Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Posiadam profil FB dużej firmy

Autor Wiadomość
kamil33325 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 5
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1
Posiadam profil FB dużej firmy
Sprawdź:
Witam, około 2 lata temu przestałem pracować w dużej firmie. Byłem zatrudniony tam na umowę zlecenie. Zajmowałem się fotografowaniem oraz prowadzeniem strony internetowej. Założyłem także profil jeszcze przed zatrudnieniem w tej firmie. Nie pracuję na tym obiekcie już około 2 lata a jestem administratorem na profilu FB liczącym około 20 000 fanów. Jest to cenne dla tej firmy. Jak prawnie wygląda własność tego profilu? Mogę zawiesić pozostałych administratorów a następnie sprzedać im profil?


Dziękuję za odpowiedz Smile
06-09-2018 23:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
PremAccHack Niedostępny
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,926
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 868 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 4.66
Post: #2
RE: Posiadam profil FB dużej firmy
No nie bardzo jak dodałeś innych administratorów którzy pracują w tej firmie. To podejdzie pod kradzież
07-09-2018 07:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
chomik3 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 730
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 212 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 60.00
Post: #3
RE: Posiadam profil FB dużej firmy
A umowę posiadasz z nimi? Gdzieś jest wzmianka o tym, że przekazujesz im prawa do tego FP?
Nazwa FP to nazwa firmy? Są inni admini tego FP? Jak go przygarniesz to grozi Ci znowu pozew z ich strony za używanie ich nazwy lub przywłaszczenie ich własności. W sądzie może być różnie.
Jeśli rozeszliście się w pokojowych warunkach to po prostu oddałbym ten FP i tyle. Nie chciałoby mi się sądzić o FP z kilkunastoma tysiącami fanów. Do tego jak Ci udowodnią, że celowym działaniem psułeś wizerunek firmy to mogą domagać się odszkodowania które z pewnością wyniesie Cie więcej niż wartość FP.
Mówiąc w skrócie: oddaj i nie próbuj przycebulić.
09-09-2018 10:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
azzaz Niedostępny
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 533
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 199 +

Forum Gold: 15.00
Post: #4
RE: Posiadam profil FB dużej firmy
Nie zgodzę się tutaj do końca. Moim zdaniem występuje tutaj współwłasność łączna w rozumieniu kodeksu cywilnego. Oznacza to, że wszystkie osoby mają takie same prawa do danej rzeczy(wszyscy mają admina). Taka współwłasność polega w skrócie na tym, że każdy ze współwłaścicieli dysponuje takim samym prawem do rzeczy i nie ma swojego udziału, tzn. nie jest on oznaczony co do wielkości. W takim wypadku nabycie prawa do współwłasności dla pozostałych właścicieli zostało nabyte przez faktyczne działanie(udzielenie im administratora). Kodeks cywilny mówi coś takiego:

Art. 195. Pojęcie i zakres współwłasności
Własność tej samej rzeczy może przysługiwać niepodzielnie kilku osobom (współwłasność).
Art. 196. Współwłasność i jej rodzaje
§ 1. Współwłasność jest albo współwłasnością w częściach ułamkowych, albo współwłasnością łączną.
§ 2. Współwłasność łączną regulują przepisy dotyczące stosunków, z których ona wynika. Do współwłasności w częściach ułamkowych stosuje się przepisy niniejszego działu.
Art. 197. Zasada domniemania udziałów równych
Domniemywa się, że udziały współwłaścicieli są równe.
Art. 198. Rozporządzanie udziałem przez współwłaścicieli
Każdy ze współwłaścicieli może rozporządzać swoim udziałem bez zgody pozostałych współwłaścicieli.

Nie masz praw do loga, nazwy, ani samej firmy jednak masz prawo do samego fanpaga. W praktyce możesz zebrać pełną dokumentację na temat tego fanpaga i spróbować odsprzedać swoją część własności tego fanpaga innym podmiotom. To Ty możesz na podstawie prawa cywilnego dążyć do odzyskania kosztów wniesionych w utworzenie, prowadzenie i reklamowanie fanpaga. Wystawienie takiego rachunku firmie jest w pełni legalne. Moim zdaniem gdyby próbowali wziąć cały social dla siebie dochodzi tutaj do bezprawnego przywłaszczenia sobie rzeczy, która jest ich współwłasnością, a nie całkowitą własnością.

Co do ich praw to odszkodowania dobiegać się każdy może. Wolny kraj nawet i na parę miliardów, ale kiedy by przyszło co do czego przed sądem musieliby udowodnić dwie rzeczy:

1) Że Twoje działania były bezprawne.
2) Że faktycznie na Twoich działaniach stracili kwotę, o którą wnioskują.

Z tym, że nie jestem prawnikiem. Studiuję tylko ten kierunek i jest to moja interpretacja jak na moją obecną wiedzę.

Nie pisz do mnie o porady, mentoring czy inne tego typu bzdury. Zarabiam sam i ty też zarabiaj sam!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-09-2018 15:03 przez azzaz.)
09-09-2018 15:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,900
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #5
RE: Posiadam profil FB dużej firmy
Pewnie założył w ramach wykonywania pracy więc nie ma żadnej współwłasności chyba że zakładał go poza miejscem pracy hobbystycznie i dostał tylko prawo używać nazwę, logo itd.

Kluczowe znaczenie to czy założył fp w ramach pracy czy prywatnie. Założony przed zatrudnieniem ale dla siebie czy dla nich? Była zgoda na to? Jeśli w ramach pracy to grube problemy mogą być bo powinni mu odebrać admina albo on zaprzestać działań a przynajmniej winno zostać to jakoś uregulowane najlepiej umową - to że sobie teraz adminuje po zakończeniu pracy to jego broszka że robi to za free bez umowy. Nikt go nie zmuszał do tego ani nie wymagał pewnie więc jego błąd jeśli nic nie jest umówione i do udowodnienia.

Stary artykulik ale chyba niewiele się zmieniło:
http://www.gazetaprawna.pl/amp/563347,fi...iorcy.html
Cytacik
Cytat:Pracownicy tłumaczą się jednak tym, że prowadzenie firmowej strony w serwisie nie było jasno określone jako ich obowiązek. Uważają więc, że były szef nie może od nich niczego egzekwować. Zdaniem mec. Lustyka, jeśli pracodawca nie ustalił z pracownikiem dokładnego zakresu obowiązków, rzeczywiście może być to pewien problem. Jednak to, że obowiązki nie wynikały z treści umowy, nie oznacza wcale, że pracownik nie był zobowiązany ich wykonywać. Również argumenty, że pracownik prowadził stronę hobbystycznie, poza godzinami pracy, nie zmieniają znacząco jego sytuacji.

Za mało szczegółów odnośnie założenia itd itd. Założył bez zgody podszywając się pod firmę? Raczej wątpię. Nie wiadomo jaki charakter był fp przed pracą itd itd. Mozna tylko gdybać tak naprawdę przy tych informacjach...

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-09-2018 09:35 przez rachman.)
11-09-2018 09:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
azzaz Niedostępny
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 533
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 199 +

Forum Gold: 15.00
Post: #6
RE: Posiadam profil FB dużej firmy
(11-09-2018 09:20)rachman napisał(a):  Pewnie założył w ramach wykonywania pracy więc nie ma żadnej współwłasności

(06-09-2018 23:28)kamil33325 napisał(a):  Założyłem także profil jeszcze przed zatrudnieniem w tej firmie. Nie pracuję na tym obiekcie już około 2 lata a jestem administratorem na profilu FB liczącym około 20 000 fanów. Jest to cenne dla tej firmy. Jak prawnie wygląda własność tego profilu? Mogę zawiesić pozostałych administratorów a następnie sprzedać im profil?


Dziękuję za odpowiedz Smile

Czyli jak założe fp o nazwie biedronka mimo, że tam nie pracuję to on z automatu należy do nich bo tak? A jak potem tam zacznę pracować to magicznie tracę prawa do tego fp z automatu? FP to nie jest logo i marka tylko przestrzeń reklamowa. Logo i marka się tam znajdują, ale zawsze mogą stamtąd zniknąć. To tak jakby na bilbordzie umieścić reklamę tesco i oni by nagle stwierdzili, że bilbord jest ich.(kuriozum) W praktyce tak właśnie urzędnicy definiują social media i strony internetowe. Zarabianie na takim fp w urzędzie skarbowym definiuje się jako ,,wynajmowanie powierzchni reklamowej". Czyli w świetle prawa tym to właśnie jest, a powierzchnia reklamowa ma to do siebie, że istniejące tam rzeczy zawsze mogą stamtąd zniknąć. W jaki sposób w takim razie firma nabyła własność fp? To jest ważne bo on miał ją już wcześniej. Prawo rzeczowe mówi jasno, że żeby mieć prawa do rzeczy najpierw trzeba je nabyć. Twórca fp dostaje takie prawa z automatu tak jak np. malarz z automatu ma prawa do swojego obrazu po jego utworzeniu. Następnie trzeba ocenić na jakiej podstawie prawa do tej własności stracił skoro już ich nie ma(moim zdaniem ma) i na podstawie konkretnego przepisu to wskazać, a nie logiki czy chłopskiego rozumu.

Nie pisz do mnie o porady, mentoring czy inne tego typu bzdury. Zarabiam sam i ty też zarabiaj sam!
11-09-2018 09:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,900
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #7
RE: Posiadam profil FB dużej firmy
Wiesz ile wcześniej go stworzył? Wiesz czy miał i czy używał logo itp.? Wiesz jaki charakter miał fp? Czy prowadzony był - o firmie - czy udając firmowy? Czy założył go na słowną umowę wiedząc że w określonym terminie podpiszą z nim umowę? Nic nie wiesz. Możemy tylko gdybać.
Jeśli założył fp dużo wcześniej jako prywatny a potem zmienił tylko charakter na oficjalny to jest jego ale winien zaprzestać używania formy fp jako oficjalny jeśli chce wywalić innych, na wezwanie usunąć ich własność itd itd.
Jeśli stworzył go typowo przed umową ale dla nich z myślą o pracy wiedząc że będzie takie funkcje pełnił to już wcale łatwo nie udowodni swoich praw. Co z tego że nawet gdyby miał jakąś część jak sam nie miałby praw stanowić o nim ani nie miałby dowolności co do treści...
Sobie załóż fp biedronki i używaj jako i jak oficjalny. Potem podyskutujemy ale to już inne paragrafy by były Wink Nie zaczynaj tego tematu nim ustali się co on tak naprawdę miał bo nie wiadomo nic prócz tego że założył "profil"...
Napisałem wyraźnie że mało informacji mamy by ustalić coś "na pewno".
Można tylko gdybać póki nie opisze więcej.

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-09-2018 10:40 przez rachman.)
Glosy: PremAccHack (+1)
11-09-2018 10:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
azzaz Niedostępny
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 533
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 199 +

Forum Gold: 15.00
Post: #8
RE: Posiadam profil FB dużej firmy
(11-09-2018 10:13)rachman napisał(a):  Wiesz ile wcześniej go stworzył? Wiesz czy miał i czy używał logo itp.? Wiesz jaki charakter miał fp? Czy prowadzony był - o firmie - czy udając firmowy? Nic nie wiesz. Możemy tylko gdybać.
Jeśli założył dużo wcześniej jako prywatny a potem zmienił tylko charakter to jest jego ale winien zaprzestać używania formy fp jako oficjalny jeśli chce wywalić innych, na wezwanie usunąć ich własność itd itd.

Owszem o takiej sytuacji pomyślałem i o takiej pisałem. Zgadzam się tylko jeśli tego nie zaprzestanie, fp dalej jest jego. Dochodzi i tutaj do podszywania się i łamania innych przepisów co w żadnym wypadku nie wpływa na prawo własności samo w sobie. Tak samo jak na końcu napisałem swój przykład ze świerzakami i biedronką.

(11-09-2018 10:13)rachman napisał(a):  Jeśli stworzył go typowo przed umową ale dla nich

W takim wypadku jest ich, ale to oni muszą udowodnić, że powierzyli mu takie zlecenie. Dowodem takim może być również słowo i polecenie owszem, ale mam dziwne przeczucie, że to tak nie wyglądało. Gdyby to było zlecenie firma musiałaby wypłacić wynagrodzenie za zlecenie, rozliczyć się z urzędem skarbowym, zusem oraz rozliczyć się z VAT. Dużo łatwiej jest mi udowodnić(po prostu po datach), że stworzyłem jakiś fp niż na jakiej zasadzie przybyli nowi właściciele po dacie. W tym państwie wszystko jest opodatkowane i firma trochę by się podkopała trochę powołując się na to, że dali mu zadanie do wykonania na czarno, bez umowy.


(11-09-2018 10:13)rachman napisał(a):  Co z tego że nawet gdyby miał jakąś część jak sam nie miałby praw stanowić o nim ani nie miałby dowolności co do treści...

Nie ma prawa działać w imieniu firmy, nie ma prawa pisać postów jako firma, ma natomiast prawo napisać własną reklamę typu, że: ,,słuchajcie nie piszę w imieniu firmy, jestem byłym pracownikiem zapraszam na tą stronę(link)"


(11-09-2018 10:13)rachman napisał(a):  Sobie załóż biedronkę i używaj jako oficjalny. Potem podyskutujemy.

Już miałem kiedyś przy zarabianiu na świerzakach Wink Gdyby ten fp nie był mój to nikt nie mógłby mieć do mnie pretensji, że się podszywam i bezprawnie wykorzystuję wizerunek bo to nie moje przecież. No jednak to moje i bezprawnie wykorzystuję.

Nie pisz do mnie o porady, mentoring czy inne tego typu bzdury. Zarabiam sam i ty też zarabiaj sam!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-09-2018 10:42 przez azzaz.)
11-09-2018 10:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,900
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #9
RE: Posiadam profil FB dużej firmy
Edytowałem post bo znam podobną sprawę jak kolega 1-go po rozmowie pewny że będzie praca założył fp. Pracę zaczął ok. 15-tego. Założył po słownym zapewnieniu za zgodą. Dla swojego ułatwienia. Zaczął pracę to miał już trochę roboty z głowy. Nikt mu nie kazał nie prosił a wynagrodzenie tylko za okres pracy było. Mimo to tak zawsze robi. Może też tak było? Nikt nic nie wie i o to biega że za dużo możliwości.
Czy mu płacili... No niby pisał że założył sam ale widziałeś umowę? Może jest tam info o stworzeniu fp. Co za różnica kiedy to zrobił.
Nie mamy wiele informacji ani tym bardziej umowy co jako osoba w temacie wiesz że to podstawa by w ogóle zacząć gadać...

Gang? Wiele takich fp zamknięto. Wszystko zależy jak go prowadzisz. Jeśli wygląda na prywatny i piszesz jakie one fajne itp. to nie taka prosta sprawa ale jeśli wygląda lub prowadzisz jak oficjalny - można się pomylić - to wiadomo może być buba.

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-09-2018 10:57 przez rachman.)
11-09-2018 10:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

azzaz Niedostępny
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 533
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 199 +

Forum Gold: 15.00
Post: #10
RE: Posiadam profil FB dużej firmy
(11-09-2018 10:53)rachman napisał(a):  Edytowałem post bo znam podobną sprawę jak kolega 1-go po rozmowie pewny że będzie praca założył fp. Pracę zaczął ok. 15-tego. Założył po słownym zapewnieniu za zgodą. Dla swojego ułatwienia. Zaczął pracę to miał już trochę roboty z głowy. Nikt mu nie kazał nie prosił a wynagrodzenie tylko za okres pracy było. Mimo to tak zawsze robi. Może też tak było? Nikt nic nie wie i o to biega że za dużo możliwości.
Czy mu płacili... No niby pisał że założył sam ale widziałeś umowę? Może jest tam info o stworzeniu fp. Co za różnica kiedy to zrobił.
Nie mamy wiele informacji ani tym bardziej umowy co jako osoba w temacie wiesz że to podstawa by w ogóle zacząć gadać...

No dobra, jest za mało tego typu szczegółów, właśnie dlatego, że nie widziałem umowy zakładałem, że to była albo własna inicjatywa, albo zlecenie na czarno, nieopodatkowane. Jeśli mają dowody, że mu to zlecili i jest to na umowie to nie prawa własności

(11-09-2018 10:53)rachman napisał(a):  Gang? Wiele takich fp zamknięto. Wszystko zależy jak go prowadzisz. Jeśli wygląda na prywatny i piszesz jakie one fajne itp. to nie taka prosta sprawa ale jeśli wygląda lub prowadzisz jak oficjalny - można się pomylić - to wiadomo może być buba.
Owszem zamykano takie fp i nie było to zgodne z prawem, było to wykorzystywanie cudzego wizerunku bez jego zgody, każdy kto wykorzystuje bezprawnie cudzy wizerunek de facto robi to przy wykorzystaniu swoich powierzchni reklamowych, które są jego własnością. W innym wypadku nie dałoby się pociągać za to do odpowiedzialności bo można by było się tłumaczyć, że to nie moje.
U mnie był fp biedronki, już go nie mam gdzie sprzedawałem po promocyjnych cenach świeżaki, które wcześniej sprowadzałem z chin. Każdy dostawał to za co zapłacił o oszustwie kupujących nie ma mowy, ale było wykorzystywanie wizerunku. Takie fp kończyły zawsze na zaprzestaniu swojej działalności po ostrzeżeniu ze strony biedronki. Sam takie dostałem. Po takim ostrzeżeniu sprawy nie było, po zignorowaniu tego ostrzeżenia biedronka miałaby prawo na podstawie prawa cywilnego wnieść pozew o bezprawne wykorzystywanie wizerunku w celu osiągnięcia korzyści majątkowej i o zadośćuczynienie.

Nie pisz do mnie o porady, mentoring czy inne tego typu bzdury. Zarabiam sam i ty też zarabiaj sam!
11-09-2018 11:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wystawianie faktur na usługi niezwiązane z działalnośćią firmy Soplica 3 3,281 01-01-2020 19:43
Ostatni post: Zły_Szeląg
  Co grozi za zakładanie dużej ilości fikcyjnych kont e-mailowych Soplica 6 2,154 11-11-2019 16:56
Ostatni post: Ascoran
  Jak ograniczyć koszty prowadzenia firmy? Itachi198 11 4,870 22-02-2019 22:39
Ostatni post: Itachi198
  Renta rodzina a otworzenie własnej firmy? rco29961 4 3,462 29-12-2018 19:36
Ostatni post: rco29961
  Rozliczenie się z dużej sumy JustinTime 4 2,157 21-04-2016 15:58
Ostatni post: JustinTime

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: