Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 27 Głosów - 3.85 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2020 - Cel: Zarobki rzędu 100 k zł miesięcznie :)

Autor Wiadomość
Lanserek Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 636
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 1514 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 121.02
Post: #361
RE: 2018 - Działamy na coraz większą skalę :)
Sprawdź:
(18-09-2018 15:08)plrafcik napisał(a):  Chętnie dowiem się, kogo polecasz do mentoringu Smile

"Robiąc coś co kochasz, nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu...''

A dzisiaj przeczytałem od pierwszego postu twój dziennik i tak mam kilka pytań:
1. Nadal myślisz, że szukanie niszy metodą na "allegro" ma sens?
2. Jaki hosting używasz? Dla jedno-niszówek szukasz najtańszych domen? Raczej już je nie przedłużasz?
3. Jaką książkę o przedsiębiorczości lub zarządzaniu swoim czasem/planowaniu dla zielonego polecasz? Smile

Jesteś wielkim bankiem motywacji, a od pewnego czasu czuję, że to forum to nie tylko dotyczy zarabiania, ale także postępowania w życiu. Uczy na błędach swoich i innych, a wszystkie dzienniki pokazują jak bardzo chcemy coś osiągnąć i jak ktoś już coś osiągnął to ile po drodze miał przeszkód(tak jak Ty), a nie łatwy z pozoru zarobek.

Pozdrawiam!

1. Tak zwłaszcza jeśli chcemy działać na rodzimym rynku tylko zawsze dobrze jest sprawdzić liczbę wyszukiwań fraz związanych z daną niszą używając do tego narzędzi do wyszukiwania i analizy słów kluczowych. Jeśli chodzi o mnie to ja od dawna z tego sposobu nie korzystam z racji tego, że mam zapisane w notatniku więcej nisz niż jestem w stanie przerobić.

2. Linuxpl.com oraz mydevil.net jak zaczynałem to domeny brałem za free z promocji na nazwa.pl, ale teraz działam na rynku zagranicznym i tutaj staram się wyszukiwać wygasłe domeny natomiast jeśli niczego nie uda mi się znaleźć to z reguły biorę te najtańsze po 1 $ z namecheap'a. Domeny przedłużam tylko wtedy kiedy po roku jeszcze coś zarabiają, ale nie często się to zdarza z racji banów. Big Grin

3. FASTLANE MILIONERA


Btw. następny dłuższy wpis poświęcę narzędziom których używam w zarabianiu przez internet. Smile
Glosy: nasgaroth (+1), jarunioo7 (+2), Crausher (+1), JOK3R (+1), Bartezx1997 (+1)
18-09-2018 15:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Muraszczyk Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 183
Dołączył: May 2017
Reputacja: 171 +

Forum Gold: 0.00
Post: #362
RE: 2018 - Działamy na coraz większą skalę :)
Ładnie płyniesz Lanserek, podoba mi się forma w jakiej prowadzisz dziennik od pewnego czasu.

Spis książek zacny. Podpisuje się pod nawiasami przy Kiyosakim. Jednak Brian Tracy to troszku hmm...
Cytat:Nie polecam
Wszelkiej maści mówców motywacyjnych, szamanów biznesu oraz ludzi którzy dorobili się na sprzedaży kursów oraz książek mówiących o tym jak się dorobić.

Moim zdaniem powinniśmy przede wszystkim unikać "szamanów biznesu" 20 wieku. Rozkwit kapitalizmu czy przypadek skrajny- koniec komuny w naszym kraju wypluł masę obecnych ikon. My natomiast żyjemy w czasach konkurencyjnych gdzie liczą się umiejętności i zasięgi. To już nie rzeczywistość Briana, gdzie dysponując unikatowym produktem chodziło się po domach i robiło "sztukę sprzedaży". Ładny przykład widzimy w filmie "Joy", gdzie jeszcze w 20 wieku Mop to był hit na hitami i gospodynie domowe wręcz modliły się o to żeby przyszedł szaman biznesu i sprzedał im 10 sztuk dla całej rodziny. Ten sam szaman może dzisiaj opowiadać nam o sztuce sprzedaży, problem w tym że świat poszedł do przodu, a te przykłady pochodzą ze złotego okresu sprzedaży. To właśnie w tym okresie rozwijała się reklama telewizyjna, a sprzedaż podobna do dzisiejszych sieci MLM miała swoje 5 minut. Dzisiaj z MLM się śmiejemy, a ich produkty rozprowadzają "młode wilki" sprzedając podróbki perfum główne rodzinie i znajomym- na tym zwykle się kończy. Polska mentalność, pozostałości komuny dodatkowo utrudniają sprawę- "chce mi coś wcisnąć, pewnie ukradł i chce sprzedać", a przykłady w tych książkach to typowy "Amerykański Sen", kompletnie inne społeczeństwo.

Co śmieszne, my również żyjemy w już drugim w tak krótkim czasie złotym okresie- początki internetu. Uważam jednak że nie powinniśmy zatracać się w przykładach 20 wieku, a raczej patrzeć na osoby z naszych czasów które osiągają sukcesy w nowych dziedzinach.

Jeśli internet jest naszym głównym źródłem dochodu, to przed wszystkim powinniśmy uczyć się zarządzania czasem i układania planów dnia. Jest to bardzo trudne co wie każdy pracujący na internetowym etacie. Psychologia sprzedaży i inne tego typu lektury mogą nas jedynie inspirować, bo czasy się zmieniły.

Nadal uważam że dużo można wynieść od największych twórców 20 wieku, jednak na pewno nie bezpośrednich, praktycznych umiejętności.

Ogólnie książki warto czytać, już nawet te z 20 wieku...Lepsze to niż oglądanie popularnej wśród młodzieży patologii na Yt :>

"Getting Things Done, czyli sztuka bezstresowej efektywności. Wydanie II - David Allen"
Dodane do listy zakupów, już któraś osoba poleca.

Powodzenia w drodze do 300$ Smile

Sprawdź Mój Mentoring Pozycjonowania i Copywritingu
[Obrazek: muraszczyksyg1.png]
Glosy: adrian018 (+1), Crausher (+1)
18-09-2018 21:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
[Vip]Czaq Offline
Praktyczny mentoring
*

Liczba postów: 1,904
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 1064 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3.00
Post: #363
RE: 2018 - Działamy na coraz większą skalę :)
Cytat: Co śmieszne, my również żyjemy w już drugim w tak krótkim czasie złotym okresie- początki internetu. Uważam jednak że nie powinniśmy zatracać się w przykładach 20 wieku, a raczej patrzeć na osoby z naszych czasów które osiągają sukcesy w nowych dziedzinach.
Ciekawe i trafne spostrzeżenie. Żyjemy faktycznie w dobie gdzie internet staje sięz roku na rok coraz większą potęgą - wykorzystanie tego to dla nas, osób zarabiających idealny czas.
Lanseerku jeszcze pytanie do Ciebie, kiedy jakaś większa aktualizacja twoich dokonań? Wink
Serdecznie pozdrawiam!

[Obrazek: image.png]
25-09-2018 07:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
elmadzi199 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 67
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #364
RE: 2018 - Działamy na coraz większą skalę :)
Powodzonka mistrzu..

profesjonalne typy bukmacherskie za darmo
http://zarabiam.com/Temat-Moj-darmowy-dz...pow-158404
25-09-2018 14:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lanserek Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 636
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 1514 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 121.02
Post: #365
RE: 2018 - Działamy na coraz większą skalę :)
(18-09-2018 21:00)Muraszczyk napisał(a):  Ładnie płyniesz Lanserek, podoba mi się forma w jakiej prowadzisz dziennik od pewnego czasu.

Spis książek zacny. Podpisuje się pod nawiasami przy Kiyosakim. Jednak Brian Tracy to troszku hmm...
Cytat:Nie polecam
Wszelkiej maści mówców motywacyjnych, szamanów biznesu oraz ludzi którzy dorobili się na sprzedaży kursów oraz książek mówiących o tym jak się dorobić.

Moim zdaniem powinniśmy przede wszystkim unikać "szamanów biznesu" 20 wieku. Rozkwit kapitalizmu czy przypadek skrajny- koniec komuny w naszym kraju wypluł masę obecnych ikon. My natomiast żyjemy w czasach konkurencyjnych gdzie liczą się umiejętności i zasięgi. To już nie rzeczywistość Briana, gdzie dysponując unikatowym produktem chodziło się po domach i robiło "sztukę sprzedaży". Ładny przykład widzimy w filmie "Joy", gdzie jeszcze w 20 wieku Mop to był hit na hitami i gospodynie domowe wręcz modliły się o to żeby przyszedł szaman biznesu i sprzedał im 10 sztuk dla całej rodziny. Ten sam szaman może dzisiaj opowiadać nam o sztuce sprzedaży, problem w tym że świat poszedł do przodu, a te przykłady pochodzą ze złotego okresu sprzedaży. To właśnie w tym okresie rozwijała się reklama telewizyjna, a sprzedaż podobna do dzisiejszych sieci MLM miała swoje 5 minut. Dzisiaj z MLM się śmiejemy, a ich produkty rozprowadzają "młode wilki" sprzedając podróbki perfum główne rodzinie i znajomym- na tym zwykle się kończy. Polska mentalność, pozostałości komuny dodatkowo utrudniają sprawę- "chce mi coś wcisnąć, pewnie ukradł i chce sprzedać", a przykłady w tych książkach to typowy "Amerykański Sen", kompletnie inne społeczeństwo.

Co śmieszne, my również żyjemy w już drugim w tak krótkim czasie złotym okresie- początki internetu. Uważam jednak że nie powinniśmy zatracać się w przykładach 20 wieku, a raczej patrzeć na osoby z naszych czasów które osiągają sukcesy w nowych dziedzinach.

Jeśli internet jest naszym głównym źródłem dochodu, to przed wszystkim powinniśmy uczyć się zarządzania czasem i układania planów dnia. Jest to bardzo trudne co wie każdy pracujący na internetowym etacie. Psychologia sprzedaży i inne tego typu lektury mogą nas jedynie inspirować, bo czasy się zmieniły.

Nadal uważam że dużo można wynieść od największych twórców 20 wieku, jednak na pewno nie bezpośrednich, praktycznych umiejętności.

Ogólnie książki warto czytać, już nawet te z 20 wieku...Lepsze to niż oglądanie popularnej wśród młodzieży patologii na Yt :>

"Getting Things Done, czyli sztuka bezstresowej efektywności. Wydanie II - David Allen"
Dodane do listy zakupów, już któraś osoba poleca.

Powodzenia w drodze do 300$ Smile

Poruszyłeś tyle wątków, że nawet nie wiem od czego mam zacząć. Smile

Co do Briana to widzę, że faktycznie sporo jego pozycji znalazło się na mojej liście natomiast warto tutaj wyjaśnić, że są to książki od których zaczynałem swoją edukację związaną z przedsiębiorczością i miało to miejsce już ponad 4 lata temu także nie jest to świeży temat. Co do mojej opinii to ani nie poleciłem, ani nie odradziłem jego publikacji. Moim zdaniem jego lektury są przystępne dla osób początkujących które dopiero wchodzą w świat sprzedaży i jeśli nie mamy czasu na czytanie to warto chociaż zapoznać się z jego książkami w formie audiobooków.

Jeśli chodzi o moje podejście do książek to zmieniło się ono na przestrzeni czasu i od niedawna staram się wybierać książki takie jakie rozwiązują mój aktualny problem. Tak więc jeśli miałbym problem z marketingiem to zakupiłbym 5 najlepszych książek na ten temat. Jeśli miałbym problem z zarządzaniem to wybrałbym książki o zarządzaniu itd.

Co do ,,polskiej mentalności'' to moim zdaniem jest ona głównie wynikiem komunizmu systemu który ze względu na swoją naturę po prostu musi patologizować społeczeństwo.

Jeśli chodzi o wszelkiego typu mlmy to uczestnictwo w nich to głupota, ponieważ naruszamy jedną z ważniejszych zasad którą powinniśmy kierować się w biznesie czyli zasadę kontroli. Powinniśmy dążyć do tego, aby mieć jak największą kontrolę w swoich działaniach, czyli zamiast sprzedawać czyjeś produkty lepiej byłoby gdybyśmy sprzedawali własne.

I na koniec jeśli chodzi o zarządzanie czasem i układanie wszelkiej maści planów to sam cały czas mam z tym problem i stale nad tym pracuje. Mam dość ,,artystyczną duszę'' i trudno mi jest wpasować swoje projekty czy też działania w rozsądne ramy czasowe. Sad

(25-09-2018 07:50)Czaq napisał(a):  
Cytat: Co śmieszne, my również żyjemy w już drugim w tak krótkim czasie złotym okresie- początki internetu. Uważam jednak że nie powinniśmy zatracać się w przykładach 20 wieku, a raczej patrzeć na osoby z naszych czasów które osiągają sukcesy w nowych dziedzinach.
Ciekawe i trafne spostrzeżenie. Żyjemy faktycznie w dobie gdzie internet staje sięz roku na rok coraz większą potęgą - wykorzystanie tego to dla nas, osób zarabiających idealny czas.
Lanseerku jeszcze pytanie do Ciebie, kiedy jakaś większa aktualizacja twoich dokonań? Wink
Serdecznie pozdrawiam!

Z takich większych dokonań to dzisiaj zanim jeszcze zabrałem się do pracy i dopiłem kawę to już dowiedziałem się o 3 kolejnych istotnych zbanowanych stronach. A tak całkiem serio to za ostatni tydzień zarobki miałem podobne. Postawiłem 20 nowych stron pod ogads które czeka jeszcze długa droga, aby zaczęły dobrze zarabiać i resztę czasu spędziłem nad analizowaniem różnych pomysłów i nisz za które mógłbym się zabrać począwszy od branży finansowej, przez suplementy i skończywszy na portalu który byłby ,,polskim fiverrem'' gdzie zamiast firm dominowaliby freelancerzy, ale zapomniałem, że polska to socjalistyczny raj i taki portal skierowany głównie dla osób prywatnych w naszym kraju raczej nie miałby sensu. Przez myśl przeszła mi jeszcze marka odzieżowa typu supreme z racji tego, że łatwo byłoby to zareklamować i skalować, ale tak jak mówię żaden pomysł jeszcze mnie odpowiednio nie przekonał.
Glosy: JOK3R (+1), Bartezx1997 (+1), twardy (+1)
25-09-2018 19:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
plrafcik Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 74
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 30 +

Forum Gold: 30.00
Post: #366
RE: 2018 - Działamy na coraz większą skalę :)
W takim razie czekamy na dalsze losy twoich pomysłów, a także na kolejne wzmianki o jakiś poradach Smile
Pozdrawiam!
25-09-2018 20:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Bartezx1997 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 760
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 539 +

Forum Gold: 84.50
Post: #367
RE: 2018 - Działamy na coraz większą skalę :)
Gościnnie

Brain Tracy faktycznie ma dość przestarzałe pojęcie o sprzedaży, jednak książki dotyczące zarządzania czasem i samodyscypliny moim zdaniem warte przeczytania i zastosowania w praktyce.

Lanserek Myślałeś nad e-commerce na rynki zagraniczne? Na Amazonie można zrobić ciężkie pieniądze, a do tego rozwijasz biznes, który będzie przynosił dochód pasywny.
25-09-2018 21:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
EfectiveWork Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 978
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 654 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #368
RE: 2018 - Działamy na coraz większą skalę :)
Trzymam kciuki za realizacje celów Smile
25-09-2018 21:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lanserek Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 636
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 1514 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 121.02
Post: #369
RE: 2018 - Działamy na coraz większą skalę :)
(25-09-2018 20:01)plrafcik napisał(a):  W takim razie czekamy na dalsze losy twoich pomysłów, a także na kolejne wzmianki o jakiś poradach Smile
Pozdrawiam!

Oczywiście będę starał się wrzucać jakieś porady tak, aby przekazać wartość innym użytkownikom. Smile Co do pomysłów to ja mam ich wręcz za wiele. Moja głowa pracuje 24/h i do tego dochodzi skłonność do zbytniego analizowania rzeczy co nie jest zbyt dobrym połączeniem i przez to też mam lekkie problemy ze skupieniem.

(25-09-2018 21:15)EfectiveWork napisał(a):  Trzymam kciuki za realizacje celów Smile

Wielkie dzięki! Smile

(25-09-2018 21:12)Bartezx1997 napisał(a):  Gościnnie

Brain Tracy faktycznie ma dość przestarzałe pojęcie o sprzedaży, jednak książki dotyczące zarządzania czasem i samodyscypliny moim zdaniem warte przeczytania i zastosowania w praktyce.

@[Lanserek] Myślałeś nad e-commerce na rynki zagraniczne? Na Amazonie można zrobić ciężkie pieniądze, a do tego rozwijasz biznes, który będzie przynosił dochód pasywny.

Zarabianie na stronach traktuję tak jak większość ludzi traktuje swoją pracę. Zależy mi na tym, aby mieć pieniądze na późniejsze rozpoczęcie poważnej działalności możliwe, że właśnie w branży e-commerce. Za kilka lat widzę siebie jako osobę która będzie prowadzić rozrastającą się firmę, zatrudniać ludzi i sprzedawać realne produkty. To co robię teraz to jest dopiero wstęp do całej opowieści. Big Grin
Glosy: Crausher (+1)
25-09-2018 22:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Lanserek Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 636
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 1514 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 121.02
Post: #370
RE: 2018 - Działamy na coraz większą skalę :)
Podsumowanie Września

[Obrazek: 9c7bc71bbbb6f242bbaa1408538a1d7e.png]

Ogads = 15 735,29 zł

Pozostałe Projekty = 574,90 zł

Razem: 16 310,19 zł

Miesiąc upłynął mi głównie na męczeniu się z banami i podmienianiu nisz na których zarabiam. Smile

[Obrazek: 7f3f2b6c6fd36206425f8adc6d26b42b.png]

Jeśli chodzi o aplikacje to we wrześniu wpadło 141 instalacji bez żadnej promocji.

Następny post poświęcę moim dalszym planom oraz spisowi narzędzi z których korzystam przy zarabianiu. Smile Zaczyna się najlepszy okres w roku jeśli chodzi o zarabianie przez internet co mnie bardzo cieszy. Z drugiej strony ciągła walka z banami na strony jest trochę męcząca. W planach mam na pewno szybsze skalowanie zarobków na ogads i dodanie drugiej metody dla której kupiłem porządnego laptopa, a z której jeszcze w pełni nie zacząłem korzystać. Do tego wlecą pierwsze kampanie reklamowe dotyczące aplikacji oraz zajmę się zupełnie nowym dużym projektem. Jak sami widzicie roboty czeka mnie sporo, ale satysfakcja jest POTĘŻNA i cały czas z tyłu głowy mam mój cel: zarabiać 1000 zł dziennie do końca tego roku.



Glosy: Zawik (+1), Zarobiony_Koles (+1), Zasiu (+1), plrafcik (+1), piotrekprorok (+5), JOK3R (+1), Bartezx1997 (+1), luka600 (+1), twardy (+1)
01-10-2018 21:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Information Cel - "Czapka Wow" MrocznyKILL 39 14,342 17-03-2024 09:51
Ostatni post: xdax1
  GŁODNY KRYPTOWALUT/maraton do wolności finansowej /CEL 10 BTC kamilg49 73 17,616 16-02-2022 19:25
Ostatni post: kamilg49
  Cel: 20k/miesiąc! Bazor 25 10,083 09-02-2022 21:26
Ostatni post: Maria988
  Cel na 2019 - dniówka przekraczającą wartość kebaba suchy. 39 13,863 15-10-2021 02:47
Ostatni post: donazorek
  Miesięczne zarobki z ankiet by chincyk chincyk 116 44,722 04-11-2020 15:35
Ostatni post: radek0389

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: