Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 27 Głosów - 3.85 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2020 - Cel: Zarobki rzędu 100 k zł miesięcznie :)

Autor Wiadomość
Lanserek Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 636
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 1514 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 121.02
Post: #351
RE: 2018 - Działamy na coraz większą skalę :)
Sprawdź:
Jakiś czas się nie odzywałem miałem spory problem ze stawami. Ból był tak silny, że nie mogłem przez niego pracować niemniej jednak dalej starałem się rozwijać swój zarobek na ogads tylko kolejne bany pokrzyżowały mi plany w efekcie czego mimo, że cały czas dodaję nowe nisze to moje wyniki praktycznie stoją w miejscu. Tak prezentują się zarobki na ogads od ostatniego wpisu.

[Obrazek: 27c2f22ffa6642132b912df64142546f.png]

Jeśli chodzi o sierpień to na tą chwilę do kieszeni wpadło lekko ponad 13 k zł trochę słabiej niż w zeszłym miesiącu, ale tak jak już wspomniałem przez 5 dni moje strony nie działały przez co prawie nie przynosiły zysku. W poniedziałek zablokuję chat na ogads i porządnie się przyłożę, aby w końcu wznieść te zarobki na wyższy poziom Smile

Niedawno wpadłem na pomysł, aby podzielić się z Wami listą skąd dokładnie czerpię wiedzę, a więc oto ona.


Książki

Fastlane Milionera - MJ DeMarco (polecam)

UNSCRIPTED: Life, Liberty, and the Pursuit of Entrepreneurship MJ DeMarco (polecam)

Bogaty ojciec, biedny ojciec - Kiyosaki Robert (polecam na początek)

Kwadrant przepływu pieniędzy - Kiyosaki Robert (strata czasu)

Biznes XXI wieku - Kiyosaki Robert (strata czasu)

Inwestycyjny poradnik bogatego ojca - Kiyosaki Robert (strata czasu)

Dlaczego piątkowi uczniowie pracują dla trójkowych, a czwórkowi zostają urzędnikami - Kiyosaki Robert (strata czasu)

Bogaty albo biedny. Po prostu różni mentalnie - T. Harv Eker

Zjedz tę żabę! - Tracy Brian

Nie tłumacz się, działaj! Odkryj moc samodyscypliny - Tracy Brian

Potęga osobistego uroku. Jak zjednywać sobie ludzi - Tracy Brian

Nieograniczony sukces w sprzedaży - Tracy Brian

Negocjowanie - Tracy Brian

Zarządzanie sprzedażą - Tracy Brian

Potęga pewności siebie - Tracy Brian

Strategia błękitnego oceanu. Wydanie rozszerzone - W. Chan Kim, Renée Mauborgne

Marketing - Philip Kotler

Myśl i bogać się. Podręcznik człowieka interesu - Hill Napoleon

Zaufaj mi, jestem kłamcą - Ryan Holiday

Praktyka zarządzania. Najsłynniejsza książka świata na temat zarządzania - Peter F. Drucker

7 nawyków skutecznego działania - Stephen R. Covey

Elon Musk. Biografia twórcy PayPal, Tesla, SpaceX - Ashlee Vance

Zero to one - Peter Thiel, Blake Masters (polecam)

Marketing 3.0 - Philip Kotler, Hermawan Kartajaya, Iwan Setiawan

Rework - Jason Fried, David Heinemeier Hansson, Anna Kanclerz (polecam)

Decyduj - Heath Chip, Heath Dan

Siła nawyku. Dlaczego robimy to, co robimy i jak można to zmienić w życiu i biznesie - Charles Duhigg

Getting Things Done, czyli sztuka bezstresowej efektywności. Wydanie II - David Allen

Mit przedsiębiorczości - Michael Gerber

Extreme Ownership - Jocko Willink, Leif Babin


Kanały Youtube

Valuetainment

MJ DeMarco


Podcasty

Joe Rogan Experience

The MFCEO Project Podcast

Jocko Podcast


Wiedza na temat SEO

mytrafficresearch.com

backlinko.com

Brian Dean


Vlogi

MiroBurn - polecam super vlog robiony przez Polaka który zawsze oglądam podczas posiłku Smile


Fora internetowe

zarabiam.com Jerk

thefastlaneforum.com (ogólnie o biznesie)

blackhatworld.com (ogólnie o marketingu oraz SEO)

cpaelites.com (CPA)


Osoby których wystąpienia oraz wywiady śledzę

Jordan Peterson (omijam tematy polityczne)

Peter Thiel

MJ DeMarco


Nie polecam

Wszelkiej maści mówców motywacyjnych, szamanów biznesu oraz ludzi którzy dorobili się na sprzedaży kursów oraz książek mówiących o tym jak się dorobić.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-08-2018 17:37 przez Lanserek.)
Glosy: adrian018 (+1), matek697 (+1), jarunioo7 (+2), flown (+1), JOK3R (+1), Roluś (+1), Zawik (+1), rosa1822 (+1), piotrekprorok (+5), ggusiaja (+1), Zarobiony_Koles (+1), pspsga (+1), twardy (+1)
31-08-2018 17:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

EfectiveWork Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 978
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 654 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #352
RE: 2018 - Działamy na coraz większą skalę :)
Zdrowie najważniejsze Smile Wyniki baaardzo imponujące Smile Znając życie dostajesz mnóstwo wiadomości względem mentoringu Smile To co mi się u Ciebie podoba to fakt, że te liczby, które są i tak już imponujące motywują Cię do jeszcze większych bicia rekordów ! Mega podejście i tego Ci życzę Smile
Glosy: Lanserek (+1)
31-08-2018 18:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lanserek Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 636
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 1514 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 121.02
Post: #353
RE: 2018 - Działamy na coraz większą skalę :)
Aktualne Projekty

1. Strony Ogads

Liczba stron: 53

Zarobki

[Obrazek: 08b05e0b995a31bad3ef92ca76c81068.png]

Moim celem jest 300 $ dziennie do końca tego roku.

2. Aplikacja

Na tą chwilę mam po kilka rejestracji dziennie bez żadnej reklamy nie wiem jakim cudem. Big Grin

Liczba łącznych instalacji

[Obrazek: 0aa0cc8d0791396fcecc3d2e7d76496c.png]

Apka cały czas jest katowana i ulepszana. Dodawane są nowe funkcje i poprawiane błędy. Jestem trochę świrem-perfekcjonistą, ale mam taką teorię, że gdy produkt jest bardzo dobry to nie trzeba go aż tak agresywnie reklamować, aby baza użytkowników się powiększała.

3. ????

Chciałbym ruszyć z czymś POTĘŻNYM. Jeszcze nie wiem czy będzie to własny sklep, aplikacja webowa z miesięczną subskrybcją czy może jakiś portal internetowy. Muszę poczytać na fastlane forum czym zajmują się osoby które zarabiają 10 x więcej ode mnie, a potem zacząć robić to samo co oni. Smile



Glosy: Roluś (+1), Bartezx1997 (+1), xTKSD (+1), Zasiu (+1), nasgaroth (+1), Crausher (+1), JOK3R (+1), twardy (+1)
10-09-2018 20:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lanserek Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 636
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 1514 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 121.02
Post: #354
RE: 2018 - Działamy na coraz większą skalę :)
Ostatni Tydzień

[Obrazek: db46114732689fcdf991b5e4bdb33704.png]
Ostatnie dwa dni to znowu po 700 zł dniówki Big Grin Jak myślicie uda mi się dojść do 300 $ dziennie na ogads? Smile

Właśnie doszedł do mnie laptop, a więc ruszam z kolejną metodą tylko tym razem będę chciał trochę z nią pokombinować i wyjść nieco poza schematy.

W między czasie zabieram się za kilka nowych projektów. Będą to strony typu authority site. Pamiętam, że już kiedyś o nich wspominałem, ale nigdy nie miałem czasu, aby zabrać się za nie na poważnie.

Niedawno trafiłem na fajną grafikę ukazującą wzrost wykładniczy którą ktoś podrzucił w kontekście zarabiania pieniędzy.

[Obrazek: 3472cc3f001dfeb92254a7885725dda7.png]

Prawda jest taka, że oczekując sukcesu przez pierwszy rok czy dwa możemy się bardzo rozczarować. Natomiast z racji tego, że ciągle nabywamy doświadczenie oraz zdobywamy nową wiedzę, a nasze działania się kumulują to po pewnym czasie może przyjść eksplozja dzięki której zaczniemy obserwować ogromny wzrost swoich dochodów. Jeśli chodzi jeszcze o samo podejście do zarabiania to z reguły ludzie ustalają sobie na początku wielkie cele i o ile nie ma w tym nic złego to zdecydowana większość ludzi nie widząc efektów swoich działań szybko zniechęca się i kapituluje pod ciężarem swojego dużego celu. Widać to chociażby po dziennikach na forum. Jak przykładowa osoba która zarabia 1500 zł miesięcznie może wyobrazić sobie proces dochodzenia do miliona? O wiele lepszym wyjściem dla takiej osoby będzie skoncentrowanie się na mniejszym celu który jest w stanie sobie zobrazować. I tak też postąpiłem ja. Na początku byłem we wszystkim kompletnie zielony, a moim MARZENIEM było to by zarabiać 100 zł dziennie i gdy już to osiągnąłem to o wiele łatwiej było mi myśleć nad tym jak osiągnąć kolejny cel który polegał już na zarabianiu 100 $ dziennie. Teraz koncentruje się na zarabianiu 30.000 zł miesięcznie i możliwe, że uda mi się osiągnąć to w czasie dwóch lat od założenia dziennika. Natomiast gdyby na początku ktoś powiedziałby mi, że można zarabiać takie pieniądze to pewnie uznałbym go za wariata.

No dobrze. Przyjmując to, że uda mi się zrealizować mój trzeci cel. 30 k zł na miesiąc. Moim zdaniem dojście wtedy z 30k do 100 k miesięcznie z posiadaną wiedzą, kapitałem oraz doświadczeniem nie będzie wcale rzeczą niemożliwą. Smile

A co jeśli noga mi się powinie? SEO, instagram, yt mam w małym palcu. Znam większość metod na których ludzie zarabiają na ogads, a więc mogę zaczynać nawet i 100 razy kompletnie od zera, a efekt zawsze będzie ten sam.



(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-09-2018 16:46 przez Lanserek.)
Glosy: adrian018 (+1), piotrekprorok (+5), JOK3R (+1), Crausher (+1), Ratchet (+1), Roluś (+1), plrafcik (+1), twardy (+1)
17-09-2018 16:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
plrafcik Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 74
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 30 +

Forum Gold: 30.00
Post: #355
RE: 2018 - Działamy na coraz większą skalę :)
Super dziennik. Postawa godna naśladowania i właśnie jesteś jednym z moich autorytetów na tym forum pod względem: Jak krok po kroczku dojść do wyznaczonych celów. Czy jak ktoś wspomniał już wcześniej(a może nie doczytałem) prowadzisz mentoring?

PS.Możesz się pochwalić apką Smile
17-09-2018 17:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
[Vip]twardy Offline
Kocham serial Willow
*

Liczba postów: 5,724
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2708 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 957.65
Post: #356
RE: 2018 - Działamy na coraz większą skalę :)
(17-09-2018 17:09)plrafcik napisał(a):  prowadzisz mentoring?

Prowadzi, napisz do niego, Lanserek nie obnosi sie z tym na forum ale juz niejednemu pomogl Cool

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-09-2018 17:19 przez twardy.)
Glosy: Lanserek (+1)
17-09-2018 17:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #357
RE: 2018 - Działamy na coraz większą skalę :)
Cytat:Prawda jest taka, że oczekując sukcesu przez pierwszy rok czy dwa możemy się bardzo rozczarować.

Cytat:A co jeśli noga mi się powinie? SEO, instagram, yt mam w małym palcu. Znam większość metod na których ludzie zarabiają na ogads, a więc mogę zaczynać nawet i 100 razy kompletnie od zera, a efekt zawsze będzie ten sam.

Czasami mam wrażenie że w Twoim dzienniku czytam swoje myśli Big Grin Serio!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-09-2018 17:53 przez mahuzz.)
Glosy: Crausher (+1)
17-09-2018 17:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
patttson Offline
Banned
*

Liczba postów: 945
Dołączył: Mar 2016
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.01
Post: #358
RE: 2018 - Działamy na coraz większą skalę :)
Props, ludzie prowadzą firmy i pie****ą się ze wszystkim 4 razy bardziej i nie osiągają dochodu 10k Big Grin
17-09-2018 19:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lanserek Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 636
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 1514 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 121.02
Post: #359
RE: 2018 - Działamy na coraz większą skalę :)
(17-09-2018 17:09)plrafcik napisał(a):  Super dziennik. Postawa godna naśladowania i właśnie jesteś jednym z moich autorytetów na tym forum pod względem: Jak krok po kroczku dojść do wyznaczonych celów. Czy jak ktoś wspomniał już wcześniej(a może nie doczytałem) prowadzisz mentoring?

PS.Możesz się pochwalić apką Smile

Nie mentoruję, ale mogę polecić za to zaufanego mentora, bo sam nie mam na takie rzeczy czasu. Smile Apki jeszcze nie ujawniam, ale możliwe, że jak odniesie sukces to się nią tutaj podzielę. Wiem, że wiele osób na moim miejscu by już dawno użyło dziennika w celu naganiania osób do swojej apki czy do kupna śmieciowych poradników napisanych pod wpływem zainteresowania dziennikiem, ale ja taki nie jestem. Big Grin

(17-09-2018 17:53)mahuzz napisał(a):  
Cytat:Prawda jest taka, że oczekując sukcesu przez pierwszy rok czy dwa możemy się bardzo rozczarować.

Cytat:A co jeśli noga mi się powinie? SEO, instagram, yt mam w małym palcu. Znam większość metod na których ludzie zarabiają na ogads, a więc mogę zaczynać nawet i 100 razy kompletnie od zera, a efekt zawsze będzie ten sam.

Czasami mam wrażenie że w Twoim dzienniku czytam swoje myśli Big Grin Serio!

Wielkie umysły myślą podobnie. Big Grin Pamiętam jeszcze jak oboje zaczynaliśmy prowadzić swoje dzienniki. Kto by pomyślał, że tak to wszystko się rozwinie? Big Grin Pozdro mordo i trzymam za Ciebie kciuki!

(17-09-2018 19:34)patttson napisał(a):  Props, ludzie prowadzą firmy i pie****ą się ze wszystkim 4 razy bardziej i nie osiągają dochodu 10k Big Grin

Dzięki chociaż ja jestem zdania, że nie ma co się zbytnio podpalać. Nie ma czegoś takiego jak stabilność przy zarabianiu w internecie. Znając życie jak zaraz pewnie wejdzie ACTA2 to zbanują memy oraz moje strony Lol
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-09-2018 21:09 przez Lanserek.)
Glosy: patttson (+1)
17-09-2018 21:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
plrafcik Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 74
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 30 +

Forum Gold: 30.00
Post: #360
RE: 2018 - Działamy na coraz większą skalę :)
Chętnie dowiem się, kogo polecasz do mentoringu Smile

"Robiąc coś co kochasz, nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu...''

A dzisiaj przeczytałem od pierwszego postu twój dziennik i tak mam kilka pytań:
1. Nadal myślisz, że szukanie niszy metodą na "allegro" ma sens?
2. Jaki hosting używasz? Dla jedno-niszówek szukasz najtańszych domen? Raczej już je nie przedłużasz?
3. Jaką książkę o przedsiębiorczości lub zarządzaniu swoim czasem/planowaniu dla zielonego polecasz? Smile

Jesteś wielkim bankiem motywacji, a od pewnego czasu czuję, że to forum to nie tylko dotyczy zarabiania, ale także postępowania w życiu. Uczy na błędach swoich i innych, a wszystkie dzienniki pokazują jak bardzo chcemy coś osiągnąć i jak ktoś już coś osiągnął to ile po drodze miał przeszkód(tak jak Ty), a nie łatwy z pozoru zarobek.

Pozdrawiam!
Glosy: Bartezx1997 (+1)
18-09-2018 15:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Information Cel - "Czapka Wow" MrocznyKILL 39 14,349 17-03-2024 09:51
Ostatni post: xdax1
  GŁODNY KRYPTOWALUT/maraton do wolności finansowej /CEL 10 BTC kamilg49 73 17,619 16-02-2022 19:25
Ostatni post: kamilg49
  Cel: 20k/miesiąc! Bazor 25 10,084 09-02-2022 21:26
Ostatni post: Maria988
  Cel na 2019 - dniówka przekraczającą wartość kebaba suchy. 39 13,866 15-10-2021 02:47
Ostatni post: donazorek
  Miesięczne zarobki z ankiet by chincyk chincyk 116 44,730 04-11-2020 15:35
Ostatni post: radek0389

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: