10-2013 17:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Deotho Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 507
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 143 +

Forum Gold: 15.00
Post: #13
RE: [Październik 2013] Nabór do ekipy forum - Zarabiam.com
Wiek: 16
Zainteresowania: Grafika
Coś o sobie: Mieszkam we Wrocławiu, a na imię mi Daniel. Uczę się na kierunku technik procesów graficznych. W wolnym czasie uczę się programowania w GML oraz C#.
Osiągnięcia w zarabianiu przez internet: Rekord moich zarobków wyniósł co prawda skromną kwotę 300zł, ale nigdy nie miałem potrzeby aby więcej zarabiać.
Dziedzina zarabiania jaką się interesujesz: Strony WWW, buxy, programy partnerskie
Dodatkowe umiejętności (np. programowanie, grafika): HTML5, CSS3 na wysokim poziomie. Grafiką komputerową zajmuje się już od roku. Jestem także byłym moderatorem największego forum o skryptach CMS - CMSStyle.pl, które już nie funkcjonuje.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na forum: 3-4h
Co do tej pory zrobiłeś/aś dla Naszego forum? Pomoc użytkownikom, dodanie kilku poradników oraz raportowanie postów.
Przekonaj nas że będziesz odpowiednią osobą na to stanowisko : Jestem osobą, która nie lubi wyróżniać się w tłumie. Robię to co lubię i nie zamierzam się zmienić. Jeśli chodzi o forum to jestem osobą kreatywną więc stworzenie czegokolwiek na jego potrzeby nie będzie dla mnie problemem.
Jeśli chcesz coś dodać to śmiało: -
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-10-2013 18:45 przez Deotho.)
Glosy: B_Y_K_U (+1), dsagasd (+1), Coristo (+5)
09-10-2013 18:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Szaman1644 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 6,300
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 1597 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 195.20
Post: #14
RE: [Październik 2013] Nabór do ekipy forum - Zarabiam.com
Wiek:
20 lat
Zainteresowania:
- matematyka
- motoryzacja
- muzyka
- numizmatyka (zbieranie monet)
- technologia
Coś o sobie:
Właśnie zaczynam studia prawnicze. Jestem na 1 roku. Interesuje się także w dużym stopniu informatyką i wszelakimi nowikami technicznymi. Codziennie czytam kilka artykułów odnośnie nowości technicznych, bo chce być zawsze na bieżąco.
Osiągnięcia w zarabianiu przez internet:
Zarobki nie są takie duże, jednak na swoim przykładzie spokojnie mogę pokazać, że da się wyżyć z internetu. Dodam, że byłem w posiadaniu ponad 40 Fanpage, które przedstawiają zawsze jakąś wartość, z reguły nie mał ą, a nie każdy może się tym pochwalić
Dziedzina zarabiania jaką się interesujesz:
Aktualnie skupiłem się na dwóch dziedzinach:
-PPA
-Facebook
Pomimo tego, że nie jest to stabilny zarobek, bo są lepsze i gorsze dni mogę z czystym sercem stwierdzić, że da się zarobić te 2000-3000 zł.
Dodatkowe umiejętności (np. programowanie, grafika):
- Tworzenie programów w Visual Basic
- Obróbka filmików i dźwięku ( Tworzyłem kilka gameplay na YT i trochę zapoznałem się z tym tematem )
- Tworzenie stron
Ile dziennie możesz spędzić czasu na forum:
U niektórych widzę, że mogą spędzić nawet 10h. Wydaje mi się, że to jest bardzo dużo. Tyle od siebie nie mogę aż dać, ale te 2-3 godzinny dziennie na pewno będę aktywny.
Co do tej pory zrobiłeś/aś dla Naszego forum?
Wiele osób pewnie mnie już zna. Jedni z lepszej, drudzy z gorszej strony. Dużo udzielam się na forum. Umieściłem też kilka poradników darmowych, aby młodsi mogli się więcej nauczyć.
Przekonaj nas że będziesz odpowiednią osobą na to stanowisko :
Jestem osobą bardzo aktywną i cały czas powiększam swoją wiedzę, dlatego będę umiał pomóc każdemu kto się do mnie zgłosi z jakąś prośbą. Przeprowadziłem już wiele transakcji na tym forum, wiele osób ze mną współpracowało w ten lub inny sposób i każdy był zadowolony, więc mogę powiedzieć, że jestem także zaufanym członkiem forum Smile
Jeśli chcesz coś dodać to śmiało:
Wiem, że jest grupa osób, która jest do mnie nastawiona negatywnie, ale to jest tak jak ze stereotypem. Miałem jedną wpadkę, gdy jeszcze zaczynałem i na jej podstawie teraz niektórzy mają opinię o mnie. Z innymi osobami, które współpracuję aktualnie są naprawdę zadowolone ze współpracy i mogą potwierdzić moje słowa. To byłoby chyba na tyle Smile Dziękuję za przeczytanie Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-10-2013 18:19 przez Szaman1644.)
Glosy: matek697 (+1), prymul1 (+1), Tiger04 (+1), B_Y_K_U (+1), Coristo (+5)
09-10-2013 18:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kompik Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 471
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 226 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 63.00
Post: #15
RE: [Październik 2013] Nabór do ekipy forum - Zarabiam.com
Wiek: 23

Zainteresowania: Grafika, webmastering, muzyka, sport, modelarstwo (teraz jedynie obserwuję, kiedyś startowałem w konkursach), kolarstwo (wymieniłem już sport, ale kolarstwo zasługuje na to, żeby je wyróżnić Wink ).

Coś o sobie: Mieszkam w Lublinie, urodziłem się w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jestem ambitny, cierpliwy, lubię pomagać. Ba ! Bardzo lubię pomagać. Zawsze mam problem z wypełnianiem pola "Coś o sobie" i pokrewnych, wydaje mi się to trochę mało skromne, nie chcę później rozczarować więc na tym zakończę.

Osiągnięcia w zarabianiu przez internet: Multum nagród na lockerz z czego większość została "zamieniona" w pieniądze. Do tego sporo wygranych nagród pieniężnych i rzeczowych, ~10 000 zł zarobionych na PPA od maja/czerwca. Powoli wchodzę w CPA. Do tego jak mnie coś napadnie to lubię kilka meczy postawić czy zagrać w kasynie lub w pokera internetowego Wink Dodatkowo tworzę grafikę na zamówienie oraz strony internetowe.

Dziedzina zarabiania jaką się interesujesz: Głównie PPA i powiązane + zarobek ze zleceń na grafikę/strony internetowe.

Dodatkowe umiejętności (np. programowanie, grafika): Grafika, webmastering. Podstawy kilku języków programowania do tego dzięki PPA, zacząłem brnąć w Visual Basic i podobne języki obiektowe jak na przykład Delphi. Może przez to, że jestem modelarzem, jednego hacka potrafię pisać, rysować, dopieszczać przez nawet 3-4 godziny, żeby wyglądał jak najbardziej profesjonalnie i wiarygodnie. Ale opłaca się !

Ile dziennie możesz spędzić czasu na forum: Różnie. Często jestem przy laptopie. Zazwyczaj kiedy gapię się w monitor, w zakładce mam otworzone forum i co jakiś czas odświeżam, czytam, piszę. Czyli minimum od 2 godzin (obecnie nie ma mnie w domu a i tak siedzę na forum) do.. heh, nawet 10+ godzin Smile Zależy od dnia.

Co do tej pory zrobiłeś/aś dla Naszego forum? Staram się pomagać, odpowiedzieć na temat gdzie mam wiedzę, lub naprowadzić kogoś na dobrą ścieżkę.

Przekonaj nas że będziesz odpowiednią osobą na to stanowisko : Może się powtórzę, ale lubię pomagać. Jestem ambitny, na pewno jakbym miał obowiązek działać więcej, przyłożyłbym się i dawałbym od siebie więcej. Byłem moderatorem na jednym dużym elitarnym forum z downloadem. Elitarnym - rejestracja tylko i wyłącznie z zaproszeniem, wymagana była aktywność a linki na forum były wyselekcjonowane względem jakości serwera, wszelkie rapidshare, hotfile i inne hostingi z limitami czy związane z PPD nie były akceptowane, codziennie było mnóstwo nowych postów, jako moderator miałem obowiązek przeglądać tematy pod względem wyglądu (Czy zgadza się z szablonem), czy przypadkiem obrazek nie jest hotlinkowany, pobierać każdy upload i sprawdzać czy nie ma reklamy innego forum i takie tam, była to odpowiedzialna fucha. Później niestety forum padło (administrator sie przestraszył, ponieważ była nagonka na fora warezowe, reaktywowaliśmy jednak forum, byłem administratorem przez jakiś czas, jednak przyszły studia, musiałem zrezygnować, nie miałem już na to czasu. Obecnie mam kupę wolnego czasu, chęci i obecnie bardziej kręci mnie tematyka zarabiania niż wrzucania nowości więc chciałbym spróbować tutaj swoich sił.

Jeśli chcesz coś dodać to śmiało: Hmmmm, dodałem juz w pytaniu wyżej Smile Zaznaczę, że czasami z przyczyn niezależnych ode mnie, może mnie nie być dzień na forum, ale dzień max (no chyba, że na prawdę coś strasznego się stanie to 2 dni)!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-10-2013 18:46 przez kompik.)
Glosy: Slight (+1), Ratchet (+1), ZAGUBIONY (+1), B_Y_K_U (+1), Coristo (+5)
09-10-2013 18:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Babcia_Irenka Offline
multikonto oszusta - patyk339
*

Liczba postów: 627
Dołączył: Dec 2012
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #16
RE: [Październik 2013] Nabór do ekipy forum - Zarabiam.com
Wiek: 14 lat Xpokerface
Zainteresowania: Muzyka Elektroniczna (nie Techno), Komputery, jazda na rowerze oraz gry komputerowe.

Coś o sobie: Mam na imię Artur. Pochodzę z małej miejscowości na Mazowszu. Uczęszczam do małej szkoły ogólnokształcącej (II klasa Gimnazjum). Jak wyżej wspominałem interesuje się muzyką oraz komputerami. Większość wolnego czasu poświęcam tym zajęciom, zawsze znajduje się tam czas na forum Zarabiam.com. W wolnym czasie także zajmuje się dj'ingiem (chyba tak to się nazywa Xpokerface) kupiłem za pieniądze z internetu mixer więc zaczynam się rozwijać w tej dziedzinie. Zawsze staram się dążyć do wyznaczonego celu, oraz spełniać swoje marzenia. Obecnie spełniłem wszystkie swoje marzenia Big Grin, w większości za pieniądze z internetu min. Smartphone, oraz mixer Big Grin
Osiągnięcia w zarabianiu przez internet: Obecnie zarobiłem ok. 1000 PLN przez Internet. Dla mnie największym osiągnięciem było zarobienie ok. 60 PLN w 5 minut (nie pytajcie jak zarobiłem Tongue).

Dziedzina zarabiania jaką się interesujesz: Na stan dzisiejszy zaczynam z Easy Sub.

Dodatkowe umiejętności (np. programowanie, grafika): Niestety brak.

Ile dziennie możesz spędzić czasu na forum: maksymalnie do 2.5 godziny.

Co do tej pory zrobiłeś/aś dla Naszego forum? Zachęcanie znajomych do zainteresowania się tym forum (kilku udało się namówić Smile), pomoc innym użytkownikom najczęściej w sprawach komputerowych, oraz raportowanie nieregulaminowych postów.

Przekonaj nas że będziesz odpowiednią osobą na to stanowisko : Jestem osobą spokojną, nie wyróżniającą się z tłumu. Potrafię rozwiązać spory pomiędzy osobami. Jestem pomocny, nie "przechodzę" obojętnie obok osoby, która ewidentnie ma jakiś problem i zawsze staram się jej pomóc. Jestem również kreatywny i wyróżniam się pomysłowością oraz sprytem, co jest także pomocne w zarabianiu przez Internet Smile.
Jeśli chcesz coś dodać to śmiało:
Glosy: kobra05 (+1), B_Y_K_U (+1), Coristo (+5)
09-10-2013 18:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
SweetSensi Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 608
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 60 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 51.00
Post: #17
RE: [Październik 2013] Nabór do ekipy forum - Zarabiam.com
Wiek: 15

Zainteresowania: Muzyka, gospodarka, sport oraz zarabianie w internecie.

Coś o sobie: Mam na imię Eryk. Pochodzę z Mrągowa, jednakże zamieszkuję internat w Poznaniu. Chodzę do szkoły muzycznej, gram na perkusji. Po raz pierwszy zetknąłem się z forum w 2010 roku, kiedy to zaczynałem poznawać metody zarabiania w internecie. Przez długi okres byłem niezarejestrowanym użytkownikiem, aż postanowiłem w ostatni dzień roku 2011 zarejestrować się czego nie żałuje. Od tamtej pory zdążyłem się wiele nauczyć dzięki forum, nabyć wielkiego doświadczenia oraz poznać innych ludzi, którzy mają podobne zainteresowania do moich.

Osiągnięcia w zarabianiu przez internet: Początkowo były znikome, od 2012 roku ~ 100 - 200 zł miesięcznie na PPA oraz Allegro. Od czerwca 2013 roku moje zarobki wzrosły do 500 zł miesięcznie na PPA, Allegro, Bukmacherce oraz inwestycjach różnego rodzaju.

Dziedzina zarabiania jaką się interesujesz: Interesowałem się naprawdę wieloma dziedzinami, jeśli chodzi o zarabianie w internecie. Początkowo buxy, później coraz to wyższy poziom, aż w końcu stanąłem na Bukmacherce i Inwestowaniu swojego kapitału.

Dodatkowe umiejętności (np. programowanie, grafika): Optymalizacja stron www, podstawy html oraz php, dobra znajomość programu Visual Basic.

Ile dziennie możesz spędzić czasu na forum: od 3 do 5 godzin

Co do tej pory zrobiłeś/aś dla Naszego forum? Brałem udział w "zabawie" Real Photos 2013, gdzie poznałem bliżej kilku użytkowników, poczułem ten ciepły klimat forum. Głównie pomagałem osobom nowych lub zagubionym w czymś na PW.

Przekonaj nas że będziesz odpowiednią osobą na to stanowisko : Chętnie pomagam nowym osobom, lubię klimat tego forum jak to napisałem powyżej oraz uważam, że w waszym zespole powinna znaleźć się również osoba młoda, co nie znaczy roztrzepana, która spojrzy na to z innej strony.

Jeśli chcesz coś dodać to śmiało: Znajomość języka angielskiego, kreatywność oraz miłe podejście do każdego.
Glosy: B_Y_K_U (+1), Coristo (+5)
09-10-2013 19:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
milosz998 Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,250
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 391 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 5.98
Post: #18
RE: [Październik 2013] Nabór do ekipy forum - Zarabiam.com
Wiek: 20
Zainteresowania: Piłka Nożna, Gry komputerowe, zarabianie w sieci
Coś o sobie: Miłosz ze Śląska. Wysoki, chudy z piwnym brzuchem. Oszuści = do pieca. Konsekwentny, zdyscyplinowany, adminobojny.
Osiągnięcia w zarabianiu przez internet: Kilka tysięcy z lockerz, kilka nagród z PL serwisów i jakieś grosz do grosza z PPD, PPA itd itp (uzbiera się kilka tysięcy, ale dokładnie nie wiem, nigdy nie liczyłem).
Dziedzina zarabiania jaką się interesujesz: Prawie wszystko, prócz inwestycji.
Dodatkowe umiejętności (np. programowanie, grafika): Podstawy HTML i tyle.
Ile dziennie możesz spędzić czasu na forum: Wyleciałem ze studiów (nie z mojej winy), więc cały dzień.
Co do tej pory zrobiłeś/aś dla Naszego forum? Nie chcę się chwalić Big Grin
Przekonaj nas że będziesz odpowiednią osobą na to stanowisko : Jak widać jestem konkretny. Jak coś trzeba, zrobię to. Nienawidzę oszustów, więc szczególnie tępiłbym ich tutaj na forum. Byłem założycielem największego swojego czasu forum o tematyce FIFA w Polsce (nie wiem czy ktoś zna, ale przegoniliśmy w pewnym momencie nawet efifa). Byłem moderatorem na 2 forach o zarabianiu oraz kilku forach wielotematycznych.
Jeśli chcesz coś dodać to śmiało: 2+2

998 to numer na straż pożarną. Nie rocznik urodzenia.
FORZA JUVE
Glosy: B_Y_K_U (+1), Coristo (+5)
09-10-2013 22:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Kiljan Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,709
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 2679 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 331.48
Post: #19
RE: [Październik 2013] Nabór do ekipy forum - Zarabiam.com
Wiek: 20
Zainteresowania: wszystko po trochę z wyróżnieniem IT, inwestycje
Coś o sobie: Co tu dużo gadać, jestem współwłaścicielem spółki FireMedia, tworzymy coraz więcej projektów... rozwój, rozwój i jeszcze raz rozwój...
Osiągnięcia w zarabianiu przez internet: nie mogę napisać bo jeszcze ktoś do US doniesie i moje wille i helikoptery szlag trafi
Dziedzina zarabiania jaką się interesujesz: reklamy to chyba najlepsze określenie
Dodatkowe umiejętności (np. programowanie, grafika): od wszystkiego mam ludzi, ale potrafię zrobić pizze(jest mniamuśna) i pogrzebać w kodzie oraz na serwerze..
Ile dziennie możesz spędzić czasu na forum: tyle ile pracuje czyli zawsze...
Co do tej pory zrobiłeś/aś dla Naszego forum?: oj sporo konkursów...baa nawet dział dla FC kupiłem...
Przekonaj nas że będziesz odpowiednią osobą na to stanowisko : co tu dużo gadać nikogo lepszego na to stanowisko nie będzie, jestem dyspozycyjny, odporny na hejty(pozdrawiam danielka i yazirka) oraz bezwględny...
Jeśli chcesz coś dodać to śmiało: oj bo włączę kalkulator... a tak poza tym mój billboard wyborczy:
http://i.imgur.com/mgnl1qq.png
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-10-2013 23:20 przez Kiljan.)
Glosy: Boonys (+2), Ataman (+1), B_Y_K_U (+1), Devil877 (+1), WazzaP (+1), Krissu (+1), Doom (+1), Symbian (+1), Tochkan (+1), Optimist (+1), Nutric (+1), DDK (+1), Coristo (+5), Mag!c (+1), Sloniasek (+5), roniartur (+1), Traw3k (+1), MartinS (+1)
09-10-2013 22:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mikoszi Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 375
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 191 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #20
RE: [Październik 2013] Nabór do ekipy forum - Zarabiam.com
Wiek: 21
Zainteresowania: programowanie
Coś o sobie: Jestem osobą, która nie zależnie od kontaktów z daną osobą potrafi dać warna proporcjonalnie do wykroczenia. Uwielbiam programowanie oraz dobry film. Najbardziej lubię dramaty, ale niestety gry naszej reprezentacji piłki nożnej nie zniosę.
Osiągnięcia w zarabianiu przez internet: kasy wystarczyło na dość dobry komputer, wakacje i bieżące wydatki takie jak jakieś wyjście z znajomymi itd.
Dziedzina zarabiania jaką się interesujesz: ppa,programowanie
Dodatkowe umiejętności (np. programowanie, grafika): programowanie w PHP/MySql, xhtml/css, action scripts
[b]Ile dziennie możesz spędzić czasu na forum:
4+
Co do tej pory zrobiłeś/aś dla Naszego forum?: poradniki w dziale PPA,mentor
Przekonaj nas że będziesz odpowiednią osobą na to stanowisko : nie mam żadnych problemów z komunikacją z innymi użytkownikami. Na tym stanowisku chętnie pomagałbym w programowaniu czy też promocji stron internetowych
Jeśli chcesz coś dodać to śmiało: nie posiadam jeszcze 250 postów, ale to ze względu na to że jak już piszę to wtedy gdy naprawdę mam coś do powiedzenia, poza tym nie brakuje dużo Xpokerface
Glosy: B_Y_K_U (+1), kobra05 (+1), Coristo (+5)
09-10-2013 23:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  CHANGELOG - Czyli zmiany na forum ! Admin 135 47,018 23-11-2021 00:37
Ostatni post: Admin
  Vii Zlot Zarabiam.com Admin 43 19,641 09-09-2021 08:00
Ostatni post: Admin
  FAQ - Forum Gold - czyli wszystko co powinneś wiedzieć o FG Admin 51 347,846 10-05-2021 07:04
Ostatni post: Admin
  VI ZLOT ZARABIAM.COM [Zapisy] Admin 31 44,400 09-05-2021 19:31
Ostatni post: lapribbi
  Black Friday do +40% Więcej Forum Gold! Admin 0 7,109 27-11-2020 05:25
Ostatni post: Admin

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: